Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
04 Декабря 2020, 13:55:50
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Наши хоббі
| | |-+  бджільництво
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: бджільництво  (Прочитано 5603 раз)
Парильщик
Гость
« : 04 Июля 2010, 23:08:20 »

Пасічники  Кам"янця-  вам  сюди!!!!!

Вчора  з  тестем  кчали  мед.  Я  сам  перебрав  вулики  та  забирав  рамки. 
На  перших  двух вуликах  вкусила  випадкова  бджола  в  ногу. А  на  третьому  скусали  всі  руки. Руки стали  як  колодки,  круглі  і  чешуться.  Але  меду  взяли!!!
Тесть  поставив  мені  зачот.  Сказав-  можеш  робити  сам. Бджоли  покусали,  мед  взяв-  знач-  пасічник.

А  як  в  кого  справи? 
Як сім"ї ?
як  взятка? 
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #1 : 05 Июля 2010, 00:28:46 »

Хочу меду!!!

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #2 : 05 Июля 2010, 01:03:57 »

Хм, дуже цікаво. А з чого ж взяли,? Тіпа взятку і  не було. У мене не з акації, і не з липи не взяли. Гречку вже не сіють.  Біда..  А у Вас хіба що,  якась медоносна культура десь поряд є? У нас поки що голяк, ...ще і не качали...

А взагалі за тему п"ятірка.
Парильщик
Гость
« Ответ #3 : 05 Июля 2010, 19:39:17 »

Мед  є .  Не  так  ,  як  того року,  але  є.  Майського  не  брали -  мало.  Зараз  качаєм  весь. 
На  якись  медонос  надії  немає.  Ну-  мож-  акація,  чи  липа.  А   так-  поля пусті.  Нічого  не  сіють. А  де  сіють -  там  повний  амбец. Товариш  казав-  пасіка,  а  через  дорогу  поле  з  гречкою.  А  жодна  бджола  не  сяде-  чимось  збризкали.....   А  як  саде,  так  здохне. 
А  у  нас  привольє.  Село,  а  навколо -  річка  і  ліс.   А  там-  луки ,   косогори-  медобори. 
Мед  з  різнотрав"я та  з  лісу.     
З  тестем  з  трьох  вуликів  взяли  два  відра.  Правда  з  четвертого  взагалі  нічо  не  взяли-  рамок  вісім , а  то  і  більше  можна  було  брати.  Рами  повні,  важкі  до  низу з  медом -  без  чері.  Але  не  запечатані.  Видно   щойно  принесли.  А  ви  кажете  взятку  немеє Показывает язык
Це  ми  з  тестем  чотири  вулика  переглянули,  а  в  нього  їх  всього  24,  чи  то  27....  Звичайно-  де  сильніша  сім"я,  де  слабша,де  рій ,   але  мед  буде Веселый 
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #4 : 06 Июля 2010, 13:25:08 »

В мене з зими вийшло три сім"ї. Зима самі знаєте яка була. Зараз батя наловив роїв, заповнив всі вулики. Чи можна буде качнути - поки що питання.

В тебе на фото бачу тільки зверху трохи печатного меду. Черва заложена не дуже гарно, мабуть стара матка. Багато трутовки.
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #5 : 06 Июля 2010, 13:32:53 »

Шановні бджолярі, у мене питання, чи збираєте, продаєте ви маточне молочко?
Маю інтерес до цього продукту.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #6 : 06 Июля 2010, 13:55:13 »

Продайте мед! Я його дуже люблю!!!!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Парильщик
Гость
« Ответ #7 : 06 Июля 2010, 23:55:54 »

dedushka_Ho
фото  зі  слабого  вулика. 
Меду  лишеь  зверху  трохи.  Низ  повен  чері  запечатаної  та  відкритої. 
Але  і  з  нього  3-4  рамки  взяли. Фоткати  не  вибирав-  де  прийшлось,  там  і  сфотав -  бо  пчоли.
фанат
тесть маточне  молоко  не  збирає. 
Бере  мед,  та  прополіс.
GROMOZEKA
Я  медом  не  завідую  -  тесть  керує.  Якщо  дійсно  тра-  наберіть  в  лічку-я  спитаю. 
Хрыстя
Ветеран

репутация +9/-6

« Ответ #8 : 07 Июля 2010, 09:26:40 »

А что делают с маточным молочком? Куда используют?

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #9 : 07 Июля 2010, 10:24:09 »

Биoлогическое действие пчелиного маточного молочка.
Пчелиное маточное молочко улучшает трофику тканей. Активизирует ферментативный обмен, улучшает тканевое дыхание. Возбуждает парасимпатический отдел нервной системы, увеличивает количество адреналина. Улучшает в целом, состояние центральной и периферической нервной системы, улучшает усвоение мозгом глюкозы, кислорода и активности АТФазы. Hopализует артериальное давление, состав крови, функции костного мозга, увеличивает синтез белка. Лечит бесплодие и импотенцию. Стимулирует деятельность коры надпочечников. Пчелиное маточное молочко способствует снятию усталости, улучшает сон, аппетит, память и трудоспособность. Это, пожалуй, один из самых эффективных методов лечения ухудшения памяти, особенно при атеросклерозе. Продукт увеличивает сопротивляемость организма к инфекциям, повышает жизненный тонус, улучшает самочувствие, увеличивает лактацию, улучшает деятельность сердца. Доза 10 мг/кг. улучшает состав крови и показатели центральной нервной системы. Маточное молочко улучшает протеканте обменных процессов в организме, особенно в стареющем, снижает уровень сахара в крови. Маточное молочко самостерилизуется и действует угнетающе на геморрагический стафилококк, сибирскую язву, возбудители брюшного тифа, дизентерии. В силу нейромедиаторного действия yлyчшaeт кровообращение головного и спинного мозга. Улучшает прохождение реабилитации после инфаркта миокарда.
Маточное молочко нейтрализует свободные радикалы, что включает его в комплекс лeчеeния злокачественных опухолей, например, доза маточного молочка 300 - 500 мг в день влияет на ДНК опухолевых клеток, (меньшая доза не эффективна). Продукт расслабляет гладкую мускулатуру, снимает спазмы бронхов, малые дозы замедляют работу сердца. Спиртовой раствор маточного молочка эффективно подавляет вирус гриппа. Улучшает состояние предстательной железы, yвеличивает уровень прoгестерoна. Ускоряет выведение тяжелых металлов, стимулирует развитие костной ткани, что важно в травматологии.
Способы применения пчелиного маточного молочка при конкретных заболеваниях можно найти в Учебно-методическом пособии "Свойства и применение пчелиного маточного молочка".

Бджолина матка живе у 50-60 разів довше, ніж робоча бджола тому що харчується цим молочком. Тобто вона є для простих бджіл практично безсмертною істотою.

Шукаю місцевого пасічника, щоб взяти на пробу молочко, при умові відсутності алергії братиму постійно.
« Последнее редактирование: 07 Июля 2010, 10:51:10 от фанат » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #10 : 07 Июля 2010, 11:03:43 »

Ух, Фанат, я аж зітхнула з полегшенням Смеющийся Побачила твоє ім"я в цій темі, і подумала, що буде щось про електронних бджілок чи про те, що бджолярство - це пережитки жжошь, сцуко, я в истерике

Про маточкове молочка сама якось цікавилась, бо хотіла попрацювати з імунітетом дітей (на сам мед алергія). Знаю, о в Японії це самий провідний імуномодулятор, а в нас його використовують незаслужено мало. Де його насправді можна придбати? І як вживати?
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #11 : 07 Июля 2010, 11:15:09 »

Багато об’яв в неті, продають по 300$ за кіло, але довіри до цих оптовиків немає.
Продукт цей дуже ніжний, зберігається день-два, в холодильнику - відсили тиждень. Консервоване - сушене втрачає 90% властивостей.

Тому найкраще мати знайомого пасічника, якому довіряєш та брати свіже молочко і одразу з вулика в холодильник.

П.С. Якщо на мед алергія, на молочко також буде  Грустный.

Як вживати та інш. тут: http://www.tokranmed.ru/metod/apilact.html
« Последнее редактирование: 07 Июля 2010, 11:23:05 от фанат » Записан
Хрыстя
Ветеран

репутация +9/-6

« Ответ #12 : 07 Июля 2010, 13:32:37 »

Поразительно! Вы интересуетесь живыми организмами! iloveyou

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #13 : 07 Июля 2010, 13:46:20 »

Ні, я цікавлюсь способами досягнення тривалого життя.
Якщо бджолина матка живе у 50 разів довше за інших бджіл, харчуючись маточним молочком, може і людина, вживаючи його, додасть собі віку.
« Последнее редактирование: 07 Июля 2010, 13:50:37 от фанат » Записан
Парильщик
Гость
« Ответ #14 : 07 Июля 2010, 18:38:40 »

300$ за кіло
--------------
В  вас  такі  цифри??? 
1  кг  маточного  молока.......
Щоб  так  брати-  треба  пчол  не  на  мед  розводити,  а  на  матки......
В  одному  маточнику  0.5  гр.  І  того  меньше.  А  ще  його  шприцем  тра  тягнути.  Та  і не  тягнуть  бджоли  багато  маточників.... 
А  втім  спитаю  тестя-  він  все  одно  маточники  вирізає.
Margosha
Бог точно любит идиотов...
Старожил

репутация +0/-1

Иначе зачем он их столько создал???

« Ответ #15 : 08 Июля 2010, 00:10:52 »

Про маточкове молочка сама якось цікавилась, бо хотіла попрацювати з імунітетом дітей (на сам мед алергія).
В моєї доці теж на мед була алергія , якщо просто мед давала їсти. Спробувала давати з травяним чаєм(загальнозміцнюючим, купувала в аптеці) алергії не стало! Чашка чаю, неповна чайна ложка меду - вприкуску їсть, проблем з алергією не стало))) Може і Вам пройде такий варіант)))

"Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая". Ф. Раневская.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #16 : 08 Июля 2010, 00:41:59 »

Вот, не знаю тоже, кто это маточ. молочко килограммами продает. Ну, может, на больших пасеках, ульев за 100-200, сбором такого продукта и занимаются, но, конечно, не килограммами.
В частной пасеке врядли кто-то этим занимается.    Мед, прополис, перга - это да. А так, даже воск вам пчеловод не отдаст.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #17 : 08 Июля 2010, 01:15:26 »

В Японії і бджоли інші, спитайте в Ющенка - він знає))  А якщо серйозно, то і справді, те все, що в неті продають - фігня повна. У мене дід пасічником був, щось трохи пам'ятаю. Молочко - це дійсно треба прямо на пасіку, і там домовлятися, але продукт буде явно не кілограмах))), та й не так вже часто, зате справжній

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #18 : 08 Июля 2010, 11:53:41 »

В Японії з бджолами напряг. Вони це молочко купують за кордоном і готують на його основі імуномодулюючий препарат.

А про пилок щось розкажете? Знаю, що його можна пирймати замість вітамінів? Бачила у пасічників, той пилок має різні кольори, який вибирати?
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #19 : 08 Июля 2010, 12:21:06 »

Колір пилку, він же перга, залежить від рослин з яких цей пилок зібраний. Бджоляр може сказати про це не стовідсотково, гдєто плюс-минус.
Парильщик
Гость
« Ответ #20 : 11 Июля 2010, 13:50:00 »

Пилок  можна  заготовлювати  Ставиться  спеціальна  решітка,  в  яку бджоли  пролазять,  а  от  пилок  обсипається. 
А  от  маточне  молоко.........
Вчора  перебрав  вулик  вирізав  один  маточник.  Книжка  пише, що  в  маточнику  0.3  гр  молока.  Бульбашка  Якщо  вас  влаштує  1  маточник  в  якому  0.3  гр  молока-  можу  привести.  Або  як  виріжу  декілька-  зберу  на  купу  і  привезу,  але  пізно  в  вечір  -  в  суботу,  якщо ще знайду  .
Сьогодні  прився  в  інеті.  Там  пишуть,  що  за  сезон  з  сім"ї  можна  взяти  до  500  гр  маточного  молока.  Але  реально-  80- 250.    Але  це  при  умові,  що  потрібно  підгодовувати  сім"ю,  переобладнати  вулик,  і  відмовитись  від  медозбору.
Говорив  з  тестем-  каже,   що  той  продукт,   шо  продають  по  літрах  (  і  в  нас  на  базарі  також)  не може  бути  маточним  молочком.  Скоріше  всього-  це-  трутовка  пущена  на  медогонку (сік  з  личинки  трута  видушений  на  медогонкі)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #21 : 11 Июля 2010, 15:47:55 »

Трутівка і є (вона ж -трутневе молочко або трутневий гомогенат). Теж дуже корисний продукт, але ж не кожен захоче купляти видусені хробачі бебехи - то його й видають за "маточне молочко"

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #22 : 11 Июля 2010, 15:56:43 »

Крім виробництва маточного молочка з маточників останнім часом практикують його одержання з трутневого розплоду. Технологія виробництва молочка з трутневого розплоду набагато простіша, хоча вихід продукції при цьому значно менший. Для одержання великої кількості трутневого розплоду використовують таку саму технологію догляду за бджолами, як до батьківських сімей при виведенні маток. Але щоб мати розплід відповідного віку, трутневі стільники разом з маткою розміщують у решітчастий ізолятор, а через 3 дні рамку переставляють у гніздо. Якщо такого молочка потрібно багато, то в ізолятор ставлять іншу рамку тощо. Однак при інтенсивному використанні таких сімей необхідно проводити постійне підсилення їх печатним бджолиним розплодом. Молочко з трутневих комірок використовують разом з личинками або окремо. Спосіб його відбору та зберігання такий самий, як і при одержанні маточного молочка з маточників.
Парильщик
Гость
« Ответ #23 : 11 Июля 2010, 23:32:07 »

Трута,  як  і  робочих  бджіл,  як  і  матку  годують  маточним  молоком. 
але  матку  - все  життя-  від  яйця,  до  смерті.  Трута  та  бджіл  -  декілька  днів. 
Отже-  в  незакритій  чері  певного  віку  також  є  молоко.  Але  його  вкрай  мало.  Можливо  новітні  технології  дозволяють  його  брати  ,  але  я  жодного  разу  не  чув.  Грубо  кажучи-  якщо  з  маточника  ще  можна  щось  нашкребти,  то  з  трутовки  в  наших  умовах  не  візьмеш  нічого. 
Інша  справа -  запечатаний  трут-  ножем  зрізаєш  шкірки  ,  при  цьому  розрізаючи  личинку  на  частини,  і  на  медогонці,  а  потім  якщо  потрібно  відтисканням  можна  набрати  білої  рідини (тельбухів  личинок), Думаю  можна  і  літрами , але  ця  рідина  жодного  відношення  до  маточного  молока  вже  не  має
Тому  що  маточним  молоком  кормлять  лиинок  трута  лише  кілька  днів.  Далі-  пергою  і  медом,  а  коли  личинки  запечатані-  взагалі  ніхто  нікого  не  кормить. 
Можливо  -  ця  рідина  має  також  якісь  лікувальні  властивості,  але  я  особисто  про це  не  чув ,  і  вона  ніяк не  маточне  молоко.
Парильщик
Гость
« Ответ #24 : 11 Июля 2010, 23:42:19 »

Прочитав  про "трутневий гомогенат"
http://www.bestbees.ru/?q=node/174
Такої  байди-  трутових  тельбухів  можна  набрати-  все  одно  -  вирізаються  .  поговорю  з  тестем. 
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #25 : 19 Августа 2010, 20:04:02 »

Вітаю вас з Днем пасічника.   clap-1
Бажаю вам міцного здоров’я.
Нехай сади, лани, луги, ліси дарують щедрі медозбори для ваших пасік.
Нехай завжди на столах не вибуває еліксир здоров’я, сили, наснаги і бадьорості — мед. 

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
Парильщик
Гость
« Ответ #26 : 19 Августа 2010, 22:43:18 »

Сьогодні-  спас  beer beer beer
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти