Обращение к Каменецким газетам и журналам

Автор cmyk, 20 Серпня 2009, 18:03:32

« попередня тема - наступна тема »

cmyk

Вот при желании, могут все. Например из драки малолеток с ментами сделать сенсацию. А слабо сделать запрос в МВД, на тему дальнейшей судьбы Василия Бурого? Которого зимой пытались за взятку задержать. Что следствие выявило?  Какое наказание? Телевидение центральное, хоть какое, пригласть слабо?

cmyk

Парильщик

Ну  або  про  про  сина  уьопівця,  який  до  скоєння  правопорушення  був  абсолютно  адекватним , працював  в  юриспудденції,  мав  водійські  права,  а  після  скоєння  злочину  став  "обмеженно  судимим"  Цікаво  на  який  термін  він  закосив,  і  як  складається  кар"єра  у  батька???
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=4354.0

Lina

Чому жителів нашого міста цікавлять лише скандали?
Міліціонер побив підлітка - тираж газети росте на очах
ДАЇшники побили, чи не побили водія - це також всіх цікавить
Сталася аварія - відразу всі цікавляться подробицями та кількістю загиблих
Невже нам в житті не вистачає позитива, невже смакувати подробиці чиєїсь біди нам має приносити задоволення?
Якщо так, то чим ми відрізняємось від психічно неврівноваженого маніака?
Чому ви звертаєтесь до місцевих газет, щоб вони написали про подальшу долю Васі Бурого? Невже від того, що його посадять за грати комусь стане легше і приємніше жити?
Чому людей не цікавлять гарні, світлі новини, наприклад про театр, який незабаром буде у місті....?
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

malyu4ka

ЦитуватиЧому ви звертаєтесь до місцевих газет, щоб вони написали про подальшу долю Васі Бурого? Невже від того, що його посадять за грати комусь стане легше і приємніше жити?

людей не интересует посадили или нет Васю Бурого, наоборот, хочется оставить хоть маленькую надежду на справедливость и убедится, что Вася Бурый больше не будет патрулировать ни в каком регионе страны.

кстати, по поводу Васи, он до сих пор находится на больничном, приказ об его увольнении ждет, пока его выпишут

Kapnyxa

Цитата: Lina від 03 Вересня 2009, 10:09:14театр, який незабаром буде у місті...
У місті буде театр? Свій? Тю, оце було б супер. Хоч сам не театрал, то хоч дітей би вчив, а біля них і сам...
Чи це якісь гастролери?
.

Парильщик

Цитата: Lina від 03 Вересня 2009, 10:09:14
Чому жителів нашого міста цікавлять лише скандали?
Сталася аварія - відразу всі цікавляться подробицями та кількістю загиблих
Невже нам в житті не вистачає позитива, невже смакувати подробиці чиєїсь біди нам має приносити задоволення?
Якщо так, то чим ми відрізняємось від психічно неврівноваженого маніака?
Чому ви звертаєтесь до місцевих газет, щоб вони написали про подальшу долю Васі Бурого? Невже від того, що його посадять за грати комусь стане легше і приємніше жити?
Чому людей не цікавлять гарні, світлі новини, наприклад про театр, який незабаром буде у місті....?
Lina-  на  якій  планеті  ви  живете??? 
Може  моя  думка  буде  упередженою,  але  місцеві  ЗМІ  і  так  співають  оди та  елегії   владі,  делікатно  оминаючи  гострі  кути.  Іншими   словами  є  правопорушення,  відповідно  повинно  бути  покарання.  А  тут  про  правопорушення  трублять,  а  про покарання-тихо-  ша. Щось  накшталт  голови  Гонгадзе. Краще  -  би  взагалі  мовчали.  ,  або  писали  про  здобутки  та  досягнення  як  Край  Кам"янецький.  Ато   ця  напівправда  нагадує  пиріг  зі  скоринкою  зі  згірклого  тіста  та  начинкою  із  гнилої  капусти   >:(

Zemljak

Краще гірка правда , ніж солодке лицемірство.Невже людина не заслуговує на обєктивну інформацію , чи лише те , що їй хотілось би почути . Якщо так , то  такі вимоги прекрасно задовільняє программа  привітань.Ось там , що хочеш , то почуєш за гроші, одержавши задоволення

Zemljak

В " Каю камянецькому" ще можна почути якусь критику , що е скажеш про вісник.

dedushka_Ho

Цитата: Lina від 03 Вересня 2009, 10:09:14
Вот, действительно, странные люди! Интересуются такой ерундой! Это ж ерунда, что почти каждую неделю происходит какой-то ЧП с участием милиции. Причем милиция выступает не на светлой стороне. Странно, чего это людей волнует?
Лине -1.

А дело тут даже не в конкретном васе, дело в системе. Почему у нас такой беспредел возможен?  И почему никто не уверен в том, что этого (или другого) васю настигнет справедливость? Кто уверен, отпишитесь.

Lina

Чесно кажучи, мене ваші оцінки мало цікавлять.
Ви хочете поговорити про "беспредел", добре. Хто з вас, чесних громадян, може похвалитись своєю 100% правильною поведінкою, хто жодного разу не давав чи не брав (залежить від посади) хабарі, хто жодного разу не порушив правила дорожнього руху...
Ну? Є такі?
Думаю, що немає. Але як приємно читати як когось засуджують за його гріхи і відчувати себе праведниками.

Я чудово розумію, що ще з древніх часів люди потребували хліба і видовищ, але ж ми самі себе озлоблюємо цим. Ще кілька років тому не спостерігалось таких тенденцій до деградації. А зараз з телевізора, радіо, шпальт газет... ллється бруд, жорстокість.... Вийдіть на вулицю, багатьох ви побачите з посмішкою, багатьох знайомих ви знаєте, які б раділи від споглядання на щось приємне, гарне (пташок, метеликів, тваринок). Ми настільки погрязли у власній ненависті, що цього не помічаємо, і вже потребуємо як допінгу все більше і більше жорстоких подробиць.
і вічні будемо із нею!

Fighter

Лина! Птички, мотыльки... всё это радует :D Но нельзя же проходить равнодушно мимо грязи и беспредела! То, что людей интересует наказание, как факт, естественно. Ведь, когда будет огласка и принятие действенных мер, только тогда будет эффект.

Lina

Я не кажу, що треба залишатися байдужим до багна та безпредєла, але й не акцентувати на цьому всю свою увагу
і вічні будемо із нею!

Fighter

Так дело в том, что в настоящее время жизнь наша такая!.. :-[ Рецепт: Радоваться достижениям (если таковые есть:)), но продолжать борьбу со всем тем, что не даёт человеку в полную силу быть счастливым! Второго, по-моему, и к великому сожалению  намного больше. Вот отсюда и озлоблённость у людей.

Debris

У Лины вопросы в другой плоскости. Что-то ближе к социальным стереотипам поведенческих реакций и философии "общества".
Почему людям интересен негатив, а не позитив? Касается это не только Каменца, все такие.
Все просто. Позитив - приятное дополнение к обыденности. Негатив - угроза устоявшемуся порядку вещей, будь то хамло в очереди или сокращение с единственной работы. Потому то мы больше интересуемся негативом, полезнее для жизни.
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Lina

Є така загальновідома в психології практика, за якою негативною інформацією людей тримають в постійній психічній напрузі. Тоді їх легше підняти на мітинги, майдани та й взагалі відволікти увагу від тих речей, які стосуються безпосередньо людини.
Ми зараз споживаємо саме ту інформацію, якою нас годують, і якщо нам не вистачає - ми потребуємо добавки. а те, що в нас зарплати найнижчі в області, а тарифи найвижчі - це відступає на інший план.

Чому в цій темі ніхто не задає питання, які мали би турбувати більше ніж доля правопорушників?
Невже нікому не образливо працювати за ті зарплати, які нам платять? Невже у всіх є зайві гроші, щоб переплачувати за послуги, які ми отримуємо в неналежній якості? Невже нікого не цікавить кість тих продуктів та води які ми споживаємо?...
А якщо логічно подумати, то саме це має турбувати людину в першу чергу.
і вічні будемо із нею!

Lina

Чому ви не запитуєте у місцевих ЗМІ про більш нагальні питання?
і вічні будемо із нею!

Debris

Цитата: Lina від 04 Вересня 2009, 14:37:23
Чому в цій темі ніхто не задає питання, які мали би турбувати більше ніж доля правопорушників?
Невже нікому не образливо працювати за ті зарплати, які нам платять? Невже у всіх є зайві гроші, щоб переплачувати за послуги, які ми отримуємо в неналежній якості? Невже нікого не цікавить кість тих продуктів та води які ми споживаємо?...
А якщо логічно подумати, то саме це має турбувати людину в першу чергу.
Что за вопросы? Это даже не вопросы, а готовый текст для политического бигборда.
Что вы предлагаете Лина? Вспомните как гаишники искали понятых в толпе, много было желающих? :)
"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...

Lina

Я нічого не пропоную, я хочу зрозуміти.
і вічні будемо із нею!

Парильщик

Lina -  що  тут  нензрозумілого????
Я  самий  щасливий.  Позитив-  це  моє  кредо,  Але  люба  справа  має  свій  початок  і  завершення.  Є  правопорушення  -  повинна  бути  кара,  і  коли  все  завершиться, всі  покарані-   то  це  -  позитив.  Але  ЗМІ  висвілюють  тільки  правопорушення  ,  і  все    це  негатив.  Це  технології  про  зомбування  мас .  Коли  ви  бачите  всюди  негатив  -  приходить  політик,  розповідає  про  молочні  ріки  і  кісільні  берега  -  ми  роззявляємо  роти  і  біжимо  за  нього  голосувати.  Бо  він  -  ПОЗИТИВ. 
ЗМІ  -  ЗОМБУЮТЬ  МАСИ  СВОЇМИ  СТАТТЯМИ.    А  коли  їх  запитують  чим  це  все  закінчилось-  вони  морозяться,  і  кажутиь-  треба  в  житті  шукати  позитив :-\

Zemljak

Як на мене , то справа не в паталогічному смакуванні  негативу. Не думаю , що  більшість людей - садисти .  Якби влада , чиновники дотримувались законів , то і пресі  робити нічого не треба . Але все ж навпаки , і негативи торкаються конкретно нас . В такому  випадку всякий поважаючий себе    журналіст повинен відкривати очі на реалії дійсності.Хоча для цього потібно бути сміливим...Так що не треба позбавляти нашого чиновника справитись  на краще  . Естетика  гарна штука , та не  тільки від неї залежить  атмосфера в суспільстві

футинути

Цитата: Lina від 04 Вересня 2009, 11:41:50
Чесно кажучи, мене ваші оцінки мало цікавлять.
Ви хочете поговорити про "беспредел", добре. Хто з вас, чесних громадян, може похвалитись своєю 100% правильною поведінкою, хто жодного разу не давав чи не брав (залежить від посади) хабарі, хто жодного разу не порушив правила дорожнього руху...
Ну? Є такі?
Думаю, що немає. Але як приємно читати як когось засуджують за його гріхи і відчувати себе праведниками.

Ну, я такой. И ненавижу тех, кто заявляет, что таких людей нет. Не нужно мерять всех по своей мелкой сути и приучать других людей к мысли, что иначе нельзя

Kapnyxa

Цитата: футинути від 05 Вересня 2009, 20:43:39
Ну, я такой....  Не нужно мерять всех по своей мелкой сути
Крупный Вы наш. Себе хоть не врите.
.

футинути

Митрий

"карт-бланш Олегу Володимировичу"
Подолянин, від 04 вересня 2009 р. С.2

27 серпня міськвиконком прийняв рішення про надання повноважень заступнику міського голови Олегу Марунчаку на погодження акта готовності закінченого будівництва об*кта до експлуатації.
Кінець повідомлення.

Мне хоть кто нибуть может обьяснить, что тут зашифровано? Я пытаюсь вторую неделю расшифровать, что же хотел сказать автор сообщения....

Митрий

значит ли это, что человек теперь может принимать обьекты в эксплуатацию? если да, то какие?. И если все, то кто Это делал до него? И если может, то зачем это должны знать читатели?

sergiy

Олег Володимирович повинен відробити свою посаду (дісталася за допомоги Дарчука) і водночас стати громовідводом для Нестерука. Тобто, коли справа дійде до здачі Дарчуковського готелю.
І що тут, Дмитре Вам не зрозуміло?   ;D