Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
14 Октября 2019, 16:01:42
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Рыбалка
| |-+  Тусовка
| | |-+  О насущьном
Страниц: 1 2 3 [Все] Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос: Отпускаете ли вы пойманую рыбу?Непонимающий
да   -1 (10%)
нет   -1 (10%)
частично   -7 (70%)
я не курю )))   -1 (10%)
Всего голосов: 9

Автор Тема: О насущьном  (Прочитано 14335 раз)
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« : 17 Апреля 2009, 23:09:57 »

Голосуйте)
Хочется узнать побольше о наших рыбаках!=)

P.S. Мне для магистерской данные нужны)

Зарание всем спасибо!
« Последнее редактирование: 17 Апреля 2009, 23:39:20 от Харьковский » Записан

Если тебе плюют в спину-значит,ты идеш впереди!
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #1 : 21 Апреля 2009, 10:23:14 »

За бугром рибаки взагалі гачки без бородки ставлять та відпускають рибу не виймаючи з води  Непонимающий. Я вважаю, що той хто пише, що відпускає усе, трохи перебільшує, не доросли ми ще до цього, тай не в нашій це ментальності відпускати рибу а потім йти на ринок купувати. Я сам в таких випадках думаю, а яку шкоду я заподію природі? Мабуть за цілий рік я навряд чи зловлю більше риби, ніж звичайний брак за тиждень. Відпускаю лише недомірків "благородних" видів - жерех, судак, щука та інш.
Парильщик
Гость
« Ответ #2 : 21 Апреля 2009, 19:32:07 »

Всі  кажуть-  фігня-  що  я  зловвив ! от  вони-  браки!!  сітки!!  павуки,  електровудочники!!!
Але  за  останні  декілька  років  рибальська індустрія  зробила  великий  стрибок  уперед.  І  велшичина  виловів  рибаків-  любителів  різко  зросла.  Рік  за  роком  риби  все  зменьшуються  і  зменьшуються.  Ось  на  слідуючі  вихідні  готую  снасті  на  верховодку.  Клень  та  щука  взагалі  не  ловляться- здається  що  річка   пуста.  В  95 році 15 кг ляща  вважалось  нормою.  Зараз  можна про  це  лише  мріяти.   Рибу  виловили!!!!
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #3 : 21 Апреля 2009, 20:46:12 »

В голосовании Я отметил что отпускаю ВСЮ рыбу bud
потому что так оно и есть,чесно  rulesssss
Тк не вижу смысла брать её с собой. И если уж захотелось рыбки покушать то иду на рынок или в магазин и покупаю учись сынок Рыбу я не каждый день ем!)))
И побольшеб единомышлеников sosnah

Клень
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #4 : 21 Апреля 2009, 21:20:34 »

А що .риба незаслуговує  життя?Вона бориться за свою свободу,а ми її на пательню. забираючи даже малечу Ось чому в наших річках риби стає все меньше іменьше.Одже ПІЙМАВ ВІДПУСТИВ1
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #5 : 21 Апреля 2009, 21:39:33 »

5+    rulesssss
Уважуха)))) clap-1

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #6 : 22 Апреля 2009, 09:27:12 »

Про що ви, шановні? Так, індустрія зробила крок у перед, так, рибаки стали більше ловити чи просто стало більше рибаків. Дійсно риби стає менше і менше, з цього робимо висновок, що це прості рибачки, як ми з вами, знищують рибні запаси - логічно. Непонимающий
Позавчора я впіймав 3 підлящика, виходить, мені треба було їх відпустити, потім піти на базар і купити у браків чи їх реалізаторів 3 підлящика (рибки свіжої все рівно хочеться і мені, і жінці, і дитині), підштовхуючи тим самим браків до ще більшого вилову, попит то є!
Безумовно, риба бореться за свою свободу і заслуговує на життя так саме як свиня, корова, курка. Давайте станемо усі вегетаріанцями, тоді не будемо нікого мучити, усе відпускати, та й бракам не буде роботи, риби та дичини буде нємєрєно!
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #7 : 22 Апреля 2009, 10:01:20 »

Чесно говоря я знал что следуещие сообщение будет приблизительно этого содержания hz
И вы правы насчет браков Повысится спрос-повысится предложение.
Но есть еще вариант! Практически на каждой рыбалке мне попадается  хоть 1 сетка. Делаю просто - вырываю с корнем и ножичком на пряпки режу Злой

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #8 : 22 Апреля 2009, 10:16:25 »

Ось це вірно, сам так роблю  Подмигивающий
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #9 : 22 Апреля 2009, 10:17:49 »

Вот так и надо clap-1
+1

Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #10 : 22 Апреля 2009, 11:03:00 »

Наболело bud

ПОЙМАННУЮ ЩУКУ* НАДО ОТПУСКАТЬ!!!

задайте себе вопрос -ЗАЧЕМ Я ЛОВЛЮ ЩУКУ?
уверен что 99.9% скажет -"ДЛЯ УДОВОЛЬСТВИЯ"
и за это удовольствие мы готовы дорого платить: дорогие снасти (не дай бог моя узнает скока стоят воблеры  ), проезд, обрывы приманок и тд...
мы и платим …и… постепенно лишаемся этого удовольствия.
- кто в этом виноват?
- виновных много, но и спинингисты не на последнем месте 
От всех слышно, что с каждым годом щуки становиться все меньше особенно трофейной. и не только браконьеры и электрики тому виной, но и сами спиннингисты ...поймал-в рюкзак (очень часто не зависимо от размера), + выросли темпы вылова, кто не согласен, тот пусть посмотрит на свои снасти и сам поймет, что они становятся все более уловистыми и изощренными (и щука с нами уже в неравной борьбе проигрывает) и если попасть на жор то можно туго набить мешочек  а потом думать -куда рыбу девать? да и количество спинингистов 
+ принципы у нас: нераз видел "браконьера" который шнурка 500-700 гр забирает и приговаривает -"...я кучу силикона оборвал прежде чем впоймал, так что хрен отпущу, у нас не Европа...."

поэтому считаю, что СНАЧАЛА НАДО ВЕСТИ ПРОПАГАНДУ СРЕДИ СВОИХ, и следовать принципу:
ВПОЙМАЛ, ПОЛУЧИЛ УДОВОЛЬСТВИЕ - ОТПУСТИ,
ПОЙМАЕШ СЛЕДУЮЩИЙ РАЗ ОПЯТЬ УДОВОЛЬСТВИЕ ПОЛУЧИШЬ, ИЛИ ДР ПОЛУЧИТ.
Да и размер рыбы роли не играет отпускать надо всю, представьте сколько удовольствия может принести «трешка» если ее отпускать каждый раз, и трофейной рыбы тогда больше станет.
я уверен, что для пропитания никто не ловит, тк купить рыбу гораздо дешевле, и проще. ну а если хочется "покушать", то ловите стайную рыбу- например окуня, его много и клюет чаще и мясо вкуснее, а щуку надо отпускать!

PS: ДАВАЙТЕ НЕ БУДЕМ РУБИТЬ СУК НА КОТОРОМ СИДИМ !!!
*-под словом "щука" имееться в виду любая рыба

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #11 : 22 Апреля 2009, 11:42:59 »

Так, треба відпускати, бо у браків улови все менші і менші.
Не з того боку беретесь.
От мораторій на промисловий вилов риби у Дністровському водосховищі, на мій погляд, дає результати, хоч рибхози не переціджують річку. Чув на базарі розмову між продавцем та "рибачком". "рибак" каже, як заборонили рибхози, той самому немає як ловити, як тільки знімуть мораторій, я у тебе зразу сіточок зо п’ять візьму. Видно під шумок рибалить біля рибхозів.
Цікава постанова міської ради за 2007 рік про заборону торгівлі на міському ринку забороненими снастями (трохи абсурдно - заборона торгівлі забороненими, але така у нас система). Хто уважно почитає, побачить, що заборонено продаж ГОТОВИХ знарядь із сітки, тобто полотно, шнури та інш. дозволяється. Залишається лише зібрати усе до купи. Хто це писав та голосував - наші обранці!, свідомо залишають шпаринку, щоб кормушка не дай господь не міліла Злой.

* KamPodilsk_rishennia.jpg (144.03 Кб, 648x908 - просмотрено 276 раз.)
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #12 : 22 Апреля 2009, 15:20:54 »

Дело в том что с браками мы в принципе ничег сделать не можем!!! Ну кроме как в тихоря сети рвать fucking
Вот поэтому я с другого конца и захожу!
А с браконьерсвом можно бороться только когда по всем речкам сутра доночи катера будут плавать и сети собирать баян, аднака
НО НЕ С НАШИМ ЩАСТЬЕМ  Плачущий

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #13 : 22 Апреля 2009, 16:15:18 »

В цьому році бачив як рибнадзор "працював" в Ісаківцях. Проплили між мостами з кішкою і пішли на Дністер. Питання, чому не піднятись трохи вище, до дач, де сітка на сітці?
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #14 : 22 Апреля 2009, 16:36:22 »

Не треба з ранку до ночі плавати по усім річкам, достатньо рибінспекції просто чесно робити свою роботу. Можна навіть і не штрафувати, просто регулярно знімати сітки, зробивши цей бізнес нерентабельним і браки просто вимруть або займуться чимось іншим. Але чому вони цього не роблять, і як заставити їх це робити, ось у чому питання.
Але ми відхиляємось від теми, по рибінспекції є спеціальна тема.
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #15 : 23 Апреля 2009, 18:09:58 »

Ну То что Рейды рыбинспекции Это чисто условность - это всегда так и было Злой
Вот в прошлом году в исаковцах собрали они сети а потом ими же прям на нерестилищи ловили Злой

Рыбинспекция-главные браконьеры.........(правда жизни) Плачущий

Парильщик
Гость
« Ответ #16 : 23 Апреля 2009, 20:38:38 »

А  хто   з  вас  рибаки  -  любителі  дотримуєтесь  норм  вилову?Непонимающий
Ну  -  зрозуміло-  як  зловив  одного  кленя  на  100  гр,  і  випустив-  це  -  одне,  а  коли  попре  масть ,   і  вся  риба  бюуде  за  кіло???  Хто  відпускав  кілограмових?
ХТО  ВІДПУСКАВ  КІЛОГРАМОВИХ?Непонимающий?  Тому,  що  перевищив  норму  вилова,  тому,  що  нерест,  тому,  що  він  завжди  відпускає *вопросище* *вопросище* *вопросище* 
Клень
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #17 : 23 Апреля 2009, 21:14:17 »

Відколи рибачу ще не було вся риба за кг, тай важко наСмотричі  на спінінг 5 кг зловити Авідпускаю тому щоб затра післязатра і т-д можна було радіти уловам ане ловити целофанові пакети.Невіпускаю ту рибу яка  зїла воба дуже важко щоб лишилась жива вийсамі знаєте як цебуває.
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #18 : 24 Апреля 2009, 00:24:56 »

В субботу еду на рыбалку если поймаю чтото за кило (или меньше) Обязательно предоставлю видео или фото того как рыба  отпускается Смеющийся Смеющийся Смеющийся Смеющийся

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #19 : 24 Апреля 2009, 09:05:17 »

Пане Парильщику, а тих кленчуків, що ви спіймали 12.04 відпустили?
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #20 : 24 Апреля 2009, 09:07:54 »

Я відпускаю лише недомірків, все інше беру.
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #21 : 24 Апреля 2009, 12:31:42 »

Люди добрые НАСИЛЬНО никто, никого,ничего не заставляет.
Хочеш- отпускай, Хочеш-бери учись сынок

Тут дело в МОРАЛИ!

Рвемся как дурные в Европу Відчини свиня, то я прийшов а ведем себя как в камянном веке! wtf

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #22 : 24 Апреля 2009, 12:52:22 »

По кленю, якщо я не помиляюсь, дозволений розмір від 24 см - це десь 300-350гр. З лінійкою ходити не будеш, але на око треба прикидувати, і все що менше, безумовно, відпускати  мир дружба жвачка
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #23 : 24 Апреля 2009, 14:33:50 »

МОжно ходить с Метром(который скручивается в кучку, Швейный) Мало места занимает и легок! bud

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #24 : 24 Апреля 2009, 14:51:02 »

Варіант! Подмигивающий
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #25 : 24 Апреля 2009, 15:56:37 »

звєрі, карочє! рибки - вони ж навіть заплакати не можуть, чи пожалітися що жаберка болить...
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #26 : 24 Апреля 2009, 16:12:02 »

Що Ви їли на Пасху? Подмигивающий
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #27 : 24 Апреля 2009, 16:15:02 »

тістечко, каву, морозиво, тортик і кАлбаску. Більше в мене дома, як завжди, нічого не було Улыбка
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #28 : 24 Апреля 2009, 16:32:55 »

Ага, калбаска! А свинка як плакала, як її серденько боліло! Подмигивающий
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #29 : 24 Апреля 2009, 16:56:27 »

звєрі, карочє! рибки - вони ж навіть заплакати не можуть, чи пожалітися що жаберка болить...

Ну у рыб не зафиксировано Высшей нерной деятельности Так что  Нет у них такого понятия как боль учись сынок

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #30 : 24 Апреля 2009, 17:18:34 »

А чому ж тоді тріпається, від страху?
Клень
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #31 : 24 Апреля 2009, 17:29:26 »

Ось ще один привід відпускати кленя .Остані роки почав попадатися  з якимось паразитами на морді  жабрах дуже багато .Може хтось знає що це за паразити ічи небезпечні вони для людини.
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #32 : 24 Апреля 2009, 18:32:33 »

А чому ж тоді тріпається, від страху?

Єто рефлекс учись сынок Изза того что вытащили из жизненной среды+отсутсвие растворённого кислорода

Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #33 : 24 Апреля 2009, 18:35:25 »

Ось ще один привід відпускати кленя .Остані роки почав попадатися  з якимось паразитами на морді  жабрах дуже багато .Може хтось знає що це за паразити ічи небезпечні вони для людини.

Это ленточные черви. Видво их много. Для человека ОПАСНЫ!!!!!!!!!!
При употреблении в пищу зараженой рыбы есть большие шансы заразатся!
Кстати голавль больше всех подвержен заражению Ленточниками.  Это ФАКТ учись сынок

UA
Старожил

репутация +27/-3

Задоволений життям. З останніх сил.

« Ответ #34 : 24 Апреля 2009, 21:10:35 »

Якщо для себе ловиш, то відпустиш заражену рибку, а якщо на продаж, то і не подумаєш. А потім хтось на базарі купить і все, ти вже не сам. "Существует много разновидностей ленточных червей. Их тела могут быть от 0,1 мм до 9 м (!!!) в длину". Як подумаю, то аж мурашки по кожі Улыбка
Тепер не знаю, відмовитись від риби чи вже пізно  dead

"Якщо ти не розмовляєш мовою тієї землі, на якій живеш, - ти або завойовник, або гість, або тобі бракує розуму" (Шарль Бернар).
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #35 : 24 Апреля 2009, 21:30:10 »

Ну вероятность зарезится есто тогда - когда вы едите плохо прожиреную или проваренную рыбу  hacker

А больше всего когда едите сушенную  beer а потом может быть даже  gf,bkb yfufvb

Парильщик
Гость
« Ответ #36 : 24 Апреля 2009, 23:07:29 »

По кленю, якщо я не помиляюсь, дозволений розмір від 24 см - це десь 300-350гр. З лінійкою ходити не будеш, але на око треба прикидувати, і все що менше, безумовно, відпускати  мир дружба жвачка
Ті  що  на  фото  не  відпустив.  Відпускаю  меньше  200  гр. 
Але  зараз  певно,  що  буду  відпускати.  Принаймі  на  Смотричу.  Прикро,  коли  їдеш  на  одне  місце  роками,  і  за  щораз  улови  все  зменьшуються  і  зменьшуються.  Тикати  пальцем  на  місцевих,  що  кидають  павуки *вопросище*
Але-  ж  сам  звідси  риби стільки  виносив....  Де-  їй  взятись? 
А на  рахунок    хробаків-  не  переймайтесь-  то  звичайні  п"явки,  і  чіпляються  за  морду  кленю,  ковблю  і  т.д  кожної=  весни hz
Парильщик
Гость
« Ответ #37 : 08 Сентября 2009, 19:25:40 »

http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2665.105
---------------------------------------
Знову ви за своє.
Зрозумійте нарешті, що такі "браконьєри" як я ніякої шкоди природі не нанесуть навіть за сотні років.
Я підраховував, що за цілий рік рибалки на спінінг ловлю близько сотні кіло риби, з них незачотних кленів - не більше 10%, незачотних щупаків - 0-2 %. Електрик стільки ловить за день, як і місцеві жителі волоками при різкому скиданні води Гесами, як на ці вихідні у Жабинцях.
Повторюю, зловлену рибу не продаю, не роздаю, усю з’їдаємо з сім’єю. Ніколи рибу не купую і не збираюся купувати у браків, підтримуючи їх бізнес.
Фотографую всю зловлену рибу, не хочу я робити спеціальні фотки для форума.

П.С. відпускаю я також багато риби, лише трохи дрібноти беру на тараньку.
------------------------
фанат
1-фото  ваших  уловів  говорить про  діаметрально  протилежне. Зокрема  на  фото  ,  звідки  взята  цитата  згідно  правил  рибальства  60%  риби  (по  кількості  ви  повинні  були-  б  відпустити.  У  вас  хоч  вага  є?  чи  лінійка?
2-Боротьба  з  браконьєрством  повинна  починатися  з  себе  ато  люди  сітки  ріжуть,  а  самі  браконьєрнічають.  І  завжди  є  на  кого  сперти-  на  геси,  накидочників,  електриківсіточників  і  тд.  А  полчинається  із  малого  .  Спочатку  береш  рибу  недозволену  для  вилову.  Потім-  щоби  бензин  на  рибалку  відбити .Потім  маленький  екранчик,  потім  сіточку.  І  завжди  є  відмазка-  он  вони  -  браки  а  -  я  -  цаца.   
888
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #38 : 08 Сентября 2009, 21:18:21 »

Порядок починається з себе.І не треба вказувати на когось.P.S.совість не гризе за "невінно убієнних риб'ячих дітей"?
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #39 : 09 Сентября 2009, 11:24:04 »

1. фото моїх уловів ні про що протилежне не говорить, візьміть усі мої фото, викладені на форумі та подивіться, порахуйте, поміряйте.
По кількості завжди відпускаю риби не менше, ніж беру.

2. браконьєрів ненавиджу лютою ненавистю, топив би їх у їхніх сітках та бив би їхнім током.
Себе браконьєром не вважаю, хоча деякі незначні порушення і допускаю.

Скажіть, ви на кожну рибалку берете з собою ваги, зважуєте улов в процесі та все, що після трьох кіло відпускаєте? Чи може просто більше трьох кіло вам ніколи не вдавалося піймати? Лінійку також носите? До 18 червня (Збруч) чи до 8 липня (Дністер) не їздите на рибалку?
Пам’ятаєте, як у Біблії: "Кто из вас без греха, пусть первым бросит в неё камень".

Парильщик
Гость
« Ответ #40 : 09 Сентября 2009, 22:17:40 »

1-Не  збираюсь  ритись  в  вашому  фотоархіві.  Свою  думку  я вже  озвучив.  Лище  можу  добавити,  що  більшу  половину  такої  риби  я  б  випустив.
2-Нелюблю  людей  двуличних,  які  говорять  одне,  а  роблять  інше. 
3-Не  збираюсь  нікого  судити,  але  сподіваюсь  на  визнання  правил  любительського  лову,  та  мінімальних  розмірів  риб  дозволених  для  вилову.  Дозволю  собі  нагадати
Додаток
                                   до п.4.11 Правил любительського
                                   і спортивного рибальства

Мінімальні розміри (в см) риб і водних безхребетних,
            дозволених до вилову рибалками-любителями

------------------------------------------------------------------
|Види риб і        |На рибогосподарських водоймах у таких        |
|водних            |регіонах:                                    |
|безхребетних      |---------------------------------------------|
|                  |внутрішніх|    Чорноморському         |Азов- |
|                  |водоймах  |    -----------------------|ському|
|                  |          |    |р.Дунай з придатковою |      |
|                  |          |    |системою,передгирлово-|      |
|                  |          |    |му просторі, оз.Сасик |      |
|------------------+----------+----+----------------------+------|
|Барабуля          |    -     | 8,5|           -          | 8,5  |
|Берш              |   28     |  - |           -          | 25   |
|Бичок             |    -     | 11 |           -          |  8   |
|Білий амур        |   40     | 45 |           -          |  -   |
|Білизна           |   30     | 40 |           -          | 35   |
|Вугор             |   50     | 50 |           -          |  -   |
|В'язь             |   28     | 24 |           22         | 22   |
|Головень          |   24     | 28 |           -          |  -   |
|Камбала-глоса     |    -     | 15 |           -          |  -   |
|Карась            |    -     | 10 |           -          |  -   |
|Карась сріблястий |    -     | 15 |           -          |  -   |
|Катран            |    -     | 85 |           -          |  -   |
|Кефаль            |    -     | 20 |           -          | 20   |
|Кефаль-піленгас   |    -     | 38 |           -          | 33   |
|Короп             |   25     | 25 |           -          | 25   |
|Лин               |   20     | 20 |           13         | 17   |
|Лящ               |   32     | 30 |           20         | 28   |
|Мерланг           |    -     | 12 |           -          |  -   |
|Оселедець         |    -     | 17 |           16         | 14   |
|Підуст            |   25     | 25 |           -          |  -   |
|Пузанок           |    -     | 11 |           -          |  -   |
|Рибець            |    -     | 22 |           -          | 22   |
|Сазан             |   35     | 32 |           30         | 30   |
|Сиг               |    -     | 25 |           -          |  -   |
|Синець            |   22     | 24 |           -          | 24   |
|Скумбрія          |    -     | 15 |           -          | 15   |
|Сом               |   70     | 60 |           50         | 60   |
|Ставрида          |    -     | 10 |           -          | 10   |
|Судак             |   42     | 38 |           30         | 38   |
|Тараня            |   18     | 18 |           -          | 14   |
|Товстолоб         |   40     | 40 |           -          | 40   |
|Чехоня            |   24     | 24 |           -          |  -   |
|Щука              |   35     | 32 |           -          |  -   |
|Беззубка          |    -     | 12 |           -          |  -   |
|Креветки          |    -     | 3,5|           -          |  -   |
|Мідія             |    -     |  5 |           -          |  -   |
|Перловиця         |    -     |  7 |           -          |  -   |
|Рак               |   10     | 10 |           9          |  9   |
------------------------------------------------------------------
http://fishing.kiev.ua/info/pravila/prav01.htm
Іще  стаття  А. Щербуха Виловлювання "недомірків" нищить рибні запаси
http://www.hunt-fish.com.ua/article.htm?ident=ff8adc91e1ca17d

І  на  закінчення-  ну  так  -  сталося-  побраконьєрнічав..... трошки. Ну так  визнайте  це  ,  і  ВСЕ.  Далі  так  не  робіть.  А  тут  речі  взагалі  несумісні- людина  каже:"ненавиджу  браків",  а  в  торбі  переіважна  більшість  недомірків.   Цікава  позиція *вопросище*   

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #41 : 10 Сентября 2009, 11:18:20 »

Ті  що  на  фото  не  відпустив.  Відпускаю  меньше  200  гр.  
Але  зараз  певно,  що  буду  відпускати.  Принаймі  на  Смотричу.

Отже і  самі не безгрішні?

Скажіть, ви на кожну рибалку берете з собою ваги, зважуєте улов в процесі та все, що після трьох кіло відпускаєте? Чи може просто більше трьох кіло вам ніколи не вдавалося піймати? Лінійку також носите? До 18 червня (Збруч) чи до 8 липня (Дністер) не їздите на рибалку?

Чому не відповідаєте на ці мої питання, чи у вас з цим також не все гладко?
Можете відповісти, поклавши руку на серце, що суворо дотримуєтесь кожного пункту Правил?

Я правила любительського рибальства добре знаю, не треба мені нагадувати. І від самого початку теми я ніколи не заперечував, що припускаюся незначних порушень, а ось ви дуже різко зробилися "правильним", хоча також порушували. Так що давайте не будемо про двуличність.

П.С. Щодо браконьєр-не браконьєр. Давайте розглянемо просту аналогію: громадянин П. ухиляється від сплати податків, підриваючи цим економіку країни. Громадянин І. займається гоп-стопом - б’є увечері перехожих (в основному жінок) та грабує їх.
І перший, і другий свідомо порушують закон, отже обидвоє - бандити.
Але бандит П. стверджує, що поважає закон і хоче жити у розвиненій правовій країні, отже він повинен починати з себе. Але навіть якщо він покається і піде платити податки, він не змінить систему і не змусить бандита І. поважати закон.
Ось такі справи, пане Парильщик.
« Последнее редактирование: 10 Сентября 2009, 11:25:40 от фанат » Записан
Парильщик
Гость
« Ответ #42 : 10 Сентября 2009, 21:03:05 »

Щодо  мене.
Останніх  4-  5  років  відпускаю  всю  дрібноту.  
Щодо  цитати-  не  пересмикуйте.  Ніколи  не  виставляв  на  форум  дрібноти.  
щодо  ваги-  в ящику  що  на фото  відповідь  № 10  є  все
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=3041.0
Але  для  визначення  мінімальних  розмірів  вагою  не  користуюсь.  Визначаю  на  око.  Щоби  не  паритись  -  чи  клень  22  см,  чи  25-  сумнівні  завжди відпускаю.  Тому  у  правилах  нашої  рибальської   бригади  зачотною  вважається  риба  не  від   200гр  як  у Правилах  любительського  і спортивного рибальства   а  від  300гр.Відносимось  до  рибалки  як  до  спорту,  а  не  як  до  засобу  здобуття  їжі.  Взагалі-  то  для  мене  немає  суттєвого  значення-  зловлю  рибу,  чи  ні.  Ніколи  не  перераховую  рибу  на  бензин.  Ну  один  раз  перерахував  -  за  кількістю  пустих  рибалок Строит глазки   Тоді  в  мене  вийшло  40  л  на  одну  рибку.  На  Збручі  не  брало  ,  і  я  пер  на  Дністер.  На  дальні  точки-  Гораєвка,  Рогізна,  Колодієвка  і  ще  в  верхів"я  Дністра  їздив.  Мої  всі  відмовились.  Їздив  сам.   жжошь, сцуко, я в истерике
Ніколи  не  казав  ,  що  я  самий  правильний.  Але  казав,  що  нікого не  хочу  судити,  і  вас  в  тому  числі.  І  ще  казав,  що  визнаю  правила  любительського  та  спортивного  рибальства  і  намагаюсь  їх  дотримуватись.  І  ще  казав  ,  що  не  ріжу  сітки  та  екрани  .  Якщо  зачіплю-  викидую  на  берег.  І  ще  казав,  що  негарно  одне  казати,  а  іше  робити ,  ато  декларують  ненависть  до  браків,  а  в  самих  ціла  торба  недомірків.
І  саме  головне-  абсолютно  нічого  особистого.  Просто  буває  рибалку  проходиш  ,  і  ні  одного  удара.  Риби  ітак  мало.  Ну  не  треба  недомірків  виловлювати  bud
І  на  останок-  не  засмічуйте  тему  флудом.  
« Последнее редактирование: 10 Сентября 2009, 21:11:29 от Парильщик » Записан
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #43 : 12 Сентября 2009, 11:02:08 »

А я хіба казав, що не визнаю правила рибальства?
Я також їх визнаю та намагаюсь виконувати. Можливо, просто я їх виконую їх, скажімо, на 90%, а ви на 95%, тому ви так болісно це сприймаєте?
Але, якщо ви не виконуєте Правила на 100%, ви також - брак (якщо дотримуватись вашої термінології).
Я також відношуся до рибалки як до спорту, а не як до засобу здобуття їжі та ніколи не перераховую рибу на бензин. Кожна рибалка обходиться в гривнів 40 на чоловіка, буває і більше сотні, якщо є обриви.
Про торбу недомірків не згідний, тут ви перегнули. Щодо декларування, повторюю, браків не люблю, себе браком не вважаю (брак - 0% виконання Правил, фанат - 90%, різницю відчуваєте?).
Рибалки без ударів трапляються і у мене (1-2 рібалки за рік у міжсезоння).

Флуду не було, усе по темі, аналогію привів, щоб ви зрозуміли, що не все у світі лише чорне та біле, є ще різні відтінки сірого, це відноситься і до визначення брак-не брак.

П.С. Поставив на пруті незмивним маркером мітки (г-24см., щ-35см., с.-42см.), так буде простіше, ніж "на око". Подмигивающий
« Последнее редактирование: 12 Сентября 2009, 11:19:48 от фанат » Записан
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #44 : 12 Сентября 2009, 11:40:24 »

Щодо статті кандидата наук Щербуха. Згідний, що вказані у Правилах мінімально дозволені розміри риби занижені. Сам дивувався, коли читав цей додаток до правил, не віриться, що риба таких розмірів уже нереститься.
Голавль не страшно, риба не промислова, смакові якості - ніякі, починає нереститися рано (за віком), та й добре розмножується при сприятливих умовах. Крім того, зловити його не так просто, хіба що током. Те ж стосується і плітки.
А от по щуці та судаку згідний, дозволені розміри занижені. Особливо це стосується промислової риболовлі (впевнений, що любителі не принесуть шкоди рибним запасам навіть при ловлі риби з розміром менше дозволеного).
Було б добре внести зміни до мінімально допустимих розмірів для промислової риболовлі, для спортивної та любительської - залишити як є.
Парильщик
Гость
« Ответ #45 : 12 Сентября 2009, 14:15:10 »

П.С. Поставив на пруті незмивним маркером мітки (г-24см., щ-35см., с.-42см.), так буде простіше, ніж "на око". Подмигивающий
-------------------------------------------------
О  -  це  вже  прогрес.  Слідуючого  разу виставите  фотки  переміряної  риби.  Думаю  питань  небуде  ніяких,  але  і  торбі  поменьшає жжошь, сцуко, я в истерике
Щодо  судака-  Непевний  чи  багато  з  форумчан  ловили  справжнього  дністровського  судака.  Ловився  він  в  80  роках. Потім  виловили  в  верхів"ях.  Залишився  в  районі  Колодіївки  ,  Бакоти  та  нижче.  В  основному  ловиться  берш.  Він  дуже  схожий  на  судака,  але  має  деякі відмінності- в  нього  тирчать  два  передні  клики.  В  судака  вони  трохи  приховані  в  середину.  І  головне  берш  нереститься  значно  раніше.  Дозволений  розмір  для  вилову-28  см.  Такщо  можете  поставити  ще  одну  мітку Подмигивающий
З.І.  Буду  радий  потиснути  вам  руку,  якщо  будете  брати  тільки  ПЕРЕМІРЯНУ  рибу Подмигивающий
Вважатиму  тему  не  пустою-  якщо  хоч  одна  людина  людина  почне  відпускати  недомірків. 
На  рахунок  кленя-  не  згоден-  хоч  риба  і  не  промислова,  але  -  нашенська,  і  росте  швидко ,  і  опирається  прудко ,  вважаю  солідним  трофеєм  півторакілограмового  кленя.  Кленя  також  берегти  треба  учись сынок   
Парильщик
Гость
« Ответ #46 : 12 Сентября 2009, 14:37:50 »

(впевнений, що любителі не принесуть шкоди рибним запасам навіть при ловлі риби з розміром менше дозволеного).

А  тут  особливо  з  вами  незгоден.  Снаю  точно  ,  що  бригада досвідчених   спінінгістів  спустошує  ділянку  річки  досить швидко.  А  якщо  відловлюється  в  одному  місці  регулярно-  може  взагалі  катастрофічно  знизити  популяцію  хижої  риби. А  якщо  до  того-ж виловлювати  недомірків-це  може  призвестивзагалі  до  знищення  популяції. Почитайте  про  це  в  інеті. 
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #47 : 12 Сентября 2009, 15:12:20 »

На  рахунок  кленя-  не  згоден-  хоч  риба  і  не  промислова,  але  -  нашенська,  і  росте  швидко ,  і  опирається  прудко ,  вважаю  солідним  трофеєм  півторакілограмового  кленя.  Кленя  також  берегти  треба  учись сынок  

Я говорив про підвищення мінімально дозволених розмірів. Для голавля це не потрібно по описаним вище причинам. Щодо досвідчених спінінгістів, думаю у нашому регіоні не так багато досвідчених спінінгістів, які вміють ловити голавля.
В основному ловлять його на спідову, в крайньому випадку в проводку.
Але саме більше ловлять його на електровудку, і таких "рибаків" дедалі більше, ось у чому проблема голавля, а не у тому, що якийсь спінінгіст десь-колись візьме 20-ти сантиметрову рибку при дозволених 24см.
« Последнее редактирование: 12 Сентября 2009, 15:13:45 от фанат » Записан
Парильщик
Гость
« Ответ #48 : 12 Сентября 2009, 19:36:56 »

У  нашому  регіоні 
є   два  вида  судака-  судак та  берш. 
http://fish-book.ru/bers
http://bse.sci-lib.com/particle027147.html
В  судака  меньші  очі,  а  в  берша  на  верхній  челюсті випирає    два  клика. 
є  два  вида  щуки-  звичайна  та  трав"яна
Є  два  вида  кленя-  Один  продовгастіший  ,  а  другий  кругліший. 
Ці  риби  в  середині  виду(судак- берш,щука  та  трав"яна  щука,  клень  довгий  та  клень  круглий)  відрізняються   тим  ,  що  одні  нерестяться  значно  раніше по  календарному  періоду,  а  інші  (берш,  трав"янка та  продовгастий  клень)  в  значно  меньшому  віці
В  зв"язку  з   винищенням  нерестового  стада  з  однієї  сторони  та  недомірків  з  іншої  в  нашому  регіоні  почали  переважати  види,  що  нерестяться  в  значно  меньшому  віці.  Здається  не  потрібно  розповідати  рибакам  ,  що  судак  став  якись  не    такий-  очі  балухаті,  верхні  ікла  наперед,  щука  трохи  більша  долоні,  але  з  ікрою,  клень  з  якого  тече  молоко  в  липні. 
888
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #49 : 12 Сентября 2009, 20:52:07 »

Панове НЕбраконьєри,пред'явіть,будь ласка,членські квитки УТМР та картки вилову.(не вважайте за наїзд,просто цікаво)
Парильщик
Гость
« Ответ #50 : 12 Сентября 2009, 21:15:06 »

В  мене  немає  ні  того,  ні  іншого.  Хочаби  по  тій  причині,  що  немає  кому  ці  папірі  пред"являти.  За  останні  тринадцять  років  не  зустрічав  жодного  рибінспектора.  Також  чув,  що  існує  правова  колізія  між  держрибохороною  та  УТМР  (читав  на  інших  форумах)  Рибалки  купують  картки  вилову  в  одних,   а  інші  заявляють,  що  вони  недійсні  і  навпаки .  Такщо  треба  купувати  в  двох  інстанціях жжошь, сцуко, я в истерике
Я особисто  за  жорсткий  конроль  вилову  риби,  і  за  картки  вилову.  Але  не  в  звітах,  а  на  водоймах жжошь, сцуко, я в истерике
888
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #51 : 12 Сентября 2009, 21:18:18 »

Дякую за вичерпну відповідь.
Парильщик
Гость
« Ответ #52 : 12 Сентября 2009, 21:43:43 »

пред'явіть,будь ласка,членські квитки УТМР та картки вилову.(не вважайте за наїзд,просто цікаво)
А  ви  часом  не  в  рибінспекції  працюєте??? жжошь, сцуко, я в истерике
888
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #53 : 12 Сентября 2009, 22:08:48 »

Ні.На жаль чи на щастя незнаю але ні.
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #54 : 14 Сентября 2009, 08:15:46 »

Що за картки вилову, поясніть, будь-ласка.
Я не маю ні того, ні іншого, але в УТМР планую вступити.
Часто рибалю в період нересту, хочу це робити на законних підставах.
888
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #55 : 14 Сентября 2009, 09:48:16 »

Вся інформація тут  http://www.uoor.com.ua/ukr/legislation/about_fishing#content
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #56 : 14 Сентября 2009, 11:20:50 »

Та читав я Правила багато разів, не сказано там конкретно, що за картки вилову, та де саме вони потрібні чи на яку рибу. На київському сайті квочатників щось говориться про отловочні талони на сома. Не знаю, що за талони та чи потрібні вони у нас.
Якщо знаєте конкретно по нашому регіону, які картки вилову потрібні на яких водоймах та на яку рибу, будь-ласка, напишіть.
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #57 : 14 Сентября 2009, 11:37:26 »

Цікаво, чому у наших річках немає в’язя, гарна рибка. По повадкам схожий на голавля, цікаво було б половити.
У літературі пишуть про його широке розповсюдження на Україні, щось я сумніваюся, жодного разу його не бачив.

http://ribak.com.ua/fish/fish_1092.html

Така сама цікава риба для УЛ та нахлиста - красноперка, але її також у нас практично немає.

http://ribak.com.ua/fish/fish_1094.html
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #58 : 31 Марта 2011, 21:03:31 »

Перепрошую, що в рибальстві пишу, але це насущьне) Був сьогодні на дачі і поки прибирав 2 рази бачив зайчика ( а може чийсь кріль утік?) кіло десь під 10. Гарне пацятко. стрибає по участках молоді пагінці обгризає. Мої теж погриз.

Хто підкаже як зловити, чи може є мисливці, то поїдем підстрелимо.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #59 : 31 Марта 2011, 21:56:54 »

Поставте цеглину, і табачком посипте Улыбка

.
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #60 : 01 Апреля 2011, 09:00:22 »

тіпа, щоб заяц зуби поламав?)  можна детальніше?
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #61 : 01 Апреля 2011, 13:18:05 »

Так, Ви праві. Заяць нюхає табачок, чихає, при цьому б"ється головою об цеглину, втрачає свідомість - і тут Ви його берете, тепленького.  учись сынок

.
Страниц: 1 2 3 [Все] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти