Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
17 Июля 2019, 11:36:46
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Строительство под "новоплановским" мостом.
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 36 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Строительство под "новоплановским" мостом.  (Прочитано 175369 раз)
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #30 : 16 Июня 2010, 10:45:57 »

кстати, концепция концепцией, но если уже зеленый заборчик стоит, а ребята че-то рубят, копают, то должен быть утвержденный план строительства.
вот его можно (и нужно!) было бы обнародовать.
тогда б и не было этих гаданий.
правда, если там молитвенный "домик" всетаки предусмотрен, то никто такого "светить" не захочет Подмигивающий
но, в любом случае, народ имеет право знать.
« Последнее редактирование: 16 Июня 2010, 10:46:50 от nik?-nik! » Записан
YUE
Старожил

репутация +5/-1

« Ответ #31 : 16 Июня 2010, 11:15:43 »

... но, в любом случае, народ имеет право знать.

С чего бы вдруг?)
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #32 : 16 Июня 2010, 11:25:17 »

с того, что на зеленом заборчике или около него по закону должен быть прикреплен так называемый "паспорт строительства", где для народа должно быть
расписано-что за обьект, кто заказчик, кто подрядчик и даже чертеж внешнего вида должен быть.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #33 : 16 Июня 2010, 11:35:48 »

Так може, є. Хто туди спускався?
« Последнее редактирование: 16 Июня 2010, 11:39:02 от Бульбашка Aero » Записан
Gosha
Ветеран

репутация +10/-3

"...а где пастух дурак, там и собаки дуры!"

« Ответ #34 : 16 Июня 2010, 11:38:16 »

Было бы интересно картинку посмотреть.
« Последнее редактирование: 16 Июня 2010, 11:44:55 от Gosha » Записан
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #35 : 16 Июня 2010, 11:38:40 »

2Бульбашка
то варта туди спуститись i взнати.
я зможу зробити це лишень в суботу-приiду в рiдне мiсто Улыбка
« Последнее редактирование: 16 Июня 2010, 11:42:32 от nik?-nik! » Записан
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #36 : 16 Июня 2010, 11:39:43 »

Перплутала, вже виправилась Строит глазки
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #37 : 16 Июня 2010, 15:48:55 »

ПОЛОЖЕННЯ
про геологічну пам'ятку природи загальнодержавного значення
"Смотрицький каньйон".

1. Загальні засади.
1.1 Геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" - глибока вузька долина р. Смотрич із стрімкими схилами i унікальними виходами на денну поверхню силурійських вапняків. Є місцем зростання рідкісних видів рослин серед яких: шиверекiя подільська, півники угорські, ковила волосиста, занесені до Червоної Книги України. Заповідана постановою Ради Міністрів УРСР №139 від 21.03.1984 р.
1.2 Загальна площа геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" становить 80.0 га. Знаходиться у Кам'янець-Подільському р-нi, бере початок у с. Голоскiв, проходить по території м. Кам'янець-Подiльський i закінчується у с. Цибулiвка. Знаходиться у землекористуванні: с. Голосків 7 га, УЖКГ - 49 га, с. Колибаївка 3,5 га, с. Панівці - 21,5 га.
1.3 Геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" входить до складу природно-заповiдного фонду України, яка охороняється як національне надбання, є складовою частиною системи природних територій та об'єктів, що перебувають під особливою охороною.
1.4 Ліквідація, реорганізація, геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон", а також зміна границь, проводиться згідно чинного законодавства.
1.5 Поштові адреси землекористувачів:
Хмельницька область, Кам'янець-Подiльський р-н, с. Голосків, Сільська Рада; с.Колибаївка, Сільська Рада; м. Кам'янець-Подільський, міськвиконком, управління житлово-комунального господарства, вул. Соборна, 5.
2. Мета створення i завдання геологічної пам'ятки природи
загальнодержавного значення
"Смотрицький каньйон".
2.1 Геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення входить до складу природно-заповiдного фонду України.
2.2 Головним завданням геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" є збереження розрізу силурійських відкладів та розвитку осадових порід. Збереження рідкісних рослин, які зростають на схилах каньйону, занесених до Червоної Книги України. Ст.27 З.У. про ПЗФ України.
2.3 Геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення, може використовуватись в естетичних, виховних, наукових, природоохоронних, рекреаційних цілях.

3. Режим території та охорона геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення
"Смотрицький каньйон".

3.1 На території пам'ятки природи обмежується або забороняється будь-яка діяльність, що суперечить цілям i завданням передбаченим положенням про пам'ятку природи.
3.2 Господарська, наукова та інша діяльність, що не суперечить цілям i завданням пам'ятки природи, проводиться з додержанням загальних вимог щодо охорони навколишнього природного середовища.
3.3 Власники або користувачi земельних ділянок природних об'єктів, оголошених пам'яткою природи, беруть на себе зобов'язання щодо забезпечення режиму її охорони та збереження. Ст.28 З.У. про ПЗФ України.
3.4 Проведення такої господарської діяльності, яка може спричинити шкоду пам'ятці природи та порушити екологічну рівновагу.
3.5 Будівництво споруд, що можуть вплинути на зміну характеру місцевості, ландшафту i спричинити збитки пам'ятці природи.
3.6 Геологорозвідувальні роботи, добування корисних копалин, порушення грунтового та рослинного покриву.
3.7 Будь-яке засмічення та забруднення території пам'ятки природи.
3.8 Надання земельних ділянок під забудову.
3.9 Інші види робіт, що можуть призвести до порушення природних зв'язків та ходу природних процесів, втрати наукової, господарської, естетичної цінності пам'ятки природи.
3.10 Порушення закону "Про охорону навколишнього середовища" тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільну або кримінальну відповідальність.
3.11 Розмір шкоди заподіяної пам'ятці природи, визначається на основі затверджених такс.
3.12 Всі види природокористування, що проводяться на території пам'яток природи здійснюються за дозволами держуправління екологічної безпеки в Хмельницькiй області в межах, затверджених у встановленому порядку.
Положення розроблене на основі Закону України "Про природно-заповідний фонд України".

Погоджено:

Начальник державного управління екології та природних ресурсів в Хмельницькій області В.Шмигований
Сільський голова с. Голосків В. Сікора
Сільський голова с. Колибаївка М. Чайковський
Начальник Управління житлово-комунального господарства М. Кондауров
Сільський голова с. Панівці А. Костюк

Звідси: http://kp.km.ua/~tovtry/ua/natur/p018.html
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #38 : 16 Июня 2010, 18:03:20 »

О, це якраз те, що я безуспішно шукала у себе по папках. Дякую, Бульбашко. Здається мені, що незалежно від змісту напису на зеленому паркані, шиверкія подільська буде витоптана, силурійські вапняки засмальцовані, а споруди таки змінять характер місцевості та ландшафту. "На основі затверджених такс" буде сплачено якийсь мізер після будівництва усього, що тільки зможуть, але "хід природніх процесів" це вже навряд чи поверне... Грустный
« Последнее редактирование: 16 Июня 2010, 18:03:57 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #39 : 16 Июня 2010, 18:29:40 »

Так може, є. Хто туди спускався?
Йа спускався. Висить табличка "небезпечна зона" ,пачпорту нема.

Шиверкія не буде витоптана, бо її не буде взагалі. Поляну навпроти "Старушки" пам'ятаєте,де народ на Купала церенз вогнище стрибав? От і пам'ятайте на здоровля, і фотки в сімейні архіви позасовуйте,шоб дітям показувати, як воно було.  Бо зараз ту поляну вирівняли бульдозером під ноль, і якшо буде якась повінь, то рештки чорнозему попливуть в Чорне Море, бо тримати їх нічому - всі корчі ретельно вичищені. Развє шо забетонувати?

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #40 : 16 Июня 2010, 20:41:18 »

Здаєтья, спізнилися ми перекривати міст Грустный  Та й сморід у місті нервує усіх, а те, що робиться під мостом, схоже, мало кого цікавить. Чи, може, ще не пізно?

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #41 : 17 Июня 2010, 13:42:16 »

А фіг його знає. Є деякі намьотки, побачимо шо  з того вийде.

А пока шо -  шановним глядачам пропонуємо декілька світлин, зроблених  кореспондентом газети "Фортеця" і статтю звідти ж

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #42 : 17 Июня 2010, 13:50:51 »

Доречі, цікава   деталь - якшо "Край Кам'янецький" ( я  їх з "Вісником перелутав - соррі, єслі шо) писав про  будинки та басейн, то  для "Фортеці" пан Каспров  розповідав  тільки про "навіси, лавки та туалети". Ніяких будиночків, ніяких басейнів. Так шо чи то пані Юлія Лічкевич шось наплутала в своїй статті, чи то пан Каспров вкурив, шо не про всі плани пресі треба знати

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #43 : 17 Июня 2010, 13:57:33 »

оце мене i гризе-дуже вже розмито про об* єкти, що планується звести, пан Каспров розповiдає.
а журналiстам слабо взяти у пана та оприлюднити план забудови?-а вiн 100% iснує, бо без нього будiвництво
просто не могли дозволити.
« Последнее редактирование: 17 Июня 2010, 13:58:40 от nik?-nik! » Записан
Йосип Барода
Ветеран

репутация +22/-0

« Ответ #44 : 17 Июня 2010, 14:24:06 »

Да уж, в "добрые помыслы" никак не верится.
Да и площадки, особенно для футбола, тенниса со стороны реки надо огородить 8-10 м сеткой, иначе будет не игра, а вылавливание мячей в реке.
Больше похоже, что этими "майданчиками" прикрываются. Мутная история.
Хрыстя
Ветеран

репутация +9/-6

« Ответ #45 : 17 Июня 2010, 14:41:03 »

Сказали ж буде гарно, значить буде...

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #46 : 17 Июня 2010, 15:24:53 »

Интересно, как это "гарно" будет сочетаться с природным ландшафтом Непонимающий
Хрыстя
Ветеран

репутация +9/-6

« Ответ #47 : 17 Июня 2010, 15:48:08 »

Та наши вообще любят контрасты.

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #48 : 17 Июня 2010, 15:57:03 »

Мне трудно со стороны все это вообразить, но как-то страшно становится от того, что там могут настроить и наделать.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #49 : 17 Июня 2010, 16:07:51 »

После пляжа под турецким мостом я свято верю, что все буде гарно и "все для людей".
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #50 : 17 Июня 2010, 17:16:37 »

Мне трудно со стороны все это вообразить, но как-то страшно становится от того, что там могут настроить и наделать.
отож бо і воно..... Непонимающий
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #51 : 17 Июня 2010, 19:36:16 »

,
а журналiстам слабо взяти у пана та оприлюднити план забудови?-а вiн 100% iснує, бо без нього будiвництво просто не могли дозволити.

На питання про проект Добрий Пастор потупив очка і сором'язливо так відовів, що проекту ще нема, буде готовий в серпні - вересні. Думаю шо якшо шо - то там  ніхто ще нічо не будує, благоустрій території, розчистка каньону і т.д. і т.п.
Але якийсь план таки має бути, тож журналістам є шо робити.
"Край Кам'янецький та "Фортеця" вже відстрілялись - подивимось,шо скажуть решта.
Дуже хтілось би побачити 
а) план забудови, хоча б і попередній
б) терміни проведення робіт ,бо програма розрахована до 2015р,  - це шо цей сраний паркан  п'ять років стоятиме?
в) інформацію про інвестора, суму та умови, на яких здійснюватимуться інвестиції
г) пояснення забудовника щодо відповідності робіт1) п. 4.5 Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів
   2)п.п.7.1 та 7.6.ПРАВИЛ УТРИМАННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ УКРАЇНИ
   3)п.п 3.6 та 3.9 ПОЛОЖЕННЯ про геологічну пам'ятку природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон (детальніше по юридичним питанням - в ЖЖ http://community.livejournal.com/kam_pod/1014924.html )
д) Подробиці про власника - всю жізнь думав,шо за каньйон відповідають Товтри, зараз Боєв каже,шо ця частина - на балансі  Кам'янецького Парку, а там в свою чергу, заявляють шо каньон - територія міськУЖКГ (вул. Соборна, 5, начальник - Олег Шкільнюк)
е) коментарі  Національної комісії України у справах ЮНЕСКО (01018, м. Київ, Михайлiвська пл., 1
тел. 380 (044) 238 16 91, 238 16 71
факс. 380 (044) 238-18-36
e-mail: ukgs@mfa.gov.ua ukgs@mfa.gov.ua, sabluk@mfa.gov.ua)
ж)коментарі Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області (29001, м. Хмельницький, вул. І. Франка, 2/2,Начальник управління – Сагайдак Григорій Андрійович
т. (0382)79-41-01 )

Ну і особисту думку нашего любімого бургомістра - Анатолія свєт Макарича,  по поводу - нахєра в каньйоні корт і каруселі, коли  в парку Шевченка біля ДК стоїть запущена  площадка для городков, і руїни того ж парку атракціонів.
Думаю, питатись, чи не приходиться йому родичем голова ВСЦ ЄХБ - В'ячеслав Нестерук - буде неетично.

Так шо, господа акули пера - вам всі карти в руки.Якшо главрєд пропустить
« Последнее редактирование: 17 Июня 2010, 19:40:24 от georg » Записан

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #52 : 17 Июня 2010, 22:06:25 »

Що значить: нема проекту? А під що розчищають територію? Бо благоустроєм це не назвати аж ніяк галавой ап землю

Р.S. А казав, що маляви не вміє писати Подмигивающий Молодець, georg , так тримати.

Margosha
Бог точно любит идиотов...
Старожил

репутация +0/-1

Иначе зачем он их столько создал???

« Ответ #53 : 17 Июня 2010, 23:41:58 »

Мож  Нестерук  також  для  мешканців  міста  створить   центр відпочинку  в каньйоні??? Строит глазки Непонимающий

Ох, уж эти сказочки!!! Ох, уж эти сказочники... жжошь, сцуко, я в истерике

"Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая". Ф. Раневская.
Margosha
Бог точно любит идиотов...
Старожил

репутация +0/-1

Иначе зачем он их столько создал???

« Ответ #54 : 18 Июня 2010, 00:03:46 »

Нічого с цього всього не буде для простих людей!Я, наприклад, не вірю зовсім! До 2015року ще всьо 20 разів перепродадуть и переп'ють, потім кінців не знайдеш! Так шо ще один проект для великих гаманців, яким хочеться екзотики і бажано, там де не можна, під прикриттям все одно кого, лиш би вийшло як хочеться!!!
 dead
Якось особисто мала справу з нашими корумпованими районною Радою та Земельним відділом! Теж в заповідній зоні проводили будівництво - якийсь мажор заплатив кому треба, і спокійно будувався! Так навіть до нардепів в ВР писали, ніякого результату не дало!!! аццтой

"Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая". Ф. Раневская.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #55 : 18 Июня 2010, 02:02:31 »

а)
б)
в)
г)
д) ...

Вміємо АБВГД-йки писати, не віднімеш.
Але тут питання що робити. Від акул пера навряд чи дочекаєшся допомоги. Громадою треба...
Джордж, якась у Вас ідейка промайнула ніби-то, може підключайте небайдужих? beer

.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #56 : 18 Июня 2010, 03:33:09 »

Ну какбе зараз треба пробити максимум офіційної інфи(або відмов її надати) по темі - це раз, і зробити так шоб максимум зацікавленого  народу було в курсі - це два.  Розкручувати шось більш конкретне вже -  то буде бійка з вітряками
Luiram - то не малява була, то план. Там каждий пункт треба розписати в запит відповідній структурі, причому складений так, шоб унеможливити легальне ПНХ.
« Последнее редактирование: 18 Июня 2010, 03:34:48 от georg » Записан

Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #57 : 18 Июня 2010, 05:15:04 »

Вопрос: зачем каньонНепонимающий?? Парк наверху стоит бесхозный и без туалетов! Очередной бред власти и собираловка деньжат за свое правление? В парке можно маданчиков и майданов понастроиь - мало не покажется. Нет нужен каньон1
« Последнее редактирование: 18 Июня 2010, 05:26:26 от Elena » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #58 : 18 Июня 2010, 07:43:11 »

А на місцевих жителів будуть  полювати як на сафарі,щоб позабирати землю,будинки ,квартири.

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #59 : 18 Июня 2010, 08:50:08 »

Шо може зробити кожен - це взяти фотік і піти в каньйон. Якшо вдається пройти на територію, лазити повсюду і фотати все шо там діється. При спілкуванні  з охороною чи робітниками - вмикаємо відео, потім - на ютуб і  сюди. Багато толку не буде, але будемо  знали   шо там сі робе конкретно в даний момент, ну і забудовники  будуть в курсі, шо за ними спостерігають

Страниц: 1 [2] 3 4 ... 36 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти