Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Марта 2019, 20:23:35
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  Насущное
| | |-+  Фізичні покарання у школах ще існують?!
Страниц: [1] 2  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Фізичні покарання у школах ще існують?!  (Прочитано 9652 раз)
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« : 16 Декабря 2009, 13:52:12 »

Вчора дізналася, як карають недисциплінованих першачків у ЗОШ №14. У мене шок! Ставлять у куток і змушують на витягнутих догори руках тримати стос підручників. Син, який навчається в 14-й, на моє запитання підтвердив, що у них у першому класі теж так карали. У мене відлягло від серця лише тоді, коли син сказав, що йому жодного разу не довелося бути покараним таким чином.

Не розумію, чому мовчать батьки дітей, яким довелося пережити таке знущання? Просто постояти в кутку - це одне, а потримати протягом перерви купу підручників над головою - це витончене фізичне знущання над маленькою дитиною, за яке передбачена кримінальна відповідальність. 

Що думаєте з цього приводу?

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
GUTA
Отче наш, спасибо, что снабжаешь нас турбонаддувом, инжекторами, азотистым впрыском и прочими запчастями. Аминь.
Ветеран

репутация +17/-8

« Ответ #1 : 16 Декабря 2009, 14:30:17 »

Палюбому гасить нужно препода...!!!!!!!

А кто если не секрет? Сам учился в Гимназии... Интересно кто это там такие дела промышляет?!

В деревне Нижние Кулебяки есть люди недовольные качеством сборки "Mercedes-Benz E 63 AMG"
rolling
Старожил

репутация +6/-0

Я хочу, чтобы «Пилу-5» снимали на «Доме-2»

« Ответ #2 : 16 Декабря 2009, 14:37:51 »

Когда я учился - можно было получить указкой по рукам и т.д. Если это было заслужено, то воспринималось вполне нормально.

Если ребенок дома не научен дисциплине - то пусть его учат в школе.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #3 : 16 Декабря 2009, 18:02:36 »

Скарлет, по-моєму, у вас, як ні в кого, є повноваження запитати про це в пані Васильянової, і поставити до відома батьків - через газету. Хіба ні? І цікаво, чи це "педагогічна методика" не застосовується також в інших школах?
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #4 : 16 Декабря 2009, 18:42:17 »

В класі, де вчиться моя дитина, такого не було ніколи - я спитала.  Дикість, звісно... Залежить від вчителя, тому треба прискіпливо ставитися до вибору школи і класу

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Margosha
Бог точно любит идиотов...
Старожил

репутация +0/-1

Иначе зачем он их столько создал???

« Ответ #5 : 16 Декабря 2009, 20:43:45 »

Я когда училась в 14 школе, нас в младших классах весь клас заставляли стоять по полчаса, руки в стороны вытянуты, а кто опускал, указкой лупили. Васильяновой тогда еще и не пахло!!!!! От учителя зависит, вернее это была воспиталка на продленке! 

"Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая". Ф. Раневская.
YUE
Старожил

репутация +5/-1

« Ответ #6 : 16 Декабря 2009, 20:57:55 »

У нас тоже в угол ставили,стихи ещё какие-то учить заставляли,я уже и не помню толком) Ну а вообще,а что ещё делать? Если вот то,что зовется ребенком,может послать в весьма красноречивой форме,ч0 с ним делать? Дома няньчатся,сюсюкают,вот и выростает уверенное в себе хамло. А так хоть может в голову что-то войдет,если по-другому не получается
Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #7 : 16 Декабря 2009, 21:19:53 »

Кто учился в 13-й в конце 80-х может вспомнит трудовика - вот он жег отчаянно. Помнится, как всем классом держали в руках наковальни (называлось "таблетки"), метания деревянных молотков, зажимание пальцев в тиски - вот это было воспитание!
А вы тут из-за каких-то книжек шум подымаете - расслабились совсем, панимаешь. Потом и от армии, наверно, чадо отмазывать будете Смеющийся
Serega36
Ветеран

репутация +26/-2

Врешь, собака! Аз есмь Царь!!!

« Ответ #8 : 16 Декабря 2009, 21:46:23 »

как в тиски?? (ведь гитлер давно капут!)
кому? пусть отзовется

Се аз воздам!
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #9 : 16 Декабря 2009, 23:26:14 »

А я бы и, вправду, розги  вернул. Иногда... Очень надо... Напрашивается...Исключительно как средство воспитания, не для унижения человеческой единицы.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #10 : 16 Декабря 2009, 23:38:40 »

Злой ты сегодня какой-то, Дедуся... Какие могут быть розги без унижения?

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #11 : 16 Декабря 2009, 23:44:15 »

Для человека, который не понимает никаких иных средств воспитания, кроме как трость,(поверь мне) и розги не будут унижением. То есть на уровне "ингстингов".  Но это уже к старику Павлову...
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #12 : 16 Декабря 2009, 23:47:17 »

Я не отрицаю и насилие иногда, как средство воспитания, но не в школе. В школе это лишнее

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #13 : 16 Декабря 2009, 23:49:40 »

Не в семье, не в школе... Тогда где? На улице? Это да, это воспитание. Запоминается на всю жизнь.
« Последнее редактирование: 16 Декабря 2009, 23:50:16 от dedushka_Ho » Записан
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #14 : 16 Декабря 2009, 23:53:49 »

Сейчас времена уже не Макаренковские, а воспитание детей все-таки дело родителей больше, чем учителей. Знаю учителя, который ни разу голоса не повысил на детей, а все боялись, как черт ладана, и до сих пор в гости ходят, особенно самые хулиганистые Смеющийся

Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #15 : 16 Декабря 2009, 23:56:56 »

Хмммм, магноли я? НО постараюсь подсказать, что возрастное время наших пользователей форумом как бы не предполагало насилия. Тем более в родной - 9-й! Использовались методы посильнее, одна Лидия Алексеевна чего только стоит!(Дай ей бог здоровья!). Эта тема перекликается с той, которая о ребенке... Понимаете, мы деградируем и считаем это нормальным?!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #16 : 17 Декабря 2009, 00:01:20 »

Да почему деградируем-то?

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #17 : 17 Декабря 2009, 11:42:56 »

Отже, чоловіки за фізичні покараня у школах, а жінки проти? Прогнозований результат.

Маю досвід вчителювання у школі. Повірте, є багато інших, цивілізованих, і при цьому більш дієвих методів виховання. Приниження дитини змушує її боятися вчителя, школи, дитина стає злішою. Єдина наука від фізичних методів покарання: можна ображати і принижувати тих, хто слабший. У майбутньому дитина саме так і чинитиме.

Мого молодшого сина вихователька у садочку вдарила по руці, коли він неправильно написав букву.  Яким був результат цього фізичного покарання? Дитина після того боялася писати букви і не хотіла ходити у садок. Звісно, я поговарила з вихователькою. Вона не піднімала більше на сина руку, але він її боявся. Наступного року я перевела його в іншу групу, там інколи ставлять у куток неслухняних, але лише для того, щоб ті заспокоїлися і приборкали свою надмірну енергію. Син ходить тепер у садок із задоволенням.

Питання до тих, хто за фізичні покарання: Ви не проти, щоб вашу дитину у школі били по голові чи по руках, змушували стояти серед класу, тримаючи підручники над головою і т.п.?

Я проти фізичних покарань дітей як у школах-садках, так і в сім’ях, адже дорослі і діти у нерівних умовах - діти не можуть відповісти.

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #18 : 17 Декабря 2009, 12:36:16 »

Слова Сократа: На кого не діють слова,на того не подіє і палиця.Як правило,діти років після 8-10 вже не бояться фізичних покарань,навпаки,протидія посилюється.А от приниження-це дійсно дуже серйозно

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #19 : 17 Декабря 2009, 14:48:19 »

Скарлет, вот, меня, например, вы не поняли. Конечно же я против того, тоб моего (и не только моего) ребенка в"школі били по голові чи по руках, змушували стояти серед класу, тримаючи підручники над головою і т.п." вывод очевиден. И я думаю, что не найдется ни одного человека, который написал бы иначе.
   Я писал про неуправляемых ублюдков, которые пьют кровь учителей. Посмотрите хотя бы это:
http://video.oboz.ua/movie.php?dmE9OCZpZD03MzUwJnZ0PTA=
А вы предлагаете с ними сюсюкаться. А может это я Вас не понял. Точнее понял, но наверно мы говорим про разные вещи. Попробуйте ради интереса набрать в поисковике или ю-тюбе что-то типа "издевательства над учителями". Очень много информации.
sergiy
Пользователь
**

репутация +2/-0

« Ответ #20 : 17 Декабря 2009, 15:30:42 »

Отже, чоловіки за фізичні покараня у школах, а жінки проти? Прогнозований результат.

Маю досвід вчителювання у школі. Повірте, є багато інших, цивілізованих, і при цьому більш дієвих методів виховання. Приниження дитини змушує її боятися вчителя, школи, дитина стає злішою. Єдина наука від фізичних методів покарання: можна ображати і принижувати тих, хто слабший. У майбутньому дитина саме так і чинитиме.

Мого молодшого сина вихователька у садочку вдарила по руці, коли він неправильно написав букву.  Яким був результат цього фізичного покарання? Дитина після того боялася писати букви і не хотіла ходити у садок. Звісно, я поговарила з вихователькою. Вона не піднімала більше на сина руку, але він її боявся. Наступного року я перевела його в іншу групу, там інколи ставлять у куток неслухняних, але лише для того, щоб ті заспокоїлися і приборкали свою надмірну енергію. Син ходить тепер у садок із задоволенням.

Питання до тих, хто за фізичні покарання: Ви не проти, щоб вашу дитину у школі били по голові чи по руках, змушували стояти серед класу, тримаючи підручники над головою і т.п.?

Я проти фізичних покарань дітей як у школах-садках, так і в сім’ях, адже дорослі і діти у нерівних умовах - діти не можуть відповісти.

Вельмишановна, Скарлет. Розводити демагогію: що я проти фізичного покарання – це одне. Інше, цю «демагогію» виконувати. Хіба ж Ви, досвідчений педагог, ніколи не давали своїм дітям ляпаса. А чи не є фізичне покарання, коли Ви дитині не купляєте щось, не даєте те чи інше їй робити? То що від останнього відмовитися!? Дозволити дитині робити усе, що вона захоче!? Дійсно, я проти фізичного покарання моєї дитини іншою людиною, хоча тут є свої але… Також окреме питання – це розмір та сила цього покарання. От на це потрібно звертати увагу.
Здається у Біблії є фраза на зразок: «Хто шкодує різки для своєї дитини, той її не любить».  
« Последнее редактирование: 17 Декабря 2009, 15:44:11 от sergiy » Записан
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #21 : 17 Декабря 2009, 15:32:05 »

Подивилася ролик. Жесть! Але ці виродки - цілком можливо, результат розповсюдженого сьогодні виховання, при якому батьки, не маючи час займатися дитиною, розмовляти з нею, вряди-годи для профілакти відшмагають, чи дадуть по голові. У результаті і виростають виродки, які вважають за норму знущатися над слабшими, вони ж мають гарний приклад - батьків.

Я писала, що маю досвід роботи в школі. Це важка робота, всупереч думці більшості, котрі знічев’я  вступають до педагогічного інституту. Я проти вчителів-гестапівців, але й для безхребетних (таких, як вчитель з ролика) це не підходяща робота. В школі доводиться працювати з різними дітьми, і мене на початку теж декілька разів доводили до сліз. Але вчитель на те й вчитель, щоб навчити дітей виходити гідно навіть з таких ситуацій. Діти слідкують за твоєю реакцією, твоєю поведінкою і все мотають на вус. Ніяк не відреагуєш на зірваний урок, покажеш слабість - все, тобі сядуть на голову. Жорстко покараєш - тебе будуть боятися, але відомстять потім іншому вчителю, слабшому. Тому я й за те, щоб у школі працювали вчителі, які вміють знаходити цивілізовані методи виховання, а не розписуватися у власній безпорадності фізичними покараннями.

Як правильно написала Luiram: на кого не діють слова, на того не подіє і палиця.

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #22 : 17 Декабря 2009, 16:02:43 »

Вельмишановний Сергію. Боюся, що демагогію розводите Ви. Вважаю зайвим вдаватися зараз до пояснень, що відмовити у чомусь дитині задля її ж блага, аргументовано пояснивши свій вчинок, це не фізичне насилля (поясню тобі завтра на роботі  Подмигивающий). Чи може ми говоримо про різні речі?

Також окреме питання – це розмір та сила цього покарання. От на це потрібно звертати увагу.

А от про це, будь ласка, детальніше.

Pirat
Ветеран

репутация +1/-0

« Ответ #23 : 17 Декабря 2009, 17:57:50 »

Книжки над головой - нагрузка на мышцы рук и на мышщы спины.
Если книжки тупо держать на выносливость - то эта нагрузка статическая, а не динамическая.
Динамическая нагрузка полезна, статическая -  очень вредная и губительная для сердца. Потом аукнется.

Учителя за такое со школы подсрачниками со школы уволить надо с запрещением работать учителем вообще.
« Последнее редактирование: 17 Декабря 2009, 18:13:39 от Pirat » Записан
sv0
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #24 : 17 Декабря 2009, 18:02:53 »

Сейчас времена уже не Макаренковские, а воспитание детей все-таки дело родителей больше, чем учителей. Знаю учителя, который ни разу голоса не повысил на детей, а все боялись, как черт ладана, и до сих пор в гости ходят, особенно самые хулиганистые Смеющийся

Бездоганний педагогічний талант 100%.

[Debian Linux][Openbox]
sv0
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #25 : 17 Декабря 2009, 18:46:32 »

У школі немає ніяких правил чи обмежень для учнів. По замовчуванню дозволено все.
Для прикладу, у армії існують "Статути збройних сил", які регламентують взаємовідносини між військовослужбовцями.   У пенітенціарних установах є Кримінально-виконавчий кодекс та правила внутрішнього розпорядку яких повинні дотримуватись засуджені. Тобто, існують якісь важелі впливу і покарання.
У школі нічого подібного немає, учням дозволено все. На відміну від вчителів.
Я - за справедливі покарання, в тому числі фізичні.

[Debian Linux][Openbox]
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #26 : 17 Декабря 2009, 21:28:47 »

Ну чому ж , є права та обов'язки учнів...але ними мало хто керується, в основному, все так, як "поставить" з самого початку вчитель

Цитата
dedushka_Ho  Я писал про неуправляемых ублюдков, которые пьют кровь учителей.

А от це точно, є такі люди, які родяться "ублюдками", і з малого вони такі, і нічого не допоможе, ніяке виховання. Цих дійсно не принизиш нічим. Але це рідкість

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #27 : 17 Декабря 2009, 21:49:43 »

У випадку з "ублюдками" головну роль грає те, на чий бік - "ублюдка" чи вчителя - пристане решта класу.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #28 : 08 Февраля 2010, 23:14:53 »

У цьому номері вийшла стаття в "Подолянині" на цю тему. Вірніше,  про перевищення вчителями своїх повноважень щодо учнів у процесі виховання. Думаю, цю тему, раз уже зачепили, слід регулярно знову і знову піднімати, причому варто все-таки називати номер школі, інакше стаття взагалі ні про що. Якщо до суду справа не доходить, то принаймні на суд громадськості такі факти виносити треба.

Звичайно, інша сторона питання - як вчителям взагалі можна впоратися із сучасними учнями. Автор статті скромно назвала їх "чортенятами" , але ми з вами знаємо, що вчителю сьогодні працювати -  dead.

Чесно кажучи, хотілося б побачити у статті якісь коментарі від колег, ну і від заввідділу освіти.
І 14-ту школу,з якої починалась ця тема, скромно обійшли увагою Подмигивающий
Julianna
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #29 : 08 Апреля 2010, 10:56:24 »

мені відомі випадки, коли вчителів карали за найменшу підозру на фізичне насилля. залежить багато від батьків. вони мають повне право поскаржитись, якщо іхня дитина постраждала. зараз з цим дуже серйозно. звичайно, за указку чи штовхання вчителя не посадять, але неприємності в нього будуть.
Страниц: [1] 2  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти