Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
17 Октября 2019, 19:27:39
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Медицина в Каменце
| | |-+  Планування сім`ї
Страниц: 1 2 [3]  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Планування сім`ї  (Прочитано 15607 раз)
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #60 : 17 Июля 2009, 15:55:41 »

поради у сфері контрацепції кваліфіковано може дати лише лікар -

читати вмієте?
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #61 : 17 Июля 2009, 16:02:42 »

Людські організми настільки індивідуальні, що для кожної людини лише свій, індивідуальний спосіб контрацепції?
Тоді виходить, на світі є мільярди способів?
Якщо у вас особливий спосіб, не з тих, що описала на початку теми Бульбашка Аеро, тоді поділіться, не викручуйтесь.
Якщо так підходити, то мій випадок, наприклад, демонструє, що непотрібні взагалі ніякі кваліфіковані поради у сфері контрацепції.

Ви, мабуть, точно не вмієте читати, або не хочете відповідати на прямі питання. Тоді так і скажіть, а не викручуйтесь.
« Последнее редактирование: 17 Июля 2009, 16:05:32 от фанат » Записан
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #62 : 17 Июля 2009, 16:14:53 »

Ви тупий чи у Вас манія недовірливості?
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #63 : 17 Июля 2009, 16:30:03 »

Я просто не вагітнію, якщо не хочу дитини. І всьо. Вже майже 30 років діє

Просто мій випадок демонструє, що поради у сфері контрацепції кваліфіковано може дати лише лікар - всі людські організми надто індивідуальні

Якщо це все, на що ви спромоглися у темі, то це ще питання, хто тупий.

Я, на відміну від вас, одразу оголосив свій спосіб, хоча і знав, що буде шквал критики. Ви ж досі нічого конкретного не сказали.
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #64 : 17 Июля 2009, 17:29:17 »

всьо. устала... краще поговорю з холодильником.
Брысь
сам такой!
Ветеран

репутация +3/-0

тайшо

« Ответ #65 : 17 Июля 2009, 18:18:35 »

" І  ще,  дружина  плідна  як  українська  земля." -

харашо сказал. Смачно!

Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #66 : 17 Июля 2009, 19:08:37 »

А чому у діаграмі немає гормонального методу контрацепції?Він дає 99.99% успіху!А 100% при правильному користуванні.
В Америці практикується перевязка сіменних канатиків у мужчин-альтернатива!

Наші чоловіки скорше зроблять собі харакірі, ніж зроблять стерилізацію dead Вони мають "пунктик" щодо свого чоловічого достоїнства. І зрештою, праві. В житті по-всякому може скластися. Раптом у 70 ще захочеться народити сина Подмигивающий

Така операція виправдана хіба що для чоловіків, які мають дууже багато дітей і не в стані прогодувати більше. Або якщо жінці доводиться робити забагато абортів (але ті себе надто люблять навіть для того, щоб одягнути презерватива). Або для чоловіка, який є носієм серйозних генетичних хвороб, чи психічно хворий.
І спірний пункт, який час від часу обговорюється, - примусова стерилізяція асоціальних чоловіків (алкашів, наркоманів, бомжів).
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #67 : 17 Июля 2009, 19:14:41 »

Додам іще про жіночу стерилізацію - 100% гарантію неплідності. Її роблять (лікар може уточнити) лише жінкам, які мають серйозні протипокази до вагітності за станом здоров"я, або які мають не менше 3 дітей.

Так само час від часу виникають обговорення на тему примусової стерилізації асоціальних жінок (алкоголічок, бомжих, горе-матерів, що здають дітей у дитбудинки, жінок, що роблять багато абортів, а також психічно хворих). Та мабуть, ніхто не візьме на себе відповідальність за подібне рішення. Та й хто визначатиме критерії?
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #68 : 17 Июля 2009, 19:24:51 »

Я просто не вагітнію, якщо не хочу дитини. І всьо. Вже майже 30 років діє

Взагалі-то, справа не в силі думки. Кожна жінка запрограмована на народження дітей, і щомісяця, від менархе до клімаксу, її організм готується до зачаття і створює для цього всі умови. Якщо вона не хвора, якщо немає якихось негативних чинників, а жінка живе статевим життям і не запобігається - НІЩО не перешкодить зачаттю.

Гінекологи вважають, що якщо пара регулярно живе статевим життям і не запобігається, але впродовж 2  років не вагітніє - пара вважається неплідною (умисне вживаю слово "пара", бо причини можуть бути як з боку жінки, так і чоловіка). На сьогодні за допомогою до лікаря радять звертатись навіть після року неплідного сексу.

Тому якщо жінка 30 років регулярно займається сексом і не вагітніє - вона або дуже добре знає свій цикл і чітко визначає плідні-неплідні дні (хоча так - пристрасть тоді ні при чому  опа засада), або щось в її організмі перешкоджає заплідненню. А цих причин - при загальному здоров"ї - може бути скільки завгодно.
wawawa
Старожил

репутация +8/-1

« Ответ #69 : 20 Июля 2009, 12:20:38 »

Неплідністю вважається не 2, а 4 роки сумісного життя.На неплідність хворіють і жінки і чоловіки 50\50. Тому перше ніж виясняти причину непліддя - необхідно спочатку обстежувати ЧОЛОВІКА і якщо у нього все в нормі - тоді обстежувати жінку. Багато сімей не можуть завести дитину через цілий ряд обставин, та непоінформованість. Таким парам даються елементарні поради і через місяць - другий вони приходять ставати на облік по вагітності.
Страниц: 1 2 [3]  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти