Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
19 Июля 2019, 00:31:52
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Страйкбол
| | |-+  Страйкбол
Страниц: [1] 2 3 ... 14 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Страйкбол  (Прочитано 78028 раз)
Andjey
Постоялец

репутация +3/-0

« : 10 Января 2007, 20:36:31 »

Пейнтбол это хорошо. А кто-нить слышал про страйкбол?
Предлагаю вступать в команду:)
Ощущения намного реалестичнее....
Sultan
Новичок
*

репутация +0/-0

мама чому я кібернетик

« Ответ #1 : 11 Января 2007, 02:57:15 »

Назву страйкбол було введено і вжиток росіянином Григорієм Чуковим з команди Драгуни в 1997 році, як заміна міжнародної назви airsoft.

Історія появи цього спорту сягає своїми коренями до післявоєнної Японії, якій, після її капітуляції заборонили мати збройні сили (крім сил самооборони), і уряд цієї країни знайшов цікавий вихід зі сформованої ситуації - були створені точні пневматичні копії бойової зброї, які збігалися по вазі з реальними прототипами, мали таку ж скорострільність, і навіть мали схожу схему зборки. Патрони в цій зброї заміняли 6мм кулі, виготовлені з легкого пластику.

У наслідку ця витівка переросла у вид спорту, що набув величезну популярність в усім світі, завдяки його особливій реалістичності, і наближеності до реальних бойових дій (на англійському, це називається Military Simulation Training and Education). Причому, цей спорт ні в якій мірі не пропагує насильство, або вбивство. Цей спорт насправді, дає можливість відчути радість від життя, звільниться від зайвих емоцій і агресії, що накопичується в кожному з нас. Ви одержуєте можливість взяти участь у бойових діях, із "реальною" зброєю (не з пейнтбольним "пилосмоком", за скажену ціну, а з М16А1 за цілком розумну ціну), у реальних умовах (на відміну від пейнтбола, з його надувними полями), отримати дозу адреналіну, відчути те, що почувають ті, хто пройшов війну, краще довідатися своїх бойових товаришів, і придбати нових друзів.

Страйкбол, це командна гра, у якій «бій» ведеться 6мм кульками типу BB (вагою від 0.11 до 0.43гр.) з точних копій бойової зброї. Відмінною рисою гри є непопулярна в наш час чесність. Адже влучення від 6мм кульки не залишають слідів на камуфляжі й захисних окулярах (які обов'язкові в цьому виді спорту) – «повідомлення» про влучення у ділянку тіла цілком на совісті гравців. Так, деякі можуть і не повідомити про влучення - тому з'являються МакЛауди (ті, котрих не можливо вбити), але це вже зовсім інша історія....

Ігри проводяться по заздалегідь обговорених сценаріях, які додають ще більшої реалістичності самій грі. Чого тільки коштує, захист блокпоста, або напад на нарколабораторію, коли на території твоїх дій, ще є група партизанів? у такі моменти навіть не розумієш, що це не реальна війна, а лише гра.

Основними виробниками страйкбольної зброї є фірми, які розміщені на історичній батьківщині цього спорту - у Японії, хоча, на ринку представлені й продукти Китайських і Корейських виробників. Безумовним лідером у виробництві страйкбольної зброї є японська фірма "Tokio Marui", що у страйкбольних колах вважається "законодавцем моди".

Зброя виготовляється, як правило з ударотримкого ABS пластику (у деяких випадках використовується метал, наприклад виробництва Classic Army, ICS), обладнано здебільшого системою HOP-UP (яка підкручує кульку, у момент вильоту зі ствола, що дозволяє досягти більшої стабільності польоту на великі відстані) і латунним або мідним стволами з відполірованим внутрішнім каналом. У стандартні магазини до зброї, "входить" близько 50-80 BB кульок (для автоматів), або 12-25 (для пістолетів). Так само існують бункерні магазини, об'єм яких становить від 200 до 600 BB кульок.

Я вроде знаю достаточно но чего то нехватает.
Andjey
Постоялец

репутация +3/-0

« Ответ #2 : 11 Января 2007, 13:16:06 »

Прямо специалист:)
Говоришь со знанием дела или просто инфы нарыл?
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

One Bourbon, One Scotch, One Beer!!!

« Ответ #3 : 11 Января 2007, 13:38:52 »

airsoft.com.ua
ctrl-c  >  ctrl-v
haiduk
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #4 : 11 Января 2007, 17:39:44 »

2 Andjey:
Що за команда? "Кого робить?", де коли тренування?
angar_19
Гость
« Ответ #5 : 13 Января 2007, 15:13:23 »

Решаеться вопрос по созданию команды, которая будет реконструкцией инженерного подрпзделения советской армии 60-80 годов. Больше, пока, информации дать не могу. (обидяться создатели)
mamont
ДРЕВНИЙ
Старожил

репутация +0/-0

ПЕЙ ПИВО!!!

« Ответ #6 : 31 Января 2007, 12:29:18 »

Народ возмите меня к себе в команду, я большой и сильный  Смеющийся в меня легко попасть.

Дадим бой мордобою!!! Двинем нашим крепким кулаком по мордобою!!!
sashenka
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #7 : 13 Февраля 2007, 23:14:14 »

страйкбол - это здорово!!!
пробовала и на своей шкуре и на шкурах тех, кому повезло получить от меня лично Улыбка

адреналина масса Улыбка

спасибо друзьям, которые пригласили принять участие. с пейнтболом ни в какое сравнение не идет.
правда я из игры вышла, как только пришли взрослые дяди, со взрослыми приводами. во избежание:  gf,bkb yfufvb

а это фото собственно с игры.

mamont
ДРЕВНИЙ
Старожил

репутация +0/-0

ПЕЙ ПИВО!!!

« Ответ #8 : 14 Февраля 2007, 14:08:55 »

Тоже играл, правда в Судаке. Валит дай боже синяки долго не сходят. Ещё хочу поиграть!

Дадим бой мордобою!!! Двинем нашим крепким кулаком по мордобою!!!
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #9 : 14 Февраля 2007, 22:31:54 »

сам хочу пастрелять*horce*
Andjey
Постоялец

репутация +3/-0

« Ответ #10 : 15 Февраля 2007, 13:04:12 »

едем со мной на выходных в тернополь, там есть возможность проката стволов
Andjey
Постоялец

репутация +3/-0

« Ответ #11 : 25 Февраля 2007, 00:56:01 »

собственно игра

[вложение удалено Администратором]

Andjey
Постоялец

репутация +3/-0

« Ответ #12 : 25 Февраля 2007, 00:58:51 »

а вот он я:)

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #13 : 04 Января 2008, 23:22:47 »

Будем вести "легкий" фотоотчет с каменецких выездов, а их слава богу уже было достаточно Подмигивающий

Ждем "снежных" фото...

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
petzl
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #14 : 05 Января 2008, 23:36:23 »

А когда можно поиграть? bud
miha
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #15 : 06 Января 2008, 15:29:25 »

удалено
предупреждение за флуд
« Последнее редактирование: 06 Января 2008, 23:55:45 от Snake » Записан
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #16 : 06 Января 2008, 23:48:28 »

2 miha: Мдя, "змістовний" пост

2 petzl: Выезд проходить каждое воскресенье исключая праздничные дни или жесткие погодные условия. Следующий выход планируется на 13 число. Если температура будет ниже -5 не поедем Подмигивающий. При -2 -3 играли нормально, масхалат правда через час превращается в корку Улыбка.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
aleksandr
Ветеран

репутация +5/-1

« Ответ #17 : 07 Января 2008, 00:26:12 »

а что вы за команда?Почему такой разброс приводов и униформы?Партизаны?Почему саперное подразделение сов.армии(инженерное)?
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #18 : 07 Января 2008, 01:36:26 »

Команде всего-то 3 месяца Подмигивающий. Пока рано говорит про полноценную боевую единицу, весной съездим в столицу вот тогда и поглядим. Заниматься будем реконструкцией армии бундесвера. Разброс по приводам потому что большинство стволов прокатные - "на любителя". Насчет саперного подразделения это к snake'у.

aleksandr
Ветеран

репутация +5/-1

« Ответ #19 : 07 Января 2008, 01:43:24 »

В добрый путь,ребята!!Если нужен фельдмаршал-по возрасту и комплекции-я в резерве!!!Зайдите на сайт ПРОФ 1(Киев)-по бундесверу полно всего в продаже!
aleksandr
Ветеран

репутация +5/-1

« Ответ #20 : 07 Января 2008, 02:12:01 »

У меня была мечта после Героев Келли с Иствудом-101 эйрборн,а после Райана даже купил в Девате Томи ган,но таких не берут в космонавты,как я!мечты,мечты...
Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #21 : 07 Января 2008, 02:17:10 »

наступит тотальная мобилизация всех загребут
 жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
aleksandr
Ветеран

репутация +5/-1

« Ответ #22 : 07 Января 2008, 02:38:54 »

Танки ломят широкие просеки.Самолеты кружат в небесах.И холодное солнышко осени-золотится на наших штыках.Пойду токо по снабжению. жжошь, сцуко, я в истерике
miha
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #23 : 07 Января 2008, 08:53:59 »

Адмін, не розумієш ти жартів Улыбка

Взагалі страйкбол прикольна штука, мені доречі пару раз доводилось грати, і якщо порівняти з пейнтболом, то в с.б. більш присутній маневр та маштабнісьть бойових дій, а якщо додати  реалістичну копію зброї та іншого спорядження...  bud
miha
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #24 : 07 Января 2008, 09:04:20 »

А що ви можете сказати пор М-14 Китайського виробництва, порівняно з іншими китайськими екземплярами.

aleksandr
Ветеран

репутация +5/-1

« Ответ #25 : 07 Января 2008, 16:15:27 »

Миха,я не великий специалист по С.Б.оружию,но Китай-есть Китай.Лучше Марушин или Маруи.Китайцы дешевле,но и дешевая надежность-на порядок!см.Штурм-Львiв.
miha
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #26 : 07 Января 2008, 18:20:54 »

Діло втому, що та сама Японська зброя в п’ять разів дороща від китайських зразків, а побігати по лісі то хочеться зі своєю зброєю. Тому і приходиться вибирати краще з гірших  Грустный
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #27 : 07 Января 2008, 18:29:08 »

Хорошая винтовка. Играл с такой 4-5 раз, нравится она мне. Китай делает сейчас неплохое оружие, есть нюансы конечно. Тяжело сказать как поведет себя привод через 1,5 года, но в начальном этапе характеристики от Японии не отличаются. Но цена японских приводов выше в 2-3 раза. М14 имеет одиночный и автоматический режим стрельбы, можно поставить оптику, вообщем я доволен Улыбка

miha
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #28 : 08 Января 2008, 09:14:16 »

Debris  А яка зброя  Бундесферовська є в С.Б.  крім MP40

Snake
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #29 : 08 Января 2008, 09:18:25 »