Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
22 Мая 2019, 13:50:36
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Строительство под "новоплановским" мостом.
Страниц: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Строительство под "новоплановским" мостом.  (Прочитано 172781 раз)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #270 : 08 Июля 2010, 13:10:17 »

А Ви забули , що суд тепер порушникам і виправні роботи присуджує....
А ще раз повернуся до минулої розмови...Яким чином туди хтось звозив, чи зносив сміття? Маразм.

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #271 : 08 Июля 2010, 13:19:34 »

2Lina Ми б,може,і змінили думку,але ж документів Ви нам не показуєте, а те,що в каньйоні хороші люди-аргумент,чесне слово,ніякий.То хіба ж це дискусія?

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #272 : 08 Июля 2010, 14:20:22 »

ні, я навпаки думаю, що ви тут по замовленню.
Я не розумію, чому коли піднімались набагато значущі питання ніхто ніякі підписи не збирав, а тут просто робите з мухи слона.
......

Ні, мене як журналіста, який має на руках копії усіх документів по каньйону дивує, чому там, де потрібно було відстоювати Старе місто і пам'ятки усі мовчали. А у цьому випадку, коли ніхто нічого не захоплює, ви почали боротись.
Ну. Сканер есть?
......
більше в дискусії участі не приймаю.
Вам цікаво залишатись із власною думкою, залишайтесь.

Аднака ж....  Шокирован так ще чучуть - і справді повірю новинам ОБС, шо в Кориткіна в цій справі- свій інтерес.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #273 : 08 Июля 2010, 14:45:56 »

все може бути...А Ющ там пасіку поставить...і Парильщик піде до нас в опозицію.

georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #274 : 09 Июля 2010, 14:06:20 »

Дмитро Бельзецький : "Я просто не люблю, когда из людей делают лохов."
До вчорашньої  статті  у "Фортеці" потрапила лише частина його матеріалу - інакше газету закрили б, навєрно.
« Последнее редактирование: 09 Июля 2010, 14:07:17 от georg » Записан

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #275 : 09 Июля 2010, 14:26:32 »

ТО попасти туди справа проста , значить просто зайдем.Зробимо свою справу і підем, а любий опір нам вчинений буде розцінений як злістне бешкетування! Повноваженб на охорону цієї території неможе бути взагалі.В Каспрова на цю землю небільше паперів ніж у мене!

Парильщик
Гость
« Ответ #276 : 10 Июля 2010, 00:53:01 »

Прибережна захисна смуга

Правовий режим прибережних захисних смуг

З метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм в межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги.

Водний кодекс України (ВКУ) дає таке визначення прибережної захисної смуги: “це частина водоохоронної зони відповідної ширини вздовж річки, моря, навколо водойм, на якій встановлено більш суворий режим господарської діяльності, ніж на решті території водоохоронної зони” (ст.4).

Прибережні захисні смуги встановлюються по обидва береги річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною:

* для малих річок, струмків і потічків, а також ставків площею менше 3 гектарів - 25 метрів;
    * для середніх річок, водосховищ на них, водойм, а також ставків площею понад 3 гектари - 50 метрів;
    * для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів.

У прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється:1) розорювання земель (крім підготовки ґрунту для залуження і залісення), а також садівництво та городництво;2) зберігання та застосування пестицидів і добрив;3) влаштування літніх таборів для худоби;4) будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів;5) миття та обслуговування транспортних засобів і техніки;6) влаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичувачів рідких і твердих відходів виробництва, кладовищ, скотомогильників, полів фільтрації тощо (ст.89 ВКУ).
http://epl.org.ua/pravo/dostup-do-pravosuddja/konsultaciji/vodni-objekti/priberezhna-zakhisna-smuga/
« Последнее редактирование: 10 Июля 2010, 00:56:46 от Парильщик » Записан
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #277 : 10 Июля 2010, 01:02:31 »

У нас яка річка, середня?

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #278 : 10 Июля 2010, 01:13:26 »

Я не зрозумів?

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #279 : 10 Июля 2010, 01:17:12 »

Парильщик Вас всссссссе сложно!!!!!

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #280 : 10 Июля 2010, 01:30:15 »

Ми зробили все по плану.......

Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #281 : 10 Июля 2010, 01:38:54 »

Ну, подождите ,охота свою подпись иммить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Последнее редактирование: 10 Июля 2010, 01:46:28 от Elena » Записан
ASSA
Старожил

репутация +3/-8

ИСТИНА ВНУТРИ НАС!

« Ответ #282 : 10 Июля 2010, 02:38:42 »

яйца динозавров! Вот в чём ТАЙНА!!!!! Как же это мы сразу не догадались!!!

Пока Друиды, Хиппи, Панки, ... и мы тут "определялись" - СОВКИ и ШТУНДЫ уже свои заборы и "колючки" Гулаговские" в Каньоне - то и поставили!!! Вот тебе и "Мишки Гамми" Ха! Ха! Ха! Тут без "Волшебного Сока" Заборчик-то и не перепрыгнешь! 
Говорят там под слоем грунта многовекового очень много окаменелых костей Птерадактилей под скалой есть!!!(Раньше Птерадактили летающие наверху в районе лесопарка гнздились. Им со скалы стартовать легче было!) И яйца динозавров речных там лежат!!! Может эти строители так "Конкретно" огородились, чтоб народ не видел как они дорогие АРТИФАКТЫ под видом строительного мусора из охраняемого Юнеско заповедника "тырить" будут?
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #283 : 10 Июля 2010, 02:43:56 »

АCCа, ты прав, и все логично. Но вот я приеду, ты приедешь, и как камеенчанин, и не посатавишь подпись? Можеть что-то, но даст.
« Последнее редактирование: 10 Июля 2010, 02:46:31 от Elena » Записан
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #284 : 10 Июля 2010, 02:59:57 »

Андрей, сейчас заплачу на фоне того что там происходит. ПРиеззжай, будем писать и ходить НЕ мытием - так катанием.
ASSA
Старожил

репутация +3/-8

ИСТИНА ВНУТРИ НАС!

« Ответ #285 : 10 Июля 2010, 03:39:04 »

Да они "порыться" просто хотят в этих местах!!!!  Там ведь раньше частные дома стояли! много лет прчём их никто бы не пустил!!! А теперь пожалуйста! земля типа НИЧЬЯ!!! И конечно надо всё исследовать!!! Я ЗА!!! Но не втихаря! А надо, чтоб серьёзные Археологи и Антропологи из Юнеско учавствовали!!! И Дискавери ТВ и Хистори канал!!! А Кстати где Юра Боев? Он вроде бы и есть этот "Тиранозавр" Каньона и Товтр наших? Гдето "спит"... Хи! Надо бы "разбудить" людей толковых в Городе!!!

* Зострял.jpg (86.93 Кб, 600x452 - просмотрено 173 раз.)
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #286 : 10 Июля 2010, 03:44:36 »

Думаю, что и тут политика местного масштаба. О Боеве читала, но вряд ли он пойдет сражться с "Мельницами" На форуме хоть как-то это живет и дает результаты. Собралиссь поставили подписи - уже герои! Так и надо, ребята!!!!!!!!!! Огромный вам За акцию и за то, что вы делаете!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Последнее редактирование: 10 Июля 2010, 03:55:32 от Elena » Записан
ASSA
Старожил

репутация +3/-8

ИСТИНА ВНУТРИ НАС!

« Ответ #287 : 10 Июля 2010, 04:10:37 »

Да молодцы форумчане!!!  "Ненька Украї" А эти....? Заборостроители! Млин, что удумали, детский лагерь под "бутылкопадом" решили устроить, там без касок альпинистских и ходить-то "стрёмно" ...хи! Помню в гостях, ещё в юности своей, сидели под навесом, ОБИТЫМ КРОВЕЛЬНЫМ ЖЕЛЕЗОМ!!! у одного жильца там под скалой вечерком... с венчиком... так пока сидели ему в огород несколько бутылок с парка "хряпнулись" Он мне ещё тогда говорил, что мол в туалет у меня надо быстро перебегать!, Чтоб не дай Бог не зацепило! Ха! Ха! Ха! Нет, тут не в лагере дело!!! Точно, что-то нашли и теперь под видом мусора им ЭТО выкопать и вывезти надо!!! Интересно, что они там нашли?!!!

* Копатели.jpg (100.64 Кб, 450x290 - просмотрено 197 раз.)
ASSA
Старожил

репутация +3/-8

ИСТИНА ВНУТРИ НАС!

« Ответ #288 : 10 Июля 2010, 04:39:01 »

Это хорошо, что они забор с "колючкой" поставили! Легче их будет "Брать с поличным" не убегут!!! Ха! Ха! Ха! Короче девиз такой: "КАМЕНЧАНЕ! ЛОВИ КОПАТЕЛЕЙ С ПОЛИЧНЫМ!!!" bud
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #289 : 10 Июля 2010, 08:47:50 »

Жарти жартами, але ж були причини надати канйону статус пам'ятки геологічної природи загальнодержавного значення та ввести його у список ЮНЕСКО. Отже, каньйон досліджувався, велися описи, і мусить існувати КАРТА канйону із зазначеними місцями розташування усіх тих цінних силурійських вапняків та червонокнижних видів рослин. Форумчани, пропоную пошукати цей цінний документ і викласти його тут.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #290 : 10 Июля 2010, 09:15:35 »

Особисто мої враження від "екскурсії" можуть дешо відрізнятися від думки інших учасників акції. Дозвольте поділитися.

Ця ділянка каньйону, яка опинилась за парканом, до недавніх пір була заселеною: тут була нормальна вулиця з хатами, садками і городами. Тепер на місці хатів - купи каміння, порослі чагарниками, кропивою і диким виноградом. Сам берег також заріс настільки, що до берега не підійти. Тобто, після першої відносто чистої галявини зліва мід мосту (яка залишена необгородженою) починається довга вузька стежина в хащах аж до перших сходів з Руських фільварків (хто підкаже, як називаються?). Власне, перед сходами забор закінчується. І далі починається доволі світла і чиста від насаджень ділянка каньйону, в якій люди часто відпочивають.

Обгороджена зона, "за збігом обставин" (с) є такою дикою, закинутою територією, на якій неможливо відпочивати чи якось нею користуватися, попередньо її не розчистивши. Щодо існування на цих "бросових" землях червонокнижних видів - дуже сильно сумніваюсь.

Отож, маємо шматок землі, дуже зручно розташований (близько біля сходів, практично в центрі міста), і в той же час каньйон, скеля і річка перетворюють його на такий собі мікросвіт зі своєю власною атмосферою. Близько водоспад, де люди купаються. Ну аж проситься зробити там культурну, цивілізовану зону відпочинку (ще раз нагадаю, що в сторону Руських і Польських є предосить "диких" галявинок). Ми з дітьми час від часу виходимо в каньйон, і не раз до голови приходила думка, що було б здорово, якби нарешті з"явився господар, який навів би лад бодай на якійсь ділянці, щоб там вовки не вили по хащах. Було б круто, якби влітку тут міг розташуватися який-небудь наметовий пластунський табір, чи табір юних туристів - щось для наших кам"янецьких дітей, котрі на літніх канікулах не мають куди подітися.

Я думаю, це добре, що з"явилась організація, яка хоче щось подібне зробити. Але звісно, виникють питання. ГРошей і праці потрібно вкласти багато, а ми давно не віримо в альтруїзм. Яким чином "НС" збирається окупляти свої затрати? Що саме будуть там будувати? Для кого? Я гадаю, все-таки не "наїжджати", не розібравшись. Бо вийде, "за моє жито мене ж і бито" - хтось єдиний взявся бодай щось робити "на общєствєнних началах", а ми їм палиці в колеса. Я зі свого боку буду вимагати лише повної відкритості інформації і контролю з боку природоохоронних організацій.

З парканом ми їх таки чомусь навчили (УРА! УРА! УРА!) Колючку зняли, в браму зайти можна. Мене чемно попередили, що наскрізного проходу нема, чемно вибачились за тимчасові незручності. Розказали, що так, буде табір для дітей, але ще потрібно виконати багато роботи. А коли наша компанія попросилась, щоб пропустили на той бік, нам чемно відчинили браму з іншого боку. Тобто, галас у пресі якийсь невеличкий результат уже приніс clap-1 clap-1 clap-1
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #291 : 10 Июля 2010, 09:35:16 »

після першої відносто чистої галявини зліва мід мосту (яка залишена необгородженою) починається довга вузька стежина в хащах
Шокирован   Шокирован  Шокирован

Ну да, "купальска" поляна не рахується, бото  затоплене болто, шо ми міряли, галявиною вже не назвеш.
Доречі "в хащах" ( на колишніх подвір'ях) - теж були окремі галявини, причому одна компанія могла сидіти за двадцять метрів від другої і один одного не бачити.

ЗИ. І відколи це вдруг інтереси однієї секти стали "общєствєннимі началамі"? Чи може хтось себе тішить надією, шо його дитина зможе потрапити в той табір, і не отримати дози  штундомозгополосканія ?
« Последнее редактирование: 10 Июля 2010, 09:41:01 от georg » Записан

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #292 : 10 Июля 2010, 10:13:27 »

Украине с динозаврами не повезло...
ASSA, Вы меня, конечно, извините, но НА ХРЕНА  в нормальной теме куча оффтопа и динозаврикофф? Откройте для себя другую тему, НЄ НАДА МУСОРІТЬ!

.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #293 : 10 Июля 2010, 10:46:20 »

Для тих хто там не був...Місця, які не прибирали штунди виглядають чистішими! І то місце де були ми на бонусі , теж в ідеалі чисте....вранці там був

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #294 : 10 Июля 2010, 11:04:35 »

Зраня читала про каньйони України та світу. І таки залишилась при своїй думці:  не природа створена для людини,а  людина - частина природи. Ми вже і так наробили всяких дурниць, то давайте хоч заповідники залишимо у спокої. Давайте прибирати в каньйоні, давайте там не смітити, але не треба його "окультурювати", бо знищимо ще й те, що поки ще маємо. Які там 50 метрів від води... Грустный
Р.S. Ще подумалось: якщо заповідник у нас "от сих и до сих", то, значить, і "бросові" землі , що знаходяться на його території - теж заповідник, так?  Непонимающий Чогось же не зроблено 2 заповідники - до початку наших 5 га, обгороджених парканом, і від паркану - далі. Мабуть, тому, що було б смішно конкретно тих 200 метрів, наприклад, де росте червонокнижна рослина, охороняти, а наступних 200 - ні. Та й де гарантія, що та дивна рослина не розкидає своє цінне насіння на сусідню, "неохраняєму" територію? Думаю, навпаки, всі на це плекають надію - розростеться, стане її більше, врятуємо вид. Та не розростеться вона під наметами і на знищеній галявині, не розростеться ніколи, навіть якщо і потрапить туди Грустный

* rfymqjy.JPG (93.34 Кб, 519x389 - просмотрено 182 раз.)
« Последнее редактирование: 10 Июля 2010, 11:18:59 от Luiram » Записан

alexK
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #295 : 10 Июля 2010, 11:17:03 »

Интересно, а сколько человек вчера собралось? Если конечно это не секрет.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #296 : 10 Июля 2010, 11:22:51 »

Та який там секрет... В каньйон ходило 9, на бонус підтяглися ще пара людей. А могло б бути і більше Улыбка
Хлопці, викладайте заміри, треба привести до ладу  і товарищам посилати
« Последнее редактирование: 10 Июля 2010, 11:24:15 от Luiram » Записан

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #297 : 10 Июля 2010, 11:23:00 »

людей було достатньо...а ти сам чого не прийшов?   запізнився  опа засада
« Последнее редактирование: 10 Июля 2010, 11:23:49 от GROMOZEKA » Записан

alexK
Ветеран

репутация +0/-0

« Ответ #298 : 10 Июля 2010, 11:24:47 »

Работаю каждый день до 23.00 в течении 3-х недель, поэтому и в тему особо не влажу, хотя очень интересно
Petruk
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #299 : 10 Июля 2010, 11:37:28 »

Сьогодні о 10 годині ранку бачив з мосту як група людей в основному підлітків, з великими валізами та сумками стояла перед "Зеленим парканом". Спустився: зразу видно - "віруючі", кажуть у літній табір приїхали!!!!!!!! З чернівців! Я прсто в шоці! Під прикриттям "Облаштування" (яке може ніколи не закінчитись, за нестачею фінансування наприклад) влаштували літній табір для своїх! А Кам’янчанам де відпочивати?

Страниц: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти