Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
19 Октября 2019, 05:53:26
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Строительство под "новоплановским" мостом.
Страниц: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Строительство под "новоплановским" мостом.  (Прочитано 179528 раз)
Парильщик
Гость
« Ответ #840 : 06 Августа 2010, 23:41:47 »

Добре, скажемо я згоден. Але прокрутіть ситуацію: припустимо під тиском журналюг НС забереться геть з Каньйону, що далі? Який ви прогнозуєте сценарій розвитку подій?
Забереться-  не  забереться- не  факт.  Але  в  цій  ситуації  тішить  те,  що  сценарію  як  зі  стадіоном  Тонкочєєва  вже  не  буде.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #841 : 06 Августа 2010, 23:46:12 »

Ой, який чудовий сценарій! Веселый А далі по сценарію, я думаю, НС мала б переміститися в міський парк, де і зайнятися організацією дитячих майданчиків, смуг перешкод і таке інше. А ми займемося розглядом і корекцією тієї Перспективної програми, і, думаю, каньйон вдасться спасти від" окультурення" та "благоустрою" Як Вам, підходить сценарій?

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #842 : 06 Августа 2010, 23:57:16 »

Та хто їм дасть тепер місце в парку? До виборів точно нічого не дадуть, бо всі бояться за свою шкуру? Мене наприклад цілком влаштовує екстим-табір в каньйоні, тільки звичайно питання доступу туди пересічного Камянчанина потрібно переглянути. А якщо вони не витримають тиску громадськості і заберуться, то ще мабуть довго прийдеться цій громадськості лазити по хащах каньйону в пошуках серед кропиви рідкісних рослин, занесених в червону книгу і перед виборами робити акції прибирання того ж каньйону Непонимающий
Парильщик
Гость
« Ответ #843 : 07 Августа 2010, 00:04:43 »

Те-ж  саме  казали  про  стадіон-  без  інвестора-  піпец!!!
І  що  зараз  маємо?Непонимающий
Хочуть-  най  ідуть.  Не  хочут  най  -  лишаються- але  -  з  палатками,  без забора  і  без  жодного  будівництва,  і  огорожі.  Навіть  паперової bud
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #844 : 07 Августа 2010, 00:05:53 »

Каньйон прибирати треба не тільки перед виборами, скажу Вам по-секрету, а ще краще - не смітити там. А рослини - та хай собі ростуть на здоров'я, їм для цього наша допомога не потрібна, аби лиш не заважали. Та й навіщо їх нам шукати?
« Последнее редактирование: 07 Августа 2010, 00:21:07 от Luiram » Записан

SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #845 : 07 Августа 2010, 00:22:30 »

Тоді скажіть шановні, нашо поставили забор в паку, де атракціони і чортове колесо? Там файний заборчик капітальний відгрохали, і правильно. Бо навіщо їм п'яні хами, які прийдуть трощити все підряд. Вдень вони відкривають - заходь, розважайся, а вночі закривають - нєчєго там шлятися в сутінках. ТАй ви шановні, хіба не відгороджуєте своє (хату, дачу). Та навіть державні будівлі і церкви відгороджують заборами. Ось храм Нєвського - який гарний заборчик зробили. На мою думку - проблема не в заборі. А то, що в каньйоні не можна будувати - то спустіться шановні і подивіться. Будують кругом, і побутове сміття скидають у річку. Але чомусь ці теми не піднімаються? Я думаю НС треба навести лад з документами і продовжувати робити свою справу, добраніч усім "Ненька Украї"
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #846 : 07 Августа 2010, 00:47:13 »

ТАй ви шановні, хіба не відгороджуєте своє (хату, дачу).
Ага, ключове слово тут - своє  budДалі коментарі зайві, я думаю... баян, аднака

Парильщик
Гость
« Ответ #847 : 07 Августа 2010, 01:04:56 »

Я думаю НС треба навести лад з документами і продовжувати робити свою справу, добраніч усім "Ненька Украї"
Думаю  що  у  них  нічого  не  вийде.
Якби  нс  дійсно  збиралась  робити  літній  табір,  та  парк  атракціонів  з  альтруїстичних  міркувань  -  вони-б  відрахували  пійдесять  метрів  від  річки, поставили  - тин  попояс -  щоб  усе  було  видно   розкладали  -  б  палатки,  робили  -  б  атракціони.  
Але  вони  вирішили  -  все  по  іншому- глухий  забор  з  колючкою  на  3  метри (щоб  видно  нічого  не  було) ,  бетономішалка.  і  роблять  по  трохи   свою справу.  Спочатку  літній  лагер,  потім  незовсім,  потім  піля  повені  почали-  б  береги  укріплювати,  а  потім-  дивишся-  маленький  готельчик  для  екстрім  туризмуз  кортами  басейном  та  лодочною  станцією.  
Потім  -  прийшла  перевірка
-  кажуть- амбец-  що  наробили  -  це-  ж  протизаконно!!!!! каньйон хюрського  періоду!!!під  егідою  хюнеско!!!
-а  ми  -  незнали-  ну  не  розвалювати-  ж Строит глазки
-ну -  добре-  не  вашим  -  не  нашим,  тим  більше-  добру  справу  робите-  давайте  -  штраф  і  узаконим.

І  фсе!!!!
Так  робилось  не  раз  і  не  два.  Цей  спорсіб  відомий  всім

Так-  що  -  або  літній  табір  без  забора, або  десь  в  інше  місце bud
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #848 : 07 Августа 2010, 09:47:51 »

Але  вони  вирішили  -  все  по  іншому- глухий  забор  з  колючкою  на  3  метри (щоб  видно  нічого  не  було) ,  бетономішалка.  і  роблять  по  трохи   свою справу.  Спочатку  літній  лагер,  потім  незовсім,  потім  піля  повені  почали-  б  береги  укріплювати,  а  потім-  дивишся-  маленький  готельчик  для  екстрім  туризмуз  кортами  басейном  та  лодочною  станцією.  
Потім  -  прийшла  перевірка
-  кажуть- амбец-  що  наробили  -  це-  ж  протизаконно!!!!! каньйон хюрського  періоду!!!під  егідою  хюнеско!!!
-а  ми  -  незнали-  ну  не  розвалювати-  ж Строит глазки
-ну -  добре-  не  вашим  -  не  нашим,  тим  більше-  добру  справу  робите-  давайте  -  штраф  і  узаконим.
ще б один "+" Парильщику поставив, та вже не можна.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #849 : 07 Августа 2010, 09:52:09 »

а щодо хлопцiв, що зробили площадку з атракцiонами поруч з бувшим Войкова, слова нiхто поганого не скаже - i добру справу зробили i "паркан" у них вiдкритий для проходу,
а закривається, наскiльки я знаю, тiльки на нiч.
lata
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #850 : 07 Августа 2010, 10:43:18 »

А чого ви думаєте що НС хоче зробити щось не нормальне.
Вони ж казали заборчик тимчасовий, потім теж  зробили би гарненький прозорий.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #851 : 07 Августа 2010, 10:49:49 »

а ми таке всяке собi думаємо, а "заборчик" пiд контрольчик...щоб зробили "нормальне".
тому що, так ми тут думаємо, що коли не буде контрольчика, то скоро за тим "заборчиком" буде чиєсь своє, а вже тодi...читайте останнiй пост Парильщика... 
lata
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #852 : 07 Августа 2010, 11:14:40 »

Зневірились ми. нема довіри нікому. Що за життя?
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #853 : 07 Августа 2010, 11:20:17 »

Питання риторичне?

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #854 : 07 Августа 2010, 11:26:38 »

От зараз табір пустий, на території тіко охороник...але не пройдеш,не погуляєш, чому?...бо забор!!!Та заберіть Ви той забор, і не буде проблем!!!Не рийте того що не тра, не кажіть то що не правда,і не кажіть ЯКБИ!!!! За свої дії відповідайте!!!!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #855 : 07 Августа 2010, 11:59:21 »

Бо навіщо їм п'яні хами, які прийдуть трощити все підряд.

Придем. Нас много.....
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #856 : 07 Августа 2010, 12:07:40 »

Зневірились ми. нема довіри нікому. Що за життя?
ну, таке життя.
особисто я дiйсно не вiрю.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #857 : 07 Августа 2010, 12:12:56 »

4. До нас не зверталися ні керівники міста , ні "Наша спадщина", лише представник газети "Ділове місто" пані Світлана , з якою і побували разом у каньйоні і разом все бачили. Хоча і до цього не раз побували до перекриття території.
Коменты в Подолянине.
То что, ДМ за нас? Света, вы ходили в каньон? А че тут не чего не писали?
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #858 : 07 Августа 2010, 22:58:40 »

Та хто їм дасть тепер місце в парку? До виборів точно нічого не дадуть, бо всі бояться за свою шкуру? Мене наприклад цілком влаштовує екстим-табір в каньйоні, тільки звичайно питання доступу туди пересічного Камянчанина потрібно переглянути. А якщо вони не витримають тиску громадськості і заберуться, то ще мабуть довго прийдеться цій громадськості лазити по хащах каньйону в пошуках серед кропиви рідкісних рослин, занесених в червону книгу і перед виборами робити акції прибирання того ж каньйону Непонимающий
- Тільки не треба путати свою приватизовану хату з комунальною власністю і  геологічною памяткою.
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #859 : 08 Августа 2010, 10:50:06 »

Незрозуміло чому історія затягнулась .А могло бути простіше.Відповіли на критику , справили помилки  , забрали берлінський паркан і розмова закінчена.Далі працюють дотримуючись законів і правил поводження в природі.,
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #860 : 08 Августа 2010, 13:06:28 »

Незрозуміло чому історія затягнулась .

История не затянулась. Она просто не начиналась. Как говорицца - "... а воз и ныне там."(с)
Пройдет еще пара месяцев и все забудут про это, т.к. навалятся другие вопросы по-актуальней. ИМХО.

Позиция НС тоже ясна: "...Только бы нам ночь простоять да день продержаться!"(с)

Как-то так hacker

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Парильщик
Гость
« Ответ #861 : 08 Августа 2010, 14:54:45 »

Забор  від  шлюзів  ще  не  зняли???
malyu4ka
Старожил

репутация +2/-0

« Ответ #862 : 10 Августа 2010, 11:35:01 »

Останній раз, коли там була, а це минулий четверг спеціально пройшли вздовж периметру території. забор від шлюзів так і стоїть. нам сказали, що там спокійно можна пройти, тільки на ніч його замикають, що цитую "ніхто не покрав наші інструменти"
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #863 : 10 Августа 2010, 15:15:34 »

Мені теж сказали те ж саме. Вдень хвірточку відкривають, а наніч закривають. В принципі пройти можна без проблем. І охоронці посміхаються. Видно добре їх "натаскали", як потрібно себе поводити з народом. Коли проходив, там відпочивали якісь люди, сім'я. Діти гойдалися на гойдалці, яка зроблена з шнурків, а інші сиділи на також зробленому причалі і вмочували ноги у воду. Розговорилися. Це не їхні люди, а просто мешканці з міста прийшли відпочити. Ніхто їх не виганяв звідти. По ходу зрозумів, що їм подобається. Табір порожній. Загальна картина не погана. Скрізь порядок, ніхто не працював і нічого не строїли.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #864 : 10 Августа 2010, 15:24:22 »

Ото сразу би так. А то ...
.Коли прибув журналіст "Фортеці", якого покликали скелелази, вдалося таки поговорити з начальником будівельників. Він і пояснив, яким чином спортсмени потраплятимуть на скельні маршрути, зокрема й ті, що приїздять з усього світу на міжнародні та всеукраїнські змагання:
- Можливо, ми вам випишемо пропуск, або це буде здійснюватись якимось іншим чином.

Тіко я не поняв, як в них мають не покрасти інструменти, якшо  забор тільки з одного боку, і обходиться вбрід  чи перелазиться нараз?  Смеющийся Смеющийся Смеющийся

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #865 : 10 Августа 2010, 15:27:59 »

Тіко я не поняв, як в них мають не покрасти інструменти, якшо  забор тільки з одного боку, і обходиться вбрід  чи перелазиться нараз?  Смеющийся Смеющийся Смеющийся

А шо там за инструменты?

Симфонического оркестра? Смеющийся

Для услаждения слуха отдыхающих

Какая великая нация!
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #866 : 10 Августа 2010, 15:35:28 »

Просто вони з боку Руських ще не почистили чагарники, і напевне бояться що звідти вночі хтось заскочить. З боку мосту освітлення достає, а там темінь, хоч в око стріляй.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #867 : 10 Августа 2010, 15:41:59 »

... напевне бояться що звідти вночі хтось заскочить...

GROMOZEKA мабуть заскочить Відчини свиня, то я прийшов

Какая великая нация!
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #868 : 10 Августа 2010, 15:43:53 »

Можливо, йому зі Старого міста найближче. До речі а де він є, щось не видно на форумі *вопросище*
malyu4ka
Старожил

репутация +2/-0

« Ответ #869 : 10 Августа 2010, 15:50:27 »

А шо там за инструменты?

я не знаю, як правильно називається, але бачила таку штуку, яка переробляє гілки в тирсу.
Страниц: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти