Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
12 Ноября 2019, 23:50:28
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Музыка
| | |-+  На Евровидении-2010 Украину будет представлять Василий Лазарович
Страниц: [1] 2  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: На Евровидении-2010 Украину будет представлять Василий Лазарович  (Прочитано 11314 раз)
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

Linux is obsolete. (c) Andy Tanenbaum

« : 30 Декабря 2009, 11:06:13 »

Певец удивлен такому решению. Как и вся страна.

Такое решение почти единогласно принял худсовет НТУ. Из 11 членов худсовета 10 поддержали кандидатуру Лазаровича.

На пресс-конференции, посвященной объявлению представителя Украины, президент НТКУ Василий Илащук сказал: «Я убежден, что Василий Лазарович достойно представит своим бас-баритоном Украину в Норвегии. Было решено, чтоб не создавать ажиотажа вокруг конкурса, выбрать представителя путем внутреннего голосования».

http://news.mail.ru/inworld/ukraina/culture/3215004

От себя: может это и к лучшему, а то все "звезды" в политакциях заняты.  В замешательстве

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #1 : 30 Декабря 2009, 12:04:46 »

А Лазарович - це хто?

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #2 : 30 Декабря 2009, 12:53:49 »

Це такий лисий з борідкою молодик,з доволі приємним незвично низьким (для нашої естради) голосом

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #3 : 30 Декабря 2009, 13:00:28 »

А Лазарович - це хто?

http://www.youtube.com/watch?v=B1kUHSCOwrQ&feature=related

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #4 : 30 Декабря 2009, 13:12:56 »

Дякую, Дарт Вейдере.  Улыбка

Голос справді приємний, але зовнішність непрезентабельна, на жаль.
Якщо цей Лазарович не особливо популярний (ця я м’яко висловилася) у нас, то чому вирішили, що Європа за нього голосуватиме? Там такі ж люди, як і ми...  Непонимающий

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #5 : 30 Декабря 2009, 13:13:39 »

Чомусь це мені нагадує варіант з "Гринджолами"...

Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #6 : 30 Декабря 2009, 13:16:48 »

Чому вирішили, що Європа за нього голосуватиме? Там такі ж люди, як і ми...  Непонимающий
У нас із коштами на Євро 2012 проблема,  опа засада навіщо мати зайві ще й з Євробаченням 2011?  Смеющийся

YUE
Старожил

репутация +5/-1

« Ответ #7 : 30 Декабря 2009, 13:18:37 »

Голос справді приємний, але зовнішність непрезентабельна, на жаль ...

А причем здесь презентабельность? Вон в прошлом году выставили,куда уж презентабельнее. И что? Кроме презентабельности больше ничего и не было) А так хоть может голос будет в кои-то веки
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #8 : 30 Декабря 2009, 13:23:03 »

то чому вирішили, що Європа за нього голосуватиме? Там такі ж люди, як і ми... 
Ви вважаєте, що у Європі взагалі слухають українських  виконавців?
Думаю, що ніякої різниці немає чи це відома у нас людина.

.
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #9 : 30 Декабря 2009, 13:33:49 »

А я гадаю, що є різниця. Якщо виконавець не здобув популярності у своїй країні, з яких таких причин він сподобається мешканцям інших? Вирішуватиме ж не професійне жюрі...

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #10 : 30 Декабря 2009, 16:25:31 »

... виконавець не здобув популярності у своїй країні...

Тогда Поплавский!!!  bud
Его все знают от мала до велика.
Без вариантов.

... и как будет выглядеть Украина представленная популярным (в Украине) "певцом"? баян, аднака

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #11 : 30 Декабря 2009, 17:37:18 »

поплавскому +1
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #12 : 09 Марта 2010, 15:11:49 »

Наша пісня:
http://www.youtube.com/watch?v=h0gPrm7Bi14

І коментар:
Robakm22 (23 minutes ago)
beznadziejna, dzieci można tym usypiać

Подмигивающий

Sv
Старожил

репутация +0/-0

« Ответ #13 : 09 Марта 2010, 17:20:18 »

Прямо як зірка Василь з файна юкрайна.
rolling
Старожил

репутация +6/-0

Я хочу, чтобы «Пилу-5» снимали на «Доме-2»

« Ответ #14 : 09 Марта 2010, 17:48:28 »

по ссылке на видео есть комментарий:В такие моменты начинаешь ценить Светку Лободу ))

+1
Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #15 : 09 Марта 2010, 19:46:42 »

да ладно, народ, выдохните...
http://www.youtube.com/watch?v=2P1FCJr672o

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #16 : 09 Марта 2010, 20:52:03 »

Наліч крут. Тільки  англійську дарма "причісав" - бо йому краще пасує  фонетіка  в стилі  "Гоголь Борделло".
 А Лазарович  таки безнадійний  Грустный

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Deviator
В жизни много всего хорошего...
Старожил

репутация +1/-0

« Ответ #17 : 09 Марта 2010, 21:03:16 »

Російська пісня це щось дуже схоже на стьоб інакше розцінити манеру виконання і слова пісні не можу. З чого там в нього другий куплет починається? (Це я взяв з коментів на Ютубі) "Що ти робиш?" "Я на фото дивлюся" А назву пісні можна розцінити як шанси на євробаченні?
Наша ж пісня взагалі ніяка, як попкорн.
Словом я так зрозумів ні Росія, ні Україна як вже було сказано вище не горить бажанням отримати Євробачення 2011.
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #18 : 09 Марта 2010, 21:09:13 »

да ладно, народ, выдохните...
http://www.youtube.com/watch?v=2P1FCJr672o
Мне этот коллектив больше сербов напоминает...  В замешательстве

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #19 : 09 Марта 2010, 21:25:13 »

В Наліча шансів майже як в Сердючки, а може й більше -  бо не буде жорсткого обурення серед "справжніх європейців" і повального голосування москалів проти "антиросійської" пісні Смеющийся

А  то шо "колектив сербов напоминает.." - генетично обумовлено, бо в чувака дід з Боснії

Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #20 : 09 Марта 2010, 22:16:29 »

Один прогноз уже справдився.

Малек
Ветеран

репутация +35/-27

« Ответ #21 : 09 Марта 2010, 23:32:20 »

Вот  учись сынок кто отжег, так отжег)))
http://www.youtube.com/watch?v=wmT0T7bJ4Rk

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #22 : 12 Марта 2010, 00:13:12 »

Януковичу поскаржилися на Лазаровича. Герман пообіцяла розібратись
10.03.2010, 11:52 Tablo ID

http://tabloid.pravda.com.ua/scandal/4b97717398567/

Український шоубіз терпів-терпів і не стерпів - пожалівся Януковичу на Васю Лазаровича та президента Національної телекомпанії України Василя Ілащука.

У свою чергу заступник голови адміністрації Януковича Ганна Герман заявила ТаблоIDу, що обурена рішенням НТКУ на користь Лазаровича і цими "корупційними підходами".

На адресу президента Віктора Януковича та голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Ганни Герман було написано "Відкритого листа з приводу визначення учасника від України для участі в пісенному конкурсі Євробачення 2010".

Під листом на адресу Януковича і Герман підписалися: співачка Таїсія Повалій та її чоловік-продюсер Ігор Ліхута, гендиректор "Нового каналу" Ірина Лисенко, композитор і продюсер Костянтин Меладзе, лідер гурту "Брати Карамазови" Олег Карамазов, акторка і телеведуча Руслана Писанка, телепродюсер Олексій Гончаренко та інші.

"Ми, діячі культури України звертаємося до вас із проханням звернути увагу на ситуацію, що склалася навколо визначення представника України на цьогорічному пісенному конкурсі Євробачення, який має пройти 24-29 травня в Осло, Норвегія", - йдеться у листі.

Лазарович впевнено перетворюється на найскандальнішого кандидата від України на "Євробачення" 
Підписанти листа до Януковича наголошують, що визначення представника від України набуває неабиякого значення.

"29 грудня 2009 року в Україні сталася безпрецедентна подія. Розпорядженням Президента НТКУ Василя Ілащука було фактично призначено наближеного до нього Василя Лазаровича учасником від України на Євробаченні 2010", - йдеться у листі.

Представники вітчизняного шоубізу обурені рішенням президента НТКУ Ілащука
Далі учасники підписання звернення до президента та заступника голови його адміністрації Ганни Герман, підкреслюють:

"Ми глибоко обурені таким зухвалим рішенням, яке позбавило сотні обдарованих українських виконавців можливості позмагатися за високе право представляти нашу країну на ПКЄ в Осло".

Наостанок підписанти просять Януковича розібратися із ситуацією з обранням Лазаровича.

Януковича попросили розібратися
"Просимо вас терміново втрутитися в цю ситуацію, змінити підходи, які були застосовані для визначення представника України на пісенному конкурсі Євробачення і в стислий термін провести відбірковий тур на загальнонаціональному рівні, який дав би правдиву відповідь на питання, хто найдостойніший бути учасником ПКЄ від України у цьому році", - йдеться у листі.

З повним текстом відкритого листа можна ознайомитися нижче:

У телефонній розмові з ТаблоID заступник голови адміністрації Януковича Ганна Герман зізналася, що обурена рішенням НТКУ на користь Лазаровича, і назвала це корупційним підходом.

"Я отримала цього листа сьогодні і я сьогодні ж проінформую про нього президента України відразу після його зустрічі з представниками фракції, яка відбудеться ось-ось", - пообіцяла у коментарі ТаблоID Герман.

"Я обурена таким підходом. Я обурена, що повторюється історія з "Ґринджолами", коли, ви знаєте, призначені були - не вибрані людьми, не визначені на умовах конкурсу - учасники "Євробачення", і в такий спосіб Україна з тріском провалилася і програла на цьому конкурсі. Ви пам‘ятаєте, яка це тоді була ганьба", - нагадала пані Ганна.

За її словами, влада зробить усе, аби уникнути ганьби 2005-го року.

"Зараз мені дивно, що пробують повторити цей досвід і ми зробимо все, щоб усі представники, усі бажаючі взяти участь у цьому конкурсі мали можливість на чесні змагання, і щоб Україна визначила свого представника, свого учасника на "Євробаченні" не шляхом якихось корупційних підходів, а шляхом демократичного конкурсу, в якому може взяти участь кожен, хто забажає", - наголосила заступник голови адміністрації Януковича.

"Ми абсолютно рішуче припинимо практику корупційних підходів в цьому важливому питанні. І повторення досвіду і ганьби такої, як було з "Ґринджолами", звичайно, не буде", - заспокоїла Герман.

Герман пообіцяла щодо Лазаровича і "Євробачення": "Ми абсолютно рішуче припинимо практику корупційних підходів в цьому важливому питанні"
В принципі, майже жоден конкурсант від України на "Євробачення" не обійшовся без скандалів у себе на Батьківщині: і "Ґринджоли" були криві, і Сердючка "ні мужик-ні жінка", і Лорак не така, і Лобода "позорище".

Однак Василь Лазарович ризикує переплюнути всіх і  побити усі рекорди.

Претензій до Лазаровича було багато: і спосіб його обрання для поїздки на міжнародний конкурс, і критерії, за якими вибирали Васю, і те, як команда Лазаровича намагалася перешкоджати здійсненню професійної діяльності журналістів, і врешті пісня Лазаровича для конкурсу.

Залишається чекати, що витече з останнього скандалу зі зверненням представників шоубізу до президента Януковича.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), стоп-кадр 5-го каналу, скани джерел ТаблоID, фото "Захід.нет"

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #23 : 12 Марта 2010, 00:29:51 »

Опа. Будем чекати реакції Проффесора - заб'є, призначить Могилевську чи заставить цих мудаків провести відкритий конкурс?

Pirat
Ветеран

репутация +1/-0

« Ответ #24 : 12 Марта 2010, 02:45:49 »

Cтрого пофигу, кто будет выступать на третьесортном конкурсе.
Darth Vader
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #25 : 12 Марта 2010, 08:20:02 »

А какие конкурсы можно считать второсортными и первосортными?

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #26 : 12 Марта 2010, 11:09:06 »

Другосортний - Червона Рута , першосортний  - "Таланти"

Хрыстя
Ветеран

репутация +9/-6

« Ответ #27 : 12 Марта 2010, 11:19:43 »

Это вы лично для себя так поделили?  Смеющийся

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!
UA
Старожил

репутация +27/-3

Задоволений життям. З останніх сил.

« Ответ #28 : 12 Марта 2010, 17:04:23 »

Лазарович швиденько лизнув Януковичу теж написав листа. Стає цікаво.
Співак Василь Лазаровіч надіслав на ім'я Президента України Віктора Януковича лист, у якому нагадує, що своєю творчістю завжди підтримував Партію регіонів, і тепер просить підтримати його кандидатуру як представника України на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2010".

"Я пишаюся тим, що ще 2006 року моїм голосом зазвучав перший марш Партії регіонів, було проведено більше 40 концертів по регіонах на підтримку вашої партії. 2007 року... брав участь в передвиборному турі партії і телемостах з регіонами України. 2009-2010 рр. мої композиції увійшли до промо-альбому на підтримку вашої кандидатури на пост Президента України. Не зважаючи на те, що я не був членом Партії регіонів, своєю творчістю завжди підтримував виключно партію, яку ви очолюєте", - йдеться в зверненні В. Лазаровича.

У зв'язку з цим В.Лазарович просить В.Януковича підтримати його кандидатуру як представника України на " Євробаченні-2010", "вибраного шляхом правового внутрішнього голосування" Національною телекомпанією України (НТКУ): "Прошу вашої підтримки в наданні мені можливості гідно представити українську націю на міжнародній музичній арені, відстоюючи національну честь, статус і імідж України".

"Якщо ти не розмовляєш мовою тієї землі, на якій живеш, - ти або завойовник, або гість, або тобі бракує розуму" (Шарль Бернар).
Хрыстя
Ветеран

репутация +9/-6

« Ответ #29 : 12 Марта 2010, 17:37:55 »

Я извиняюсь, а где вы взяли текст письма? Вам Янык его лично зачитывал?

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!
Страниц: [1] 2  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти