Мер захищає «КУМА»?

Автор sergiy, 20 Серпня 2009, 14:17:24

« попередня тема - наступна тема »

Zemljak

  А кивають  вони один на одного по однісінькій причині - в місті  немає  жодної політичної ,ї  сили.   здатної стати на захист  інтересів громади .Влада може обєднуватись і навіть створювати свої власні громадські (!) організації .А внизу  - риби , щуки , раки і у кожного   своя велика , велика амбіція. Є невеликі виключення але вони , нажаль ,не впливають на погоду

Zemljak

НЕМАЄ  ГРОМАДСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ!

Lina

Звичайно немає. Кожна людина, чи кожна сімя живе в своєму маленькому світі, і їм плювати хто де і що руйнує допоки це не стосується їх особисто і не порушує ту хитку гармонію, яку кожен створив для себе.
Багато хто з вас скаже, що це байдужість. Можливо. Але пересічний житель міста в першу чергу піклується про те, щоб було за що дітей нагодувати, вдягнути....
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

Zemljak

Це  зрозуміло.Але чому в той же час вона є у людей від влади, у яких є потомство і які живуть не гірше , ніж основна більшість . ?,Чому солідарні" бідні" поляки , французи , іспанці  і т.д , які в випадку ігнорування їх прав обєднуються і ідуть на вулицю . Біда їх обєднує., а нас це не стосується ., ми якісь сентименально  стурбовані естетикою і зовсім  не звертаєм  увагу на власну етику.Скільки можна гордитись овечою покірністю і підлабузництвом?Співати пісень  і жувати вареники?
Мій власний досвід намагань змінити   проблемну ситуацію на краще  дововодить , що наші мешканці  не бажають бути організованими. І хай мета буде високою і для них буде користь , все рівно  в них перемагає егоїзм  або страх  якби чого не вийшло.Хотілось би вірити , що розмови в інтернеті спроможні впливати на реальність . Адже  експромтна забудова в Старомі місті - лише один з багатьох   неприємностей, які були проведені за останнніх 10 років під личиною гарних намагань.