Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Июля 2019, 12:38:09
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Наши хоббі
| | |-+  Графоманія
Страниц: 1 [2]  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Графоманія  (Прочитано 5226 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #30 : 28 Марта 2012, 20:08:31 »

2Lerdan
А что с компьютером? Неужели все ПО лицензионное?
Точно не скажу. Комп'ютер у мене старенький, куплений з рук разом з усім, що в ньому було, спитати про ліценійне ПЗ не прийшло в голову. Улыбка Сама ставила "Аваст"
Ще раз повторюся: я не біла і пухнаста, не маю ілюзій про ідеальне суспільство, але ж це не заважає до нього  прагнути, правда?
 Одного читача, наприклад, вкрай обурило те, що я назвала людей Душею міста. Він категорично проти того, що душею  можуть бути люди, котрі збудували в Старому місті піцерію, Амадеус та Клеопатру. І що робити?

2 Horus  Приємно, що, крім мене, є ще графомани  Улыбка

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #31 : 29 Марта 2012, 22:44:04 »

Ще одна "прогулянка":
_____
Часто доводиться чути , як люди жаліються на нудьгу. Смішні, хто ж їх розважатиме,
 крім них самих? Тим більше, що зусиль багато  на це зовсім не треба, особливо в нашому місті, варто тільки вийти з дому. Можна вигадати безліч цікавих ігор: спробувати, наприклад, знайти якусь адресу . Такий  марафон вибігаєш, що організатори квестів  від заздрощів помруть.  Цим видом розваг займається багато людей, судячи з отаких «листів відчаю». Мабуть, когось здорово допекло, вирішив полегшити життя наступникам.

Гуляючи, звернула увагу на новеньку табличку на подовженій вулиці Гунській, на розі з проспектом. Там на новому будинку написано адресу: Проспект Грушевського, якийсь там номер. Але висить на тій стіні, що по Гунській. То як я маю здогадатися, що ота болотиста вулиця - то не проспект? Ні, гуляти не тільки цікаво, ще й корисно, мозкова активність покращується
    Або ще: можна розглядати вивіски та рекламу, від цього настрій поліпшується надовго. Ідеш, а рот мимоволі роз’їжджається до вух, коли згадуєш, що бачив.  А перехожі дивляться на тебе  і собі усміхаються , думають: у людини гарний настрій, приємно. І навіть не здогадуються, що ти щойно прочитав рекламу на стіні магазину : «Наша ковбаса з тобою» . Море позитиву. Велика та могутня українська мова! Куди там банальному  російському «Казнить нельзя помиловать» - елементарна пунктуація. Тут  же фраза філософська, як не крути. Чи то ковбасу треба носити при собі, чи то натяк на склад ковбасних виробів – спробуй, здогадайся. Інтимно так, на «ти». Що не кажіть, а гуляти весело

* Фото0224.jpg (276.35 Кб, 1280x960 - просмотрено 148 раз.)

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #32 : 30 Марта 2012, 00:06:47 »

... І навіть не здогадуються, що ти щойно прочитав рекламу на стіні магазину : «Наша ковбаса з тобою» . Море позитиву...

Спешели для кто не видал и тру:

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Carciel
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #33 : 05 Ноября 2012, 14:09:46 »

Це по суті блог. Може, тре його вести на спеціалізованій платформі? Я б охоче став підписником.
MIRASL
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #34 : 05 Ноября 2012, 14:24:19 »

Luiram, я із задоволенням прочитала Ваші оповіді (я б їх скорше  назвала ессе).  Таке враження ,що хтось чув те,про що я часто думаю сама... Пишіть і надалі!  А  підказка на рахунок блогу - чудова ідея ,як на мій погляд. Я теж підпишусь,якщо Ви його створите. Улыбка
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #35 : 05 Ноября 2012, 22:46:53 »

Доброе слово и кошке приятно Улыбка
Дякую за пораду, але взагалі-то я не живу в мережі, мені навіть на Фейсбуці незатишно, тому блогером бути якось немає бажання. Краще я вже тут інколи Улыбка

Страниц: 1 [2]  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти