Строительство под "новоплановским" мостом.

Автор Petruk, 08 Червня 2010, 10:56:30

« попередня тема - наступна тема »

georg

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Luiram

Цитата: vodopyan0ff від 25 Червня 2010, 11:33:03
Никто на кам-под.нет и в прессу ничего не даст. Ответ дается почтой по адресу обратившегося.
Цитата: Бульбашка Aero від 25 Червня 2010, 11:50:40
Копії звернення потрібно віднести в газети, і в принципі, Нестерук цілком може дати відповідь і в газети - він позиціонує себе як "відкритий" мер. Але все ж таки потрібно вказати адресу людини, на яку має прийти офіційна відповідь.
Тут ясно...То чию адресу вкажемо? *unsure*

Про форму. Ті підписи, які збирала я, теж вміщалися на одній сторінці, але мені здається, тут не повинно виникнути проблем, якщо на кожній наступній сторінці поміщати шапку, щось на кшталт:"Підписи громадян до відкритого листа щодо будівництва у каньоні р. Смотрич", а на першій в кінці дати примітку:"Всього 65874444444... підписів".  Або,якщо це не повинно бути в форматі А4, збирати підписи на сувої :D
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

Luiram

to dino  Дуже хочеться вірити у порядність організації, громадської, і я завжди ЗА проведення Підліткових, Екстрим та ще всяких корисних ігор. Мабуть, мати табір, якого "навіть в Росії нема"(!!!!) *dyatel*, але є в Єгипті - корисно для міста, але ж чому саме в каньйоні? (епрст, в Росії і каньйону нема, то й що?) Чому не в парку над каньйоном, де майже ліс?
Щодо авторів "однобоко висвітлених статей і публікацій", то я теж багатьох знаю - ну дуже порядні люди ;D
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

105

Цитата: georg від 24 Червня 2010, 16:44:09

__________________________________________________________________________________________________________
Голові К-П міськради
Нестеруку А.М
Мешканців К-П
джоржа,бульбашки,громозеки,мітрія,парильщика,луірам... (всього .....підписів)
Копії - в газети "Подолянин", "Фортеця", "К-П Вісник", "Ділове місто"

                                                       Відкритий лист.

Шановний Анатолію Макаровичу
Останнім часом містом поширюються різноманітні чутки про будівництво в Смотрицькому каньйоні, викликані  насамперед браком об'єктивної інформації та розбіжністю в версіях, які подаються різними медіа (зокрема в газеті "Край Кам'янецький  від (дата?) йшлося про заплановане будівництво  басейну та будинків для відпочинку, в інших виданнях - лише про благоустрій та спортивні майданчики)

Для уникнення непорозумінь просимо Вас оприлюднити таку інформацію:

1. Договір передачі території Смотрицького каньйону МГО "Наша Спадщина"
2. Проект будівництва/ благоустрою,  відомості про підрядну організацію,яка виконує роботи, термін завершення робіт.
3. Висновки природоохоронних організацій, якщо такі робилися
4.Детальну інформацію про  МГО "Наша спадщина" (статут, шо ще?)
5. Заплановану вартість будівництва, реквізити інвесторів, суми  та умови надання інвестицій.
6.  Орієнтовний перелік послуг, які надаватимуться в зоні відпочинку  та їх вартість для мешканців  міста.
7.  Копію дозволу, виданого МГО "Наша Спадщина" на суцільне перекриття території каньйону та  обмеження доступу населення до р.Смотрич
Сподіваємось, що дана інформація не є конфіденційною та перешкод для її оприлюднення немає
Просимо Вас опублікувати відповідь в міській пресі, а детальну інформацію та проект -  на офіційному сайті Кам'янець-Подільської Міської Ради.
Дякуємо за розуміння

Мешканці Кам'янця-Подільського:  ( мульйон підписів)

____________________________________________________________________________________
[/size]



105

Думаю, в тексті ще варто нагадати про ось цей документ (раптом Макарович про нього не чув *unsure*)

Або вибрати цитати, або ж просто підшити його до листа.

Цитувати"ПОЛОЖЕННЯ
про геологічну пам'ятку природи загальнодержавного значення
"Смотрицький каньйон".


1. Загальні засади.
1.1 Геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" - глибока вузька долина р. Смотрич із стрімкими схилами i унікальними виходами на денну поверхню силурійських вапняків. Є місцем зростання рідкісних видів рослин серед яких: шиверекiя подільська, півники угорські, ковила волосиста, занесені до Червоної Книги України. Заповідана постановою Ради Міністрів УРСР №139 від 21.03.1984 р.
1.2 Загальна площа геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" становить 80.0 га. Знаходиться у Кам'янець-Подільському р-нi, бере початок у с. Голоскiв, проходить по території м. Кам'янець-Подiльський i закінчується у с. Цибулiвка. Знаходиться у землекористуванні: с. Голосків 7 га, УЖКГ - 49 га, с. Колибаївка 3,5 га, с. Панівці - 21,5 га.
1.3 Геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" входить до складу природно-заповiдного фонду України, яка охороняється як національне надбання, є складовою частиною системи природних територій та об'єктів, що перебувають під особливою охороною.
1.4 Ліквідація, реорганізація, геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон", а також зміна границь, проводиться згідно чинного законодавства.
1.5 Поштові адреси землекористувачів:
Хмельницька область, Кам'янець-Подiльський р-н, с. Голосків, Сільська Рада; с.Колибаївка, Сільська Рада; м. Кам'янець-Подільський, міськвиконком, управління житлово-комунального господарства, вул. Соборна, 5.
2. Мета створення i завдання геологічної пам'ятки природи
загальнодержавного значення
"Смотрицький каньйон".
2.1 Геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення входить до складу природно-заповiдного фонду України.
2.2 Головним завданням геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" є збереження розрізу силурійських відкладів та розвитку осадових порід. Збереження рідкісних рослин, які зростають на схилах каньйону, занесених до Червоної Книги України. Ст.27 З.У. про ПЗФ України.
2.3 Геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення, може використовуватись в естетичних, виховних, наукових, природоохоронних, рекреаційних цілях.

3. Режим території та охорона геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення
"Смотрицький каньйон".

3.1 На території пам'ятки природи обмежується або забороняється будь-яка діяльність, що суперечить цілям i завданням передбаченим положенням про пам'ятку природи.
3.2 Господарська, наукова та інша діяльність, що не суперечить цілям i завданням пам'ятки природи, проводиться з додержанням загальних вимог щодо охорони навколишнього природного середовища.
3.3 Власники або користувачi земельних ділянок природних об'єктів, оголошених пам'яткою природи, беруть на себе зобов'язання щодо забезпечення режиму її охорони та збереження. Ст.28 З.У. про ПЗФ України.
3.4 Проведення такої господарської діяльності, яка може спричинити шкоду пам'ятці природи та порушити екологічну рівновагу.
3.5 Будівництво споруд, що можуть вплинути на зміну характеру місцевості, ландшафту i спричинити збитки пам'ятці природи.
3.6 Геологорозвідувальні роботи, добування корисних копалин, порушення грунтового та рослинного покриву.
3.7 Будь-яке засмічення та забруднення території пам'ятки природи.
3.8 Надання земельних ділянок під забудову.
3.9 Інші види робіт, що можуть призвести до порушення природних зв'язків та ходу природних процесів, втрати наукової, господарської, естетичної цінності пам'ятки природи.
3.10 Порушення закону "Про охорону навколишнього середовища" тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільну або кримінальну відповідальність.
3.11 Розмір шкоди заподіяної пам'ятці природи, визначається на основі затверджених такс.
3.12 Всі види природокористування, що проводяться на території пам'яток природи здійснюються за дозволами держуправління екологічної безпеки в Хмельницькiй області в межах, затверджених у встановленому порядку.
Положення розроблене на основі Закону України "Про природно-заповідний фонд України".

Погоджено:

Начальник державного управління екології та природних ресурсів в Хмельницькій області В.Шмигований
Сільський голова с. Голосків В. Сікора
Сільський голова с. Колибаївка М. Чайковський
Начальник Управління житлово-комунального господарства М. Кондауров
Сільський голова с. Панівці А. Костюк"


GROMOZEKA

Супер!!! Мені подобається...Нарешті нами СБУ зацікавиться.... *shmal*))))))))
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

105

Оффф. Ну нічого собі у Громозєки мінусів :o По-моєму чемпіон на форумі *applouse* Я щось цікаве пропустила *unsure*


Предупреждение. Оффтоп.

GROMOZEKA

Та  ні...веду себе гарно,хтось мене не любить...

Предупреждение. Оффтоп.
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

Graf

Космічні пірати *вау, запалюеш*




Предупреждение. Оффтоп.
"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

GROMOZEKA

штунди!

Предупреждение. Оффтоп.
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

GROMOZEKA

Краще не шуткувати, бо гарну тему закриють...( а плюсів можете добавити)

Предупреждение. Оффтоп.
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

X.A.M.

Цитата: GROMOZEKA від 26 Червня 2010, 00:26:12
Супер!!! Мені подобається...Нарешті нами СБУ зацікавиться.... *shmal*))))))))
А кто говорил, что не интересуются? Возле райрады, вовремя вовремя митинга против запаха "Шанел Михайлова №5", крутился с органов. В синей рубашечке.

Elena

Господибожемой, я так давно не смеялась!))))))))))) Афтору+

Предупреждение. Оффтоп.

Margosha

Цитата: GROMOZEKA від 26 Червня 2010, 00:29:45
Та  ні...веду себе гарно,хтось мене не любить...
Я - не хтось!!! Не люблю націоналістів, які підуть стріляти простих людей заради своїх меркантильних інтересів!!! Десь тут була стаття про троллів... Громозека, не пускай нормальним людям пил в очі...

Предупреждение. Оффтоп.
"Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая". Ф. Раневская.

GROMOZEKA

Йду на сройку погуляю з псом...буде щось цікаве відпишу....
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

GROMOZEKA

Сьогодня я вже все добре обдивився. Зі сторони Руських теж 3 метровий паркан,та щей колючий дріт натянуто.(нехватає тіко піонер -важатих на вишках з кулеметами)Зайти при бажані можна....Дуже багато наметів, але без людей....Механізації немає...є охоронник.Були кам'яні будинки повалені,їх тоже нема..Розчистили ще декілька майданчиків під щось. Дерев покрамсали багато.
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

Luiram

Сьогодні поглянула на статтю в "Діловому місті"  Там про «Перспективну програму збереження та раціонального використання природно-рекреаційних ресурсів Смотрицького каньйону», прийняту  2007 року. Хто знає, що це таке? Де можна почитати?

P.S. Зі здивуванням впізнала там свою фотку.  *Вопросище* Шановні, на фото посилання робити треба
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

romano

привіт всім.
Погляд з Чернівців на події з будівництвом.

http://mountain-site.com.ua/?page=blog&record=387

GROMOZEKA

Сосула чувак правильний, особисто його знаю,може щось напару з ним будем кіпішувати?Давайте усім форумом на вихідні на відпочинок в ті місця....в суботу, якраз штунди будуть в Бога гроші просити!!!
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

nik?-nik!

від мене "+".
гарна пропозиція. жаль, з Києва не підскочу.
не знаю, що там буде, бо, таки, очевидно-мутять щось (бо як не дають чіткоі інфи, то, таки мутять), але насьогодні маємо - паркан...який вже зараз скелелазам заважає :(   

GROMOZEKA

Паркан це така штука ,що сьогодня він ніби є...а завтра....комусь на опалубку піде...
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

nik?-nik!


GROMOZEKA

 я вчора гуляв там з псом, так ці космонавти наметів тьму наставили , аби зробити видимість присутності табору...Якщо вони не дурні, а вони не дурні...то на своїй сходці будуть своїх прихожан просити аби дітей на заселення дали, так в них буде хоч якесь прикриття.
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

nik?-nik!

а я все не можу ніяк зрозуміти, чому не надати конкретного плану будівництва???????
і як його, (будівництво) власне, розпочинати без плану???

GROMOZEKA

Біля 1 школи наверху ....висить табличка закінчення будівництва 4 квартал 2010 року , а там даже фундамент до кінця не виритий, будівницво розпочате в 2008 році нібито... знаєш з 2008 року наскілько в ціні виросла та земля?...так і ці космонавти щось нібито почнуть...а там трошки самозахват...після суд...получать штраф, потім автоматичне узаконення, якщо буде рішення на знос- це рішення можна пересудити...
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

nik?-nik!

хтось казав, що ми тут дарма панікуємо, а Ви цілком реальний сценарій забацали...
так дійсно може бути. легко...

GROMOZEKA

Забудовники працюють на перспективу, в 2005 р. звернулися за дозволом на землю для будівництва...помастили...зробили суд- помастили судді, нібито протестуючих сторін нема( а як вони будуть якщо про суд ніхто незнає?)пройшло 2-4 роки починають будівництво, якщо хтось рипається, то в нього строки вийшли для цього...Тра зараз кіпішувати, і наші діти та онуки нам подякують....
А там ніхто , ніколи сміття не викидав...для цего тра бути долб...., щоб на собі туди його нести.
Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.

Luiram

Знайшла дату виходу статті
"Останнім часом містом поширюються різноманітні чутки про будівництво в Смотрицькому каньйоні, викликані  насамперед браком об'єктивної інформації та розбіжністю в версіях, які подаються різними медіа (зокрема в газеті "Край Кам'янецький  від (11.06.2010) йшлося про заплановане будівництво  басейну та будинків для відпочинку, в інших виданнях - лише про благоустрій та спортивні майданчики)"
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

Julianna

Може б закон якийсь придумали, про покарання за недобудови, бо ж стоять (вибачте) удороблом по місту. Не годен - не починай! Чи я шось банальне пишу?

Elena

А мне вот интересно, в США на территории БОльшого Каньона кто-то бы разрешил строить МАЙДАНЧИКИ и все такое? Ответ вы наверное знаете сами. ДЛя майданчикоа есть место - городской заброшенный парк! ЧИтать больно и смотреть тоже. >:(