Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
14 Октября 2019, 17:02:37
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Лінія гарячого оцинкування металу
Страниц: 1 ... 8 9 [10] 11 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Лінія гарячого оцинкування металу  (Прочитано 51085 раз)
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #270 : 09 Июля 2008, 11:07:53 »

Колись я був у маріуполі. коли в обід приїхав туди вийшов з машини, зняв окуляри і не зрозумів: хмар немає а на сонце можна дивитись просто так, без окулярів, коли я зрозумів що це таке забруднене повітря -  я був шокований. Тоді вперше я дізнався що таке "смог". А про яке забруднення ви тут тороторите?
Шановні! Кошти платників податків і без того є куди вкласти! який мені толк з моніторингу чистоти повітря на проспекті, коли там неможливо обминути всіх ям! І повітря в місті брудне і пильне не від викидів а від куряви брудних вулиць і ям і смороду вчасно не вивезеного сміття з мусорок!. Давайте краще за наші кошти понаводимо порядки в місті: Позасіваємо газони зеленою травичкою та квітами, поремонтуємо покриття вулиць, тротуарів і дворів, налагодимо їх вчасне та якісне прибирання, приведемо в нормальний вигляд наші фонтани, сквери, водойми, піднімемо на належний рівень соціальні стандарти в нашому місті вирішемо питання з житлом для молодих сімей і т.д ... і тільки після того як всі наші мешканці будуть жити щасливо в гарному доглянутому місті можна собі буде позволити таке марнотратсво як "Моніторинг"
« Последнее редактирование: 09 Июля 2008, 11:24:03 от dred » Записан
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #271 : 11 Июля 2008, 08:53:07 »

Всі названі проблеми - актуальні, але не потрібно забувати,  про шкідливі промислові забрудники та посилення їх впливу на здоров'я при поєднанні із пилом, газами. А це можна довести лише в лабораторії. Також змінити ситуацію можна лише маючи документальне підтвердження.  І якщо говорити про порядок, то кошти на нього беруть із екологічних платежів також!. Якщо знаємо хто , чим, як забруднює (і повітря,  і воду, і грунт, і живі організми, тобто впливає на наше здоров'я і життя) і при цьому порушує норми, то можемо добиватися покращення.

dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #272 : 11 Июля 2008, 17:29:52 »

А ви пробували співпрацювати на "общественных началах" із санепідстанцією? Чому при ній не відкрити відділ по контролю за навкол.середовищем замість того, щоб навантажувати бюджет ще однією самостійною структурою? Там вже і спеціалістів вистачає... Чи Вас такий варіант не влаштовує - залишитись без куска бюджетного пирога?
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #273 : 12 Июля 2008, 07:55:48 »

Лабораторія може працювати  за рахунок місцевого екологічного фонду.Санепідемстанція повітрям , викидами і і скидами в повній мірі не займається.Ці показникине контролюються . На зустрічі громади з представниками Модуля  працівники санепідемстанції вказали , що не займаються всіми показниками ,що може робити екологічна лише лабораторія.
Про який пиріг йде мова ,коли законом передбачено  кошти для  проведення екомоніторингу
Парильщик
Гость
« Ответ #274 : 12 Июля 2008, 10:27:51 »

Екологія,  санстанція,  лабораторія ,  моніторинг...Чому  ці  інституції  так  добре  працюють  по  перевіркі  відповідності  до  санітарних  норм  підприємств,  закладів ,  центрального  ринку  та  ін..,  а  коли  виникає  необхідність  перевірити   стан  ділянки  землі,  водойми  (річки)  -  ні  слова.  Ми  вже  списали  19  сторінок  обсмоктуючи  ват  модуль,  і  ні  слова  не  сказали  про  міське  звалище,  яке також отруює  навколишнє  середовище  про воду  в річкі  Мукша  в  яку  скидається  вся міська  каналізація  -ще  від  табора  в  Приворотті,  і  Цемзавода  і  закінчуючи  консервним  та  м"ясокомбінатом. 
Невже  тільки  тому  що  тема  про  Модуль Непонимающий
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #275 : 12 Июля 2008, 11:08:28 »

а перечитайте внимательно

я там постояно упоминал: автомойки, автозаправки, авторемонтные мастерские, которые не имеют права на существование в жилой зоне, центральный рынок, и территория возле него, спиртзавод, цемзавод

странно это не интересно нашей  "инициативной группе", может  "спонсоров" не находится на эти объекты?
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #276 : 12 Июля 2008, 21:17:31 »

предупреждение
удалено цитирование последнего сообщения

- Особисто не належу до ініціативної групи..Але я серйозно ставлюсь до екологічних проблем у  місті.Конкретно про спонсорів не чув ,але якщо такі є ,то це значить , що ще не все втрачено.Приємно те , що  саме жінки турбуються про довкілля,мужики в своїй більшості менш соціально активні.А щодо інших обєктів , то нехай цим займуться  інші ініціативні групи,в місті нас памятається близько ста тисяч.... Байдужість доїдає наші стрункі ряди.Активними повинні бути місцеві жителі,якщо
вони відчувають загрозу  своєму здоровю, хоча би на папері чи на форумі.
« Последнее редактирование: 13 Июля 2008, 23:53:38 от Snake » Записан
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #277 : 13 Июля 2008, 23:59:52 »

так странно выходит

20 лет не было никаких "инициативных груп" и проблемные места, которые я перечислил выше, никого не беспокоили

а тут нате, получите!!! вдруг сразу толпы негодователей
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #278 : 14 Июля 2008, 07:58:23 »

Байдужість доїдає наші стрункі ряди.Активними повинні бути місцеві жителі,якщо
вони відчувають загрозу  своєму здоровю, хоча би на папері чи на форумі.

Справа в тому що ніхто цієї загрози не відчув і не помітив. Ми всі жили в місті коли у нас працювали на повну потужність близько 15 потужних підприємств України і слово "екологія" навіть на партійних зїздах не звучало!
Вже 15 років ці підприємства стоять або ледве "дихають" і екологія в нас стала набагато кращою ніж у ті минулі часи. Більше занепокоїння визивають модифікованні продукти харчування та різні хімічні харчові добавки які наш шарод беспосередньо вживає тоннами і повірте порівняно з цією проблемою для нашого здоров"я - модуль виглядає невинним диттям.

красный цвет только для администрации
« Последнее редактирование: 14 Июля 2008, 08:14:32 от Snake » Записан
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #279 : 14 Июля 2008, 10:18:00 »

Якщо розглядати окремо кожен шкідливий чинник для нашого здоров"я, то вони не виглядають небезпечними. А якщо їх дію розглянути в сукупності?
Подумайте, якщо рівень забруднення навколишнього середовища Модулем, Спиртзаводом, Цемзаводом та ін. є в межах норми, а коли вони накладаються одне на одне, то норму перевищено. А якщо до цього ще приплести генетично модифіковане харчування (шкідливість чи користь якого ще не доведені), нестачу вітамінів, (чи грошей на вітаміни), постійні стреси (на роботі та вдома), то організм має ослаблений імунітет, схильність до захворювань. Недарма один філософ сказав: людина - це єдиний вид савців, який своєю діяльстю собі шкодить.
Якщо ви не помітили, то я вам скажу, населення, не тільки нашого міста, з кожним поколінням все більш ослаблене та хворобливе, тому, те, що нашим батькам не orjlbkj? для нас може бути смертельним.

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #280 : 14 Июля 2008, 11:40:30 »

А так і буде - всі помрем. Тільки ті, хто не має роботи за допомогою "охоронців довкілля", помруть раніше. Бо не мають грошей ні на харчування, ні на лікування. П**деть - нє строіть, а тому ситим і забезпеченим чхати на безробітних земляків.

Немає таких виробницт, які були б шкідливими за умови дотримання технологій. Як і не має виробництв, які б не могли отруїти все навколо (навіть якщо це якась прімітивна чебуречня) за умови НЕдотриманння технологій.

Просто Модуль хтось замовив, а вони занадто жадібні, щоб почати свою медия-кампанію по роз"ясненню усіх проблем оцинкування. Тому й погорять
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

« Ответ #281 : 14 Июля 2008, 17:21:20 »

В тому й проблема, що бізнесмени економлять на технології. Ви кажете про безробіття, а подумайте з іншого боку, людині, яка, завдяки шкідливій роботі втратить здоров"я, потрібні ті гроші і така робота.

і вічні будемо із нею!
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #282 : 14 Июля 2008, 17:58:53 »

предупреждение
удалено цитирование последнего сообщения

Ліночко, не беріть всякі плітки так близько до серця! Ця ініціативна група вводить всіх в оману заради відкриття центру моніторингу. Вони вжей на санітарний пост (палатку під заводом) готові погодитись лише б хоч якусь зарплатню їм дали і не пропала дарма їх багаторічна "праця")))

Детальніше>>>http://city.kp.km.ua/news/a154.htm
« Последнее редактирование: 14 Июля 2008, 18:03:31 от Snake » Записан
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

« Ответ #283 : 14 Июля 2008, 18:11:50 »

Я кажу не конкретно про Модуль, а загалом про працю в шкідливих умовах та з хорошим заробітком

і вічні будемо із нею!
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #284 : 15 Июля 2008, 00:22:12 »

Ну якщо вже згадувати часи  партійної   комуністично-совєтської « демократії» ,то на той час головним принципом  керування , як відомо, була диктатура.Тобто інакомисленнення,  подавлялось.В той час в Країні Рад  не признавались не тільки генетика , кібернетика ,але й екологія. Тому і не дивно , що після розпаду СРСР екологічний стан поліпшився , бо закрилися підприємства , в тому числі і з шкідливим виробництвом.
На початку  90-х у   місті якраз громадкістю і збиралися підписи проти  відкриття заводу ЗЛМК. І не було тоді ще ініціативної групи.Тобто не зовсім вірно ,що людям в місті  було завжди все рівно. Згадаємо протест місцевих жителів проти будівництва  сміттєзвалища в.с . Корчівка.
 Не думаю, що якщо підприємства у нас не працюють , то в цьому вина ініціативної групи?Їх же просто «роздери банили» на наших очах  при повному  мовчанні, хіба не так?  То може краще помовчати ,коли боряться , щоб ви дихали чистим повітрям.
Щодо робочих місць , яким и забезпечує Модуль ?Це що вирішення безробіття в Кам'янці , скільки їх?Якщо  станеться аварія ,то жертвами можуть стати не тільки працюючі , але проживаючі в місті, а це  вже торкнеться кожного .І винних  як завжди у нас не знайдуть .
А  за допомогою  «охоронців довкілля» ще ніхто і ніде не вмирав, нема таких прикладів.
   Відкривати підприємства треба ,створювати робочі місця також,але не ігноруючи закони
.Отже ,якщо Модуль «виглядає невинним диттям».,то нехай придержується відповідних принципів.
 Не знаю , хто «замовив» Модуль , але за ці роки митарств в місті ні разу не появився його директор і не побажав порозмовляти з мешканцями міста.. Як на мене , то це образлива позиція щодо його жителів.
    Не дивно , що не кожен задумується , що наше здоровя залежить від чистоти довкілля.Дивно ,що  так активно мусується      теза ,що ініціативна група тільки й зайнята тим , щоб відкрити  центр  моніторингу.Ніби це не потрібно саме нашим громадянам  , щоб знати стан довкілля . Чи може краще не мати ніякої інформації   мовчати  жувати ? . Недоречні в цьому зв’язку побрехеньки про бажаючих  працювати  в палатці  санітарного посту заради зарплати. Якщо є такий компромат то пишіть одразу в прокуратуру , для чого обтяжувати форум нісенітницями.І,наостанок читайте  місцеву пресу!Нова мерія теж  за моніторинг.( «Кам'янецький вісник», «Екобезпеці – незалежний  моніторинг»11.07.2008р.)

OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #285 : 15 Июля 2008, 13:16:32 »

ЛЮдство існує і розвивається лише завдяки тому, що завжди знахлдились люди, які не боялись шкідливих, а то й небезпечних виробницт. Боятись цього - все-одно що боятись дихати, аби не вдихнути який мікроб чи пилинку.
Інша справа, що хз розвитком цивілізації людство мусить шукати і протидію шкідливим факторам - але відмінити шкідливі виробництва не можна.
Люди йдуть на шкідливу роботу добровільно - для декого важлива більша оплата, а комусь цікаве саме таке виробництво, саме ця справа. Ви не повірите. але є немало людей, які вступають у ВУЗи на факультети гірничі чи метелдообробні, бо їм це насправді цікаво!
Є навіть серед гуманітаріїв такі люди, яким не сидиться - лізуть в гори, під воду, фіг зна куди, бо самі цього хочуть.
Той, хто вимагає знищити на землі виробництво - просто ідіот. А той, хто дозволяє цим виробництвам не дотримуватися технологій безпеки, не тільки ідіот, а ще й падлюка.
Якщо Модуть надать достовірні свідчення, що здатен дотримуватися безпечних технологій - перша буду їх зазищати. не надасть - ну тагда ізвінітє....
Феликс Эдмундович
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #286 : 15 Июля 2008, 13:34:57 »

Без комментариев...

За последнее время политика очень часто пахнет нефтью, а нефть - политикой.
Парильщик
Гость
« Ответ #287 : 15 Июля 2008, 19:00:57 »

Особисто  вважаю  що  проблема  екології  повинна  бути  приорітетною  навіть  на  рівні  держави.. 
Але  в  данному  конкретному  випадку  приорітет  що  до  екологічного  стану  віддається  всього  одному  підприємству-  Модуль.  Шановні  форумчани  невже  Модуль  -  сама  велика  екологічна  проблема  Кам"янця Непонимающий  Якщо  екологія-  то  вже  всюди-  не  тільки  на  Лисогіркі budЯк  вам  басейн  каналізаційної  річки  Мукша?  Там  також  живуть  люди,  звалище,  токсичні  викиди  інших  підприємств.
Ці  питання  взагалі  освітлюються???Чому  санстанція  не  бере  на  аналіз  воду  з  р.  Смотрич?  Там  купаються  наші  діти!
Ініціативні  групи  у  всі  гарячі  точки,  а  не  тільки  на   Лисогірку  жжошь, сцуко, я в истерике
vitart
vitaliyartstudio.blogspot.com
Ветеран

репутация +7/-6

Живи и радуйся!

« Ответ #288 : 15 Июля 2008, 19:20:54 »

Рабочий стаж на Модуле идёт как год за два, значит производство точно вредное.

Кстати рядом с Модулем расположен нетронутый цивилизацией участок.Моё любимое место.Когда я туда прихожу, то задаю себе вопрос зачем ездить в лес.Воздух там пока чистый, везде куча лечебных трав.Очень жаль быдет, если это всё исчезнет.
Blacky
Ветеран

репутация +24/-39

Екзарх

« Ответ #289 : 15 Июля 2008, 19:56:14 »

Вітарте, ця незаймана ділянка - лісок зі ставком, так? Вона таки якась містична, погоджуюся. Іноді вона мені навіть сниться.
vitart
Ветеран

репутация +7/-6

Живи и радуйся!

« Ответ #290 : 15 Июля 2008, 20:05:40 »

Этот участок не застроили только потому, что земля для строительства не подходит. А тут блин Модуль не в тему со своим цинком.ФУ!
memphis
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #291 : 21 Июля 2008, 10:19:03 »

Драсти драсти)
Витарт, очень сожалею что побухать негде)Есть много других мест: кабаки, бардели и т.п. Не обязательно пить водку на природе.Вдруг змея или клещ укусит)?
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #292 : 21 Июля 2008, 10:23:04 »

memphis
предупреждение за оффтоп
memphis
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #293 : 21 Июля 2008, 10:26:59 »

Посмотрел перемывание костей.По повожу взяточничества, господа, согласен на все 100%. Не берут взятки там где их не дают. Напрмер, возьмем притаившегося гаишника: сидит с**а в засаде и ждет как бы облапошить спешащего на работу благочастивого гажданина.Гражданин дает взятку, гаишник кладет бибы в карман и ложится в засаду опять. Будь на месте законотворЦЦа, я бы "впаял" взяткодателю и взяткополучателю по 5-10 лет строгача. Люди страх потеряли.А если бы все занали о том, что за взятку грозит колония строгого режима- двадцать раз бы подумали, прежде чем давать/получать взятку
vitart
Ветеран

репутация +7/-6

Живи и радуйся!

« Ответ #294 : 21 Июля 2008, 19:23:16 »

Драсти драсти)
Витарт, очень сожалею что побухать негде)Есть много других мест: кабаки, бардели и т.п. Не обязательно пить водку на природе.Вдруг змея или клещ укусит)?

Ни разу там не бухал.Думай, что пишеш.Я писал о том, что природа рядом может погибнуть, а ты совсем о другом.
memphis
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #295 : 22 Июля 2008, 11:39:23 »

Я всегда думаю что пишу. На сколько мне известно, завод провел 2! государственные экологические экспертизы и еще провел экологический аудит.Неужели этого не достаточно для того, чтобы перестать разглогольствовать о возможной экологической катастрофе? Если исходить из того, что природа может по каким то причинам погибнуть - так это можно применить ко всем окружающим нас факторам и заводам. А вдруг геополитическая обстановка изменицца и государством будет решено построить атомную электростанцию в городской черте?С кем тогда воевать?
Кстати, я вот прочитал, Ваитарт, что в этом самом лесу много лечебных трав.Ты травами занимаешься?
Евгений
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #296 : 22 Июля 2008, 14:43:06 »

А грибы там не перевелись? Строит глазки
memphis
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #297 : 22 Июля 2008, 17:20:10 »

Привет ,Евгений!
Евгений, не могу понять ты променял ружьишко на лодочку?Фото, вроде, другое было)
Кстати, в Голландии, например, грибочки (содрержащие галлюциногенный псилоцибин) то - запретили!
Так что по поводу грибов очень акутальную тему поднимаешь, молоЦЦа.

Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #298 : 22 Июля 2008, 17:26:16 »

memphis бан 30 дней
memphis
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #299 : 22 Августа 2008, 15:34:16 »

Здравствуйте, Товарищи!
Поздравляю всех вас с наступающим праздником.
Одновременно сообщаю о том, что Кабинетом Министров было инициировано разбирательство вокруг экологической обстановки Модуля (10.06.08, номер пока не нашал). Даже приезжала какая то комиссия. В желтой местной прессе что то даже писали.Ни кто не в курсе дела?
Страниц: 1 ... 8 9 [10] 11 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти