Браки нахабніють

Автор Парильщик, 12 Грудня 2009, 11:08:52

« попередня тема - наступна тема »

Парильщик

Ні  для  кого  не  секрет,  що  браконьєрські  сівтки  знаходяться  вздовж  по  дністру.  Деколи  бувіає,  що  навіть  з  берега  ловити  неможливо-  тягнеш  екран  ,  чи  сітку.
----------------------
7 грудня 2009 року близько 16 години двоє членів Чернівецької обласної федерації риболовного спорту на річці Дністер (в районі с.Берново Кельменецького району) рибалили спінінгом з човна. Аж раптом спінінг зачепився за невідомий предмет у воді. Спортсмени підпливли, щоб звільнити приманку від підводної перешкоди і виявили, що вони зачепилися за сітку. Сітка була не маркована та чоловіки відчепили свою приманку від сітки і попливли далі. Аж тут Валерій та Андрій побачили, що назустріч їм пливе човен без розпізнавальних знаків, в якому були двоє невідомих осіб, які не зупиняючись, протаранили їхній човен. Після цього невідомі без попередження почали стріляти в сторону спортсменів.
http://www.bukinfo.cv.ua/index.php?mcmd=shownews&lid=4719&start=0#add_comment
А  ось  на  ютубі
http://www.youtube.com/watch?v=XBWsjpy3Dss
Бернове  знаходиться  навпроти  Каветчини.  всім  нам  знайомі  рибальські  угіддя.
http://webmir.at.ua/blog/2008-07-20-142

KOT

21.12.09. у понеділок,з цього приводу у Чернівцях відбудеться страйк.Може хтось бажає взяти участь ?

Kapnyxa

Треба у Кам"янці страйкувати, а не у Чернівцях. Тобто щоб і там і тут.
.

KOT

Наскільки я знаю,рибалки з Хотина відправили декілька листів у різні інстанції(прокуратура,тощо).Вони діють за планом.Страйк-частина того плану.

Парильщик

Тему  продовжують  розкручувати  чернівецькі  ЗМІ.
http://www.youtube.com/watch?v=MEK_wuDRdfk
В  Кам"янці  нічого  про  це  нге  чути??
Це  -  ж  наш  інспектор  інспектує  вищезгадану  ділянку

KOTWizarD

Сьогодні по ОБСу передали, що бачили як в Китайгородському розливі браки на екран вполювали хайку на 9-10 кг. Не дивно чому щука не може відновити свою популяцію в Дністрі. При чудовій кормовій базі і при більш-менш сталій ситуації з весняним спуском води (принаймні з моїх спостережень велика вода тримається до початку літа) її очманілу від нересту вибивають майже на березі.  *stop*