Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
18 Июля 2019, 16:51:35
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Строительство под "новоплановским" мостом.
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Строительство под "новоплановским" мостом.  (Прочитано 175390 раз)
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #120 : 23 Июня 2010, 16:15:36 »

i бетоннi парасольки вiд пляшок. Смеющийся
це, до речi, не флуд-тема серйозна-висота скелi в районi будiвництва десь 35-38 метрiв.
а молодь в цiй частинi парку бухати полюбляє beer... gf,bkb yfufvb
« Последнее редактирование: 23 Июня 2010, 16:16:07 от nik?-nik! » Записан
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #121 : 23 Июня 2010, 16:18:44 »

Значить, збудують ще одну огорожу зверху. Метрів так вісім висотою, і на відстані не менше 30 м від скелі - шоб  ніхто не докинув.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #122 : 23 Июня 2010, 22:36:54 »

Залишається тільки одне питання: з чудово "благоустроєними" майданчиками, кафешками, басейном (нехай і стерильної чистоти), парасолями , шезлонгами та восьмиметровою огорожею - чи залишиться каньйон у  списку ЮНЕСКО на всесвітню спадщину? *вопросище*

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #123 : 23 Июня 2010, 22:44:37 »

Кстати, по моему это и по правилам противопожарным, эвакуационным в случае пожаров или оползней, обвалов должно быть запрещено!!! Если к примеру с Чёртого колеса кто-то спрыгнет в каньон и нечаяно сломает лодыжку, то как медики с носилками к нему прибегут? Хи!
Нічого смішного,в 80-х роках мій брат впав в тому місці зі скали,якраз напроти Старої фортеці, переломав позвонок,крововилив в мозок, пролежав  усю ніч... ласка Божа ранком люди йши побачили,спасли братана.
А недай Боже зараз...

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #124 : 24 Июня 2010, 07:56:47 »

Тільки з того берега...гуляв з псом...небачив турніків, бігових доріжок,і т.д. Бачив розрівнянні майданчики під забудову чогось....і багато однотипних,схожих, наметів.Місцевим розповідають , що будують лагер для дітей. Але "девсвенные" місця вже не є акими, грейдер попрацював.

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #125 : 24 Июня 2010, 09:14:15 »

знаєте, якщо там буде дитячий євангелiстський табiр, то це нiби непогано, але, думаю, пересiчному кам*янчанину це нафiг не потрiбно, тим паче, якщо пiд нього буде вiдхапано добрий шмат старих добрих "шашличних" мiсць.
« Последнее редактирование: 24 Июня 2010, 09:15:24 от nik?-nik! » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #126 : 24 Июня 2010, 09:29:13 »

Натрапила на блог Андрія Сафронова.
Пости з великою кількістю фоток:http://blogs.mail.ru/mail/andrushkatan/2DBA83CE5AA9218F.html, http://blogs.mail.ru/mail/andrushkatan/144F11DD540C5F7A.html

* каньон.JPG (159.48 Кб, 600x450 - просмотрено 152 раз.)
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #127 : 24 Июня 2010, 09:30:21 »

Есть такая контора - "Народный контроль". Президент А. Дубовий (президент ШШК "Гроссмейстер"). он мастер задавать правильные вопросы властям. ему не откажут в ответе о законности строительства в каньйоне.
-Кто бы с ним  встретился?
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #128 : 24 Июня 2010, 09:33:54 »

Та Дубовий-то скаже, але хто ж це запише? жжошь, сцуко, я в истерике Дядя Толя - добрий дядько, коли треба навчити малявок грати в шахи. А в якості народного контролю - повний неадекват. Але та, питання завадати не боїться Показывает язык
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #129 : 24 Июня 2010, 09:38:01 »

Стаття в "Діловому місті": http://www.kam-podil.com/index.php?option=com_content&task=view&id=254&Itemid=1

Уже всі газети "відзначились" на тему каньйона, тільки "Подолянин" щось мовчить Непонимающий
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #130 : 24 Июня 2010, 09:40:50 »

Шо може зробити кожен - це взяти фотік і піти в каньйон. Якшо вдається пройти на територію, лазити повсюду і фотати все шо там діється. При спілкуванні  з охороною чи робітниками - вмикаємо відео, потім - на ютуб і  сюди. Багато толку не буде, але будемо  знали   шо там сі робе конкретно в даний момент, ну і забудовники  будуть в курсі, шо за ними спостерігають
и не забывать о том, что предложил georg.
увидев "что-то не то" бегом к знакомым журналистам.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #131 : 24 Июня 2010, 09:44:17 »

Головною метою міської громадської організації «Наша спадщина» є не отримання прибутку з цього проекту, а навпаки – створення хороших умов для відпочинку, пропаганда здорового способу життя, моральних і духовних цінностей, навчання людей бережного ставлення до природи і свого міста.(с) "Дiлове мiсто"

як би хотiлося в це вiрити...
CHUBACH
Пользователь
**

репутация +2/-0

Хороший человек видит хорошие знаки.

« Ответ #132 : 24 Июня 2010, 09:46:50 »

Встречаемся и идем, пивка попьем,можна курицу или свининку пожарить.А пройти туда без проблем!

О Великий Дух, чей голос я слышу в ветрах,
Я прихожу к тебе, как один из множества твоих детей.
Мне нужны твоя сила и мудрость.
Сделай меня сильным не для возвышения над моим братом,
но для победы над моим величайшим врагом - cамим собой.
ASSA
Старожил

репутация +3/-8

ИСТИНА ВНУТРИ НАС!

« Ответ #133 : 24 Июня 2010, 11:47:03 »

Дефицит - Халява - Клапан. Стандартная схема СОВКА! Об этом ещё Макаревич в своё время пел! Ха! Ха! Ха!

* Заборщик.JPG (145.75 Кб, 600x398 - просмотрено 184 раз.)
CHUBACH
Пользователь
**

репутация +2/-0

Хороший человек видит хорошие знаки.

« Ответ #134 : 24 Июня 2010, 15:08:09 »

я єтого мущину знаю его отец раньше был( щас не знаю)просвитером у шдундов.

О Великий Дух, чей голос я слышу в ветрах,
Я прихожу к тебе, как один из множества твоих детей.
Мне нужны твоя сила и мудрость.
Сделай меня сильным не для возвышения над моим братом,
но для победы над моим величайшим врагом - cамим собой.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #135 : 24 Июня 2010, 16:44:09 »

Та Дубовий-то скаже, але хто ж це запише?

А може без Дубового?
Якось так:

__________________________________________________________________________________________________________
Голові К-П міськради
Нестеруку А.М
Мешканців К-П
джоржа,бульбашки,громозеки,мітрія,парильщика,луірам... (всього .....підписів)

Відкритий лист.

Шановний Анатолій Макарович
Останнім часом в місті поширюються різноманітні чутки про будівництво в Смотрицькому  каньоні, викликані  насамперед, браком об'єктивної інформації та розбіжністю в версіях, які подаються різними медіа (зокрема в газеті "Край Кам'янецький  від (дата?) йшлося про заплановане будівництво  басейну та будинків для відпочинку, в інших виданнях - лише про благоустрій та спортивні майданчики)

Для уникнення непорозумінь просимо Вас оприлюднити наступну інформацію:

1. Договір передачі території Смотрицького каньйону МГО "Наша Спадщина"
2. Проект будівництва/ благоустрою,  відомості про підрядну організацію,яка виконує роботи, термін завершення робіт.
3. Висновки природоохоронних організацій, якщо такі робилися
4.Детальну інформацію про  МГО "Наша спадщина" (статут, шо ще?)
5. Заплановану вартість будівництва, реквізити інвесторів, суми  та умови надання інвестицій.
6.  Орієнтовний перелік послуг, які надаватимуться в зоні відпочинку  та їх вартість для мешканців  міста.
7.  Копію дозволу, виданого МГО "Наша Спадщина" на суцільне перекриття території каньйону та  обмеження доступу населення до р.Смотрич
Сподіваємось, що дана інформація не є крнфіденційною та перешкод дл яїї оприлюднення немає
Просимо Вас опублікувати відповідь в міській пресі, а детальну інформацію та проект -  на офіційному сайті Кам'янець-Подільської Міської Ради.
Дякуємо за розуміння

Мешканці Кам'янця-Подільського:  ( мульйон підписів)

____________________________________________________________________________________

ЗИ. малява - чорновик. Включаємо моск  і думаємо, як зробити її культурнішою та чіткішою. Єслі шось надумається - копіпейст, і свої правки жирним шрифтом.
Коли все буде готово - занести в секретаріат мера, (секретар має зареєструвати  лист за номером.....,) копії розіслати в медіа.

Якшо там все грає і співає, то ніяких проблем не виникне.  Якшо виникнуть -  будем робили висновки і думати шо  далі.

Кстаті, якшо всі підписи не влізуться на одну сторінку - має  ж бути якась типова форма, шоб не сказали шо то не до цього листа?
« Последнее редактирование: 24 Июня 2010, 16:48:23 от georg » Записан

Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #136 : 24 Июня 2010, 17:42:01 »

Складно написал, молодца!
Еще, кроме прессы и сайта, куда вряд ли поступят сведения, надо указать ФИО и адрес того, на чье имя должны дать ответ в 30-дневный срок согласно закона про звернення громадян
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=393%2F96-%E2%F0

"Письмове звернення   без   зазначення  місця  проживання,  не  підписане автором (авторами),  а також  таке,  з  якого  неможливо
встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає."
« Последнее редактирование: 24 Июня 2010, 17:45:26 от vodopyan0ff » Записан
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #137 : 24 Июня 2010, 17:48:07 »

А я бы Убрал "Шановний", а перед "Мешканці Кам'янця-Подільського" поставил Улыбка
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #138 : 24 Июня 2010, 20:03:25 »

Нууу, Джоржище!!!!!! МЕГАРЕСПЕКТ  clap-1 Краще і не сформулюєш:) Відчувається навик складати офіційні папери:) Деталі треба ще обмозгувати, міркування викладу пізніше - коли оклигаю від культурного шоку gf,bkb yfufvb
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #139 : 24 Июня 2010, 23:18:46 »

Чудовий докУмент, georg! Улыбка Мої п'ять копійок до нього (в очікуванні виходу Бульбашки з шоку, з культурного Смеющийся):

Голові К-П міськради
Нестеруку А.М
Мешканців К-П
джоржа,бульбашки,громозеки,мітрія,парильщика,луірам... (всього .....підписів)

Відкритий лист.

Шановний Анатолій Макарович
Останнім часом в місті поширюються різноманітні чутки про будівництво в Смотрицькому  каньоні, викликані  насамперед, браком об'єктивної інформації та розбіжністю в версіях, які подаються різними медіа (зокрема в газеті "Край Кам'янецький  від (дата?) йшлося про заплановане будівництво  басейну та будинків для відпочинку, в інших виданнях - лише про благоустрій та спортивні майданчики)

Для уникнення непорозумінь просимо Вас оприлюднити наступну інформацію:

1.Відомості про організацію, на балансі якої на даний час перебуває геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" (або принаймні та її частина, що відноситься (належить?)  безпосередньо до території м.Кам’янця-Подільського)
2. Договір передачі території Смотрицького каньйону МГО "Наша Спадщина"
3. Проект будівництва/ благоустрою,  відомості про підрядну організацію,яка виконує роботи, термін завершення робіт.
4. Висновки природоохоронних організацій, якщо такі робилися
5.Детальну інформацію про  МГО "Наша спадщина" (статут, приналежність до певного релігійного напрямку, репутація)
6. Заплановану вартість будівництва, реквізити інвесторів, суми  та умови надання інвестицій.
7.  Орієнтовний перелік послуг, які надаватимуться в зоні відпочинку  та їх вартість для мешканців  міста.
8.  Копію дозволу, виданого МГО "Наша Спадщина" на суцільне перекриття території каньйону та  обмеження доступу населення до р.Смотрич
Сподіваємось, що дана інформація не є конфіденційною та перешкод дл яїї оприлюднення немає
Просимо Вас надіслати відповідь за адресою www.kam-pod.net, (чи якось так, точно не знаю) а також опублікувати її в міській пресі, а детальну інформацію та проект -  на офіційному сайті Кам'янець-Подільської Міської Ради.
Дякуємо за розуміння

Мешканці Кам'янця-Подільського:  ( мульйон підписів)
« Последнее редактирование: 24 Июня 2010, 23:19:23 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #140 : 24 Июня 2010, 23:55:19 »

грамотным письмом в министерство остановлено строительство "отелягетьмань" перед Хотинской крепостью - там небыло відповідних дозволів та погоджень. Письмо было от общественной организации написано. 

А там бюджет гораздо круче и "папы" повлиятельней.... -у нас есть шансы.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #141 : 25 Июня 2010, 02:18:14 »

Я не корректор, но может к моему мнению прислшаются.
1.Останнім часом в місті поширюються різноманітні чутки про будівництво в Заповідній частині р. Смотрич  (про що? ) Про заплановане будівництво  басейну, будинків для відпочинку та спортивних майданчиків .    
 Ці чутки, викликані  насамперед браком об'єктивної інформації, та розбіжністю в версіях, які подаються різними медіа (зокрема в газеті "Край Кам'янецький  від (дата?)

далі по тексту

« Последнее редактирование: 25 Июня 2010, 02:43:21 от dedushka_Ho » Записан
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #142 : 25 Июня 2010, 02:54:07 »

Слово "насамперед"  треба відокремити комами: "...викликані, насамперед, браком інфи..."
« Последнее редактирование: 25 Июня 2010, 02:55:31 от dedushka_Ho » Записан
Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #143 : 25 Июня 2010, 11:33:03 »

Просимо Вас надіслати відповідь за адресою www.kam-pod.net, (чи якось так, точно не знаю) а також опублікувати її в міській пресі, а детальну інформацію та проект -  на офіційному сайті Кам'янець-Подільської Міської Ради.

Никто на кам-под.нет и в прессу ничего не даст. Ответ дается почтой по адресу обратившегося.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #144 : 25 Июня 2010, 11:50:40 »

Копії звернення потрібно віднести в газети, і в принципі, Нестерук цілком може дати відповідь і в газети - він позиціонує себе як "відкритий" мер. Але все ж таки потрібно вказати адресу людини, на яку має прийти офіційна відповідь.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #145 : 25 Июня 2010, 15:13:37 »

Luiram - про власника - в тему. Пропоную так:
"Відомості про організацію, на балансі якої на даний час перебуває геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" (а саме та її частина, що передана в користування ГО "Наша Спадщина ")"

По релігійній  приналежності та репутації - організація ж тіпа громадська, а не релігійна. А репутація - занадто розмите поняття, шоб на такий запит давали офіційну відповідь.
Про кам-под.нет  можна було б говорити, якби це було офіційне інтернет-видання. А так - чому не кампот, жужа чи інфо.кп.км.юей?
   Дєда ХО - чутків нємєряно різних - від молітдому до турбази, всі перераховувати - несерйозно.
по пунктуації - мабуть шо таки ком не треба

Кстаті,є  бонус з жужі - .
крім статуту можна попросити відомості про склад керівництва центральних статутних органів (із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження, місця постійного проживання, посади (заняття), місця роботи, № роб. тел.)

Про форму для підписів - є якась інфа?
« Последнее редактирование: 25 Июня 2010, 15:15:23 от georg » Записан

Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #146 : 25 Июня 2010, 15:37:00 »

Когда я писАл коллективное - то просто после самого обращения шли:
подпись - ФИО
подпись - ФИО
подпись - ФИО и т.д
правда, все поместилось на 1 стр.

ЗЫ. через 30 дн. ответ пришел, правда, в духе "вы нам про Фому, а мы вам - про Ерёму"
« Последнее редактирование: 25 Июня 2010, 15:40:12 от vodopyan0ff » Записан
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #147 : 25 Июня 2010, 15:38:35 »

Сподіваюсь, на одну сторінку воно не влізе  Подмигивающий

dino
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #148 : 25 Июня 2010, 17:36:36 »

clap-1 Круто як в нас все в камянці - зразу все всі не так як треба - але знають!
Я  знаю "Нашу Спадщину" по організації змагань Підліткові ігри - нормально з ними співпрацював багато енергії і сил вони вкладають в молодь міста - а злі язики бовтають що завгодно -
Не думаю я що вони щось погане будуть робити - побільше б у місті таких ГРОМАДСЬКИХ - організацій - дійсно гарні люди
а на скільки я знаю в каньйоні мають підготувати площадку для віпочинку молоді - і проведення так званих "Екстрім змагань"
дісно найблищий подібний табір в Египті - багато є в США - єв Кореї - навіть в росії нема - а в нас в камянці буде .
Так ось !!!
Моя особиста думка що все це через те що ця земля не дісталась комусь з колишніх рекетерів - нині бізнесменів поважних
ось і заказали вони ці всі статі і публікації - доречі висвітлені однобоко - чухаються вони тепер думають що чому ця земля піщшла на благо людям а не в нас і ми не строємо там новий - Кузкин готель клаб або хаус або ...
Так що даремно все це бо люди ці порядні !!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #149 : 25 Июня 2010, 18:35:37 »

Діно, ти не вгадав. Насправді це все робиться на замовлення УПЦ МП - вони теж там хочуть робити табір, але не з баптистським уклоном, а з православним.
« Последнее редактирование: 25 Июня 2010, 18:36:41 от georg » Записан

Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 36 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти