Мер захищає «КУМА»?

Автор sergiy, 20 Серпня 2009, 14:17:24

« попередня тема - наступна тема »

sergiy

Сьогодні деякі місцеві газети вийшли із статтями про проблеми навколо забудови по вулиці Татарській. Не хочу вдаватися до їх аналізу, лише скажу, що сам факт заслуговує на сенсацію.
Одразу дві історичні споруди зникли з карти міста. І все це прикривається, типу «не знали і не хотіли знати». Але ж не знання закону не звільняє від відповідальності.
Чому забудовник (Семен Дарчук) має право руйнувати та спотворювати історичну цінність нашої громади та цілої держави? Хто дасть відповідь на це запитання. Його кум сьогоднішній мер Анатолій НЕСТЕРУК? Так він вже дав відповідь. Не важко догадатися, яка вона за змістом. Мер відстоює думка одного із кам'янчан (Дарчука). Має сміливість прикриватися, що це підприємство на відміну від інших працює. Аргумент... З таким підходом можна все місто забудувати, а потім «підносити» дзвіниці, Ратушу, фортецю на 15, 30 метрів.
Виникає питання, на яких підставах і хто дав дозвіл на добудову додаткового поверху готелю Дарчука? Чи не сьогоднішній міський голова?
А хто дасть відповідь, за які гроші будуть здійснювати піднесення дзвіниці Кафедрального собору, щоб її не заступав готель Дарчука!? КУМ?..
Громадськість та усі журналісти повинні цей факт винести на загальнодержавний рівень. Показати як безкарно нищиться історична цінність Кам'янця-Подільського.

Йосип Барода

Фото объекта бы сюда еще

105

Взагалі-то за старшого в Старому місті - пан Фенцур. Що він каже? Можна більше інформації окрім емоцій, бо ж народ не зовсім в курсі ???

sergiy

Аеро, а що може казати пан Фенцур? Хіба це за один день робилося – вчора, сьогодні. Будівництво біля райдержадміністрації (хто не знає) триває вже рік. І, взагалі, Фенцур під ким «ходить»?
Давайте, зробимо винним Дядю Васю, який там працює на крані. ;D 
Детальніше почитайте в газетах, або підіть і подивіться. 

Lina

Сергію, а вам не здається, що не випадково цей факт замовчувався, а тут, відразу листи у всі місцеві газети. Комусь це потрібно. Будинок по Татарській хіба був зруйнований за цей рік, що Нестерук при владі?
Те ж питання і з приводу зайвого поверху готелю Дарчука. Це ж не за один тиждень і навіть місяць робилося.
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

sergiy

От саме і цього боявся, щоб не подумали, що дехто працює на «команду» Мазурчака (Тут, Ліна, потрібно називати предмети своїми іменами). Якщо навіть це питання підняла «команда» Мазурчака, то це їх справа. Для цього і потрібна опозиція, щоб контролювала владу. Нехай влада, у свою чергу, піднімає питання, як велася забудова при Мазурчакові (вул.Соборна та усе місто)? Питань достатньо.
Дозвіл, на будівництво готелю й справді давав Мазурчак Бевзові. Той свій готель перепродав Дарчуку. А от уже добудова останнього поверху і все інше – це вже справа рук Нестерука.
Хочу, щоб цю тему не перетворили у факт протистояння Нестерук-Мазурчак.
Нині існує єдиний факт, ФАКТ ГАНЕБНОЇ РУЙНАЦІЇ ТА СПОТВОРЕННЯ нашого історичного міста (і тут, особисто мені, - фіолетово хто підняв дане питання).

skarlet

Нещодавно у новинах озвучили такі цифри: на початок незалежності в Україні нараховувалося стільки-то тисяч історичних пам'яток (вибачте, не пам'ятаю точну цифру), а на сьогодні їх стало менше на стільки-то тисяч. Куди поділися зниклі тисячі  будинків - невідомо. А скільки таких історичних споруд зникло у Кам'янці?!

to sergiy: повністю підтримую. Все-одно, хто підняв питання. Звісно, політики переслідують свої власні інтереси, та добре що хоч хтось підняв це питання, адже місцева преса чомусь не зробила цього раніше...
"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

Lina

на цьому ж форумі піднімалось дане питаня (Зараз знайду відповідну тему), але тоді всім було байдуже, і Сергію в тому числі. Ось тоді і потрібно було примушувати відповідати, а сьогодні ніхто не руйнуватиме останній поверх готелю і ніхто не відбудовуватиме зруйнований будинок.
і вічні будемо із нею!

Lina

і вічні будемо із нею!

Snake

sergiy

Цитата: Lina від 20 Серпня 2009, 16:56:44
на цьому ж форумі піднімалось дане питаня (Зараз знайду відповідну тему), але тоді всім було байдуже, і Сергію в тому числі. Ось тоді і потрібно було примушувати відповідати, а сьогодні ніхто не руйнуватиме останній поверх готелю і ніхто не відбудовуватиме зруйнований будинок.

А це чому не будуть руйнувати останній поверх?! Потрібно, щоб під тиском громадськості – це відбулося.
Стосовно того, що ця тема уже піднімалася, то я зізнаюся, що її не бачив. І бачу, тоді реакція була низька. А от на цей раз думаю, що «хвиля» буде більшою. От, що значить піар (вдале місце, час і назва). ;D

skarlet

То давайте таки організуємо акцію простесту! Я прийду!
"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

Lina

Якщо мова йде саме про порятунок історичної спадщини то громадськість підтримає, але якщо це все з політичним підтекстом, то до виборів покричать, а далі все залишиться як було.
Я за порятунок того, що ще не встигли зруйнувати. Але назва теми говорить про політику ???
і вічні будемо із нею!

sergiy

І що, Ліна, в цій назві політичного?
Я ж не назвав її: "Бютівський" мер захищає "Нунсівця" Кума.  ;D   
Підтримую Скарлет.  Молодець. Більше пропозицій. Нехай влада (будь-яка) знає, що громаді і журналістам не  :-X   

Lina

не політична, це якби тема називалась щось типу "Виступимо проти руйнації Старого міста", а не про родинні звязки міського голови.
і вічні будемо із нею!

sergiy

Вже одну тему так назвали. І де результат?.. Давайте не будемо займатися "словоблудством".  Вибачте!
Зараз головне результат.  

Lina

Давайте не будемо.
Цікаво, що ви пропонуєте?
і вічні будемо із нею!

sergiy

Поки що, щоб до обговорення цієї теми підключалося все більше і більше кам'янчан. Для цього потрібно нам усім говорити, що є така в місті проблема.
А далі... Далі буде. Не всі ж «секрети» ;D розкривати перед мером, Мазурчаком і політичними партіями, які на цьому хочуть заробити свій «політичний» капітал.

Lina

Сергію, не хочу вас розчаровувати, але, на жаль, наших людей цікавлять скандали особистостей, а не стан Старого міста. І це вам, як журналісту, має бути добре відомо.

і вічні будемо із нею!

sergiy

Ліна, але ж Ви як теж журналіст, добре бачите, що я тут торкнувся "родинних" стосунків мера і Дарчука. А це людей "турбує" *вау, запалюеш*. Як влада через ці «зв'язки» допомагає бізнесу. І як це відповідає Закону "Про корупцію"... *horce*

Fighter

Лина, я тоже хочу вас разочаровать... Вы не правы! *Ukraine*

Lina

і вічні будемо із нею!

Fighter

Цитата: skarlet від 20 Серпня 2009, 16:47:25

to sergiy: повністю підтримую. Все-одно, хто підняв питання. Звісно, політики переслідують свої власні інтереси, та добре що хоч хтось підняв це питання, адже місцева преса чомусь не зробила цього раніше...

Я поддерживаю ваше мнение!

sergiy

Якщо мер не відреагує й на сьогоднішню статтю в «Подолянині» «Якшо щезають будинки, значить це комусь потрібно?», то гріш ціна такій владі.    *sucks*

Snake

ну думаю новосторой то точно не снесут

а как Вы видите решение этой проблемы?

sergiy

Відповідно до ЗАКОНУ!!!!

Snake

sergiy

Snake, вибачте, але я не знаю закон (закони, їх точний зміст), які було порушено (не порушено) під час цього будівництва. Знаю одне, що ми повинні по закону діяти, а не так як захочемо чи вигідно. Якщо згідно Закону потрібно дати Дарчуку нагороду за це, то потрібно дати. Якщо Дарчука і Нестерука потрібно «посадити», - значить потрібно «посадити», знести поверх – значить знести і т.п.

Snake

странно, я было решил вы вникаете в тему

а так получается подняли шум, и даже не уверены в том, что обвиняемые вообще совершили что либо противозаконное

max

Сергей, а кого вы представляете? Это раз. Два, изучите досконально проблему и на законных основаниях обвиняйте людей, после этого тут будет предметный разговор.