Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Октября 2019, 21:22:51
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Політичні настрої
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Політичні настрої  (Прочитано 7904 раз)
vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« : 15 Декабря 2006, 14:54:25 »

А чи є в місті люди, небайдужі до політики?
Яку із політичних сил в Кам"янці готові підтримувати?

woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #1 : 15 Декабря 2006, 17:53:54 »

Родной, лучше об искЮсстве поговорить или о сексе - пользы будет больше!!! Чем опять из пустого в порожнее...
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

Linux is obsolete. (c) Andy Tanenbaum

« Ответ #2 : 15 Декабря 2006, 18:06:02 »

Щодо політичних настроїв - повбивав би! Краще про мистецтво!

vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #3 : 15 Декабря 2006, 18:20:23 »

Політику не чіпайте - це святе! Улыбка
На то він і такий розділ, щоб владу лаяти. Чи не так?
А мистецтво та секс тут будуть вочевидь оффтопіком. І взагалі - чим політика вам не вгодила?
woody
Ветеран

репутация +5/-12

не мешайте жить

« Ответ #4 : 15 Декабря 2006, 18:33:40 »

[censored]
если нечего написать, то не пишите
« Последнее редактирование: 16 Декабря 2006, 11:37:41 от Snake » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #5 : 18 Декабря 2006, 00:53:55 »

По-моєму, немає сенсу говорити про політичні партії в маленькому місті, яким є Кам’янець, бо на виборах ми всі побачили, що це є формальність. Кандидати в мери і в ради просто зобразили багатопартійність, але виборці від цього програли, адже голосували за конкретні прізвища, а після виборів ці кандидати або вийшли з партії або поступилися місцями однопартійцям, які не мали шансів пройти в інший спосіб.

Кам’янецька "багатопартійність" - це за мера, проти мера, ну і ще можуть бути якісь там "зелені" для асортименту (тим більше, що їм тут роботи - непочатий край).

Мене особисто більше цікавить молодіжна політика (наразі неіснуюча). Так, є у місті трохи громадських організацій, були спроби створити молодіжний парламент, були на папері якісь програми. Але хотілося б, щоб молодь більш активно цікавилась життям міста і щоб її голос був вагомим. На жаль, не маю конкретніших думок з цього приводу  Улыбка
vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #6 : 18 Декабря 2006, 13:12:11 »

Ги, колись молодіжних організацій в Кам"янці було хоч греблю гати! Більше, ніж молодих людей Улыбка)) А нічим, окрім носіння краваток із зарозумілим виглядом, вони не займалися. На жаль, наша молодь проявляє інтерес до політики перед виборами, коли до міста приїжджає якийсь концерт на підтримку якогось діяча.

Чому Ви вважаєте, що нема сенсу говорити про політичні партії в нашому місті? Адже ж є ті, хто підтримують Юлю, є сумлінні комуністи, є навіть есдеки. Але когось більше, когось менше - багато хто взагалі зневірилися. Це цікаво.

До речі, Партія Відродження (Виродження?) Кам"янця - це унікальний політичний досвід. Але що зараз про неї чути? Це партія під Мазурчака? (як Єдність робилась під екс-мера Києва Омельченка)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #7 : 20 Декабря 2006, 17:54:45 »

Маленькому місту, яким є Кам’янець, потрібні не політики, а господарники. Політика має включатися там, де ідеться про представлення наших інтересів вище - в області, на державному рівні. А тут з’ясування "хто з ким дружить" вносить більше хаосу, ніж конструктиву.

А "Партія ВІДРО" - це не партія, а громадська організація, створена міською владою, щоб показати, які вони тяжко патрійоти. Здається (якщо я помиляюся, хай мене поправлять), там ішлося про якийсь гранд: поробили трохи акцій, пропіарилися, вписалися в історичні брошЮри - для нащадків. Напевно, що мають і якийсь сайт, або згадка про "ВІДРО" є на офіційному міському сайті В замешательстве Коротше, в кожному разі - це просто додаткові бали для нашого Мера.
vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #8 : 20 Декабря 2006, 18:15:07 »

На посаді мера - так, згоден. Тим не менш, партійність мера дуже часто має вирішальне значення на виборах. Тому задля народної підтримки мери іноді міняють свої "політичні погляди", але частіше це залежить від партійності уряду, на жаль.
Все ж я маю на увазі підтримку населенням тієї чи іншої політсили. Адже мені дуже важко повірити в те, що в нас підтримують Партію Регіонів.
Тихий
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #9 : 22 Декабря 2006, 09:36:04 »

Практически все т.н. "общественные" организации в Каменце, да и не только, созданы "сверху", т.е. либо властью, либо зарубежными организациями. Само собой разумеется, что такие (созданные "сверху") организации будут преследовать некие собственные цели, причем не те, о которых они публично говорят. Действительными общественными организациями могут быть только такие, которые созданы "снизу" (т.е. непосредственно самим обществом). То же самое можно сказать и про партии. В Украине нет и не может быть политической силы, которая представляла бы интересы всего народа - это очевидно хотя бы потому, что у владельцев средств производства и у работников совершенно противоположные интересы, и государство не может одновременно защищать интересы и тех, и других. Оно лишь может лавировать между ними. Цель предпринимателя - поменьше платить налогов и зарплаты, для того чтобы большую часть прибыли вкладывать в дальнейшее расширение производства. Цель работника - иметь побольше зарплату и лучшее социальное обеспечение (на которое и идет изрядная доля налогов). Очевидно, эти цели противоположны.
« Последнее редактирование: 22 Декабря 2006, 09:37:58 от Тихий » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #10 : 23 Декабря 2006, 02:08:58 »

партійність мера дуже часто має вирішальне значення на виборах. Тому задля народної підтримки мери іноді міняють свої "політичні погляди", але частіше це залежить від партійності уряду, на жаль.
Все ж я маю на увазі підтримку населенням тієї чи іншої політсили. Адже мені дуже важко повірити в те, що в нас підтримують Партію Регіонів.

Підтримають хоч дідька лисого, якщо це принесе дивіденди. Останні вибори Президента та до Верховної і місцевої рад яскраво це показали. Сьогодні - по всьому місту бігморди тодішнього (і знову теперішнього) прем’єра, викручування рук усім керівникам нижчого рівня, щоб їхні підприємства, організації й установи проголосували "як треба". Було смішно і було страшно, не вірилося, що такі речі можуть відбуватися насправді.

Назавтра - перемога "помаранчевої революції", і ті, хто викручував руки, стали битися в груди, що вони таким чином "захищали інтереси Кам’янця і кам’янчан" (цікавий спосіб захисту від диктатора - привести його до влади  Грустный). І раптом наші шановні "отцы города" гуртом переметнулися у протилежний табір. Для такої стратегії існує цілком конкретний термін - "політична проституція". Я дуже поважаю попереднє районне керівництво на чолі з Тимчуком, що після поразки Регіонів вони не відмовилися від своїх переконань, а достойно залишили свої посади на користь "помаранчевих" переможців.

А люди, звичайні кам’янчани, навряд чи сильно переймаються політикою на рівні ідей. Вони однозначно розчаровані помаранчевими і ще більше зневірені у державній владі. В моєму оточенні майже всі симпатизують Юлі. Особисто я на виборах голосувала за "Віче". Я проти того радикалізму в політиці, яким грішить Юля. Я - за прагматизм і здоровий глузд. Будь-який радикалізм, наштовхуючись на потужну протидію, переростає у фанатизм і над-ідею (приклад - комунізм і фашизм).

Програма "Віче" майже стовідсодково відповідає моєму світогляду і переконанням, однак як реалістка, розумію, що в цьому світі написано вже предостатньо утопій Грустный
joperesete
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #11 : 25 Декабря 2006, 09:29:03 »

маммадарагая... скільки політика вже розчарувала людей ,а ще залишилися ентузіясти...  ммм... мило Обеспокоенный
vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #12 : 25 Декабря 2006, 12:42:38 »

Все одно політика цікавиться нами. Хочешь - не хочеш, але інстинкт самозбереження буде змушувати вплиовати на тих, хто приймає рішення з а нас. На крайній випадок хоча б ліхтаря, але розбити.

Цікава доля есдеків, кам"янецька ланка СДПУ(о) ще існує? Там колись були мої колишні вчителі з ліцею.... Ги
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #13 : 26 Декабря 2006, 17:44:29 »

До міської ради есдеки не пройшли. Може, де й здибаються собі на партсобраніях Улыбка
vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #14 : 29 Декабря 2006, 12:33:50 »

2 joperesete:

Не розумію, хто і чим розчарувався... Політика завжди була, є і буде. Якщо хтось мав рожеві мрії, то тому, радше, варто підрости і поглянути на реальність. Якщо хтось не вірить в свої сили, то той нехай лікується від вольової імпотенції. В іншому разі залишається й надалі скиглити або гратись із можнодавцями в садо-мазо
joperesete
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #15 : 03 Января 2007, 11:41:59 »

"хто і чим?" гг:))) всі і всим:)))
політика хай буде, але я не зобов*язний впускати її в своє серце і душу ( я не кажу про життя загалом). Рожеві мрії були є і будуть завжди, бо якщо мрій немає, то й життя просто зайвий придаток до державного механізму, у будь-якій системі, мрії привчають нас боротися за себе.

а слова які.. .слова  "підрости", "поглянути на реальність" ,"не вірити в свої сили" ,"вольова імпотенція" ,"скиглити"...
відчуваєжться вплив радикальної пропаганди, чи ні?Улыбка

я сам , в біса ,досить радикальний, але не смішіть мене, пане, політикою, або Ви йдете в неї ,або ви просто живете своїм життям і творите своє майбутнє власними силами. і до дупи всіляких там Дейлів Карнегі.

просто вірити в свої сили і бути корисним ,потрібним і щасливим можна абстрагуючись від того відра з помиями, яким є зазвичай політика...

інтелегенти не йдуть в політику, бо люблять чистоту. можна обманутися, повірити, завдяки природній тязі до ідеального. а потім довго відмиватися від бруду і йти своїм шляхом.

ггг:))

щось я розпатякався. але - чесно - дістали подібні претензії. з них теж потрібно вирости. я теж колись таким був Подмигивающий
vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #16 : 04 Января 2007, 19:37:14 »

Не згоден з Вами. Політика брудна - це правда. Але через неї приймаються, рішення  які впливають на наші життя. Участь у політиці - це у той чи інший спосіб вплив на ті рішення, що приймаються. Не більше. Якщо сахатися політики, то це все одно що віддавати свою свободу на поталу невідомим особам, які, за Вашою логікою, звичайні пройдисвіти. Висновок напрошується такий: все навколо лайно, але з ним краще змиритись, радше ніж прибирати. Чи як?
joperesete
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #17 : 05 Января 2007, 08:30:46 »

я не пертендую в жодному разі на істину. я лише висловлюю свою думку. думку, що маю в даний час, на даному етапі розвитку в даному місці. Улыбка

Факт, що приймаються. От ми й обрали. Ми з Вами. обрали купу дармоїдів ,які приймають  потрібні ЇМ рішення,:)

Я достатньо беру участі в політиці на виборах і час від часу цікавлячись подіями. йти туди і самотужки щось міняти - вже вибачте. у мене є багато нагальніших, корисніших і приємніших справ.

Політики не треба сахатися. просто слід не перйматися нею. НЕ ПЕРЕЙМАТИСЯ. краще тратити свої почуття на дещо інше.Улыбка

Пройдисвіти ,окрім кількох політв*язнів, що вже стали маргіналами, та ще можливо  пари-трійки осіб, що не можуть нічого змінити.

Все навколо не лайно. Політика лайно. не перекручуйте, будь-ласка. а світ - чудовий, якщо Ви захочите це в ньому побачити.

Вже прибирали у 17-90 рр. минулого століття. і що ми отримали в результаті ,зараз, "восени" ,коли прийшла пора "рахувати курчат" - га??? попсований генофонд, мільйони бездумних рагульо-механізмів???
під час чисток найпершими страждає той, хто такі ідеї продукував, а бєздєльніків, що люблять , або навчаться різати і стріляти знайти не важко у всі часи... тим більше з нашими талантами....

та тут ще 1000 років повертати нації нормальне обличчя ,нормальну інтелектуальність та гордість за себе... повертати батьківським вихованням, здоровими сім*ями здових духом і серцем людей....

політика - це простий спосіб. надто простий спосіб щось змінити і тому й нічого не виходить.

Ви відчуваєте/бачите - щось не так. йдіть туди - і я подивлюся, як Вам сподобається Система.

а якщо не хочете так ,то маєте себе, друзів, знайомих, дітей врешті-решт. майбутнє в наших руках. тільки наших міняйте себе - змінюйте світ.

ато накидають бичків попід вікнами, не донесуть папірчика до урни... і говорять - яка погана держава, як тут щось тра міняти...  Смеющийся

*останнє - не до Вас - то таке - загальне Строит глазки*
vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #18 : 11 Января 2007, 11:45:04 »

Якийсь політичний фаталізм у Вас.
Насправді якщо захотіти щось змінити на краще - то це, хоча й нелегко, але можливо. Так, те що зараз діється у владі, не ховсім задовільняє наші потреби. Можливо, ми помилилися на виборах. Можливо, нас обдурили. Але це зовсім не означає, що треба опустити руки. Бо наша доля - в ЇХНІХ руках: податки, соціальні виплати, міліція, медицина, освіта, армія... Тому я переймаюсь тим, як ці всі питання (що й мене стосуються) вирішуються ТАМ.
Я маю великі сумніви, щодо того, що Ви будете мовчати й коритися, коли Вас будуть обдурювати в магазині або грабувати на вулиці. Те саме стосується й влади. Тим більш, що вибирали її ми.
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #19 : 12 Января 2007, 13:21:24 »

Ну в когось фаталізм, а в когось твердолобість.
Не набрило з вітряками воювати?

vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #20 : 12 Января 2007, 14:05:10 »

Особисто в мене не набридло. Боротьба за власне життя і продовження свого роду є нормальною функцією будь-якого живого організму.

Питання у відповідь: не набридло бути безвольним годувальником мерзотників?
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #21 : 13 Января 2007, 09:40:54 »

Ваша відповідь мені зрозуміла, але зараз не грудень 2004, а січень 2007 - світ пішов уперед, а Ви все ще там, на Подвір'ї Незалежності.  Грустный

Щодо "безвольного годувальника" - Ви надто мало мене знаєте, щоб давати мені таку оцінку (принаймні з моїх відповідей у цій дискусії таке не випливає).

vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #22 : 13 Января 2007, 18:38:13 »

Я такий висновок зробив саме з Ваших відповідей. Можливо, він і неправильний, але, принаймні, для іншого враження у Ваших коментарях нічого не знайшов - звиняйте Улыбка
Те, що світ пішов вперед - згоден. Але й Ви не так добре мене знаєте, щоб стверджувати, буцім я відстав на 2 роки Улыбка
В будь-якому разі я пропоную не тікати від проблем, а вирішувати їх. А проблем в Україні зараз багато. І (що саме цікаве) ми їх можемо вирішити.
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #23 : 14 Января 2007, 15:21:09 »

Ви - це хто?

vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #24 : 15 Января 2007, 10:47:44 »

я - це я. ми - всі, хто хоче жити добре в своїй країні
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #25 : 15 Января 2007, 11:49:23 »

Десь я це вже чув... тільки російською:
"Я, ты, он, она, вместе целая страна, вместе мы - сто тысяч "Я".  Смеющийся Смеющийся

vzhdanov
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #26 : 15 Января 2007, 12:05:24 »

ну десь приблизно так Улыбка)))
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти