Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
18 Ноября 2019, 11:21:31
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Строительство под "новоплановским" мостом.
Страниц: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 36 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Строительство под "новоплановским" мостом.  (Прочитано 181232 раз)
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #300 : 10 Июля 2010, 11:39:52 »

А може нам свій наметик там поставити, та пару днів пожити? На закритій теріторії?

.
alexK
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #301 : 10 Июля 2010, 11:41:51 »

С забором с колючей проволокой летний лагерь еще тот.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #302 : 10 Июля 2010, 11:41:55 »

ми можем зіпсувати репутацію Християнському табору.

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #303 : 10 Июля 2010, 11:42:41 »

колючки вже нема.

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #304 : 10 Июля 2010, 11:44:33 »

Попередній звіт дивіться тут http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=7299.0

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #305 : 10 Июля 2010, 12:00:43 »

Доречі, у деяких місцях колючка залишилась.
Агресивну флору знищили, від агресивної смотрицької фауни - захистилися. учись сынок

* Колючка.jpg (149.56 Кб, 400x300 - просмотрено 178 раз.)

.
alexK
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #306 : 10 Июля 2010, 12:04:28 »

Судя по фото это защита от водолазов  Смеющийся
ASSA
Старожил

репутация +3/-8

ИСТИНА ВНУТРИ НАС!

« Ответ #307 : 10 Июля 2010, 12:25:24 »

Украине с динозаврами не повезло...
ASSA, Вы меня, конечно, извините, но НА ХРЕНА  в нормальной теме куча оффтопа и динозаврикофф? Откройте для себя другую тему, НЄ НАДА МУСОРІТЬ!

Согласен! Карпуха! Извиняюсь за "много текста"!! Хи! Просто я давно вижу Каменец как ЦЕЛОСТНУЮ, ТУРИСТИЧЕСКИ ПРИВЛЕКАТЕЛЬНУЮ, САМООКУПАЮЩУЮСЯ СИСТЕМУ гостинниц, кафе, готелей, фестивалей и тусовок ВСЕХ времён и народов. А поездку к нам в Город я предполагал для туристов, как "погружение" в некую Машину Времени! Писал об этом в форуме ещё в 2006 году...

Re: Terra Heroika
« Ответ #29 : 21 Август 2006, 03:05:35 »   

Классная тема!!! Вот кому надо поприватизировать "куточки" старого города, на кождую эпоху своя гостинница, свой ресторан (таверна, шинок) в стиле эпохи, соответственно и цены в восемнадцатом самые,наверное дорогие? Тут и каменный век можно "обыграть", внизу в каньоне пещеры есть и родники там просто солома, дрова по гривне и шашлык. 11й век шатры, а советская эпоха тоже в нашей истории была, так,что всё в "стиле" получиться, даже готель "Украина" с советскими тараканами - тоже история, просто порасставлять таблички с "датами", чтоб турист примерно ожидал, что его ждёт втом или ином месте и времени истории. И вот Вам "Машина Времени Подолья" для туристов летом, и учебные лаборатории для студентов историков зимой... Пора "брать за бороды" СПОНСОРОВ!!!
Так, что фестиваль это ШАНС!!!
С Уважением Андрей................

Поэтому СЕЙЧАС, когда начались РЕАЛЬНЫЕ ИЗМЕНЕНИЯ в Каньоне, я хочу, чтобы общественные движения примерно знали, чего требовать от властей от "окультуривания" определённых территорий Города! А именно в Каньоне, как я уже раньше писал, всё должно быть как можно бесплатней и как можно натуральней и БЛИЖЕ К ПРИРОДЕ. Вплоть до того, что если и строить что-то там, то в стиле "Динозавриков" , "Мамонтов" и "Пещерных Обитателей".  Не нарушая ЦЕЛОСТНОСТИ и ШИРОТЫ СПЕКТРА "Машины Времени Подолья"!!!

Но самое главное, по моему уже происходит!!! Правильно пишут люди, что "Тихарство" и "Колючка" постепенно уступают - Вежливости и Открытости для туристов и Каменчан! Хи! МОЛОДЦЫ ФОРУМЧАНЕ!!!!! clap-1 Значит можно влиять на события, которые вокруг всех нас происходят!!!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #308 : 10 Июля 2010, 12:47:09 »

Асса, за птеродактильський  флуд - мінус в рєпу і стук адмінам.

А от по цій темі
Помню в гостях, ещё в юности своей, сидели под навесом, ОБИТЫМ КРОВЕЛЬНЫМ ЖЕЛЕЗОМ!!! у одного жильца там под скалой вечерком... с венчиком... так пока сидели ему в огород несколько бутылок с парка "хряпнулись" Он мне ещё тогда говорил, что мол в туалет у меня надо быстро перебегать!, Чтоб не дай Бог не зацепило
цілком можна зробити наступний двіж.
 Тільки не по дітям скляними пляшками,не дай Боже, а метрах в ста від їхніх громадських  споруд - пластиком з водою,  і знизу знімати кіно
   Доречі,  в "Номінації Смотрицького каньйону на спадщину ЮНЕСКО " чорним по білому сі пише, що 
В 1990 році в зв’язку з аварійним станом східного кам’яного схилу каньйону за рішенням облвиконкому та міськвиконкому мешканці південної частини вулиці Кармалюка (від Новопланівського мосту до шлюзів) були виселені, а будинки знесені.
Чи то Каспрови цього документу не читали, шо вони туди купу дітей загнали, чи то сподіваються на супер-пупер дисципліну, шо ніхто під скелі не полізе  Непонимающий
« Последнее редактирование: 10 Июля 2010, 12:50:50 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Margosha
Бог точно любит идиотов...
Старожил

репутация +0/-1

Иначе зачем он их столько создал???

« Ответ #309 : 10 Июля 2010, 13:24:02 »

Дмитро Бельзецький : "Я просто не люблю, когда из людей делают лохов."
До вчорашньої  статті  у "Фортеці" потрапила лише частина його матеріалу - інакше газету закрили б, навєрно.

Кажется наш городок попал в баптистский список, как стратегический объект для заштундивания горожан! На случай ЕВРО 2012!  опа засада Надо срочно что-то делать!!! Иначе и не заметим, как наши близкие попадут в эту секту!!! И будут на нас опробывать свои штундовские штучки!!!

2 ASSA  правда без минуса
Мне тоже так показалось!!! "Динозаврики" и "хи-хи!ха-ха!" от пива и водочки не бывает)))  жжошь, сцуко, я в истерике

"Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая". Ф. Раневская.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #310 : 10 Июля 2010, 17:26:51 »

Відкопала ще один цікавий документ по каньйону: "Номінація до Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО". Там чітко вказано, які організації відповідають за каньйон і які документи по ньому приймались раніше.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #311 : 10 Июля 2010, 17:39:35 »

Ще свіжа стаття в газеті "День":

Унікальний Смотрицький каньйон у Кам’янці-Подільському стане туристичним водним маршрутом. Цей неповторний витвір природи досі був доступним для огляду лише з мостів. «Новий туристичний маршрут стане можливим завдяки тому, що, здобувши перемогу у Всеукраїнському конкурсі програм розвитку місцевого самоврядування, місто одержить із держбюджету 398 тисяч гривень для фінансування прибуткового проекту», — повідомив для «Дня» завідувач організаційно-контрольним відділом міськвиконкому Валерій Клименко. Каньйон мовою науки — то «розріз верхньо-силурійських відладів». 440 мільйонів років тому ця місцевість була під теплим Силурійським морем. Отож із відкриттям водного маршруту туристи вже не з висоти пташиного польоту, а зблизька милуватимуться специфічною флорою і розгадуватимуть таємниці палеонтологічної фауни. Тут-таки, у каньйоні, — Карстовий міст, або так звана «Райська брама», останці «Голова римського воїна», «Сова». У природні ландшафти гармонійно «вписалися» рукотворні споруди — фортеці, мури, башти, мости. Автори проекту роблять наголос на екологічному, краєзнавчому, історико-культурному значенні майбутнього маршруту. Подібний до Смотрицького каньйон природа створила у США. Там, кажуть, уже давно прокладено водний маршрут для туристів.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #312 : 10 Июля 2010, 17:56:14 »

І раз уже серед нас кілька разів виникало порівняння: "Ви уявляєте, щоб щось подібне будували у Великому каньйоні?"

Так от, які масштаби будівництва у Великому каньйоні. Нам і не снилося! Космічно інший масштаб  СыШыА

alexK
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #313 : 10 Июля 2010, 17:59:41 »

"....Увидеть под ногами сумасшедшую высоту туристы смогут в январе 2006 года. Цена билета на этот аттракцион составит $25."             Как для то для амер-сов это вообще за смешные деньги.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #314 : 10 Июля 2010, 20:14:26 »

Так от, які масштаби будівництва у Великому каньйоні. Нам і не снилося! Космічно інший масштаб  СыШыА

Це будівництво не У каньйоні, а НАД каньйоном - принципова різниця...

Спасибі , Бульбашко, за знайдений документ.
А документ дуже цікавий, але після його перечитування дуже псується настрій. Стає ясно, що не бачити нам включення до тієї Світової спадщини, як своїх вух, бо ж ми нічого  для того не робимо. Заповідник - архітектурно-природній, а архітектура міста, самі знаєм, змінилася до невпізнанності за останніх 10 років. І що?
"До порушників відправляються відповідні Приписи та Акти про порушення. Накладання штрафу здійснюється Дністровською регіональною державною інспекцією екології та природних ресурсів оформленням Постанови про адміністративне стягнення."
Заплатив штраф - і далі будуєш четвертий поверх нового готелю баян, аднака

Та ще й на території заповідного каньйону за парканом "нічого цінного, крім сміття" убей сибя ап стену(тобто те сміття, що ми бачили на купці в бур'янах - найбільша цінність, тому його і не прибрали) В замешательстве
    Про що тоді оце:
 "Дослідженнями вчених за останні сто років встановлено, що за геоморфологічними особливостями, багатством та різноманітністю органічних решток каньйон належав до першої категорії геологічних розрізів СРСР. Наскільки багатий палеофауною згаданий відрізок каньйону можна судити хоча б з того, що в одному місці (біля міського мосту), на скелях і відслоненнях, відомий геолог Р.Р. Вержеківськнй ще у 1926 році зібрав 111 видів викопної фауни (здебільшого молюсків), які він описав у книзі “Геологічний путівник по Західному Поділлю”."?
Правда, тут неясно, який саме міст мається на увазі, але це лише ОДНЕ місце! А хто і коли досліджував всі інші?
   Ще цікаво було б глянути на оцей документ:
  " На геологічну пам'ятку природи “Смотрицький каньйон” (охоронний №150/576) заведено Паспорт, який зберігається в адміністрації НПП “Подільські Товтри”. "
   Ну, і радує ще оцей абзац:
 "Регіональний екологічний центр (РЕЦ-Київ) заснований в 2000 році Постановою Кабінету міністрів України. Відповідно до Угоди між Україною та США. Одним із напрямків діяльності РЕЦ є  сприяння екологічним громадським організаціям  у діяльності, спрямованій на охорону довкілля.  "
Мабуть, треба і їх спитати про цінності, які є за парканом (окрім сміття, звісно) Грустный
« Последнее редактирование: 10 Июля 2010, 20:17:38 от Luiram » Записан

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #315 : 12 Июля 2010, 10:26:20 »

Знаєте,а таки знайшла я тую шиверекію в каньйоні:) Ну,принаймні,так мені здається-не ботанік я...Пізніше викладу фото

LeoLine
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #316 : 13 Июля 2010, 13:13:35 »

Не задовго до появи паркану почав публікацію на блогах фоток Каньону з Новопланівського моста. Фотки з двох "точок" зроблені в минулі три роки в різні пори року...
Це до того, що Смотрицький Каньон ДІЙСНО пам'ятка природи і унікальне по красі місце
http://photo.i.ua/user/280116/192160/
LeoLine
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #317 : 13 Июля 2010, 13:31:17 »

а Шиверекія подільська занесена в червоні книги різних регіонів колишнього Союзу
http://red-book.narod.ru/file105.html
http://ib.komisc.ru/add/rb/individuals/?id=1756
http://www.zlatoust.ru/a/ze/ze.html?2993
http://www.zapoved.ru/?act=region_oopt&id=853

і скрізь території її поширення під ОСОБЛИВОЮ охороною.........
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #318 : 13 Июля 2010, 16:30:01 »

Ось те, що я знайшла. Ми просто не там шукали - вона росте не під ногами, а на скелі Улыбка Дивіться, воно?

"ШИВЕРЕКІЯ ПОДІЛЬСЬКА , ШИВЕРЕКИЯ ПОДОЛЬСКАЯ , SCHIVERECKIA PODOLICA (BESS.) ANDRZ. , Родина Капустяні , Капустные , Brassicaceae
Багаторічна сіруватобархатиста від густого опушення рослина висотою 10—25 см. Стебла прямостоячі, вгорі здебільшого розгалужені. Листки у прикореневій розетці ланцетні або лопатовидні, стеблові — довгасто-яйцевидні або яйцевидні. Квітки білі, зібрані в щільні китиці, які поступово під час цвітіння видовжуються. Стручечки яйцевидно-еліптичні, з опуклими стулками і довгим носиком. Цвіте у квітні — травні."
http://botanica.name/posts/tag/%D0%91%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0?page=6

* SCHIVERECKIA-PODOLICA.jpg (12.03 Кб, 302x812 - просмотрено 141 раз.)

* шиверекія.JPG (90.34 Кб, 519x389 - просмотрено 166 раз.)

* шивер.JPG (86.3 Кб, 624x468 - просмотрено 163 раз.)
« Последнее редактирование: 13 Июля 2010, 16:32:11 от Luiram » Записан

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #319 : 13 Июля 2010, 16:54:27 »

Промелькнула на інфо.кп інфа... Якшо правда, буде привід в п'ятницю зібратися. Доречі,  в цій справі я б "Нашій Спадщині" з радістю допоміг. Ну а потім - на Вітряну Браму  beer

* птскр.jpg (124.77 Кб, 1280x960 - просмотрено 200 раз.)

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #320 : 13 Июля 2010, 16:58:19 »

Снесен забор не значит уехал лагерь.

Но строительства без забора небудет 100% Улыбка

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #321 : 13 Июля 2010, 17:07:32 »

Ну на счёт 100% я бы погодил, может просто решили переждать пока волна уляжется...
Но всё равно приятно. Улыбка

.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #322 : 13 Июля 2010, 17:09:45 »

я в смысле: пока нет забора нет стройки.

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Хрыстя
Ветеран

репутация +9/-6

« Ответ #323 : 13 Июля 2010, 20:08:01 »

Только что наблюдала за этим лагерем со скалы. Стройка не намечется вроде бы, завезли песок, всё огорожено лентами. Часть детей играла в волейбол, часть увлеченно собралась в круг (из-за деревьев не увидела зачем). Куча детишек. Довольных, весёлых, визжащих. Приятно глянуть.

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #324 : 13 Июля 2010, 22:06:44 »

Завжди приємно бачити щасливих дітей Улыбка І щасливих дорослих також, а якщо цими щасливцями будемо ми - то взагалі супер Строит глазки
От тільки там перед інфою про знесення паркану знов (чи ще?) казочка про прибрану територію( ми її бачили). Що ж , подивимось, як зникне паркан. Якщо зникне - то підем вже не під Вітряну, а прямо в каньйоні посидимо Смеющийся

Margosha
Бог точно любит идиотов...
Старожил

репутация +0/-1

Иначе зачем он их столько создал???

« Ответ #325 : 13 Июля 2010, 23:40:41 »

Сьогодні по кам'янецькому ТВ була передача "СХОДИ"(цікаво, де наголос ). Випадково переключила. То там з цим Каспровим була бесіда щодо всього цього гомону! Він втирав, що всі будівлі тимчасові мають бути - розбиратися і збиратися, і що "Наша Спадщина чекає дозволу від архітекторів, щодо цих ТИМЧАСОВИХ будівель! Ще втирав, що якщо хтось хвилюється, шо це буде приватна територія,то - ні-ні-ні, це не так! Все для жителів, все для дітей! (тільки питяння - чиїх?) І все в такому дусі. Про забор може щось казали, та я не чула. Брали інтерв'ю в дітей та якихось лівих скалолазів зі Стрию - так всі хвалили і "плескали"  Нашій Спадщині - які молодці так все прибрали, розчистили і т.д.
Напевне Наша Спадщина непогано відвалила бабосів КП ТРК за рекламу та вихваляння!!! Ні слова про Червону Книгу та історичне значення каньону!!! *аццтой*
« Последнее редактирование: 13 Июля 2010, 23:42:09 от Margosha » Записан

"Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая". Ф. Раневская.
Брысь
сам такой!
Ветеран

репутация +3/-0

тайшо

« Ответ #326 : 14 Июля 2010, 01:20:28 »

аж хочецца матюкнутся отрадстей  галавой ап землю Я теперь апять свбодна там ходить магу!!!. Ё!!  галавой ап землю

галавой ап землю галавой ап землю галавой ап землю beer баян, аднака beer баян, аднака beer баян, аднака beer beer beer beer!!!!
мама!!!!!

Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #327 : 14 Июля 2010, 01:40:33 »

Теж щойно бачила цей шедевр, правда, не весь, а так, останніх хвилин 7. ...Щасливі діти під життєстверджуючу мелодію розповідали, як тут чудово: добрі люди, все розчищено, чиста річка( в цей час за спиною в них бурлив бруднючий потік Смотрича, що розлився)  опа засада. Пан мер розповідав, що у місті є 200 з чимось громадських організацій, і всім надається посильна допомога. От тільки деякі політичні сили, що активізуються перед виборами (до речі, коли вибори в нас?), вбачають у встановленні паркану в каньйоні якийсь дивний підтекст убей сибя ап стену(політичні сили - це ми з вами, я так розумію жжошь, сцуко, я в истерике). А там ніякого капітального будівництва не може бути, а будуть лише(!) тенісні корти та спортмайданчики. Усе виключно для зручності людей і обов'язково безкоштовно. Безвідносно до релігій. Про знесення паркану не було ні словечка...
    Далі дівчина-волонтер розповіла, як "реально круто" брати участь (втретє) в розчистці каньйону, потім - громадяни бізнесмени з сокирами в руках - та сама пісня, заїжджі скалолази виклали зворушливу історію про те, що їм дозволили(!) розкласти там намет, та ще й безкоштовно охороняли (хотіло б ся знати, від кого)Непонимающий, а насамкінець пан В.Каспров вдесяте запевнив, що все буде ок, дійсно, від управління архітектури чекають проекту "розбірних" спортмайданчиків (хіба натягнута волейбольна чи тенісна сітка - це архітектурна споруда? я чогось не розумію). Земля не може бути приватизована, але буде "благоустроєна" для кам'янчан та туристів, от тільки паркан - необхідність, бо саме ці несвідомі товариші тут жахливо смітять. Закінчила ведуча патетичною фразою про те, що не критикують тих, хто нічого не робить, а паркан подекуди - єдиний вихід, бо чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять( за парканом себто).
   Ну, і права Маргоша - мова йшла про все, окрім того, що каньйон - заповідник. Після такої передачі на душі мало б стати світло і весело, з'явитися надія на прекрасне майбутнє каньйону, облагодіяного волонтерами, якби не згадка про бачене біля річки Грустный

* потоп 3.JPG (83.78 Кб, 519x389 - просмотрено 166 раз.)

* потоп 2.JPG (87.96 Кб, 519x389 - просмотрено 154 раз.)

* дорога.JPG (93.42 Кб, 519x389 - просмотрено 168 раз.)
« Последнее редактирование: 14 Июля 2010, 01:54:39 от Luiram » Записан

Брысь
сам такой!
Ветеран

репутация +3/-0

тайшо

« Ответ #328 : 14 Июля 2010, 02:14:38 »

тошобля. я так и буду через забор лазить? Там, хде я всегда ходил просто и легко, теперь будет продолжать стоять забор с колючкой!? там, де влада кричить на всех бигбордах про маГдебурзьке право(меня спросили?)  и самоопуправление  - (полное ГОВНО!).
теперь Я, (законопослушный Горожанин) буду чувствовать сибя нарушителем ЗАБОРА!!!?
Пусть палатки ставят/забирают, а Забор снесут Нах. бо я сломаю!

а дифчини-волоньтеру перекажыть, шо мне (несвыдомому камянчаныну) всегда там было классно. С года так 1978...теперь я напрягся не нашутку.  Мне кажеться, что у меня, (несвыдомго камянчанына) украли 5 (пять!) гектаров. ой. быть беде.....

Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.
Брысь
сам такой!
Ветеран

репутация +3/-0

тайшо

« Ответ #329 : 14 Июля 2010, 02:49:23 »

От тільки деякі політичні сили, що активізуються перед виборами, вбачають у встановленні паркану в каньйоні якийсь дивний підтекст убей сибя ап стену(політичні сили - це ми з вами, я так розумію

точно. Я, політична-сила-Брись, памятаю, як політична-сила-Дядько-з-вулиці Комсомольська(чи кармалюка?) (Онуфріївська) будував на своєму подвіррі курника, то нікому НЕ ЗАБОРОНЯВ (від сл. "не забор"!) ходити вулецею. Хоч і пси були злі в Дядька І Я ходив. тепер НЄ. а чо? 

Бо тоді Дядько був Сила! і ходити було можна.
аТепер камянчанин-рагуль і ним крутять, як хотять. І забори строять\бл**ять
ашо, рагулі. сказали - мусор, значить мусор. і 5 (п*ять) га спздли

Страниц: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 36 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти