Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
12 Декабря 2019, 19:15:20
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Строительство под "новоплановским" мостом.
Страниц: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Строительство под "новоплановским" мостом.  (Прочитано 182273 раз)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #210 : 07 Июля 2010, 11:47:32 »

а ще "Наша спадщина" організовує в мікрорайонах міста свята для дітей
Які молодці, то нехай надалі організовують свята. Такі прямо всі святі....Є речі недоторкані, зараз приїдуть в Кафедеральний костел з Меки мусульмани і скажуть , що це їх мечеть...та ще поставлять чувака з безкоштовною шаурмою , щоб люди хвалили....

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #211 : 07 Июля 2010, 11:48:34 »

Намагатимусь розповісти те, що знаю.

Мій кум із сім"єю вже 2 роки кожен тиждень (у неділю) ходить на "сімейні збори" (не пам"ятаю вірну назву).  Добровільних збори, щось на кшалт семінарів, спілкування з сім"ями. Запрошуються усі бажаючі. Доречі, кому буде цікаво - наступні збори 18 липня, годину уточню, збір під готелем "Сім днів". Я й сам вже давненько планую подивитись що воно таке.
   Обговорюються питання цінності сімейних відносин, здорового образу життя, окреме питання - обговорення та вивчання біблії і т.д. Кум задоволений, і я сам бачу, що у його сім"ї відносини встановилися дуже дружні.Улыбка
  На даний момент бажаючих членів організації повезли на п"ятиденний відпочинок у табір в Закарпатті. Коштує це 600 грн. з сім"ї (незалежно від кількості дітей та батьків, але батьки без дітей, як і діти без батьків поїхати не можуть, вітається повний склад сім'ї), у вартість включено проїзд, проживання, 3-разове харчування та організація досугу. Харчуванням люди дуже задоволені. Вільного часу майже немає, усе заповнене різноманітними сімейними конкурсами, змаганнями, що дуже об'єднує сім"ї. На теріторії табору заборонено курити та вживати алкогольні напої. Загалом, міркую, дуже цікаво. Думаю, може  наступного року поїхати?
   Ось так, коротко, як зміг з чужих слів.

Через кума передав запрошення керівництву організації на наш форум - думаю, по поверненню з поїздки, пробачимо тут когось з їх представників.

Нє сочтітє за рєкламу... Крутой
« Последнее редактирование: 07 Июля 2010, 11:49:26 от Kapnyxa » Записан

.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #212 : 07 Июля 2010, 11:53:16 »

Можливо, коли відмовився виконувати "почесний обов"язок"? Я точно знаю, що у сектантів заборонено брати до рук зброю, і в радянські часи, коли не було альтернативної служби, вони просто відсиджували 2 роки служби в тюрмі.
Я пішов служити в 1994 році,  а він ще пізніше на декілька років....Я вже служив в Українській армії...а він ще в Радянській? В їх родині ніхто не служив!!!

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #213 : 07 Июля 2010, 13:09:18 »

Та хто ж проти роботи громадської організації в напрямку укріплення сімей?Будь ласка,але чому для відпочинку християн потрібен саме каньйон,оце мені хтось пояснить? georg,респект і уважуха,просто генератор ідей!Я-за,але може в п'ятницю ближче до вечора?

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #214 : 07 Июля 2010, 13:09:28 »

Та хто ж проти роботи громадської організації в напрямку укріплення сімей?Будь ласка,але чому для відпочинку християн потрібен саме каньйон,оце мені хтось пояснить? georg,респект і уважуха,просто генератор ідей!Я-за,але може в п'ятницю ближче до вечора?

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #215 : 07 Июля 2010, 13:10:59 »

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #216 : 07 Июля 2010, 13:14:42 »

Мені просто цікаво, а станція для човнів нащо?де вони плисти мають? Там мілина і течія трохи є...Шлюзи відремонтують ,закриють???Жителів переселять?Що це за понти?

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #217 : 07 Июля 2010, 13:15:30 »

Ой,щось замкнуло і не туди пішло,поверніть,будь ласка,в тему  опа засада

Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #218 : 07 Июля 2010, 13:22:25 »

ви мені вибачте, але я не розумію, що поганого у тому, що хоч хтось прибирає каньйон?
капітальних споруд там не може бути, то що вони роблять поганого? Чи просто ви усі вирішили у цьому місяці дружити проти Нашої спадщини?

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #219 : 07 Июля 2010, 13:27:51 »

Будь ласка,але чому для відпочинку християн потрібен саме каньйон,оце мені хтось пояснить?

Так і я проти будь-якого будівництва у каньоні.
Було питання:
До речі, а що іще робила "Наша спадщина" в місті?
- я надав інфу яку маю. Не моя провина, що це позитивна інформація про організацію...  опа засада

.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #220 : 07 Июля 2010, 13:29:31 »

капітальних споруд там не може бути

Вы уверенны?

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #221 : 07 Июля 2010, 13:31:30 »

А я в інших місяцях дружив за неї? Станція для човнів це не споруда? Причал для них це що? Доки для отримування та ремонту- намети?Приміщення медичного огляду це що? теж намет?А швидка під'їде як? Міст будувати?Це натуральний самозахват , з перспективою!Троха запізнився...
« Последнее редактирование: 07 Июля 2010, 13:33:03 от GROMOZEKA » Записан

X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #222 : 07 Июля 2010, 13:38:10 »

капітальних споруд там не може бути, то що вони роблять поганого? Чи просто ви усі вирішили у цьому місяці дружити проти Нашої спадщини?

А если будет капитальный строения? Какое капитальное строение не по закону построенное снесли? Все новостройки в старом городе - ЗАКОНЫ?
Пусть нормально расскажут, что там будет. Пусть покажут договора. И если там все норма - ГАЙДА. Срубай деревья, заливай теннисные корты, заборы в 5-6 метров, вход только НОРМАЛЬНЫМ (то есть своим)....
Троха запізнився... ))))
« Последнее редактирование: 07 Июля 2010, 13:39:07 от X.A.M. » Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #223 : 07 Июля 2010, 13:41:25 »

Какое капитальное строение не по закону построенное снесли?

Возле Даров Подолья на Пушкинской снесли. (на вскидку по памяти)

Какая великая нация!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #224 : 07 Июля 2010, 13:43:17 »

І взагалі , це моя земля !Земля моєї дитини...чому я маю її втратити?
Мені чужого не треба, але й своє я х....віддам!

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #225 : 07 Июля 2010, 13:45:00 »

Какое капитальное строение не по закону построенное снесли?

Возле Даров Подолья на Пушкинской снесли. (на вскидку по памяти)
А фундамент лишили.

Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #226 : 07 Июля 2010, 14:24:19 »

а хто в каньйоні щось капітальне побудує? Чим ви пропонуєте скелю укріпити? Як вберегтись від весняних повеней?
Каньйон сам себе очистить. Чи Ви іншої думки?

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #227 : 07 Июля 2010, 14:32:45 »

Каньйон сам себе очистить.

То зачем "Наша спадщина"?
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #228 : 07 Июля 2010, 14:38:06 »

Якщо чесно то я не розумію позицію Lina. Ви не плутайте духовність організації, та її економічну сторону.Є факт захвата дуже дорогої, та цінної землі! Невже тяжко показати документи на це все? І повірте ,не Вам вирішувати як можна там розстроїтись....булаб земля,та щей в заповідному місці....а з нею щось видумають.

Хрыстя
Ветеран

репутация +9/-6

« Ответ #229 : 07 Июля 2010, 14:54:10 »

Почему вы говорите про захват?

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #230 : 07 Июля 2010, 15:01:06 »

Строиться забор с колючкой, вырезается деревья, не какой документации. Вышли ребята на шашлычок?
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #231 : 07 Июля 2010, 15:04:03 »

Можливо, коли відмовився виконувати "почесний обов"язок"? Я точно знаю, що у сектантів заборонено брати до рук зброю, і в радянські часи, коли не було альтернативної служби, вони просто відсиджували 2 роки служби в тюрмі.
Нє, в армії він був. Тут шось інше. Ось його біо http://www.ecbua.info/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=52
Зазвичай, якщо священик сидів за віру, то  це додатковий бонус в резюме. Тож або не сидів, або не за віру,або просто дуже скромний
 2 Громозека - то не той Каспров. Мова за старшого.
Щодо будівництва на заплавній території - варіантів є нємєряно. Фундамент можна поставити свайний чи плаваючий та й дамбу невеличку зробити якшо шо, технології укріплення скель - теж давно відпрацьовані. Було б бажання і кошти..

На  перший погляд дико, але ж хватило Дарчуку натхнення свою  чергову"Клеопатру" посеред Старого Міста втулити. Купа бабла колишнім мешканцям, купа на підмази, страшний гемор з сусідніми фундаментами, і зіпсована карма.Це  при тому шо можна було спокійно взяти стару табачку,  потратити  в три рази менше грошей, і отримати справді унікальний готель і всєобщій восторг.

Так шо якшо наприклад тому ж Турчинову, чи ще якомусь Бабію з Кориткіним  в голову стукне - все реально. Наприклад варіант "фіфті-фіфті" - ми вам - молітдом, а ви нам - два гектари .
 Чому б і ні, га?
« Последнее редактирование: 07 Июля 2010, 15:11:09 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #232 : 07 Июля 2010, 15:04:56 »

Почему вы говорите про захват?

... Благими намірами вистелена дорога до пекла ...

Якшо коротко - проекту (офіційно) НЕМА, інвестор - комерційна таємниця , організація,яка зараз відповідає за каньйон - невідома,дозвіл був на вирубку  лише чагарників та кущів,хоча дерев там завалили куєву хупу.

То как это назвать? Если не захват.
« Последнее редактирование: 07 Июля 2010, 15:06:19 от Graf » Записан

Какая великая нация!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #233 : 07 Июля 2010, 15:05:14 »

Тра розжовувати....До Вас на дачу прийшов сосід і почав будувати качелі для дітей дачного участка.....

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #234 : 07 Июля 2010, 15:14:23 »

Заявлений бюджет 10 млн. грн. Це на палатки і прибирання пластикових пляшок?

Ліно, я абсолютно обома руками за прибирання каньйону і влаштування там зони відпочинку. Я за те, щоб мати можливість піти туди з дітками позасмагати і поталяпати ногами у воді - без супроводу чоловіка (бо на сьогодні місця там дикі і можна нарватись на неприємності).

Але каньйон - це ще й заповідник. І перш, ніж будь-кому дозвляти там господарювати, влада мусила б проконсультуватися з природоохоронною організацію, і отримати чітку інструкцію: що там можна робити, а що ні.

По-друге, оскільки місто не має змоги фінансувати очистку і облаштування каньйону - немає нічого страшного в тому, щоб дозволити це робити будь-яким організаціям, які проявили б таку ініціативу. Але тоді мусив би бути складений чіткий проект, який утвердить природоохоронна організація, міська влада, і про який має знати громада. А тут виходить: проекту нема, хто інвестор - невідомо, але ми їм повністю довіряємо і даємо карт-бланш, бо вони - "святі".

Особиста симпатія і довіра Віленовича до релігійних організацій не є вагомою підставою для того, щоб дозволяти їм робити те, що вони роблять. Закон має бути один для всіх, і ніхто не може бути ані привілейованим, ані дискримінованим лише на основі своїх релігійних переконань.

Якщо прийде один чи другий підприємець, чи ми з вами до Толіка Нестерука і попросимо так само виділити землю в каньйоні "для всєобщєго блага" - ми так само легко отримаємо дозвіл?
« Последнее редактирование: 07 Июля 2010, 15:22:11 от Бульбашка Aero » Записан
Хрыстя
Ветеран

репутация +9/-6

« Ответ #235 : 07 Июля 2010, 15:15:34 »

Жевать не надо.  Во-первых, не ко мне на дачу, а на общественной земле. Во-вторых, есть решение сессии  про то, что эти земли предоставляют для окультуривания. С 2007 года никто не волновался, а теперь волнуемся. Ну и хочу сказать, что сколько нас здесь недовольных, то ровно столько же людей, которые поддерживают этот проэкт.  Предлагаю не тешить себя илюзиями, что мы представляем мнение всей общественности.

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #236 : 07 Июля 2010, 15:20:28 »

а хто в каньйоні щось капітальне побудує? Чим ви пропонуєте скелю укріпити? Як вберегтись від весняних повеней?
Каньйон сам себе очистить. Чи Ви іншої думки?

Там століттями хати стояли. Тож, будівлі там тримаються нормально.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #237 : 07 Июля 2010, 15:25:28 »

То нас взагалі можна сатанистами назвати.Такі добрісечкі люди, Християни...А ми на них наїжаємо.
Ось так десь приблизно будуть вести свій захист ції помазаники...Користі небуде нікому...

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #238 : 07 Июля 2010, 15:28:30 »

Христю - апщєствєнності як правило, пох на такі дрібниці, ну і рот розкрити тоже стрьомно. Тут від спиртзавода  півміста  чуть не блює, і шо?  Сотня чоловік під РДА, з яких половина живуть під самим заводом, і ще пара десятків - активісти на замовлення.
Кожен окремо взятий український рагуль проти "влади" починає сіпатись, тільки коли в нього під під'їздом посталять ядрьоний реактор і діти почнуть світитись. Але толку з цих сіпань не буде, бо рагулям з сусіднього під'їзду діти не світяться, а реактор - дає дешеву електрику і взагалі стратегічний інтерес.

Чому б і ні. А з каньйона - прямим ходом під Вітряну Браму. Громозека,Карпуха - як вам такий варіант?

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #239 : 07 Июля 2010, 15:37:44 »

Варіант нормальок. 2 в 1 так би мовити Подмигивающий

.
Страниц: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 36 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти