Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
19 Июля 2019, 23:55:25
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Музыка
| | |-+  "ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ" знову в Кам"янці!
Страниц: [1] 2  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: "ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ" знову в Кам"янці!  (Прочитано 7432 раз)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« : 08 Апреля 2010, 00:51:50 »

Хто провтикав ось цей концерт "Терції" http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=3360.15, отримав другий шанс: 17 квітня піккардійці знову співатимуть для Кам"янця!

Концерт відбудеться в коледжі ПДАТА (який там хоч зал, хотілося б знати В замешательстве). Квитки продаються в БК і "Фуршеті", ціна - від 30 до 130 грн.

* Терція10.jpg (34.07 Кб, 410x279 - просмотрено 249 раз.)
« Последнее редактирование: 08 Апреля 2010, 00:52:37 от Бульбашка Aero » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1 : 08 Апреля 2010, 00:59:28 »

Пісня "Сад ангельських пісень" - одна із старих і відомих пісень:
http://tercia.com.ua/ukr/video/sad-angelskix-pisen-8-mb.html

Народна пісня "Пливе кача": http://tercia.com.ua/ukr/video/gej-plive-kacha-...-13-mb.html

За цими посиланнями можна побачити ще кілька відео від "Терції" Улыбка
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #2 : 08 Апреля 2010, 23:31:53 »

Ціна квитків починається з 50 грн. Показували карту залу - там навіть балкон є, зал наче великий

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #3 : 09 Апреля 2010, 15:41:32 »

Ага, найдешевші таки по 50 грн., це на балконі:) Я порозпитала про зал, мене запевнили, що дуже великий - на 900 місць, і що акустику має найліпшу з усіх залів у місті. Сказали, що на живий звук (а піккардійці виступають виключно наживо) - дуже добрий зал, і начебто мабутній концерт Ані Лорак теж планують проводити там.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #4 : 09 Апреля 2010, 16:17:33 »

От тільки я так і не зрозуміла, де той зал знаходиться, це будівля колишнього сільгосптехнікуму, чи що?

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #5 : 09 Апреля 2010, 16:44:38 »

Так, це на Руських фільварках.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #6 : 17 Апреля 2010, 19:26:32 »

Грустный Нас жорстоко обламали: ніхто нікуди не приїхав...По приходу довелося здати квитки, бо надто мало їх розпродали, і концерт у Кам'янці відмінили. От і вся культурна програма на вечір  dead

sober
Ветеран

репутация +0/-0

Чтобы стать ангелом, надо пройти сквозь ад...

« Ответ #7 : 17 Апреля 2010, 21:31:58 »

може кам'янчани не розуміють стилю?

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #8 : 17 Апреля 2010, 21:58:04 »

Я теж жахливо розчарована Плачущий Після того бомбового концерту, на який зібрався весь кам"янецький "бомонд", я не могла сподіватись, що бажаючих прийти на концерт "Терції" буде так мало. Соромно за місто, чесно...

Коли ще купувала квитки, то заким вибирала найбільш зручне місце, десь із п"ятеро людей купили квитки на "Фабріку звйозд" - НОУ КОММЕНТС Що здивувало - багато знайомих, яким говорила про концерт, запитували "А хто це такі"? Холєра ясна! Я тричі кланяюсь нашому славному телебаченню, за те, що рвуть жили, шукаючи талантів і розкручуючи прищавих звйоздочок, а для таких без перебільшення титанів не знаходять і п"яти хвилин ефіру. Українці, ви насправді вірите у те, що наша "еліта" - це Лабуда і Вєрка Сєрдючка. ТО ТАК ВАМ І ТРЕБА. Базар і зомбоящик - ваш формат баян, аднака

П.С. Зла, як сто чортів rastaman
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #9 : 17 Апреля 2010, 22:01:27 »

може кам'янчани не розуміють стилю?
Чо не розуміють? минулого разу зал був забитий. Або цінову політику не прорахували, або зал не той вибрали -  бо шо таке ДК знають всі, а де знаходиться актовий зал сєльхоза,  я і сам не  дуже помню.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #10 : 17 Апреля 2010, 23:13:24 »

Та й організатори якось не порухались пропіарити концерт. Є ж газети, радіо, телебачення - могли б розповісти, прокрутити пісні/кліпи. З таким підходом до організації концертів щоразу пролітатимуть. Кам"янчани - народ ледачий, сам не порухається дізнатись, що до чого. Та й 100 грн. треба дуже захотіти витратити на культурний відпочинок. Краще в генделику пробухати beer
mIK
Старожил

репутация +4/-0

« Ответ #11 : 17 Апреля 2010, 23:26:28 »

Ну 100 гривен за концерт в каменцце это дофига!
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #12 : 18 Апреля 2010, 00:18:21 »

дык, и рекламы то почти не было

это провтык организаторов
sponsor
Старожил

репутация +3/-0

...

« Ответ #13 : 18 Апреля 2010, 00:57:30 »

Афиш много было именно большого формата

Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #14 : 18 Апреля 2010, 01:00:47 »

я лично одну мелкую видел, возле гостиницы 7 дней

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #15 : 18 Апреля 2010, 01:24:36 »

Таки были, и вроде немало, встречал несколько раз. Но появились, по-моему, буквально за пару дней до концерта, и не_информативные(.

.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #16 : 18 Апреля 2010, 02:02:27 »

Печально. Неужели все заняты так своими "Огородами"?
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #17 : 18 Апреля 2010, 11:33:02 »

По радіо не чув ніц, в газетах не бачив ніц.  А хто організовував концерт?

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #18 : 18 Апреля 2010, 11:55:52 »

Хочете сказати, що в Кам'янці на 100 грн вони співають гірше, аніж у Донецьку, чи що? Яка різниця, в Кам'янці чи деінде. На мою думку, дійсно не було реклами належної. Я, наприклад, якби не тут, то і не знала б до останнього дня, бо в Фуршеті буваю рідко (там була афіша), місцевого радіо не слухаю (кажуть, сповіщали), а біля базару афіша з'явилась дійсно в останній день

sober
Ветеран

репутация +0/-0

Чтобы стать ангелом, надо пройти сквозь ад...

« Ответ #19 : 18 Апреля 2010, 19:34:46 »

були афіші

mIK
Старожил

репутация +4/-0

« Ответ #20 : 18 Апреля 2010, 21:03:04 »

Хочете сказати, що в Кам'янці на 100 грн вони співають гірше, аніж у Донецьку, чи що? Яка різниця, в Кам'янці чи деінде. На мою думку, дійсно не було реклами належної. Я, наприклад, якби не тут, то і не знала б до останнього дня, бо в Фуршеті буваю рідко (там була афіша), місцевого радіо не слухаю (кажуть, сповіщали), а біля базару афіша з'явилась дійсно в останній день
А вы сравните средние зарплаты Киева и Каменца. И тогдда увидите что для киевлян 100 гривен не такая уж и большая сумма, а для каменчан эта сумма существенная.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #21 : 19 Апреля 2010, 13:41:54 »

Ну почему ж только зарплату сравниваете? Вы все сравнивайте, тогда и цена адекватной покажется

Критик
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #22 : 21 Апреля 2010, 22:00:39 »

А мені ця психушка взагалі не подобається 
Брысь
сам такой!
Ветеран

репутация +3/-0

тайшо

« Ответ #23 : 26 Апреля 2010, 14:19:37 »

а мені цікаво, ХТО у камянці ОРГАНІЗАТОР? (ацтой!)

Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #24 : 22 Марта 2011, 15:17:28 »

А хто в неділю на піккардійців йде? В мене вже квиточки є Улыбка  Я питала, сказали, що квитки розкуповують, так що торішнього облому бути не повинно.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #25 : 22 Марта 2011, 16:46:36 »

Ми йдемо всім сімейством баян, аднака
Хоча квиточки куссссючі, зараза - 120 грн. за 7-й ряд. Але ж це ТЕРЦІЯ галавой ап землю
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #26 : 22 Марта 2011, 18:42:01 »

Ну...ми будем сидіти трохи далі, ніж 7 ряд

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #27 : 27 Марта 2011, 23:06:09 »

Концерт "Піккардійської терції" відбувся. clap-1 Від самого концерту враження дуже гарні - весело, доброзичливо. Почали, правда, не зовсім вчасно, але ще довго після початку приходили надто зайняті кам'янчани. Не можна сказати, що зал ломився - зайняті були переважно задні місця, куди квитки були дешевші. Ближче до сцени десь майже чверть залу була порожньою, ну, може рохи менше. Як на мене, на таких концертах нема різниці, де сидиш, спереду чи далі - приходиш же слухати, а звук був прекрасний. Ну, хіба що для фотографування ( Фоток зробила багато, гарних - мало, так що не бийте, я не фотограф, я тільки вчуся)
  Крім звичного складу піккардійців на сцені було ще двоє: чоловік за барабанами, та чоловік за ударними (соррі, не запам'ятала імен).Спочатку ударні мені трохи заважали, потім втягнулася.
  Зал розігрівався повільно, на незнайомі пісні реагував стримано, і по-справжньому завівся аж після акапельної "Маланки". Далі вже пішло легко - аплодували багато і з задоволенням. Не знаю, може то тільки я себе почувала вільно, бо сусіди справа та зліва здивовано поглядали на мене, але сидіти, як мумія, і корчити з себе поважну пані на серйозному концерті не було ні сил, ні бажання. Тому отримувала задоволення Подмигивающий
  Сина мого страшенно тішив той артист, що грав на барабанах та всіляких тарахкальцях - було враження, що таки найбільший кайф від концерту отримує він, бо виробляв такі шалені кульбіти, стрибки та потрясання інстументами, що не тішитися було неможливо Смеющийся Мені він також сподобався - настрій піднімав враз.

* IMG_1968-1.JPG (30.21 Кб, 448x289 - просмотрено 208 раз.)

* IMG_1976-2.JPG (27.51 Кб, 448x299 - просмотрено 212 раз.)
« Последнее редактирование: 27 Марта 2011, 23:07:47 от Luiram » Записан

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #28 : 27 Марта 2011, 23:30:38 »

Нових пісень було небагато, вони чергувалися з давно вже відомими, а десь ближче до кінця вже і зал запросили взяти участь, аби не заснув часом хто (якщо таке взагалі можливо). Спілкуються хлопці дуже гарно, вийшли і на біс - нам зайшов "Весільний марш".  Отож, загалом враження чудові і задоволення отримано.
  Треба сказати, що ніхто з глядачів ( я в тому числі) не здогадався принести квіти, але, я думаю, не це було причиною поганого настрою їхнього адміністратора чи імпрессаріо - не знаю, хто він там, але дядько був навдивовижу непривітний. Я розумію, мабуть за час гастролей йому в печінки в'їлися вже такі наївні провінційні глядачі, як ми - для нього це важка щоденна робота. Та все ж...Опісля концерту ми з сином потихеньку рухнулись в бік закулісся - хотіли взяти автограф. І, мабуть, таки взяли б, якби по дорозі не зустріли кількох знайомих. Тим часом біля дверей з'явився той самий непривітний чоловік, і на наше прохання про автограф недоброзичливо буркнув, що не можна, треба спочатку купити диск. Диск ми не купували, обійшлися. Але варто зазначити, що наші співгромадяни чи то в силу природної соромливості, чи просто будучи не надто звичними до подібних заходів, до артистів зазвичай не кидаються, автографи не просять, взагалі не надокучають (тут пригадується, як під час зйомок "Тараса Бульби" Боярський дивувався цій рисі кам'янчан і навіть трохи ображався). Тому думаю, що навряд чи великі заробітки втратили б піккардійці, поставивши автограф моєму синові просто так, без "добровільної" купівлі диска. А може, той дядько думав, що у нас, як у старого Цибулоне з казки про Цибуліно, в кишені кулемет - хтозна... Отже, отримавши "от ворот поворот", ми з легкою душею пішли додому. Отакий концерт Улыбка
( Ще раз - не сердьтеся за фото - я не волшебник, я только учусь, а в залі темно...Може, в Бульбашки кращі )

* IMG_1980е-3.JPG (28.39 Кб, 448x329 - просмотрено 197 раз.)

* IMG_1991ж-4.JPG (28 Кб, 448x283 - просмотрено 180 раз.)
« Последнее редактирование: 27 Марта 2011, 23:36:19 от Luiram » Записан

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #29 : 28 Марта 2011, 19:44:10 »

Чесно, я була трохи розчарована такою малою кількістю людей у залі - десь 2/3 залу, коли не менше  опа засада І це після такого першого концерту, який відбувся в 2008 р., коли був аншлаг, зібрався весь кам"янецький бомонд, міська влада на чолі з Нестеруком. Концерт тоді був просто не передати словами, який класний
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=3360.15.

Так от вас, форумчани, запитую: де ви були, коли вас не було Непонимающий

* терция_01.jpg (61.7 Кб, 600x399 - просмотрено 184 раз.)

* терция_02.jpg (88.69 Кб, 600x399 - просмотрено 181 раз.)
Страниц: [1] 2  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти