Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
18 Ноября 2019, 16:30:18
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Рыбалка
| |-+  Снасти, приманки
| | |-+  Комплектація спінінга
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Комплектація спінінга  (Прочитано 12181 раз)
Парильщик
Гость
« : 18 Августа 2008, 19:23:26 »

Хочу  поміняти  нитку  на  нову.  Може  хто  розповість  особисті  враження  про    нитки  для  спінінгового  лову. галавой ап землю
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #1 : 27 Августа 2008, 22:39:16 »

Ищи лучше! Подмигивающий
http://volgafishingclub.nnov.ru/forum/main.html  beer
Парильщик
Гость
« Ответ #2 : 27 Августа 2008, 23:53:24 »

beerКупив  аж  дві  нитки-  повер - про 0.1  і  сальмон 0.1.   повер - про  на  30%  грубша  і  гірше  летить.  сальмон -  м"якша  і  чутливіша.   
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #3 : 28 Августа 2008, 13:32:53 »

На новую плетню рыба, наверное, сама в садок запрыгивает? Че поймал? Хвались! Смеющийся
РЫЖАЯ
Ветеран

репутация +1/-0

Счастье - это не цель, а образ жизни.

« Ответ #4 : 31 Августа 2008, 13:38:46 »

Заглянул как-то муж в темку.... и на форум я уже не попала...  Злой
 жжошь, сцуко, я в истерике

_____________________________________________________________________________________________

Есть два типа людей: одни катят мир, а другие бегут рядом и кричат: «Куда катится этот МИР?!»
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #5 : 31 Августа 2008, 17:37:25 »

Кароче, берите удочки и ко мне ехайте! Подмигивающий
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #6 : 27 Апреля 2009, 09:56:22 »

Вчора вперше ловив з плетеною лєскою. Відчуття, чесно кажучи, не дуже. Особливо непокоїть звук проходження через кільця - ніби хтось напильником пиляє. Жалко вудлища та катушки, мабуть треба ставити, все ж таки, моно.
Харьковский
Старожил

репутация +0/-0

Дениско-Редиско

« Ответ #7 : 27 Апреля 2009, 13:17:12 »

Если кольца у вас SiC то беспокоится ненужно!!!! Звук в любом случае будет bud
А с катушкой ничего не случится Смеющийся

Если тебе плюют в спину-значит,ты идеш впереди!
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #8 : 27 Апреля 2009, 14:09:46 »

А ролик швидко не з’їсть?
Парильщик
Гость
« Ответ #9 : 27 Апреля 2009, 20:32:15 »

Якщо  котушка  якісна-  скоріше  полетить  механізм  котушки,  пітшипники  від  роботи  ніж  ролік Подмигивающий
Парильщик
Гость
« Ответ #10 : 07 Сентября 2009, 21:49:34 »

Купив  нитку  -  суппер rulesssss
Написано  не  по  нашому,  але  діаметр  відповідає  0.13 

* Изображение 048.jpg (108.83 Кб, 768x1024 - просмотрено 353 раз.)
Дмитро
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #11 : 10 Сентября 2009, 15:34:01 »

Товариш хоче купити спін і катушку. Бюджет десь до 400грн, що порадите?
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #12 : 10 Сентября 2009, 16:22:19 »

В "Джексон" идти надо с такой суммой. Думаю, палочку для начинающего вполне приличную можно приобрести. И катушку. На шнур, как у Парильщика, уже не хватит Плачущий
Зато в Джексоне ремонт и запчасти к их фирменным катушкам и спиннингам. Вот мой племяха недавно менял часть спиннинга, раздавленного коровой. Смеющийся

.
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #13 : 10 Сентября 2009, 16:32:40 »

Точно, Джексон - оптимальний варіант, я там котушки бютжетні постійно беру, потім їх іще можна ремонтувати.
Останній раз загубили мою котушку в ремонті, то видали взамін нову такого ж класу.
Парильщик
Гость
« Ответ #14 : 10 Сентября 2009, 22:09:54 »

Товариш хоче купити спін і катушку. Бюджет десь до 400грн, що порадите?
Пораджу  прицінитись.  Пройтись  по  магазинах. 
Що  до  спінінга. Однозначно  штекер  з  універсальним  тестом-  5-25.  важлива  складова  у  ціні  спінінга-  це  рік  випуску  моделі.  Чим  старша  модель-  тим  вона  може  бути  дешевшою.  А  серед  старих  моделей  є  перевірені,  що  добре  себе  зарекомендували.   Але  кільця  мають  бути  нового  покоління-  щоби  тримати  нитку.
Про  стрій  спінінга
Порадив  би  вам  купувати  спінінг  складного,  або  напів  параболічного  строю.  ці  спінінги  значно  надійніші  ніж  спінінги  швидкого  строю,  і  загалом  дешевші. 
І ще  важлива  річ-  питайте-  чи  можливий  сервіс  (заміна  частин  спініга  автентичними  в  разі  невиправних  пошкоджень) 
Щодо  котушки- 
Мені  котушки  від  Джексона  не  подобаються.   Прадити  можу  лише  загальними  фразами.  В  якості  котушки  величезне  значення  має  якість  підшипників.  Але  який  продавець  вам  скаже  ,  що  підшипники  якісні  ,  чи  ні?  Ємкість  шпулі  має  бути ( що  надзвичайно  важливо)  в  відповідності  до  тієї  нитки (жилки  )  що  ви  користуєтесь.  Використання  підкладки  приводить  до  погіршення  кидковості  та  борід. 
З.І.  Бажано  такі  покупки  робимти  не  одному,  а  в  компанії  більш  досвідченого  рибака.   Подмигивающий
Дмитро
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #15 : 10 Сентября 2009, 23:20:47 »

Дякую всім за поради, завтра йдемо шось вибирати.
to Парильщик:
Де ж знайти досвідченого рибака, який вже хоч пару спінів тримав у руках. Таких друзів поки що нажаль немаємо Грустный
В мене самого спінінг китайський: Winner Diamond UltraFast Light 240 Spin 5-20g, купляв того року за 150грн, зразу буквально, поломав кінчик(по своїй вині), але вклеїв від фідера. Поки нарікань не було, найбільша риба - щука 1,3кг проблем не завдала. Катушка CORMORAN за 85грн з нею намучився трохи - вже поміняв 4 пружини на дужці "лесоукладывателя".
От таке.
Парильщик
Гость
« Ответ #16 : 11 Сентября 2009, 22:11:06 »

Щодо  товарища  рибака-  подумайте,  перезвоніть  по  мобільному  знайомим.  Думаю  вони  не  відкажуться.  Така  уважуха  не  кожному  припадає. 
Щодо  спінінга-  я  раніше  мав  дорожчий,  але  ламав  три  рази.  Перший  раз  думав,  що  моя  вина.  Потім  -  точно  моєї  вини  не  було.  Плюнув-  купив  бюджетний.  І  задоволений-  При  правильній  компоновці  снасті  на  невеликих  глибинах  кінчик чітко  відіграє  від  3(трьох )  грам  при  тесті  5-  28.  Також  чутливий  на  стук  та  на  вібрацію.  Прикольний  тест  на  чутливість-  зібраний  спінінг  кінчиком  впираєш  в  кадик  товарищу.  І  якщо  патика  чутлива-  при  розмові  двиготітиме  весь  бланк. 
Шодо  котушки  -  в  мене  також  корморан зі  збільшеною  шпулею  та  значно  дорожча.    За  всю  історію  котушки  -  близько  4-5  років  робив  3  ремонта.
1-  зробив поворотну  втулку  на  льоскоукладувачі
2-  замінив  втулку  льоскоукладувача 
3-  незначний  на  льоскоукладувачі. 
Зараз  котушка  в  задовільному  стані.  За  рахунок  збільшеного  діаметру шпулі  в  неї  неймовірна  кидковість.  Незважаючи  на  передаточне  число-  1-5.1 (матчева)  котушка  розвиває  при  виважуванні  риби  досить  серйозне  зусилля.  Ще не  попадалась  риба,  яку  я  би  качав.  Всі  тягну  нахрапом  котушкою  наскільки  це  дозволяє  спінінг.  Всі  підшипники  рідні  в  доброму  стані ,  рівно  як  і  механізм.  Котушкою  задоволений,  але  вона  морально  застаріла.  І  тому  заказав  нову  таку-  ж  .  В  новіших  моделях  виробник  попрацював  з  льоскоукладувачем  -  думаю  буде  надійнішим. 
І  головне-  підходьте  до  всього  зважено,  і  не  робіть  поспішних  кроків. Подмигивающий
KOT
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #17 : 11 Сентября 2009, 23:13:03 »

1.Не купуйте корморан та дайву-це підробки(інколи дорогі підробки).         2.Не купуйте котушки мікадо-кількість підшипників не відповідає заявленій.                                                                                                        3. Не купуйте дорогі невідомі китайські вудлища та котушки(не виправдано високі торгові накрутки-100-200%).                                 Рекомендую джексон.Дуже непоганої якості бюджетні вудлища та котушки.Користуюсь спінінгом джексон 4 роки.Ломав 2 рази (з моєї вини), відремонтували за невиликі гроші.
Парильщик
Гость
« Ответ #18 : 12 Сентября 2009, 09:11:13 »

Дуже  легко  розмовляти  стереотипами  не  вивчивши  проблему.  Та  фірма  хринова,  а  інша  -  хороша. 
В  мене  був спінінг  джексон  ХТ-PRO  -  це  з  дорожчої  серії.  Ламав  3  рази  -  тому  ,  що  невдала  модель, стрій бланка  швидкий,  відповідно  спінінг  ламкий.  І  саме  головне-  я  завжди  дуже  жорстко  гружу  снасть  при  рибалкі. 
Так  джексон  здійснював  сервіс.  Але  по  2 -3  місяці  чекав  кінчика,  а  потім  він  ламався  за  неділю-  дві.  За  всю  свою  історію  цей  спінінг значно більше  часу  пролежав  в  чохлі  в  очікуванні  запчастей,  ніж  був  на  рибалкі.  Коли  він  був  в  ремонті  користувався  китайським  ,  який  не  ламався  взагалі ,  але  був  не  такий  чутливий  та  гірше  кидав.  Плюнув  на  цю  всю  історію  з  ремонтами,  пошукав,  попитався ,  купив  серебряний  ручей  2.7   5-28  з  бюджетної  серії.  Точної  маркіровки  не  пам"ятаю- бланк  в  машині разом  з  котушкою  та  приманками  в  повній  бойовій  готовності.  Задоволений  повністю. Патика  надійна  до  опупенія!!!!  Кидковість,  та  точність-  суппер.  Чутливість  на  кінчик  та  на  вібрацію-  чудовва.  З  недоліків-  трохи  більша  вага ,  але  думаю  тому,  що  нижній  тест  28  гр. Не  завжди  дорожчий  джексон  кращий  ніж  дешевші  патики  інших  виробників. 
Щодо  котушки- Було  в  мене  багато  різних котушок. Із  серйозних-  Була  невбиваєма на  протязі  тривалого  часу  з  супертяговитістю (зараз  на  інших  снастях)   Була  від  джексона-  погано  тягнула  і здохла  на  протязі  2-х  місяців  -  віддав  на  ремонт-  також  в  запаснику.  Зараз  зупинився   на  корморані  зі збільшеною  шпулею.  (фото  в  повідомленні  №10)  Задоволений.  З  переваг-  неймовірна  кидковість  та  дуже  добра  тяговитість.  З  недоліків  -  конструкторськи  недороблений  поворотний  механізм  льоскоукладувача.  Але  на  3  роки  агресивних  рибалок  вистачає.  В  новіших   моделях  проведені  зміни. 
Товарищ  давав  на  рибалку на  пробу  Riobi  zauber .  Ця  котушка  фігурує  в  відкликах на  рибальських  форумах  як  найкраща  всіх  часів  та  народів (з  доступних  в  нашому  регіоні)  ,  але  вона  значно  поступається  по  кидковості  моїй. 
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #19 : 12 Сентября 2009, 10:38:05 »

Була у мене котушка Трофус від Джексона. Прослужила 4 роки (рибалка кожної неділі по 8-9 годин). На четвертий рік почав сильно шуміти ролик та з’явилася на ньому канавка. Віддав в ремонт, якби не загубили, впевнений, ще декілька років прослужила б.
Зараз стоїть Джексон Мікро. Поки-що задоволений. Не знаю скільки прослужить, вона менш потужна, ніж попередня, та й використовую з цього року плетінку, але поживемо, побачимо.
Щодо палки - Мікадо з тестом 5-15. Незадоволений, бо ламав кінчик двічі. Не впевнений, що винен сам, але не виключаю. Перший раз глухою осінню при закиданні зламався кінчик, можливо від холоду, бо на жилці замерзала вода. Не ремонтував, експлуатував далі, наступного року в таку ж пору знову зламався кінчик при закиданні головки 4 гр. Другого разу точно не моя вина, бо льоду на кільцях не було. В іншому палка непогана - швидкий стрій, якісні кільця, мала вага.
Парильщик
Гость
« Ответ #20 : 12 Сентября 2009, 13:47:55 »

Я-  ж  казав,  що  швидкі  спінінги  крихкі (як  правило)-  особливості  графіту Подмигивающий
Отже  на  перше  місце  я ставлю надійність та   кидковість,  Адже  дуже  люблю  робити  силові  кидки ,  що  максимально  грузять  спінінг Подмигивающий
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #21 : 12 Сентября 2009, 15:21:28 »

Не грузіть даремно спінінг, на великі приманки у нас нічого не ловиться! Подмигивающий
Парильщик
Гость
« Ответ #22 : 12 Сентября 2009, 18:37:41 »

жжошь, сцуко, я в истерике
Майже  максимально  гружу  спінінг  44міноу  виконуючи  силовий  кидок  із-  за  спини .  В  такий  спосіб  досягаю  максимальної  дальності  при  чудовій  точності.   учись сынокНа  точність  кидка  кардинально  впливає  використання  світловідражаючої  нитки  (жилки).  При  виконанні  силового  кидка  приманка  має  значну  початкову  швидкість ,  і  дуже  часто  окові  важко  зловити  приманку,  але  по  ниткі  ,  що  має  кислотний  колір  око  дуже  добре знаходить  приманку  у  польоті ,  і  з"являється  можливість  контролюватим  приманку(дати  повний  виліт,  притормозити,  або  зупинити ) 
Дмитро
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #23 : 12 Сентября 2009, 19:00:25 »

Теж часто використовую силовий кидок, особливо на Дністрі або на Збручі коли намагаюсь послати приманку максимально далеко вздовж берега.
P.S. Товариш купив спінінг Konger Aviator Spin 240/5-20 і катушку JAXON MEXAR Вийшло 500грн. Все брали в Джексоні.
Клень
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #24 : 13 Сентября 2009, 14:59:00 »

При тесті 5-28г і44 міноу це не силовий кидок для вашого спінінга,це то саме що стріляти з гармати кісточками від вишень.Ним можна закидати снесть 30-32г і нічого йьому небуде,це приблизно іє силовий .
Парильщик
Гость
« Ответ #25 : 13 Сентября 2009, 22:09:10 »

жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
1-Моєму  спінінгу  і  так ,  і  так  нічого  не  буде -  перевірено
2-Силовий  кидок  -  це  коли  відводиш  спінінг  назад  за  плечі  майже  горизонтально.  однією  рукою  фіксуєш  шнур ,  іншу ставиш   на  кінець  ручки  спінінга.(необхідний  спінінг  з  довгою  ручкою)  Потім різко  з  силою  випрямляєш  руки.  Спінінг  згинається  вдвічі,  і  в  буквальному  смислі  вистрілює  приманкою.  На  мою  думку для  такого кидка  номінальна  вага  приманки  має  складати  третину  від  нижнього  тесту  в  моєму  випадку  до  10  гр.  Тому  що  12  гр  вже  так  не  кинеш-  перевірено.
Я  можу  кинути  і  12гр  і  15гр,  і  30гр   і  40гр.Моя  патика  легко  тримає  ці  навантаження,   але  у  цих  випадках  силового  кидка  вже  не  вийде. А  вийде  нормальний  амплітудний  кидок. 
Може  я  і  десь  не  правий,  бо  пишу  згідно  своїх  спостережень  та  досвіду.
Розділяю  силови  кидок  та  амплітудний  по  таких  параметрах:
при  силовому  кидку  надаю  максимальне  прискорення  спінінгу-  розгинаю  руки  на  силу. 
при  амплітудному  кидку  надаю  прискорення  спінінгу  згідно  того,  як  приманка  набирає  швидкість       
WizarD
Ветеран

репутация +3/-0

« Ответ #26 : 02 Февраля 2011, 20:15:52 »

Тест спiна Favorite Aggressor 2,70м 5-20гр
http://www.youtube.com/watch?v=XvBdCPIdSUc
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти