Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Ноября 2019, 03:05:47
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  События
| | |-+  Побиття міліціонером чи міліціонера?
Страниц: [1] 2  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Побиття міліціонером чи міліціонера?  (Прочитано 7918 раз)
Dokka
Старожил

репутация +5/-2

« : 13 Августа 2009, 18:37:04 »

«Кому все ж таки зірвало дах?!»

06 серпня 2009 року Кам`янець-Подільська (Хмельницька область) газета «Фортеця» опублікувала статтю «Міліціонеру зірвало дах?»

Кам`янчани прийняли цю статтю на ура, пішли репліки по місту такого плану: «Який міністр, такі і підлеглі»; «Менти інакше не вміють, вони тільки б`ють і п`ють - це в них така "Манєра работать" і т.д.

Але як виявилось Сашку світить3 роки ув'язнення, а його батьком є Віктор Жмурко - директор ПП ВКФ «Будіндустрія», що розміщене на території ВАТ «Подільський цемент», він є товаришем Дарчука Семена Івановича (Директор цемзаводу - власник Фортеці).

Чому інші газети відмовились друкувати цю статтю? хоча газет в нас немало: Подолянин, Подільський вісник, Ділове місто, які мають солідний рейтинг серед читачів?

Що ж все-таки відбулося вніч на 3 серпня 2009 року на валах?

(Вал — земляна насип, яка використовується як укріплення чи фортифікаційна споруда) Кам`янець-Подільської Старої Фортеці, чому даний конфлікт був опублікований тільки в одній місцевій газеті «Фортеця»
Підемо по порядку. Олександр Жмурко з дівчиною і друзями недільної ночі вирішили поїхати на вали Старої фортеці. Відвезти компанію в Старе місто хлопець попросив свого друга - молодого таксиста. Молодики заїхали автомобілем таксі на самі вали, де з валів зїджав інший автомобіль, через те що на валах вузька дорога і кругом обриви, водій автомобіля що зїджав, попросив таксиста забрати авто з дороги, для того щоб він зміг з’їхати. Таксист в зухвалій формі виразився до водія і відмовився забрати автомобіль. Після нетривалої словесної суперечки, Сашко і його друг таксист почали наносити водію численні удари руками і ногами по обличчю та тулубу водія ( як потім стало відомо, це був працівник міліції – Козярук), працівник міліції знепритомнів, але це молодиків не зупинило і вони продовжували його бити. Після того, як працівник міліції прийшов до тями, викликав патруль і Сашка з другом таксистом одразу відвезли у відділок. Згодом у відділок приїхали і батьки Сашка, дізнавшись про «нічні походеньки» свого сина, почали діяти радикально, казали що працівник міліції був п`яний, безпідставно вчепився до дитини, побив його і щоб його перевірили на стан алкогольного сп`яніння. На стан алкогольного сп`яніння перевірили не тільки міліціонера, але й Сашка та його друга таксиста. Працівник міліції був тверезий, а Сашко і його товариш ні (і це не дивно, так як Сашко святкував день народження своєї дівчини). Хоча газета «Фортеця» в публікації вказала, що на прохання батьків перевірити міліціонера на стан алкогольного сп`ягніння ніхто не реагував. Зі слів матері Сашка, які було опубліковано у газеті сказано: - «…Я злякалася того, що побачила: він був ледь при свідомості…», (і чого тут лякатися, я ще жодної п`яної людини не бачив при свідомості).

Чому батьки Сашка пішли в перекір дійсним обставинам даного конфлікту і публікації його в газеті «Фортеця»?! Тому що, за такі дії Сашкові і його другові таксисту може бути призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, а хто з батьків хоче щоб у їхньої дитини так змінилася доля, та ще й з такими фінансовими можливостями як у батьків Сашка.

Сашка швидко положили в лікарню, у нейрохірургію, де його за тиждень виписали, після проведення обстежень, правильно, чого тримати здорову людину в лікарні. А працівник міліції лежить і до теперішнього часу у нейрохірургії, і буде довго лежати, так як у нього дуже серйозні тілесні ушкодження, оцінку яким має дати судово-медична експертиза. За результатами експертизи і буде визначена подальша доля Сашка і його товариша.

Крім того, батьки Сашка створили ініціативну групу, яка ходить по місту з газетою «Фортеця» і питає: - «А Ви читали статтю як міліціонер побив хлопця, а як Ви думаєте повинна така особа працювати в міліції чи ні, якщо ні то підпишіться ось тут», і звичайно люди підписуються, бо читали газету...

Мені все рівно, чи Ви будете читати цю статтю чи ні, але для того щоб встановити істину, треба вислухати дві сторони. Багато хто підійшов до вказаного конфлікту однобічно, взнавши тільки ту сторону, яку опубліковано в «Фортеці» на замовлення Кам`янецьких можновладців. Крім того є вже інформація, що «Подільський цемент» виявився спонсором 2 телевізійних каналів, які прибули у наше місто 12.08.2009 року для висвітлення вказаної події, і звісно вона також буде показана однобічно на користь тієї сторони, хто їх замовив. Цікаво буде подивитися далі про хід цих подій, чи переможуть гроші і влада, чи все-таки правда. Журналісти «Фортеці», а також батьки Сашка бачать авторитарний і демагогічний підхід до цієї події, це той підхід, коли одна зі сторін, спираючись на авторитети, або використовуючи свій авторитет, а нерідко і владу, нав'язує свою точку зору іншим і ведуть цей спір не заради істини, а швидше за все для того, щоб повести дискусію убік від істини, переслідуючи при цьому свої особисті цілі.

Так «Кому все ж таки зірвало дах?!»…

Автор - murex

версія
для друку

* Головна
    *  >
    * Соціум

Міліціонеру зірвало дах?
Міліціонеру зірвало дах?
06.08.2009 17:29:55
Міліціонеру зірвало дах?
Двадцятидворічний кам'янчанин Сашко у неділю, 3 серпня, відпросився у батьків допізна - у його дівчини був день народження. А на ранок його, закривавленого і побитого, батьки знайшли у міськвідділі міліції. Біда прийшла звідти, звідки вони звикли чекати захисту і допомоги.

Сашко з дівчиною і друзями недільного вечора пішов на дискотеку. Вже опівночі вирішили поїхати на вали Старої фортеці - подивитися на зорі для іменинниці. Відвезти компанію в Старе місто хлопець попросив свого друга - молодого таксиста. Та романтичного вечора не вийшло, його зіпсував дорослий дядечко в цивільному, який також вирішив відвідати вали із своєю дружиною. Можливо, саме перед нею йому захотілося показати себе впливовим і всемогутнім, тому і почав вимагати прибрати таксі з дороги. Після нетривалої суперечки із стусанами дядечко викликав міліцію, а хлопець - колег-таксистів.

Патруль прибув швидко, і стало зрозуміло, що чоловік у цивільному - також міліціонер. Молодого таксиста завантажили у авто і повезли у міськвідділ. А Сашко розгубився, залишившись біля чужої машини. Отож, закривши таксі, попрохав іншого таксиста відвезти їх до міліції, щоб узнати долю затриманого друга. До міліції він приїхав сам, зайшов всередину - а після того залишив приміщення вже пацієнтом нейрохірургів.

- Коли вночі нам повідомили, що наш син у міліції і його там б'ють, ми приїхали, але нас не пускали всередину, - крізь сльози розповіла мама. - Потім мене пустили, і батько "прорвався" за мною. Біля сходів я ледь не наступила в калюжу крові - то була кров мого сина. Я злякалася того, що побачила: він був ледь при свідомості, закривавлений, збитий. Батькові стало погано...
- Я вимагав, щоб мені назвали ім'я того, хто це зробив, - говорить шокований батько. - Лише згодом я дізнався, що то був слідчий Козярук. На мою вимогу обстежити його на предмет алкоголю ніхто не реагував. Але я мушу вимагати, щоб його покарали, бо наступного разу його жертва може й не вижити.

Нині Сашко у лікарні. Начальник міськвідділу міліції Микола Семенишин запевнив батьків, що випадок буде ретельно розслідуваний.
- Про подію вже знає начальник обласного управління міліції, - запевнив він. - Він вимагає ретельного розслідування, а ми вже передали усі матеріали в прокуратуру. Обурливо, що чергові міліціонери, які також були тієї ночі у відділку, не зупинили колегу. Вони також заслуговують покарання.

Журналісти "Фортеці" слідкуватимуть за перебігом розслідування. Прикро, адже ми знаємо десятки працівників міліції, які самовіддано захищають кам`янчан від правопорушників. Думаємо, що справедливе розслідування необхідне не лише постраждалому хлопцю, а чесним правоохоронцям.

Ольга Жмудовська

http://k-p.net.ua/news.php?extend.187    і   http://www.fortecia.com/socium/detail.php?ID=2084   Може хтось знає подробиці або інші версії даного інциденту, поділіться
« Последнее редактирование: 14 Августа 2009, 09:09:53 от Snake » Записан
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #1 : 14 Августа 2009, 00:30:14 »

О, да как всегда виноват мент, а то кто же ? было у меня много случаев, когда работая в милиции  приводили детей в не вменяемом состоянии, и я звонят родителям и говорят, что их чадо пьяное, буянит, обзывает сотрудников милиции прийдите и забирите его, а в ответ -  да вы что ?!! мой сын даже пива не пьёт, примерное дитя... НО по приходу в отдел и на свои глаза увидев своё не наглядное дитятк, пьяное в хлам, грязно , обл..ное  - прямо в отделе мамы и папы таких отвешивали им люлей  dead
А здесь деньги у родителей есть, и как всегда дети багатых, ничего ещё в етой жизни не заработав и не достигнув пытаються, что то, кому то доказать, но здесь вышло совсем по другому. Знаю хорошо Козярука Витю  - очень уравновешеный и спокойный и ето не тот человек который первым лезет на рожон. Что попал  богатенький сынок - ето точно

Грамматический словарь читал, не помогает

aleksandr
Ветеран

репутация +5/-1

« Ответ #2 : 14 Августа 2009, 03:15:40 »

"Если,кто то,кое где у нас,порой...ля-ля-ля-ля-ля-ля баян, аднака-значит с теми нам вести незримый бой,так назначено судьбой для нас с тобой.Служба дни и ночи!"Если "фонари" зажигаются-значит это кому то нужно...
В 22 и в 23 и в 24 года я не вылазил из Жовтневого РОВД г.Одессы.И фонари мне зажигали,но...все творилось по справедливости и на ментов я не в обиде-заслуживал!Били и в обезьяннике коротал досуг,но...не сел же!Щас законопослушен-образцовый ситуаен.А пацан качал права ,явно.Ну.и получил по соплям-выживет...
Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #3 : 14 Августа 2009, 11:26:04 »

Думаю, виновны обе стороны.
Все были пьяны, милициянт-скорее всего, ибо вряд ли трезвого ночью на валы понесет, подростки-мажоры - 100%. Уперлись друг в друга на узком въезде на валы и стали "разбираться", кто кому уступить должен.

А сейчас разборки перешли в другую плоскость: кто кого заборет - бабло и связи папы или "система" своего отмажет.
Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #4 : 14 Августа 2009, 11:27:14 »

Да, склоняюсь принять все-же сторону милициянта.
Lоm
Старожил

репутация +4/-0

« Ответ #5 : 14 Августа 2009, 13:10:45 »

Знайшов на одному форумі
Alex написав(ла):
Шановний murex, від твоїх коментів смердить "правоохоронними органами", а ти часом не "кент" Козярука? Може родич його чи як? Чи може ти йому "должен" чи як у "вас" там заведено говорити?! Те що вібулося тієї ночі\ранку бачило багато людей, свідків вистачає! Коментувати твою\вашу вигадану історію я не буду, усі бажаючі можуть подивитися мої коментарі та відтворення події яка відбулась 3\08\09, на телеканалі ICTV 14\08\09 о 19:30 у передачі "Надзвичайні новини"

Декілька прояснень:

- У відділок міліції мене ніхто не забирав! Коли безпідставно забрали водія таксі Андрія, так як водійських прав у мене не було при собі, і машина не моя - я викликав по його рації диспечера таксі і попросив щоб прислали водія який міг би відвезти мене та моїх друзів у відділок міліції для вияснення обставин!

Згодом у відділок приїхали і батьки Сашка

- моїх батьків близко години не підпускали до мене поки не помінялася зміна (одні менти втікли, ішні прийшли)

Зі слів матері Сашка, які було опубліковано у газеті сказано: - «…Я злякалася того, що побачила: він був ледь при свідомості…»,(і чого тут лякатися, я ще жодної п`яної людини не бачив при свідомості).

- Я і таксист були тверезі, це довела експертиза! Не треба туман людям в очі пускати, хоча міліція дуже часто практикує це, воно і не дивно!

Чому батьки Сашка пішли в перекір дійсним обставинам даного конфлікту і публікації його в газеті «Фортеця»?! Тому що, за такі дії Сашкові і його другові таксисту може бути призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, а хто з батьків хоче щоб у їхньої дитини так змінилася доля, та ще й з такими фінансовими можливостями як у батьків Сашка.

- Покаранння\позбавлення волі за що?Непонимающий за те що НЕДОлюдина Козярук Віталій Вікторович мене мало не вбив? Так кого треба карати, а? ... Це залякування? До чого тут фінансові можливості моїх батьків? Шановний ти нишпорка, звідки ти можеш знати які у моєї сім'ї фінансові можливості? і до чого це взагалі тут? . . .

працівник міліції лежить і до теперішнього часу у нейрохірургії, і буде довго лежати, так як у нього дуже серйозні тілесні ушкодження, оцінку яким має дати судово-медична експертиза

- скажіть, а які у нього тілесні ушкодження, може він руку вивихнув собі коли мені по обличчю наносив удари від яких кров як вода з під крана лялася на підлогу?! чи може він нігтя на нозі зломав коли мене попід ребра лубцював, що я близько хвилини не міг дихати від того що він прибив мені легені?! Чи може локті боліли від того що коли душив мене - зжимав їх так тісно шо я слова не міг промовити?! Бачило багато людей вашого козярука, на ньому ні подряпини нема, його ні я, ні водій таксі Андрій - не били!І в лікарні він з'являвся тільки тоді коли був обхід лікарів (з ранку та ввечері), а так то його там навіть і не було, він вільно виходив за тереторію лікарні, в той час коли я лежав під капельнецею з температурою і гіматомами які уже бачили багато людей і лікарі!

Крім того, батьки Сашка створили ініціативну групу, яка ходить по місту з газетою «Фортеця» і питає: - «А Ви читали статтю як міліціонер побив хлопця, а як Ви думаєте повина така особа працювати в міліції чи ні, якщо ні то підпишіться ось тут», і звичайно люди підписуються, бо читали газету...

- Цю групу створили мої друзі та молодь яка ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!!!!!!!!!!!!!!!!! І вони нікого не заставляють ніде, нічого підписувати, це добровільно, без насильства, люди вірять у правду і роблять свій вибір! Ніхто ні за ким по місту не "ганяється" люди самі вирішують ставити підпис чи ні!

Крім того є вже інформація , що «Подільський цемент» виявився спонсором 2 телевізійних каналів, які прибули у наше місто 12.08.2009 року для висвітлення вказаної події, і звісно вона також буде показана однобічно на користь тієї сторони, хто їх замовив.

- Телерепортерів також викликали мої друзі і їм платять гроші люди які дивляться їх передачі, (телеглядачі) ти в тому числі, про яке спонсорство ти говориш? Це що "фєстеваль" ? . . .  і до речі, чому коли ICTV хотіло взяти інтервью у Козяруа - їм це не вдалось?! Хотілось би знати!?!

Цікаво буде подивитися далі про хід цих подій, чи переможуть гроші і влада, чи все-таки правда

- Ось тут я з тобою погоджуюсь на всі 100%, тільки внесу невеликий коректив: "чи переможуть ГРОШІ і БАНДИТИ В ПАГОНАХ, чи все-таки ПРАВДА" !!! Я ЗА ПРАВДУ, а ти?

KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #6 : 14 Августа 2009, 14:28:43 »

А где такое пишут ? дай адрес форума этого.

Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #7 : 14 Августа 2009, 14:58:03 »

http://info.kp.km.ua/component/option,com_fireboard/Itemid,69/func,view/id,9915/catid,5/lang,uk/
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

Linux is obsolete. (c) Andy Tanenbaum

« Ответ #8 : 14 Августа 2009, 15:00:47 »

Міліціонеру зірвало дах?
Двадцятидворічний кам'янчанин Сашко у неділю, 3 серпня, відпросився у батьків допізна - у його дівчини був день народження.
Дальше читать неинтересно.

OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #9 : 14 Августа 2009, 16:36:56 »

У Мурекса - гебельсівська метода: "Говоріть правду, тільки правду, але не всю." До чого тут взагалі цемзавод? Спочатку до мене прийшли хлопці з Русланом Голубіцьким. Оскільки я не раз чула про побиття в міліції, а пару раз і на власні очі бачила, то поставилась до їхньої інформації серйозно. Лише після того попросила допомогти зустрітися з батьками, бо вони збиралися, як мені сказали, йти до начальника міської і їхати до обласної міліції. От я з ними і напросилася піти. І тепер читати цю муйню муріковсу просто гидко.

Крім того, якби Сашко бив міліціонера на валах - чого б він САМ потім приїхав в міліцію? І де у нас є закон, який дозволяє бити міліціонерам хоча б убивць?  А не те що звичаних хлопців...
« Последнее редактирование: 14 Августа 2009, 16:40:32 от OlalaZhm » Записан
Lоm
Старожил

репутация +4/-0

« Ответ #10 : 14 Августа 2009, 17:08:18 »

Обидно, Саню знаю давно и это совсем не мажорная "золотая молодежь", адекватный парень который бегает по городу чтоб заработать, а эти высказывания про "бОгатых родителей"... короче ппц

Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #11 : 14 Августа 2009, 17:16:08 »

Я кагбе в способностях нашей доблестной милиции к избиениям и прочим надругательствам не сомневаюсь, но от самого потерпевшего пока четкого изложения событий-то и не было. Нет, чтоб по пунктам расписать инцидент, например:
"Когда мы с девушкой и таксистом (заметьте, трезвые, как стеклышко) выехали на валы, чтоб полюбоваться звездами, из припаркованой рядом машины вышел Козярук и в грубой ультимативной форме потребовал не мешать ему и некой гражданке предаваться плотским утехам с видом на ночной город, на что мы резонно заметили, что валы не являются частной собственностью г-на Козярука. После этого, изрыгая ругань и проклятья, г-н бросился в бой, причем мы сопротивления не оказывали, так как нам не позволяет воспитание..." ну, и так далее.
Lоm
Старожил

репутация +4/-0

« Ответ #12 : 14 Августа 2009, 17:30:57 »

А какая разница, что случилось на валах?? Пацан приехал на Шевченка за товарищем и получил там люлей по полной программе

Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #13 : 14 Августа 2009, 17:33:29 »

Так и хотелось бы подробно и по пунктам. Конфликт-то на валах разгорелся, а продолжился в отделении.
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #14 : 14 Августа 2009, 18:16:13 »

Вот-вот, а кто его в отделе бил ? Сам Козярук или постовой  или дежурный  Кто ?

OlalaZhm
Хха!
Ветеран

репутация +0/-0

Хха!

« Ответ #15 : 14 Августа 2009, 20:10:46 »

Водоп"янов, сам потерпілий поки що не вилікувся від побоїв, щоб давати детальні роз"яснення на твої запитання. Він і так намагається це зробити на інших сайтах, просто навряд чи він фізично встигне відповісти всім.

Як мені відомо, бив сам Козярук. Тобто, на момент, коли хлопець приїхав на Шевсенка, він був в порядку і в силах.

І як мені відомо, на валах Козярук конфліктував не з Сашком, а з таксистом.
Парильщик
Гость
« Ответ #16 : 14 Августа 2009, 22:20:41 »

Не  приймаю  нічию  сторону-  не був,  не  знаю.  Але  з  особистого  досвіду  скажу,  що  "воролн  ворону  око  не  виколе"-  це  про  те,  що  дуже  важко  відкрити  карну  справу  проти  міліціонера
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=4354.0
навіть  тоді,  коли  є  свідки  та  факти. 
З  іншої  сторони-  важко  уявити що  би  було,  якби  всі  ходили  в  міліцію  розбиратись.  Скоїла  людина  правопорушення,  а  за  нею  в  міліцію  мазу  тягнути  підтягуються друзі,  знайомі,  родичі,  з  міліціонерами  б"ються.........
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #17 : 19 Августа 2009, 22:14:27 »

ну че в деле нового?

malyu4ka
Старожил

репутация +2/-0

« Ответ #18 : 20 Августа 2009, 09:42:39 »

а если бы это был не мент Козярук, а простой человек, любой мужчина с этого форума, который бы поехал с девушкой на валы, и столкнулся с другой компанией.
Интересно, кто на чьей стороне бы был...
Улыбка
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #19 : 20 Августа 2009, 10:03:40 »

кста по иств показывали сюжет на тему

вопрос

а чо мент в нейрохиругии лежит? ведь так понимаю там легко проверить причину госпитализации. и если там левак, то быть в каменце "делу врачей"
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

Linux is obsolete. (c) Andy Tanenbaum

« Ответ #20 : 20 Августа 2009, 10:51:19 »

http://kriminal.tv/news/corruption/1808ment.html
Судя по одноголосому пению газет и ТВ - правда уже никого не интересует.

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #21 : 20 Августа 2009, 12:53:00 »

А є тут у нас хтось з лікарів,вони точно можуть визначити,якій із сторін дісталося більше.Чи лікарі теж коментують лиш у пресі?

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
malyu4ka
Старожил

репутация +2/-0

« Ответ #22 : 20 Августа 2009, 14:58:24 »

История мутненькая какая-то получается...
Если уж на то пошло, мент мог спокойно позволить себя избить, официально написать заявление и ждать пока таксисты продадут свои тачки и компенсируют ему моральный и материальный ущерб.
Мог и побить потерпевшего этого Сашка и его друга таксиста (на сколько мне известно приемами рукопашного боя в ментовке владеют все), изнасиловать девушку Сашка (менты же звери, они должны всячески бдить свой статус падонков), а потом спокойненько уехать домой или досматривать звезды с барышней. Кстати, почему телевизионщики не взяли интервью у барышни, с которой был Козярук? Это ведь тоже свидетель! Почему показали зрителям только одну сторону медали?

Если Козярук избивал потерпевшего в отделении, то блин, почему он не сделал этого на валах? Зачем ему такое палево в отделении? И если же это было в отделении, то кто помощники Козярука, реально ж помогали коллеги менты? Если нет, то смысла избивать в ментовке не вижу - был прекрасный повод это сделать на валах.

И еще, психология мужчины такова - если наезжают на твою девушку - нужно драться, если наезжают на тебя и это видит твоя девушка - тем более надо драться. Элементарная мужская гордость. Чтоб не упасть лицом в грязь перед женщиной, нужно показать какой ты крутой, сильный, смелый ит.д. Что якобы потерпевший, что якобы нападавший, и сделали.
На самом же деле, извините за метафоричность, попросту "мерялись письками". 

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #23 : 20 Августа 2009, 15:49:28 »

Історія справді темна. Мене здивувала велика кількість відмінностей у історії Сашка у версіях різних ЗМІ. В одному випадку розповідається, що конфлікт викник, коли мент "попросив прибрати таксі з дороги", в іншому - п’яний мент "почав чіплятися до дівчат Сашка з Андрієм" (хоча сам був із дамою). Розсмішило, коли прочитала, що Сашко на вали приїхав тверезий  rulesssss (це після святкування дня народження?!!! він що - закодований? Шокирован)

Та й Козярук навряд чи поїхав на вали із дружиною. Мабуть, це була інша дама. Тому Козяруку навряд чи потрібен був розголос цієї історії. Він, ймовірніше, мав би намагатися владнати конфлікт із хлопцями, а не доводити його до такого... Звичайно, за умови якщо він нормальна адекватна людина, а не " виродок у погонах"...

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #24 : 20 Августа 2009, 23:07:40 »

я думаю что все таки свои в отделении побили жжошь, сцуко, я в истерике

ведь и так понятно, что менты все как один мрази и подонки учись сынок
LeoSS
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #25 : 31 Августа 2009, 13:08:23 »

Оля, а ти там була, що ти ліпиш: "Як мені відомо, бив сам Козярук. Тобто, на момент, коли хлопець приїхав на Шевсенка, він був в порядку і в силах". Єден раз тебе полякали твої роботодавці, тепер будеш їм все життя під хвостами лизати?
Хто тягнув твого Жмурика в МВ? Він хто - адвокат, батько чи представник адміністрації таксиста? На мою думку, відповідь однозначна - пацан був настільки задурений, що попутав, хто він і де, і кидався на ментів, як бик на червоне, власне, чого і поїхав у відділ - покерувати ментами. Докерувався... В будь-якому штаті його би по-доброму відразу б закрили мінімум на місяць - лише за те, що заявився в відділ нетверезий і почав керувати. При цьому ніякі бабки йому б не допомогли. І жоден із серйозних закладів мас-медіа за нього там не вступиться, бо для них ситуація однозначна - вчинив опір поліцаю, значить, винен. А ти дрочиш малолєток на безпредєл? По-моєму, ви, журналюги продажні, або зацьковані, уже насіяли досить  вітру, скоро будете пожинати бурі - чи вашим хазяям того і треба? А місцевим мажорам я скажу - мінти зараз доведені до такого стану, що на другий раз в подібних обставинах мєнт, скоріш за все,  не буде з вами чубитись, а почне стріляти на враження. Потім будете розповідати ваші сльозливі вигадки щодо вечірки без грама спиртного та ганжі, вашу нічну і чемну молодіжну компанію і сексуального маніяка в погонах, яких безпідставно хотів вступити у статеві зносини із всією вашою компанією чортам в пеклі, тільки навряд чи ви їх розчулите своїми вигадками - їм це до-лампади. І ще до теми - А взагалі - то я за вільний продаж вогнепальної зброї, щоб мажори стріляли один одного пачками, а мєнт по-закону міг би перший стріляти на враження.
« Последнее редактирование: 31 Августа 2009, 13:14:30 от Darth Vader » Записан

Бесплатные юридические консультации
KILLER.SG
Ветеран

репутация +8/-7

« Ответ #26 : 31 Августа 2009, 13:56:13 »

Зная нашу молодёж, поддерживаю на 100 %.  А журналисты, особенно " Фортеця" пишет, то что надо кому то, или кто больше заплатит, уже не один раз в этом убеждался

Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #27 : 31 Августа 2009, 15:03:51 »

http://www.ua-reporter.com/novosti/61689

http://forum.proua.com/index.php?showtopic=43110

http://for-ua.com/incident/2009/08/20/011404.html

http://censor.net.ua/go/offer--ResourceID--130346

http://www.otherside.com.ua/news/detail.php?lang=2&id=69559
« Последнее редактирование: 31 Августа 2009, 15:16:18 от Snake » Записан
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #28 : 31 Августа 2009, 16:40:36 »

LeoSS, звідки стільки злоби? Ви вже в другій темі хочете, щоб хтось когось перестріляв. Вас хтось образив, чи ви по життю такий кровожерлий?

мінти зараз доведені до такого стану, що на другий раз в подібних обставинах мєнт, скоріш за все,  не буде з вами чубитись, а почне стріляти на враження.
  І чим же іх довели до такого стану?

Це вже страшно, якщо таке буде. Заспокойте мене, скажіть, що ви пожартували.
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #29 : 29 Сентября 2009, 18:43:07 »

Якщо кого цікавить, то результат цієї "гучної" справи такий. Міліціонера понизили у званні, а хлопці збагатились (добавлю можливо, а то фоток-доказів немає Подмигивающий) на N-ну суму.
Але про це чомусь нігде і ніхто не написав.
Ось такі завершення в основному мають всі "гучні" справи нашого міста.

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
Страниц: [1] 2  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти