Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
16 Сентября 2014, 20:25:33
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация
Новости:

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Спорт и активный отдых
| | |-+  Любителям ножей
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Любителям ножей  (Прочитано 20451 раз)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +136/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #150 : 23 Ноября 2011, 08:29:30 »

А  що  тут  вигадувати???
Подивіться  які  ножі  були  на  озброєнні-  кинжал,  кортик  ,  штурмовий  ніж  ,  штикніж  -  всі  тичкові..  доказали  свою  ефективність  в  бойових  діях.  Козья  ножка  -  кривий  ніж  -  зі  зміною  хвата  з  коротким  лезом- використовувався  значно  рідше. Але  про  нього  всі  знали
Більше  ножів  не  було.
Я не проти Вашої особистої думки! Але Ви використовуєте для оприділення форми ножа не існуючі комбіновані назви...
наприклад (всі тичкові) - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%8B%D1%87%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9_%D0%BD%D0%BE%D0%B6
оце тичкові!!!!!!
 Козья ножка - а це шо за така форма? Може це просто ніж у якого рукоять з ноги кози?
Кортик....це не ніж(імхо) Це більш атрибут морської форми...Хоча і зроблений з гарної сталюки, по формі більш стилет ніж тичковий))))
Козья  ножка  -  кривий  ніж  -  зі  зміною  хвата  з  коротким  лезом
а це як? Камасутра якась....

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +28/-2

самый счастливый

« Ответ #151 : 23 Ноября 2011, 22:28:26 »

Я певен, що пан дещо поспішив з висновками
мої  висновки  базуються  на  моєму  життєвому  досіді.  І  я  зовсім  не  претендую  бути  гурою  в  ножовому  питанні....  А  мій  життєвий  досвід  базується  ще  -  на  совейському  - армейському.. Тільки  прямі  колючі  рухи.  Ніяких  рублячих  рухів.  Відповідно  ніж  для  поставлених  задач  має  бути  з  довгим  лезом  і  гардою. Звідси  і  визначення  холодної  зброї.  Зброя  та  тактика ножового -  штурмового  бою  перевірені  не  одною  війною.. 
І  на  рахунок  кукрі  ,  мечів  ,  або  ножів-  якщо  зброя  лезом  меньше  локтя  -  це  -  ніж  ,  більше  -  шабля  або  меч.  При  довжині  меньше  локтя  -  рублячі  властивості зброї  падають,  і  тому  в  наших  традиціях  - ножі  колючі.  Звичайно  -  можна  зміщати   центр  ваги  вперед,  змінювати  кут  нахилу  леза,  але  -  без  відповідної  довжини  -  це  -  полуміра. 
Доречі - дивився  на  ютубі  змагання  по  перерубуванню  канату  ножем.  Переваги ножа  Кукрі  не  було.  Форму  схожу  на  ніж  кукрі  мав турецький  ятаган.  Але  мав  більшу  довжину.  Доречі  -  козачу  шашку  кавказького  типу  частина  спеців-  ножовиків  відносить  також  до  довгих  ножів (а не до  шабель)  І  вагу  вона  мала  також  -  600-  800  гр..  А  що  краще  рубає  -  кукрі  ,  чи  шашка  -  тут  можна поспорити..   жжошь, сцуко, я в истерике
[quote Цитата]
а це як? Камасутра якась...[/quote]
прямий  хват  - це  -  лезом  вперед. 
обратний  хват-  лезом  назад.

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +136/-36

« Ответ #152 : 23 Ноября 2011, 23:23:52 »

а це як? Камасутра якась...
прямий  хват  - це  -  лезом  вперед. 
обратний  хват-  лезом  назад.

Це не характеристики ножа! це Ваша особиста думка! Пристосованість!

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +28/-2

самый счастливый

« Ответ #153 : 24 Ноября 2011, 18:40:27 »

Так -  це  -  моя  особиста  думка!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bud
Ще  раз  кажу  -  не  претендую  бути  гурою  в  ножовій  справі... 
Добавлю  також,  що  якихось  певних  стандартів  в  ножзів  -  рівно  як  і  в  іншої  холодної  зброї  небуло майже  за  всю  її  тривалу  історію..  Взяти  хоча-  б  такий  нюанс  як  довжина  -  вона  вимірювалась  в  локтях.  А  локті  у  всіх  різні..  Вага,  баланс  ,  як  і  форма  мали  певні  тенденції  але  не  правила.  Зброя  робилась  вручну  індивідуально  Або  -  переточувалась. 
По  зброї  можна  було  досить  багато  сказати  про  її  володаря. 

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +136/-36

« Ответ #154 : 24 Ноября 2011, 21:16:00 »

Шановний це індевідуальність.... Але до ножевих характеристик....далеко...

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +28/-2

самый счастливый

« Ответ #155 : 24 Ноября 2011, 21:52:33 »

Невже  не  зрозуміло  -  якщо  ніж  зручно  тримати  лезом  вперед  -  він  має  чітко  виражений  спектр  форм.  Якщо  - навпаки  -  лезом  назад  - форми  інші.  ручки  ,  рівно  як  і  леза. Обратний  хват  також  буває  різний -  можна  закривати кінчик  ручки  великим  пальцем,  можна  вказівним.  Знову  -  таки  -  на  все  свої  форми... 
Те  як  людина  поводиться  з  ножем -  диктує  її  вибір- ножа  з  відповідними  характеристиками-  формою,  розмірами,  балансом  і. т. д.

Hooke
Ветеран

репутация +61/-2

« Ответ #156 : 24 Ноября 2011, 21:54:35 »

А  мій  життєвий  досвід  базується  ще  -  на  совейському  - армейському.. Тільки  прямі  колючі  рухи.  
Зверніть увагу, що всі світові армії, ну крім пост-СРСР де ще в кизрі ходить, скасували тренування з штикового бою, як морально застарілого та неефективного. На короткій дистанції автомат+штик дуже громіздкий, а на дальніх, зараз без проблем випускається пару тисяч куль, для ого щоб вбити одного солдата. Це не 1913 рік, коли обойма патронів коштувала дорожче життя солдата. Це тоді їх тре було економити, тому "пуля дура, штик молодець". І бігли тисячами в штикові, добігали десятки яких зустрічали револьверним вогнем.
А в близькому бої тільки рублячі, сікучі удари.

П.С. Штиковій бій оволодівав там же. Подмигивающий Був вражений наскільки тупі штик-ножі, їхня сталь теж не сподобалась, замяка. Ну так само як і в МПЛ-50 останніх випусків.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +28/-2

самый счастливый

« Ответ #157 : 24 Ноября 2011, 22:48:13 »

А в близькому бої тільки рублячі, сікучі удари.

П.С. Штиковій бій оволодівав там же. Подмигивающий Був вражений наскільки тупі штик-ножі, їхня сталь теж не сподобалась, замяка. Ну так само як і в МПЛ-50 останніх випусків.
Таки  -  да  -штикніж  -  тупіше  не  буває.  А  сапьйорна  лопатка  -  шанцевий  інструмент  і  воювати  нею..  Але  як казав  наш  замполіт  -  Льоня  -  Полєжаев- афганець- в  бою  однажди  штикнож  спасьот  вам  жизнь..  Або  -что  будет  делать  дневальний  вооружонний  штикножом  -  в  случає  нападения диверсантов.... жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
Рублячі  ,  сікучі  удари   -  це  -  спортивний  -  ножовий  бій.  Там  ножі  резінові.  Рахують  очки  по  слідах від  ножа. Колючі -проникаючі  удари  -  бій  на  знищення.. Якщо  воїн  буде  вагатись  -  він  втратить життя.  Воїн  має лише  один  удар  . Він  може  поранити  супротивника  ,  а  може  нейтралізувати.  Наші  війська  у   всіх  війнах  завжди  славились  штурмовим  -  рукопашним  боєм.  Адже  - гвинтівка ,  автоат -  громіздкі, в  пістолеті  не  так  багато  патронів,  а  ніж  завжди  під  рукою  При  чому  форма  така  ,  що  не  залишає  жодних  варіацій  на  думку  та  використання.
« Последнее редактирование: 24 Ноября 2011, 22:51:54 от Парильщик » Записан

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +136/-36

« Ответ #158 : 24 Ноября 2011, 22:53:33 »

Ти щас мовиш, як можна  носілками прєдотвратіть войну...клініка жжошь, сцуко, я в истерике
Шансовий інструмент-,
тактична зброя....
Ну...спасай..Реально...хтось був на завдані? Хтось знає ТТХ ножа? Я в ****...консерва робота ножа нашої армади!

мат.
попередження
« Последнее редактирование: 24 Ноября 2011, 23:12:00 от Kapnyxa » Записан

Hooke
Ветеран

репутация +61/-2

« Ответ #159 : 25 Ноября 2011, 08:02:45 »

Всю суть штик-ножа до АК, та його доцільність, демонструє фраза маршала Ворошилова, що вимагав поліровки леза:
"Пусть враг цепенеет от блеска наших штыков!"
 жжошь, сцуко, я в истерике
Класичне "шапкозакидательство" армійського керівництва совка, для яких життя солдата нічого не варте. Звичайно, зазаначу, що не всі військові такі, але толковий офіцер далеко по службі не просунеться. Наверху не люблять розумніших за себе.

з Ганзи, про якості штик-ножа
"1. Клинок из полированной "нержавейки", который почти невозможно наточить, но очень легко сломать (парадокс).
2. Если не сломаешь сам клинок, то его легко выломать из ручки, которая к тому же из оранжевой пластмассы (впрочем, иногда попадаетсяи другой цвет, особенно на ранних выпусках).
3. Пила на обухе, которая ничего не пилит.
4. Имеется дырочка на клинке, используя которую клинком и ножнами можно перекусить какую-нибудь проволоку, как кусачками. Это было бы совсем неплохо, если бы проволока красиво кусалась всегда, а не только в кино. В процессе экспулатации выяснилось, что в реале перекусить ее этим приспособлением весьма непросто.
5. Большой общий вес и неудобное крепление ножен."

И везде, в тайге на советско-китайской границе и тундре Заполярья, песках ТуркВО и Египта, болотах Мозамбика и Ангольском буше, джунглях Вьетнама и Афганских горах, вообще везде, куда только не заносила русского солдата война и воля придурошного советского правительства, русский солдат, пытаясь сделать что-либо штык-ножом, поминал это правительство, Советскую власть и всех их родственников, родным матерным многоэтажным словом.
« Последнее редактирование: 25 Ноября 2011, 08:07:41 от Hooke » Записан
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +28/-2

самый счастливый

« Ответ #160 : 25 Ноября 2011, 22:27:04 »

Згоден  повнійстю. !!!  НА  ВСІ  100%   жжошь, сцуко, я в истерике
Тупішого  ножа  ніж  до  АКМ -  ще  не  придумали
Але  -  скажу  -  банальну  річ-  хто  стикався  з  різниками -  знає  ,  що  в  них  набор  заточок  які  один  до  одного  схожі  з  німецьким  ,  руським  ,  або  ще  бог  знає  яким  штикножом...  Без  варіацій.  Тобто є варіації   ,  але  вкрай  рідко  -  наприклад  -  мій  знайомий  тримає  свинок  ,  і  ріже  їх на різдво,  великдень способом - в  ушко.  Каже  -  дід  навчив  -  в  ушко  цок,  свинка  брик  і  впала.  Далі  -  спускає  кров.  Ніж  короткий  - не  подумаєш  ,  що  ним  можна  щось  зробити... 
А сталь  на  штикножах  -  дійсно  настільки  говняна,  що  заточити неможливо...  Тіко  полірувати    жжошь, сцуко, я в истерике
Зараз  з  ножами  стало  незрівняннот  демократичніше  -  ніж  раніше.  а  раніше  ножі  в  Кам"янці  можна  було  купити  або  в  охотнічому  в  Старому  Місті,  або  в  спортивному  по  Чкалова.  І  всі  були  номерні..  Тра  посвідчення  мисливця..  документи...  А  зараз  купа  ножів  і  всі  сертифіковані  -  ну що  це  побутова  дрібниця..  Коли  береш  таку  цацку  в  руки  - розумієш  -  щор  конструктор  над  нею  добре  попрацював  ,  і  від  того,  що  в  неї обушок  троха  тоньший  чи  гарда  троха  менша  вона  не  багато  втратила. 

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +54/-3

« Ответ #161 : 25 Ноября 2011, 22:42:17 »

Да. Собственно штык-нож изначально все же скорее штык, чем нож.  Точить его дело хлопотное  и ненужное(видели его родную заточку?). Но, учитывая его очень большую "науглероженность", не знаю, как его можно было бы использовать в качестве штыка. Он же ломается даже при небольшом сгибе.

Метнуть его тоже толком не получается (я пробовал).

Вес неоправданно большой. Ручка явно не для руки.

Хотя, если сравнивать со штыком для "моси", прогресс очевиден Смеющийся.

Ой, п.с. Шанцевый инструмент (нем. Schanze — окоп, укрепление) — ручной инструмент, предусмотренный по штату в воинских подразделениях и предназначенный для выполнения инженерных работ. Взято отсюда:http://ru.wikipedia.org/wiki/Шанцевый_инструмент
« Последнее редактирование: 25 Ноября 2011, 22:46:49 от dedushka_Ho » Записан
Hooke
Ветеран

репутация +61/-2

« Ответ #162 : 26 Ноября 2011, 08:30:37 »

Штик ніж точити треба, і він може бути гарним. Глянь нижче, на той ШН що був першим варіантом для АК, одразу після війни розроблений з урахуванням бойового досвіду. Ідеальна річ! І гострий і гарний. Але потім, як завжди, партійні бонзи влізли. Хрущов захотів щоб був не штик, а мультитул. От і виробили УГ. аццтой

« Последнее редактирование: 26 Ноября 2011, 08:32:58 от Hooke » Записан
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +28/-2

самый счастливый

« Ответ #163 : 26 Ноября 2011, 20:20:11 »

І гострий і гарний.
Зразу видно  благородні  форми.........Це  і  штик  ,  і  ніж...........Гарна  річ..........
Здається  я  з  штикножом,  що  на  вашому  фото в  наряди    ходив  частіше  ніж  з   цим........
http://www.megasword.ru/index.php?pg=911

Hooke
Ветеран

репутация +61/-2

« Ответ #164 : 26 Ноября 2011, 20:50:51 »

ШН що на фото, нажаль, досить рідкісний.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +28/-2

самый счастливый

« Ответ #165 : 26 Ноября 2011, 21:03:40 »

В  учебці  ходив  з  новим  штиком,  а  в  часті  -  з  рідним...  Ті  - залізні  ножни,  на  ремінь  так  само  вішався..  Того за  него  так  і  воюю bud

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +28/-2

самый счастливый

« Ответ #166 : 26 Ноября 2011, 21:44:36 »

А  може  в  нас  такі  штикножі  були
Штык к винтовке СВТ - 38.
http://www.megasword.ru/index.php?pg=907
Доволі  -  схожі.  Вже  не  згадати... 
Та  -  ні!!  В  оружейкі  в  нас  снайперок  не  було.  Тіко  калаші.  Знач  -  штикніж  -  івонний bud

res2500
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #167 : 13 Марта 2012, 00:24:48 »

АК-74 ніж менший і легший, а от АКМ-47 тяжчий і трохи більший, параметрами не порадую, но нові АКМ-74 якісь крихкі, в армії одні метали ним по дереву, так він тріснув, хз шо таке, заміну шукали, хоча цей ніж не для метання.

а в наряді це як пилка, викрутка, ножниці - перевірено   Смеющийся
« Последнее редактирование: 13 Марта 2012, 00:35:00 от res2500 » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +136/-36

« Ответ #168 : 13 Марта 2012, 07:52:07 »

Де, і коли Ви служили? ( хіба військовий) Що можете оцінити ці 3 девайса? Адже по часу, різниця їх використання біля 20 років.

res2500
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #169 : 13 Марта 2012, 08:18:23 »

Де, і коли Ви служили? ( хіба військовий) Що можете оцінити ці 3 девайса? Адже по часу, різниця їх використання біля 20 років.

Десна 2006-2007 рік, та й крихкість ножів АК-74 не один я бачу цей мінус, всі про це пишуть
wawawa
Старожил

репутация +9/-1

« Ответ #170 : 13 Марта 2012, 13:10:50 »

21.00 - рота на перегляді Програми ВРЕМЯ. По трубі лізе криса.Днювальний кидає штик-ножем - той навпіл.Результат - 7 діб губи. Крихкі вони,крихкі!!!
Брысь
тайшо
Ветеран

репутация +3/-0

Кто к нам с чем зачем, тот оттого и того.

« Ответ #171 : 13 Марта 2012, 13:12:33 »

АКМ-74 якісь крихкі, в армії одні метали ним по дереву, так він тріснув

Не согласен:
 Веселый Я в нарядах метал вот такой - со всей дури пару раз об бетонную стену влупил (промазал по дереву Веселый). Нож остался целый.

Для реза не годился вообще - большой угол РК. А перетачивать не было никакого смысла.
Только консерву криво открывать им можно было. Ещё молотком гвоздь в сарай забить, кусачки заминали колючку. Вот и носили в наряды на поясе бесполезную и тяжёлую весчь.

А! вспомнил!! Очень ловко научился им срубать пробку у закупоренных бутылок.
Только теперь узнал, шо это называецца "по-гусарски". Кста, навык не утрачен, могу научить Смеющийся

* Штыки к АКМ.jpg (6.56 Кб, 339x149 - просмотрено 27 раз.)

Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.
wawawa
Старожил

репутация +9/-1

« Ответ #172 : 13 Марта 2012, 13:27:27 »

Ось такий і тріснув.Казарма була деревяна.
Брысь
тайшо
Ветеран

репутация +3/-0

« Ответ #173 : 13 Марта 2012, 13:45:36 »

Штик ніж точити треба, і він може бути гарним. Ідеальна річ! І гострий і гарний.

На картинке гарний.
Я держал такой в руках. До сих пор помню впечатления - дол криво фрезерован, РК большой клин - тупо (наверное, что б солдат пальцы не порезал), ножны выглядели как штамповка из бляхи в нижней части щель в 5мм. Это было всё в масле - со склада. При каких условиях его остро наточить я себе плохо представляю.

Хотя дизайн получше поздних будет. Тут согласен.

Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +136/-36

« Ответ #174 : 13 Марта 2012, 15:51:17 »

я не про те. Я про те, що  res2500 міг оцінити 3 різних ножі АК-74, АКМ-47, АКМ-74. Щей так впевнено....
Де це він їх бачив всі 3 штуки? От я про,що!
П.С. з дурі можна ...й зломати!  А ножі СРСРовські не продумані, але міцні! Для нарізати, для підрізати,для постругати в інших країнах в арміях є додаткові ножі(розкладні і т.д.) А це штик!
ЭтоЖ Баэвой ноЖ, он нэ ДолжЭН БИТь ОСТРЫМ, ОН ДОЛЖЕН БЫТЬ страшным!

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +54/-3

« Ответ #175 : 13 Марта 2012, 16:28:39 »

А! вспомнил!! Очень ловко научился им срубать пробку у закупоренных бутылок.

Веселая, наверное, служба была? Подмигивающий

В гусарском полку, небось служили-с? bud
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +136/-36

« Ответ #176 : 13 Марта 2012, 16:37:30 »

пісарьом в штабі жжошь, сцуко, я в истерике

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +54/-3

« Ответ #177 : 13 Марта 2012, 16:42:06 »

А откуда у писаря штык-нож?
Брысь
тайшо
Ветеран

репутация +3/-0

« Ответ #178 : 13 Марта 2012, 16:45:45 »

да. Вісьолая. да. Пісарем. Нет. Гусаромъ! Смеющийся Смеющийся

токо ходили мы с 2мя (двумя) комплектами боевых патроніф.
и с тупым штыком
Как правильно подметил п. GROMOZEKA

Брысь
тайшо
Ветеран

репутация +3/-0

« Ответ #179 : 13 Марта 2012, 16:48:11 »

а хтось з Вас, шановні, ще таскав при собі щоденно по 6 год/добу бойові патрони по кишенях?

тема про ножі. помню....

Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти