Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Октября 2019, 19:26:07
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  "Большая клизма" или "Гамбургер с дерьмом"?
Страниц: 1 ... 8 9 [10] 11 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: "Большая клизма" или "Гамбургер с дерьмом"?  (Прочитано 46386 раз)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #270 : 17 Сентября 2010, 17:20:40 »

Негативні - передбачувані.
Позитивні - сумнівні.
Але тішить, шо  з'явились "тушки", бо вони підуть по стопам Мороза, шо на Сході нарешті починають доганяти, шо Яник таке саме як Юля,  і  активна посадка чинуш за хабарі - теж приємно. Ну і сам по собі попуск багіні - мєгабонус. Бо тепер вона  або почне робити шось толкове, в.т.ч навчиться  домовлятись з іншими  (замість тупої розкрутки культу себе  любімой) або піде за своїми ж тушками.

Коротше, граємо далі.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Парильщик
Гость
« Ответ #271 : 17 Сентября 2010, 21:28:50 »

Ну  -  як  на  президента -  там-  або  багіня,  або  індюк.  А  на  місцевих  виборах-  тут-  по  людям  дивитись  тра учись сынок
UA
Старожил

репутация +27/-3

Задоволений життям. З останніх сил.

« Ответ #272 : 21 Сентября 2010, 00:12:21 »

Естонський політолог розповідає про політиків.  Смеющийся
http://www.youtube.com/watch?v=30A3WNgaJ9w&feature=player_embedded

"Якщо ти не розмовляєш мовою тієї землі, на якій живеш, - ти або завойовник, або гість, або тобі бракує розуму" (Шарль Бернар).
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #273 : 21 Сентября 2010, 00:30:51 »

А  на  місцевих  виборах-  тут-  по  людям  дивитись  тра

тут про толіка була тєма. Ну, про вихід його з партій...
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #274 : 15 Февраля 2011, 18:38:03 »

...Щоб спокійно і невимушено говорити на цю тему, не треба шукати далеких аналогій та глибоко аналізувати статистичні показники. Варто принаймні порівняти країну з вибухлими недавно Тунісом і Єгиптом.

Взяти хоча б звіт Світового банку щодо рівня ВВП на душу населення у 2009-2010 роках. Зі своїм 135-тим місцем Україна опинилася на 12 позицій нижче за Туніс та і на 12 щаблів вище за Єгипет. Тобто, посередині між ними.

За рейтингом найкращих країн світу від американського "Newsweek", що формувався за науково верифікованими показниками, Україна на 49-ому місці і випередила Туніс на 16 позицій, а Єгипет на 25.

Однак такий відрив не повинен заспокоювати українське керівництво.

Значною мірою вищий статус України зумовлений суттєво кращим освітнім рівнем, аніж у названих державах півночі Африки, та порівняно вищим рівнем політичних свобод.

Слід врахувати, що у цих обчисленнях бралися до уваги, наприклад, і показники гендерної рівності. Куди ж тут ісламським країнам до європейської України…

Отже, українське випередження названих революційних країн у цьому рейтингу значною мірою умовне.

Експерти не раз вказували на те, що Україна стабільно виїжджає завдяки освіченості і у розрахунку індексу розвитку людського потенціалу, що проводиться ООН.

Інакше у неї були б значно гірші позиції у цих поважних рейтингах. Без урахування освітніх показників, країна стрімко скотилася б у таблиці до вкрай соціально нестабільних держав.

Враховуючи нахрап, з яким влада будує нову політичну реальність в Україні на тлі погіршення соціально-економічного клімату, надалі державу чекає прогнозоване скочування у провідних світових рейтингах, що відображають рівень життя.

Чого кращого можна очікувати, коли у жовтні 2010 року оонівська Міжнародна організація праці внесла Україну до списку держав з високим(!!!) рівнем соціального занепокоєння.

До прикладу переддефолтову Грецію, з усіма масовими акціями протесту і безладами, було зараховано до держав з середнім (!!!) рівнем соціального занепокоєння.

Михайло Басараб, для УП

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Felorgas
Безбашенное чудо!))
Ветеран

репутация +8/-7

Синее няшное чудо!)

« Ответ #275 : 15 Февраля 2011, 19:12:10 »

Що вже казати, якщо Україну у рейтингу країн по рівню свободи слова опустили вже на 41 позицію вниз...

Чекайте... скоро буде новий проЄкт від мене!))))) ахахаах!))
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #276 : 15 Февраля 2011, 19:44:19 »

При всій повазі до вчених мужів-соціологів, я б не стала Україну порівнювати з Єгиптом чи Тунісом. Мені здається, що і самі країни і ситуації настільки різні, що просто непорівнювані

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #277 : 28 Февраля 2011, 00:35:41 »

Да нам, не скинуть ярмо сидя дома возле лэптопов, Франция более рьяно отстаивает свои интересы. Посмотрите французские каналы от 12W градуса на спутнике. Прям боевые действия. И это в благополучной Европе. У них мафия имеет свою нишу в части управления, а у нас это привилегированная каста неприкасаемых.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #278 : 12 Апреля 2011, 14:39:55 »

Полиция Вашингтона в понедельник, 11 апреля, арестовала мэра города, принимавшего участие в демонстрации против возможного сокращения бюджетных расходов столицы США.

Винсент Грэй вместе другими чиновниками и общественными активистами перекрыли улицу рядом с одним из зданий американского Сената. Они протестовали против сокращений, касающихся, в частности, финансирования абортов для малоимущих женщин, что, по мнению мэра, является нарушением прав жителей города.

"Руки прочь от города", - кричали чиновники.

www.rian.ru

Какая великая нация!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #279 : 12 Апреля 2011, 14:52:20 »

Понти і пєар.  І чому акцент на абортах?

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #280 : 12 Апреля 2011, 14:58:15 »

С кутузки выйдет, тут отпишецца жжошь, сцуко, я в истерике
 Показывает язык

Какая великая нация!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #281 : 12 Апреля 2011, 15:02:20 »

вже
Мэр Вашингтона Винсент Грэй, задержанный в понедельник полицией Капитолия за участие в несанкционированной акции протеста у здания американского конгресса, был освобождён из-под стражи через семь часов после задержания, сообщает во вторник агентство Ассошиэйтед Пресс.
http://www.rian.ru

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #282 : 12 Апреля 2011, 15:07:20 »

Ну то щаз напишет(как  Valeriy Kasprov баян, аднака), тока у них там щаз ночь Подмигивающий

Какая великая нация!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #283 : 13 Апреля 2011, 01:49:42 »

Понти і пєар.  І чому акцент на абортах?
А тому, що у них в Америці це взагалі дуже популярна тема спекуляцій, от як у нас - мова

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #284 : 19 Апреля 2011, 12:39:52 »

Ода Лучезарному!

http://www.youtube.com/watch?v=f8b6PeKA3FM&feature=player_embedded

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #285 : 28 Мая 2011, 21:17:18 »

Опальный российский олигарх Борис Березовский считает, что ситуация с задержанием экс-премьера Юлии Тимошенко означает поражение нынешнего политического режима, и победу Тимошенко.

"Теперь я знаю имя следующего президента Украины. Это - Юлия Владимировна Тимошенко ... То, что произошло - это безусловная победа Юлии Тимошенко. Вся эта ситуация стратегически означает поражение существующего в Украине режима", - заявил Березовский в интервью Weekly.ua.

На вопрос, почему в течение года Тимошенко не посадили, Березовский ответил, что "очевидно, власть считала, что если бы это произошло резко, то могла бы последовать реакция масс".

"Но власть не учитывает того, что постепенно все ошибки, которые она допускает, послужат ей обвинениями. Все минусы этой власти станут плюсами Юли. Теперь потенциал Тимошенко как альтернативы этой власти будет расти. Грубо говоря, создан единый центр капитализации ошибок власти", - считает опальный бизнесмен.

Он также предполагает, что в Украине возможна вторая революция. "Поскольку этот режим все больше становится похожим на путинский, уже не остается никаких иллюзий, каким образом произойдет смена власти ... Смена авторитарного режима на демократический произойдет путем революции", - заявил Березовский и добавил, что хотел бы поддержать следующую революцию.

Какая великая нация!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #286 : 05 Августа 2011, 23:54:38 »

У зв'язку з арештом Юлії Тимошенко партія "Батьківщина" закликала людей до масових акцій протесту.

Промову із закликом розпочати масові акції на захист Тимошенко виголосив Олександр Турчинов, стоячи під куполом невеликого намету біля Печерського райсуду в щільному колі прихильників екс-прем'єра.

"Починаємо мобілізацію", - заявив Турчинов. "Не дамо перетворити Україну на концтабір!", - наголосив він.

За його словами, якщо активність проявлять широкі маси населення, то у вересні Україна може отримати нову владу.

"Співчуваючих багато, а тих, хто готовий до боротьби, мало. Сьогодні ми починаємо активну боротьбу", - додав він.

Какая великая нация!
Баст
Пользователь
**

репутация +2/-0

« Ответ #287 : 06 Августа 2011, 00:05:42 »

чья бы корова мычала, ))))))))))))))))))))) умру от смеха,а вот корова Березовского бы помолчала))))))))))))))))
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #288 : 06 Августа 2011, 00:09:09 »

Прикольно. Тимошенко арестовали, а никто особо и не заметил. Прикольно.  В замешательстве

.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #289 : 06 Августа 2011, 00:09:46 »

Пішов Турчинов На..... Разом з Юльою! Просрали вони довіру!
п/с Турчинов взагалі в мене каньон крав! Бик!Штунда!
« Последнее редактирование: 06 Августа 2011, 00:23:28 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #290 : 06 Августа 2011, 00:27:03 »

А что произошло? не было времени заглянутиь в нет.
« Последнее редактирование: 06 Августа 2011, 00:28:24 от Elena » Записан
Баст
Пользователь
**

репутация +2/-0

« Ответ #291 : 06 Августа 2011, 00:35:37 »

произошло, что Тимошенко в СИЗО))
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #292 : 06 Августа 2011, 00:40:36 »

Може форумом зберемо передачку на тюрму? Шкарпетки теплі там, цигарки без фільтра( якшо не курить, обміняє на шось потрібне) Улыбка

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #293 : 09 Августа 2011, 21:28:46 »

"Спасибо жителям Донбасса!"

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #294 : 09 Августа 2011, 21:59:16 »

Я теж сьодня попав на це відео...ржав жжошь, сцуко, я в истерике Люди починають думати!

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #295 : 09 Августа 2011, 22:07:01 »

баян, аднака
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=6147.msg165894#msg165894

.
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #296 : 09 Августа 2011, 23:23:22 »

Пішов Турчинов На..... Разом з Юльою! Просрали вони довіру!
п/с Турчинов взагалі в мене каньон крав! Бик!Штунда!
Перш ніж називати так людину, треба її знати особисто. Судячи по Ваших постах, то більшого "Бика" як пан Громозека, я наприклад не зустрічав. Як таких людей тільки земля носить?НепонимающийНепонимающий Чуєте, каньйон в нього вкрали. Мозги у Вас вкрали!!! Тепер забаньте мене на місяць ...

Бан 30 днів. За власним бажанням користувача.
« Последнее редактирование: 10 Августа 2011, 06:58:43 от Kapnyxa » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #297 : 10 Августа 2011, 07:18:26 »

Прошу пробачення за OFF
 Цитуєте не вірно...НЕ ВКРАЛИ, А КРАЛИ. Мої мозги не вкрали. ,бо я ще при свому розумі...ніхто мені їх не промивав(як декому)
 Іще...Після того як люди з фракції охотились на людей, просрали мої почуття які я набув після Помаранчевої революції,
 після того як деякі перефарбовувались в регіоналів, І нарешті після каньна)))))) Нема їм віри!

Таж так поки все в шоколаді, то все супер нах народ!!!! А зара запахло реально жареним, можна піти у в'язницю усім...
І зразу збираймося, страйкуємо...До вересня можна владу змінити....Так от це вже балалайка! Не піде народ!
Замахався народ бути постійно намаханим!

nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #298 : 10 Августа 2011, 08:52:42 »

І зразу збираймося, страйкуємо...До вересня можна владу змінити....Так от це вже балалайка! Не піде народ!
Замахався народ бути постійно намаханим!
100%.
немає віри, немає лідера.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #299 : 29 Августа 2011, 17:48:47 »

Вільям Добсон, відомий американський експерт, один із керівників впливового американського «Форін полісі», пише на сторінках «Вашингтон пост» про «неврожайний 2011 рік для поганих хлопців» на кшталт Мубарака в Єгипті, Бен Алі в Тунісі, Салеха в Ємені чи того ж Каддафі в Лівії. І наводить думки експертів про нові можливості демократій без авторитарних правителів. Хоча й абсолютно виражені диктатори на кшталт Сталіна чи Пол Пота, як зауважує Добсон, нібито вже зникли назавжди. Та, все ж, виявилося, що й без них світ не став набагато вільнішим. Бо, за даними Freedom House, американської неурядової організації, за останні 5 років відбулося найрекордніше (з 1973 року) зниження рівня політичних свобод у світі. І це відбувається за рахунок посилення влади таких сильних особистостей як Путін у Росії, Уго Чавес у Венесуелі, котрі «за умовним демократичним прикриттям ховають у своїх країнах концентрацію влади в одних руках».

Подібні процеси відбуваються в Азербайджані, Білорусі, Узбекистані, низці країн Азії. Вільям Добсон також наголошує, що історія не рухається вперед по безперервній лінії, і переходи від диктатури до демократії також складаються з початкових успіхів, які перериваються невдачами та відступами. Так сталося і в Грузії, і в Киргизстані… «В Україні ж, – пише Добсон, – Помаранчева революція перешкодила Віктору Януковичу вкрасти вибори у 2005 році та у 2010 він повернувся, як кажуть, унаслідок більше за рахунок вільних і справедливих виборів…Так, його вибрали люди, але неприємність полягає у тому, що після приходу до влади Віктор Янукович виявляє себе як авторитарний громило, якого ми запам’ятовуємо у ролі того, хто залякує громадянське суспільство, підриває свободу преси і фабрикує судові звинувачення проти своїх політичних супротивників».

http://www.radiosvoboda.org

Какая великая нация!
Страниц: 1 ... 8 9 [10] 11 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти