Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
13 Декабря 2019, 06:46:46
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Строительство под "новоплановским" мостом.
Страниц: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Строительство под "новоплановским" мостом.  (Прочитано 182294 раз)
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #180 : 28 Июня 2010, 21:10:37 »

И, вообще, мне эта доктрина с майданчиками напоминает обменивание стекляных бус на золото с аборигенами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СТройте их в парке, где им - самое место!
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #181 : 29 Июня 2010, 16:25:04 »

Знаццо так, шановне панство. Остаточний варіант листа виглядатиме так

М.Кам’янець-Подільський
« ___» ___________ 2010р                                                                                       
                                                                                                            Голові
                                                                                                           Кам'янець-Подільської Міської Ради
                                                                                                            Нестеруку Анатолію Макаровичу
                                                                                                           Мешканців м.Кам'янця-Подільського
                                                                                                   1.
                                                                                                   2
                                                                                                   3.
                                                                                                   4.
                                                                                                   5.
                                                                                                   6.
                                                                                                 (всього  _________   підписів)                                   
Копії   - редакціям газет  "Подолянин", "Фортеця", "К-П Вісник", "Ділове місто"

Відкритий лист
Щодо будівництва на території  пам'ятки природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон
Шановний Анатолію Макаровичу
Останнім часом містом поширюються різноманітні чутки про будівництво в Смотрицькому каньйоні, викликані  насамперед браком об'єктивної інформації та розбіжностями в версіях, які подаються різними медіа (зокрема в газеті "Край Кам'янецький  від 11.06.2010 йшлося про заплановане будівництво  басейну та будинків для відпочинку, в інших виданнях - лише про благоустрій та спортивні майданчики)
        Для уникнення непорозумінь просимо Вас оприлюднити таку інформацію:

1. Договір передачі території Смотрицького каньйону МГО "Наша Спадщина"
2. Проект будівництва/ благоустрою,  відомості про підрядну організацію,яка виконує роботи, термін завершення робіт.
3. Висновки природоохоронних організацій, якщо такі робилися
4. Відомості про організацію, на балансі якої на даний час перебуває пам'ятка природи загальнодержавного значення "Смотрицький каньйон" (а саме та її частина, що передана в користування ГО "Наша Спадщина ")"
5.Детальну інформацію про  МГО "Наша спадщина" (копію статуту, інформацію про засновників тощо)
6. Заплановану вартість будівництва, реквізити інвесторів, суми  та умови надання інвестицій.
7.  Орієнтовний перелік послуг, які надаватимуться в зоні відпочинку  та їх вартість для мешканців  міста.
8.  Копію дозволу, виданого МГО "Наша Спадщина" на суцільне перекриття території каньйону та  обмеження доступу населення до р.Смотрич
9. Копію дозволу, виданого МГО "Наша Спадщина" на знесення зелених насаджень.

Сподіваємось, що дана інформація не є конфіденційною та перешкод для її оприлюднення немає
Просимо Вас опублікувати відповідь в міській пресі,  а детальну інформацію та проект -  на офіційному сайті Кам'янець-Подільської Міської Ради -  http://kam-pod.gov.ua
Дякуємо за розуміння

Мешканці Кам'янця-Подільського:
1                                                                                                                                               .
2                                                                                                                                               .
3                                                                                                                                               .           
4                                                                                                                                               .
5                                                                                                                                               .
6                                                                                                                                               .

Перший підпис -  обов'язково з адресою.
До листа - типові  додатки  з місцями на 20 підписів. Хто має можливість та натхнення - може собі роздрукувати, зібрати в друзів  автографи, потім заб'ється стрілка де автографи будуть пораховані, аркуші пронумеровані та передані в СБУ  адресату. Туди ж запрошуються підписанти - одиночки та просто бажаючі забухати всі зацікавлені. Точну дату  і місце визначимо через пару днів, а поки що пропоную  в окремій темі приблизно прикинути, скільки шахідів підписів у нас може бути.

* Каньон-лист додаток .doc (44 Кб - загружено 119 раз.)

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #182 : 29 Июня 2010, 19:06:20 »

Де взяти ті типові додатки? Хіба на них нічого зверху не вказується? Шапка з темою листа, чи щось подібне?

.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #183 : 29 Июня 2010, 22:04:39 »

ДЛя майданчикоа есть место - городской заброшенный парк! ЧИтать больно и смотреть тоже. Злой
ну, стопудово. и места там предостаточно.
и для посетителей попасть куда проще-не надо в каньон спускаться, да и логичнее в сотню раз именно в парке будет такое строительство (ну, если, конечно, нам по мозгам не ездят, по сенарию, который прикинул GROMOZEKA)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #184 : 29 Июня 2010, 23:15:06 »

Де взяти ті типові додатки? Хіба на них нічого зверху не вказується? Шапка з темою листа, чи щось подібне?

Та ж прикріпив до попереднього месіджа вордовський файл - таблицю.(Каньон-лист додаток .doc )
Чи його не видно?

Margosha
Бог точно любит идиотов...
Старожил

репутация +0/-1

Иначе зачем он их столько создал???

« Ответ #185 : 29 Июня 2010, 23:32:41 »

А можна ще так само відкритий лист прикріпити? Ну щоб можна було теж роздрукувати, щоб люди знали про що йде мова!

"Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая". Ф. Раневская.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #186 : 29 Июня 2010, 23:38:17 »

Чи його не видно?
Соррі, провтикав  опа засада

.
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #187 : 30 Июня 2010, 00:36:13 »

ДЛя майданчикоа есть место - городской заброшенный парк! ЧИтать больно и смотреть тоже. Злой
ну, стопудово. и места там предостаточно.
и для посетителей попасть куда проще-не надо в каньон спускаться, да и логичнее в сотню раз именно в парке будет такое строительство (ну, если, конечно, нам по мозгам не ездят, по сенарию, который прикинул GROMOZEKA)
Та к это примет любой. Ник, с Вами солидарна полностью. А че? нормально: сверху бутылки,строим, зато МАЙДАНЧЫКЫ1!!!!!!!!!!!!
« Последнее редактирование: 30 Июня 2010, 00:42:16 от Elena » Записан
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #188 : 30 Июня 2010, 00:39:02 »

Шо-то уже подобое было в годах 90-х. но тогда не отважились, а сейчас вообще обнаглели!
« Последнее редактирование: 30 Июня 2010, 00:44:59 от Elena » Записан
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #189 : 30 Июня 2010, 00:47:12 »

В 90-х надо было показать на бумаге деятельность и задекларировать привселюдно, а сейчас надо показать эи самые майданчики, вроде как есть....................народ уж больно грамотный пошел.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #190 : 30 Июня 2010, 09:43:35 »

ну, да, а сейчас разработали грамотные схемы "прихватизации" и вперед и с песней.
и всякие там памятники с заповедниками делаются частной собственностью практически без проблем Злой
но все эти номера проходят, если люди закрывают на это глаза, но, судя по реакции форумчан bud, есть надежда, что фокус (если таковой задумывается) не удастся.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #191 : 30 Июня 2010, 14:03:28 »

А можна ще так само відкритий лист прикріпити? Ну щоб можна було теж роздрукувати, щоб люди знали про що йде мова!
А копіпейст не робе?  Ладно, втулю зараз.

* Каньон-лист1 .doc (35.5 Кб - загружено 134 раз.)

Margosha
Бог точно любит идиотов...
Старожил

репутация +0/-1

Иначе зачем он их столько создал???

« Ответ #192 : 30 Июня 2010, 15:59:55 »

А що таке копіпейст? Може і робить, але я не в курсі Дякую)))

"Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая". Ф. Раневская.
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #193 : 30 Июня 2010, 16:09:12 »

фото с внутренней стороны

* parkan_477 copy.jpg (215.46 Кб, 800x600 - просмотрено 198 раз.)
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

« Ответ #194 : 30 Июня 2010, 16:10:04 »

проход вдоль реки закрыт

* parkan_476 copy.jpg (138.09 Кб, 800x600 - просмотрено 615 раз.)
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

« Ответ #195 : 30 Июня 2010, 16:11:04 »

колючка. Что б не думали, что шутят. высотой более 2х метров

* parkan_475 copy.jpg (142.93 Кб, 800x600 - просмотрено 182 раз.)
CHUBACH
Пользователь
**

репутация +2/-0

Хороший человек видит хорошие знаки.

« Ответ #196 : 30 Июня 2010, 16:23:26 »

я был здесь тоже...как в концлагере...кажется что в воде при переходе забора набитые бутылки и тому подоб.

О Великий Дух, чей голос я слышу в ветрах,
Я прихожу к тебе, как один из множества твоих детей.
Мне нужны твоя сила и мудрость.
Сделай меня сильным не для возвышения над моим братом,
но для победы над моим величайшим врагом - cамим собой.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #197 : 30 Июня 2010, 18:20:39 »

офф...
А що таке копіпейст? Може і робить, але я не в курсі Дякую)))
від англійського соpy - paste. Тобто зкопіювати і вставити. Кстаті вчора мер проводив бріфінг з пресою з приводу цього бєспрєдєла. До чого договорились - ще не знаю, завтра обіцяють надрукувати.

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #198 : 01 Июля 2010, 09:05:55 »

колючка. Что б не думали, что шутят. высотой более 2х метров
что-то подозрительно...такие баррикады для строительства мангалов и турников Непонимающий
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #199 : 04 Июля 2010, 05:03:42 »

Доки збирались, мерія влаштувала  брифінг (Валерій Каспров & Олег Демчук vs журналісти). На питання по справі - толкових відповідей не дали,  зато стало ясно,шо міська влада з Каспровим вже про все дотерлись, і реально шось мутять.
 "Подолянину"- респект і уважуха, статтю зробили толкову. - http://podolyanin.com.ua/environment/774/
Якшо коротко - проекту (офіційно) НЕМА, інвестор - комерційна таємниця (хоча є чутки шо в долях самий крутий штунда країни - Олександр Турчинов), організація,яка зараз відповідає за каньйон - невідома,дозвіл був на вирубку  лише чагарників та кущів,хоча дерев там завалили куєву хупу.
Цікаво,шо перший же комент на сайті - звинувачення в "джинсі".

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #200 : 04 Июля 2010, 07:33:30 »

Стало відомо що в  литсадок№20  прийшла старша жіночка, та пропонувала батькам віддати дітей в Християнський табір,що під Новопланівським мостом, табір буде працювати з 01/07/2010р. Поки все йде по сценарію який ми недавно намалювали.

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #201 : 04 Июля 2010, 15:26:46 »

"Подолянину"- респект і уважуха, статтю зробили толкову.

))))

Якщо хтось і продався, то це "Подолянин". Ніби то на перший погляд порядна газета, а стала обслуговувати якусь "Заказуху". Не гарно так себе вести панове! Чи можливо у вас якісь власні інтереси до Смотрицького каньйону??? А відносно штунтів, то побільше б таких "штундів" у нашому місті, може тоді би був порядок. Да... не працює ще демократія в Україні!

СОКАЛЬСЬКИЙ и ЯЦЕМИРСЬКА продались мусульманам!!!! ))))))))))))    clap-1
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #202 : 04 Июля 2010, 23:47:37 »

А чи незутити б нам під їхнім парканом Купала по повній програмі? З кострами, хороводами і жертвопринесеннями? Як би наші благодійники на це зреагували?

Не беруся стверджувати, але ж то якісь зі штундів протестували проти капища в каньйоні, і врешті його розвалили, а рідновірських "батюшок" вижили... Вони часом не того, не родичі В замешательстве
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #203 : 05 Июля 2010, 00:12:12 »

Жертвоприношення я можу провести і без Купали...Жертви є rastaman
« Последнее редактирование: 05 Июля 2010, 00:12:56 от GROMOZEKA » Записан

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #204 : 06 Июля 2010, 16:40:37 »

Уопщєм так, мальчікі і дєвачькі - Купала фактично продинамили,(таки за два дня банда не збирається)
 зато є ідея щодо наступного кроку -   
флешмоб "рулєтко".

Збираємось тусою, беремо рулетки, фотєгі, блокноти - і гайда  в гості до наших набожних друзів, рахувати піньки і міряти їхні спортивні майданчики і прочій креатив  - тобто ділянки, на яких автентична рослинність знищена ПОВНІСТЮ.
Працівникам медіа - ставлю пиво. Хоча нє, не ставлю. Бо скажуть шо за літру Проскурівського продались.
ЗИ. Мо'   в суботу?
З.ЗИ Мо', вдасться це сумістити з тематичним пленером фотоклубу "Погляд"?
« Последнее редактирование: 06 Июля 2010, 16:48:05 от georg » Записан

Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

« Ответ #205 : 07 Июля 2010, 10:38:06 »

ха!
 фотоклюб "Погляд" має вже творче завдання "Зніми сектантський долгострой " по городу Камєнец-Подольский. (підказки можно в цю тему)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #206 : 07 Июля 2010, 11:10:05 »

До речі, а що іще робила "Наша спадщина" в місті? Бачу, вони на фонтані проводять покази футбольних матчів на великому екрані. Наскільки я зрозуміла, вони за допомогою футболу ведуть євангелізацію. Хто був, що скажете?

Про Каспрова мені розповідали, що людина дуже релігійна, і в радянські часи навіть сидів у тюрмі за віру, зазнавав утисків, у пресі про нього писалося. Тобто, при таких характеристиках людина мала б бути не налаштованою на заробляння бабла...
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #207 : 07 Июля 2010, 11:31:43 »

а ще "Наша спадщина" організовує в мікрорайонах міста свята для дітей

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #208 : 07 Июля 2010, 11:41:45 »

До речі, а що іще робила "Наша спадщина" в місті? Бачу, вони на фонтані проводять покази футбольних матчів на великому екрані. Наскільки я зрозуміла, вони за допомогою футболу ведуть євангелізацію. Хто був, що скажете?

Про Каспрова мені розповідали, що людина дуже релігійна, і в радянські часи навіть сидів у тюрмі за віру, зазнавав утисків, у пресі про нього писалося. Тобто, при таких характеристиках людина мала б бути не налаштованою на заробляння бабла...
Та що Ви кажете ? Вперше чую?Вчився з ним в школі, жив неподалік него,нечув ,що він сидів.Він приблизно 75-76 року...коли він міг сидіти в Радянські часи?

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #209 : 07 Июля 2010, 11:47:27 »

Можливо, коли відмовився виконувати "почесний обов"язок"? Я точно знаю, що у сектантів заборонено брати до рук зброю, і в радянські часи, коли не було альтернативної служби, вони просто відсиджували 2 роки служби в тюрмі.
Страниц: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 36 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти