Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
17 Октября 2019, 01:14:45
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Строительство под "новоплановским" мостом.
Страниц: 1 ... 33 34 [35] 36 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Строительство под "новоплановским" мостом.  (Прочитано 179310 раз)
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #1020 : 16 Апреля 2011, 18:10:26 »

ДАР ПРИРОДИ ЧИ КЛОАКА
...Минулого літа було зроблено ще одну спробу щось зробити у каньйоні - одну з рекреаційних зон площею 5 га було надано міжнародній громадській організації «Наша спадщина» для облаштування там зони активного відпочинку. Кам’янчани пам’ятають, що з того вийшло, однак не дає спокою цей суто український парадокс: люди, котрі десятками років скидають у каньйон сміття та нечистоти, почуваються абсолютно комфортно, оскільки влаштування стихійних звалищ - злочин абсолютно бездоказовий, навіть якщо це звалище знаходиться під твоїм парканом. Зате перша ж організація, яка взялася прибрати сміття, розчищати хащі, облаштовувати місце для здорового відпочинку отримала шквал гніву та протестів.
Наталія ЯРОВА, Подолянин

Лично я себя чувствую оплеванным и  fucking....
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #1021 : 16 Апреля 2011, 18:38:40 »

А шо такое?

Демчук и раньше был за НС.

- У нас було бажання зробити каньйон привабливою зоною відпочинку для кам’янчан і туристів, - розповідає депутат облради Олег ДЕМЧУК. - Як не дивно, каньйон є безгоспним, ...(бла-бла-бла)
На жаль, як це у нас часто буває, влада змінилась - і стосик паперів вартістю 500 тис.грн. залишився у шухляді без діла. Минулого літа було зроблено ще одну спробу щось зробити у каньйоні -....

Или я чета пропустил?

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1022 : 16 Апреля 2011, 19:01:30 »

... суто український парадокс: люди, котрі десятками років скидають у каньйон сміття та нечистоти, почуваються абсолютно комфортно, оскільки влаштування стихійних звалищ - злочин абсолютно бездоказовий, навіть якщо це звалище знаходиться під твоїм парканом. Зате перша ж організація, яка взялася прибрати сміття, розчищати хащі, облаштовувати місце для здорового відпочинку отримала шквал гніву та протестів.
Наталія ЯРОВА, Подолянин
Ну, по-перше, проти "облаштування" каньйону виступали люди, котрі там прибирають, а не ті, котрі смітили.
А, по-друге, організація, котра розчистила і прибрала сміття, зробила дуже хитро і розумно: поставила столики поза парканом, аби наглядно продемонструвати, як чисто там, де не смітять (бо не ходять), і яке свинство біля столиків, де "приземляються" всі, кому не лінь.  Як на мене, хто столики поставив, той за них і відповідає, чи не так? Звісно, найкращий спосіб звільнити каньйон від засмічення - роздати організаціям і обгородити його звідусіль парканами. А через пару років їх знімуть, і ми обов'яково там щось побачимо: або таке, як Дарчуків готельчик, або як старий універмаг...
Притримуюся думки, що якби ми не стали протестувати проти "рекреації", то за рік побачили б за парканом багато чого цікавого, не лише розграбовану галявину і пару вагончиків.
« Последнее редактирование: 16 Апреля 2011, 19:08:53 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1023 : 16 Апреля 2011, 22:14:55 »

ДАР ПРИРОДИ ЧИ КЛОАКА
...Минулого літа було зроблено ще одну спробу щось зробити у каньйоні - одну з рекреаційних зон площею 5 га було надано міжнародній громадській організації «Наша спадщина» для облаштування там зони активного відпочинку. Кам’янчани пам’ятають, що з того вийшло, однак не дає спокою цей суто український парадокс: люди, котрі десятками років скидають у каньйон сміття та нечистоти, почуваються абсолютно комфортно, оскільки влаштування стихійних звалищ - злочин абсолютно бездоказовий, навіть якщо це звалище знаходиться під твоїм парканом. Зате перша ж організація, яка взялася прибрати сміття, розчищати хащі, облаштовувати місце для здорового відпочинку отримала шквал гніву та протестів.
Наталія ЯРОВА, Подолянин

Лично я себя чувствую оплеванным и  fucking....

О, яка ж у тебе тонка і делікатна натура, виявляється Шокирован
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1024 : 16 Апреля 2011, 22:32:24 »

Мені насправді "подобається", що з усього великого матеріалу з контексту вихоплена одна-єдина фраза, а загальна його суть - залишилась за бортом. В замешательстве

Стаття - не про "НС", а про каньйон. З "НС" на даний момент розбирається прокуратура, і нам залишається чекати, що постановить суд. Ми з Вами (тобто, громадськість, про яку я згадую) і газета "Подолянин" свою справу вже зробили: проблему підняли, увагу влади та правоохоронних органів привернули. Нехай розбираються і роблять висновки.

Але дійсно парадоксально, що весь той срач, що робиться в каньйоні, і всі ті інші паркани і мури, які хазяї там понаставляли, що берегом не пройти, всіх начебто влаштовують - ніхто ніякого кіпєшу не піднімає. І те, що мужик приватизував собі башту по сусідству з Польською брамою і має там сарай, а берег повністю перегородив муром - теж нікого не колише. Те, що Дарчук зніс цілий квартал і збудував, що собі хотів, перекривши своїм готелем дзвіницю Петропавлівського костелу - ніби не те, щоб подобалося, але ані преса, ані громада галасу не зчинили.

Чому напали саме на "НС"? Звідки версії, що вони збиралися там будувати готель чи молитовний будинок? Звідки це переконання у лихих намірах?

Вони купу всього порушили - але це питання до влади, яка надала їм дозвіл і не узгодила їхніх проектів та не підключила до контролю природоохоронців. Хоча, ще раз нагадаю, вони у 2007 р. розробили дуже скурпульозну програму із чітким описом, що де росте, де які силурійські відклади, склали карту каньйону, де було визначено рекреаційні зони З РЕКОМЕНДАЦІЄЮ, ЩО ТАМ МАЄ БУТИ. Саме на цій ділянці, яку дали "НС" було рекомендовано зробити не табір, а човнову станцію (оскільки прибережна зона + зона під скелями, де ніц не можна робити). ПРОГРАМА КОШТУВАЛА 500 ТИС.ГРН.  На чорта її було робити, коли наступна після Мазурччака влада її не удосужилась прочитати і взяти за основу?

То хто в першу чергу винен? "НС", якій дали дозвіл робити там усе, що вони собі задумали, чи влада, яка надала їм під це ділянку, ЗАВІДОМО ДЛЯ ЦІЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ НЕ ПІДХОДЯЩУ?
"
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #1025 : 16 Апреля 2011, 22:37:56 »

ПРОГРАМА КОШТУВАЛА 500 ТИС.ГРН.  На чорта її було робити, коли наступна після Мазурччака влада її не удосужилась прочитати і взяти за основу?

То хто в першу чергу винен? "НС", якій дали дозвіл робити там усе, що вони собі задумали, чи влада, яка надала їм під це ділянку, ЗАВІДОМО ДЛЯ ЦІЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ НЕ ПІДХОДЯЩУ?
"

1. РосПил.

2. Бачили очі що купували.

Все ІМХА.

Какая великая нация!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #1026 : 16 Апреля 2011, 23:23:59 »

О, яка ж у тебе тонка і делікатна натура, виявляється Шокирован

Угу! А не знала? )
Тут есть еще одна фраза

Тема впорядкування каньйону стала розмінною монетою на місцевих виборах та об’єктом самопіару політичних партій. А торік  спроба ГО «Наша спадщина» «цивілізувати» шмат каньйону завершилася скандалом і судовими справами.

То есть все пиар. А Мы исполнители! А кто поджигал Нас? Надо почитать в начале ветки.

А потом вывод Журналиста! Не так? тот что я сбросил раньше.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1027 : 16 Апреля 2011, 23:38:02 »

Я підписуюсь під кожним своїм словом. Якщо у цих словах комусь ввижається осуд громади - це особисті проблеми із зором. Я, так між іншим, теж була частиною цієї громади Подмигивающий І все пам"ятаю.

Але стаття - не про НС. Стаття - про проблему каньйону в цілому. Я вже вище про це написала.

Я спробувала відкинути емоції і подати проблему  з різних сторін і з різних позицій. Щодо НС - нехай прокуратура робить свою справу. Я - не прокурор. Я не мала на меті когось звинуватити чи навпаки - поставити на п"єдестал. Влада проявила цілковиту непослідовність і невизначеність позиції щодо каньйону. На питання "Хто хазяїн і хто несе відповідальність" я відповіді не отримала.

Зараз знайшли "козла отпущєнія" - НС. Але вони фактично стали тільки тим лакмусовим папірцем, який показав проблему відсутності господаря і програми, що називається, "во всєй красє". І якщо так воно буде й надалі, то пирйде Пєтя, Вася чи Сірожа, захоче зробити в каньйоні щось дуже хароше - а вийде знову така ж сама лажа, навіть при всіх добрих намірах. Тому що я вже сказала, чому учись сынок
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #1028 : 16 Апреля 2011, 23:46:44 »

...Зате перша ж організація, яка взялася прибрати сміття, розчищати хащі, облаштовувати місце для здорового відпочинку отримала шквал гніву та протестів...

То это не Демчук сказал?

Если так, то я +1 к X.A.M.у.

Какая великая нация!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1029 : 16 Апреля 2011, 23:51:47 »

Хазяїн - барін Подмигивающий
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #1030 : 17 Апреля 2011, 09:42:05 »

Що насправді сталося... Купка підприємливих людей забажали прихопити шматок земельки та якось нею скористатись з метою власної наживи. Громада збунтувалась і вони заднім числом зліпили якийсь "горбатий проектик", щей ціну в 500тис придумали, щоб на жалість людям подавити - мол скільки потратились, то нехай вже ...
Якось робиться у нас в місті усе по-дрібному... То один прихопив шмат землі та ліпить на ньому якійсь "горщики", то в іншому місці щось намагаються зліпити... Не по-господарськи все це і не накористь та радість нашому місту та його громаді!
Забудову та розвиток каньону потрібно  починати з всеукраїнського конкурсу проектів та ідей. Залучити до цієї справи громадські організації, екологів, істориків, туристичний бізнес. Разом усім вибрати найкращу ідею та починати втілювати її у життя.
І цей проект повинен бути  одним з найкращих та оригінальніших у світі, бо таким є наш каньон! Щоб зарубіжні інвестори забажали брати участь в його втіленні.( Наприклад Український парк розваг, туристичний діснейленд , ЕкстрімЛенд - мека для любителів ектремальних видів спорту! т.д)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1031 : 17 Апреля 2011, 11:55:11 »

Не зношу, коли роблять висновки і домисли, не володіючи фактами.

Купка підприємливих людей забажали прихопити шматок земельки та якось нею скористатись з метою власної наживи.

ПРи всій повазі до вас, це ваша особиста думка. Дана організація до цього моменту проявила себе з кращого боку: вони провели масу дуже позитивних заходів, які їм не принесли жодної вигоди. У скандалах на тему нерухомості до цього моменту задіяні не були. В каньйон вони мали привести великі іноземні інвестиції - 1 млн.грн. Мета і проекти - ваше слово проти їхнього. Доведіть, що вони мали корисливі мотиви. Зараз цим займається прокуратура і суд.  

Громада збунтувалась і вони заднім числом зліпили якийсь "горбатий проектик", щей ціну в 500тис придумали, щоб на жалість людям подавити - мол скільки потратились, то нехай вже ...

Не заднім числом і не "горбатий проектик" - це серйозна наукова програма, розроблена ще при Мазурчокові 2007 р. Я особисто її бачила, тримала в руках і по діагоналі прочитала. Гроші виділялися з Фонду підтримки ініціатив місцевого самоврядування і частково з місцевого бюджету. Чи точно вся сума була потрачена саме на програму - це запитання до відповідних органів. Але досить того, що науковці чітко і ясно показали на карті, де можна влаштовувати рекреаційні зони, і що саме там можна робити. Чому минулого літа цього не врахувала міська влада, надаючи ділянку НС - питання не до мене.

Забудову та розвиток каньону потрібно  починати з всеукраїнського конкурсу проектів та ідей. Залучити до цієї справи громадські організації, екологів, істориків, туристичний бізнес. Разом усім вибрати найкращу ідею та починати втілювати її у життя.

Не знаю, як у вас, а у мене немає жодних ілюзій з приводу того, що прийде добрий дядя і просто так все прибере, виріже хащі і зробить з каньйону лялю. Мусять бути або кошти міського бюджету - під конкретну програму. Або громадські організації, або підприємці - тобто конкретні люди і конкретне фінансування під конкретні проекти. І ці самі ГО або підприємці неминуче матимуть бодай мінімальний зиск від своєї діяльності - інакше немає сенсу цим займатись. А от за тим, яка саме діяльність буде проводитись в каньйоні, як дотримаються природоохоронне законодавство, і поставлять чи не поставлять паркани - за цим мусить стежити міська влада, причому разом з екологами, істориками і ким там ще .

Лажа тільки в тому, що ми з вами давно не довіряємо нашій владі, тому і позиція така: ліпше нехай у каньйоні виють вовки, ніж хтось прийде і почне там щось робити - бо є реальна загроза "прихватизації" убей сибя ап стену
« Последнее редактирование: 17 Апреля 2011, 11:56:45 от Bulbaszkaero » Записан
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1032 : 17 Апреля 2011, 13:03:15 »

Наприклад Український парк розваг, туристичний діснейленд , ЕкстрімЛенд - мека для любителів ектремальних видів спорту! т.д)
   Не знаю, хто як, але особисто я якраз найбільше боюся оцього: "Мекка для екстремалів, діснейленд, парк розваг..." І оті "загальнонаціональні" проекти, котрі на повірку виявляються чиїмсь шкурним гарно проплаченим інтересом з величезними відкатами - це теж страшно. Бульбашка права в тому, що довіри до влади - абсолютно ніякої.
    Що ж стосується того, яка біла і пухнаста організація НС, котра з жодного зі своїх благодійних заходів не мала зиску - тут я притримуюсь іншої думки (теж абсолютно особистої).Одна з основних цілей таких релігійних (хоча свою релігійну приналежність вони начебто і не афішують) організацій - залучення нових вірян. І для цього не гребують ніякими засобами, а надто - тихонепомітною вербовкою дітей у так званих "християнських" таборах, де діти гарно відпочивають за невелику плату і якихось дві годинки в день читання релігійної літератури - ну чим не благодійність?
    Щодо серйозної наукової програми - то ми також її вже мали честь переглядати минулого року, але я чогось не пригадую, щоб при її розробці хтось спитав думки простих громадян, а не лише науковців та влади при Мазурчаку. Були громадські читання?
   І останнє: альтернативою запущеності каньйону не обов'язково має бути його культурно-архітектурно-розважальне відновлення. Персонально мені (і як я знаю, я не самотня) в мільйон разів більше подобається ідея залишити каньйон самим собою, елементарно слідкуючи за його станом  природньо-геологічної пам'ятки. Там можна прокласти туристичні маршрути, там є всі умови для скелелазання - хіба мало? А поділ на якісь зони, де оці 5 гектарів - заповідник, а наступні - вже ні, і так по черзі - на мою непрофесійну, але просто людську думку - зайве.
    І оті гроші та зусилля, котрі має прикладати місцева влада, я б спрямувала на запровадження жорсткого нагляду за станом каньйону, його одноразову генеральну чистку від сміття та постійний патронат.
Все - моя власна точка зору, маю надію, нічим не гірша за інші. Без домислів.
« Последнее редактирование: 17 Апреля 2011, 13:04:22 от Luiram » Записан

skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #1033 : 17 Апреля 2011, 13:09:48 »

І останнє: альтернативою запущеності каньйону не обов'язково має бути його культурно-архітектурно-розважальне відновлення. Персонально мені (і як я знаю, я не самотня) в мільйон разів більше подобається ідея залишити каньйон самим собою, елементарно слідкуючи за його станом  природньо-геологічної пам'ятки. Там можна прокласти туристичні маршрути, там є всі умови для скелелазання - хіба мало? А поділ на якісь зони, де оці 5 гектарів - заповідник, а наступні - вже ні, і так по черзі - на мою непрофесійну, але просто людську думку - зайве.
    І оті гроші та зусилля, котрі має прикладати місцева влада, я б спрямувала на запровадження жорсткого нагляду за станом каньйону, його одноразову генеральну чистку від сміття та постійний патронат.

Повністю згодна. Каньйон має залишатися незайманним і чистим, а на це багато коштів не треба.
« Последнее редактирование: 17 Апреля 2011, 13:11:02 от skarlet » Записан

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
lata
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #1034 : 17 Апреля 2011, 14:05:28 »

Саме цікаве що він таким і залишаеться незайманим но на жаль не чистим. А міська влада не буде його інвестувати поки не побачить в цьому пряму зацікавленність. І перейматись долею каньйона будуть лише не байдужі до нашої придоди та навколишнього середовища люди. І таких теж в нас не багато .
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1035 : 17 Апреля 2011, 15:28:46 »

Дійсно, незайманим dead

* SDC15673ю.JPG (59.96 Кб, 448x336 - просмотрено 207 раз.)

X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #1036 : 17 Апреля 2011, 17:42:16 »

. В каньйон вони мали привести великі іноземні інвестиції - 1 млн.грн. Мета і проекти - ваше слово проти їхнього. Доведіть, що вони мали корисливі мотиви. Зараз цим займається прокуратура і суд. 
Я их просил показать проект! Что там будет! А они сказали, как и ты. Вы только приходите туда мусорить и собирать подписи! Есть проект, а дулю я вам покажу!
Если проект не показывают, значит есть что скрывать!
Где ПРОЕКТ? Что должно быть? Кто имел право попасть за колючую проволку? Кто отвечает за контроль? У тебя есть ответы или есть уже бесплатный абонемент?
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1037 : 17 Апреля 2011, 17:55:41 »

Х.А.М., а це вже наєзд. Ти мене, здається, знаєш не перший рік, щоб робити подібні закиди.

Або його просто нема. Люди собі роблять, як робиться, не маючи готової картинки, і по ходу вирішують - тут зобимо те,  а тут - оте.

Где ПРОЕКТ? Что должно быть? Кто имел право попасть за колючую проволку? Кто отвечает за контроль?

А оце головне запитання, на яке я особисто не маю відповіді. Хто і чому виділив їм ділянку? Хто мав контролювати їхню діяльність? Хто несе відповідальність за те, що в результаті вийшло?

Я як представниця кам"янецької громади маю ставити це запитання не НС - вони цю ділянку не самозахватом взяли - їм її виділили. І їм дали повний карт-бланш, не маючи перед очима проекту. Я запитання хочу ставити до того, кого я обрала керувати містом і хто з моїх податків отримує зарплатню.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #1038 : 17 Апреля 2011, 18:04:20 »

Нет!
Это я у них должен спросить, каково тут забор, и что вы без разрешений тут режете, ровняете и строите. Потому что ОНИ это делают! И они за забор не пускают!

А за то что я спрашиваю, меня называют засланным казачком. )
« Последнее редактирование: 17 Апреля 2011, 18:05:38 от X.A.M. » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1039 : 17 Апреля 2011, 18:06:57 »

Повністю згодна. Каньйон має залишатися незайманним і чистим, а на це багато коштів не треба.

Щоб каньйон залишався незайманим і чистим, потрібна певна міська програма. Все одно потрібно ліквідувати стихійні звалища (тільки на це виділено 40 тис.грн. - це безкоштовно не зробиш), вирішити проблему каналізації і стоків мешканців каньйону, розчистити береги від самосівів та прибрати залишки закинутих будівель. Потрібно розібратися з господарями, які масово позахоплювали собі шматки берега і поставили загорожі до самої річки (там мають городи, що є заборонено Водним кодексом, туалети і гноярки). Щоб зробити лише це, потрібні кошти, і немалі кошти. На самих лише волонтерах тут не виїдеш.

Далі. Потрібне щось на зразок екологічної поліції, яка буде наглядати за дотриманням чистоти в каньйоні і відловлювати та штрафувати господарів, які роблять звалища і отдихающіх, які залишають по собі самі знаєте що. Це теж - певна стаття витрат.

Щодо зони відпочинку в каньйоні - чому б і ні? Чому б не було тієї самої човнової станції, щоб можна було проплисти оцю петлю на Смотричі на човні або байдарці? Чому б не облаштувати місця для мангалів, щоб не палили траву скрізь, де кому забажається? Чому б не облаштувати пляж чи ті самі екстремальні доріжки, які так популярні уже у великих містах? Було б здорово, якби громадські організації чи підприємці мали закріплену ділянку берега, де б підтримували порядок і облаштували зону відпочинку, дотримуючись усіх законів і без встановлення заборів. Але робити це треба з головою, а не так, як у нас це робиться dead
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1040 : 17 Апреля 2011, 18:12:26 »

Нет!
Это я у них должен спросить, каково тут забор, и что вы без разрешений тут режете, ровняете и строите. Потому что ОНИ это делают! И они за забор не пускают!

А за то что я спрашиваю, меня называют засланным казачком. )

Хто тебе так називає?

Дерева зрізалися, наскільки мені відомо, за дозволом природоохоронців. Було  описано ті дерева, які можна було знести (не рахуючи самосівів). Якщо ж вони вирізали зверх того, що було дозволено - мають відповісти за законом. Наші з тобою суперечки тут нічого не дадуть - це вже справа суду.

Спортивні майданчики на березі - це пряме порушення Водного кодексу, за це вони отримають відповідне покарання. Щодо будівель, то жодної капітальної вони не робили - це дерев"яні конструкції без фундамента, які легко знести. Їм це було дозволено. З забором - історія зрозуміла, через забор кам"янчани і повстали. Це було пряме порушення, і через це головним чином вони мають свої проблеми з правоохоронними органами. Ми свою місію виконали. Крапка.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #1041 : 17 Апреля 2011, 18:20:34 »

А почему этого в статье нет, а есть хорошие ребята которые хотели убрать и плохие которые собирали подписи?
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1042 : 17 Апреля 2011, 18:57:36 »

А де там написано "хорошиє рєбята" чи "плохіє рєбята"? Я комусь давала характеристику? Я сказала про абсурдність ситуації. І я по-чесному вважаю її абсурдною: при здавалося б найкращих намірах вийшла повна лажа. Ми молодці що відстояли свою позицію (нас навіть Каспров похвалив Шокирован). Вони - немолодці, що нікому нічого не сказали, не посвятили в свої плани і порушили купу всього. Забор - це був апофеоз. Про все це у статті є, якщо читати не одне речення, а від початку до кінця Подмигивающий

Ну але ж розумієш, що тут, як у медицині: є причина хвороби, а є симптом. Можна ліквідувати симптоми, але здоровим при цьому не станеш. Так от, скандал із НС - це лише симптом, чиряк на попі. А інфекція - вона глибше, в організмі. Ситуація з НС лише показала, як працює влада, як відбувається "спадковість" влади, і як започатковані однією владою проекти, що коштують сотні тисяч гривень, тупо йдуть псові під хвіст, бо кожгна нова мітла мете в іншому напрямку. Не було б цього - Нестерук і його команда одразу ж сказали: "Ви, канєшно, гарні хлопці, але науковці чорним по білому написали, що на цій ділянці таборів будувати не мона" (крім того, було ж колись рішення виконкому, яким відселяли з того району людей, і було обгрунтування). Можливо, НС запропонували б іншу ділянку, де ставити табори можна, або взагалі б не погодились на спокусливу пропозицію. Жодних громадських слухань на цю тему проведено не було. Хто і яким чином приймав рішення ? Хто поставив свій підпис на дозволі? От до того - всі претензії.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1043 : 17 Апреля 2011, 19:06:30 »

Або його просто нема. Люди собі роблять, як робиться, не маючи готової картинки, і по ходу вирішують - тут зобимо те,  а тут - оте.
Ну, якщо це так, то тим більш обурливо. Люди без проекта, пардон, туалет навіть не будують, бо як можна будувати щось, не знаючи що? А тут...
Але я ж прекрасно пам'ятаю, як про  проект захоплено розказував "Край кам'янецький", і як той проект на очах видозміновався у відповідь на наш запит, а потім вже, в фільмі про всю цю ситуацію Каспров сказав, що проект в розробці  у архітектора (?)
Щоб каньйон залишався незайманим і чистим, потрібна певна міська програма.
  Тут я  згодна цілком з Бульбашкою , і про фінансування, і про екологічну поліцію, і про встановлення порядку. А от щодо зони відпочинку...У великих містах  роблять ті самі доріжки, бо в них нема каньйону - я так думаю. Доріжки, гойдалки, корти і таке інше можна робити і в парку нагорі, та, власне, будь-де.  Чому саме в каньйоні??
   А човнова станція на Смотричі, який під мостом переїжджає грузовик - це вже нонсенс. Ні, зрозуміло, можна викопати такий канал, що й майбутній човен Карпухи пройде, але от чи треба? Петлю Смотрича вже об'їжджають на БРДМі - скоро колії будуть, бо тая машинерія все підминає  під себе
...підприємці мали закріплену ділянку берега, де б підтримували порядок і облаштували зону відпочинку, дотримуючись усіх законів і без встановлення заборів.
І хто скількох таких підприємців знає - підніміть руку?
« Последнее редактирование: 17 Апреля 2011, 19:10:43 от Luiram » Записан

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1044 : 17 Апреля 2011, 19:28:32 »

Човни у нас можуть плавати на невеликих ділянках, а от байдарки, здається проходять по петлі, бо поляків бачу щоліта, що з власними приходять і сплавляються:) Любінська розповідала про те, що вони пропонували у програмі створити водний туристичний маршрут. Дуже зручно тим, що пройшовши петлю до кінця, автоматом опиняєшся на тому ж місці, звідки почав подорож. Щодо БРДМу природоохоронці дуже проти, про це є у статті. Але проти нього громада і преса так дружно чомусь не повстають, хоча ця машина страшенно нищить берег річки. Більше того, ця машина всіляко піариться і бере участь у найбільш презентативних заходах міста убей сибя ап стену.

Також природоохоронці пропонували на певних ділянках максимально відкрити скелі, очистивши берег від самосівів - де виходять силурійські відклади, щоб їх можна було і самим роздивитись, і показати туристам.

Доріжок у каньйоні не потрібно, але й тих розвалин і хащів там також не потрібно. В ідеалі мав би бути чистий берег, можливо, з облаштованими місцями для вогню. Можливо, із ділянками, де "чайники" можуть погратися в туризм і альпінізм під наглядом інструкторів (як платна послуга).

У тій же згадній програмі було запропоновано як зону активного відпочинку ділянку біля греблі неподалік Старої фортеці: там і місця багато, і вода достатньо глибока, і не під скелями - є де розвернутись.

Щодо того, за ким мають бути закріплені ділянки? Ну для початку місто могло б створити ЖЕК чи якусь іншу структуру, яка б займалась виключно каньйоном від "А" до "Я" - починаючи від прибирання, і закінчуючи створенням і втіленням різних програм та залученням коштів. Зона все-таки дуже велика і стратегічно важлива для міста.

Є організації, які користуються каньйоном постійно: ті ж альпіністи та туристи, які там і тренуються і проводять змагання. Було б логічно, щоб вони наглядали за тією ділянкою каньйону, прибирали та підтримували в належному стані. Є туристичні фірми, які зацікавлені прокласти в каньйоні свої маршрути, є пластуни, які, можливо, також зацікавлені в проведенні там своїх занять. Можливо, хтось захотів би давати там напрокат байдарки і на цьому заробляти, або влаштовувати кінні прогулянки. Є ж цілком нормальні варіанти екологічного дозвілля. Але зовсім безхозним каньйон залишатись не може!

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1045 : 17 Апреля 2011, 19:40:19 »

Щодо БРДМу природоохоронці дуже проти, про це є у статті. Але проти нього громада і преса так дружно чомусь не повстають, хоча ця машина страшенно нищить берег річки. Більше того, ця машина всіляко піариться і бере участь у найбільш презентативних заходах міста убей сибя ап стену.
Питання на засипку: чому громада (це хто?) і преса, зокрема, не повстають проти БРДМу?
 Не далі як вчора сама бачила, як хлопці з БРДМу практично за руки затягали туристів в машину, незважаючи на благання тих, що вони ще по місту погуляти хочуть, подивитися, бо ж не місцеві. А потім він, жовтенький, таки їхав швиденько так внизу біля башти Баторія, повз оті чудові "архітектурні пам'ятки" з старих дощок та іржавої бляхи - саме те, що хотіли побачити гості міста і що варто їм показувати

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #1046 : 17 Апреля 2011, 20:35:55 »

Не зношу, коли роблять висновки і домисли, не володіючи фактами.

Купка підприємливих людей забажали прихопити шматок земельки та якось нею скористатись з метою власної наживи.

... Доведіть, що вони мали корисливі мотиви.

1.

2.
...Але незрозумілим залишається факт непричетності того ж об’єднання підліткових клубів до, так би мовити, початкового будівництва у каньйоні, а саме до прибирання території від сміття та її благоустрою.
Як повідомила нам у розмові директор об’єднання підліткових клубів Катерина БЛАЖКО, цього року жодних спільних робіт із МГО «Наша спадщина» не було проведено.
- По-перше, ми не маємо права на користування земельною ділянкою в каньйо-ні, - наголосила Катерина Іванівна, - тим паче, що це землі природно-заповідного фонду. По-друге, жодного договору про співпрацю з «Нашою спадщиною» ми не укладали. Ні прибиранням, ні благоустроєм території каньйону не займалися. А тепер виходить, що з нас ще й можуть зробити крайніх?
Тож поки об’єднання підліткових клубів ні сном ні духом не знає, чим їм доручила займатися міська вдала, МГО «Наша спадщина» активно і практично на голому ентузіазмі розчищає каньйон від сміття і чагарників.

Так подходит?

+ спросите у грм. Г. как можно получить землю в Каменце.

Щоб каньйон залишався незайманим і чистим, потрібна певна міська програма.
  Тут я  згодна цілком з Бульбашкою , і про фінансування, і про екологічну поліцію, і про встановлення порядку.

А чем прокуратура и экологическая инспекция не угодили?

Или если это назовут полиция то все будет по другому? Подмигивающий

Какая великая нация!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #1047 : 17 Апреля 2011, 21:18:46 »

Під екологічною поліцією маються на увазі люди, котрі безпосередньо патрулюватимуть каньйон, тикатимуть мордами в сміття штрафуватимуть порушників, слідкуватимуть за порядком та станом каньйону. Не думаю, що це прямі обов'язки працівників прокуратури

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #1048 : 17 Апреля 2011, 21:22:30 »

Это работа инспекции, это та которая разрешила вырубку деревьев...

Какая великая нация!
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #1049 : 17 Апреля 2011, 21:48:51 »

Да-ааааа, шановні форумчани, не був два дні на форумі, а тут такого накатали, що до ранку не прочитати. Що ж, молодці що вболіваєте за наше місто. РЕСПЕКТ!
Страниц: 1 ... 33 34 [35] 36 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти