Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
22 Мая 2019, 12:50:37
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Строительство под "новоплановским" мостом.
Страниц: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Строительство под "новоплановским" мостом.  (Прочитано 172775 раз)
dino
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #480 : 15 Июля 2010, 21:35:45 »

А де підписуються проти будівництва? Бо я тоже давно не дув в городі, хочу і свій автограф поставити, щоб зняли забор із мого табору! Хі ...
SanSanuch те оно надо потом еще тех кто потписи ставили будут судить как инициативную групу которая помогала забрать змлю У громады и ГО в користь КролиЗайцав АхметоЯремо .... когда они там котджи свои построят как в старом городе на архиологических памятках ЮНЕСКО.
Может и такое быть
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #481 : 15 Июля 2010, 21:39:59 »

бо всі ми на п"яну голову зроблені,тому такий бардак в країні sorry

Не надо мерить по себе,  дорогой! И претензии , пожалуйста, к своим родителям!
dino
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #482 : 15 Июля 2010, 21:42:03 »

а про то что бухать и мусорить у нас всяк готов так посмотрите - в городе 2 года назад мусорки новые поставили а притом за нашы деньги - деньги налогоплатильщеков - так где они ? поразбивали ногами - Быдло - селюки - никакой культуры и я людей знаю что в канене жывут так они говорят что мусор каждый вечер им с моста сбрасывают - радовались что ктото порядки там начал наводить - рано радовались  наверное народу некуда стало мусор сбрасывать - не будут ж на головы детей бросать вот и решыли выкурить их оттуда чтоб там помойку слелать а красная книга и юнеско отмазки левые ..
« Последнее редактирование: 15 Июля 2010, 21:47:01 от dino » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #483 : 15 Июля 2010, 21:45:03 »

Щось тролями смердить.

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
natiksmatik
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #484 : 15 Июля 2010, 21:47:30 »

а ти кімнату провітри
dino
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #485 : 15 Июля 2010, 21:52:44 »

Щось тролями смердить.
Что ты имееш в виду под етими словами - или ты не согласен что из твоей зарплаты отчисления делают - и мусорки за них тоже ставили - ты что не за чистоту города ?
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #486 : 15 Июля 2010, 21:56:51 »

Щось тролями смердить.
Что ты имееш в виду под етими словами - или ты не согласен что из твоей зарплаты отчисления делают - и мусорки за них тоже ставили - ты что не за чистоту города ?
я не мав тебе на увазі.

SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #487 : 15 Июля 2010, 21:59:40 »

Мододець Dino, Резковато, але в точку. І Assa я також підтримую. Каньйон це серйозна штука і тут не можна шуткувати. А відносно НС, то ці пацани серйозні судячи з тих дєл, які робили раньше. Може дійсно зроблять щось класне. Завтра піду подивлюся, що вони там настроїли, Відчини свиня, то я прийшов
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #488 : 15 Июля 2010, 22:00:27 »

Бо саме це мене й збісило від початку - є бидло ,яке сре, є влада, яка на свої прямі обов'язки забила с прібором, і є лічно я, якому через перших і других якісь хитрі жевжики "з метою збереження чистоти" перегородили дорогу, чим мене  автоматично прирівняли до вищезгаданого срущєго бидла.
І зараз Дред  озвучує точно таку  саму позицію, шо й Каспров, відповідно і реакція. Так шо не надо про "аргументи" -  з ними всьо чотко.
еге, і за його ж висловом ми тут "тріпаємось"
адепт цивілізованого життя аццтой
шановний dred, та шановна ж Христя, я зрозумів, ви прихильники вилизанаго казкового псевдоісторичного, х@й зна якого нео-старого міста.
вибачте, але в мене кардинально інші погляди і Старе місто 10-15 років тому мені подобалось більше. принаймні, відроджувати його тоді можна було іншим шляхом-зберігаючи історичну справедливість.
ІМХО. на цьому стояв і стояти буду.
dino
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #489 : 15 Июля 2010, 22:00:27 »

и на етом спасибо - я тоже думаю что ты GROMOZEKA человек добрый  в душе просто жызнь у нас собачя - давайте же небудем волками.... почти тостт кавказкий получился  hz
и я за тоже - сам историк - педагог надо сохранять исторические памятники в таком виде кок они дошли до нас !! а для саныча я скажу что говорят люди что там уже стучать ненужно забор или часть его сняли - или не сняли - кому верить не знаю - отпишытесь кто бывал недано там -
« Последнее редактирование: 15 Июля 2010, 22:07:17 от dino » Записан
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #490 : 15 Июля 2010, 22:07:36 »

Ну какбе моя особиста думка - шо єдиний допустимий предмет цивілізації в тих краях -  це даже не мангали з лавками, а площадки формату  штири грубезних бревна квадратом, а посередині вогнисько зі здорових каменюк. І пара смітників ближче до берега, там де річку зілом можна переїхати. Ніяких кортів, басейнів, футбольних полів і перманентно функціонуючого житла там бути не повинно в принципі.
Проти бидла - патруль,з максимальним законним  пресом і пєаром.
Шось тіпа того.
А взагалі - питання по таким місцям тра виносити на громадські слухання,   і любі роботи мають бути узгоджені з екологами, і не тільки,а не так як зараз:
зрівняли грейдером дві тищі з гаком квадратних метрів в затоплюваній зоні - і кірдик.
clap-1
підпишусь під кожним словом.
dino
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #491 : 15 Июля 2010, 22:10:44 »

народ а кто с ментами дело когдато имел - Проти бидла - патруль,з максимальним законним  пресом і пєаром.
Шось тіпа того.  - ето цытата -я в шоке кокой патруль с каким законом ? про что вы говорите  hz
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #492 : 15 Июля 2010, 22:13:19 »

Привіт панове. Бачу в вас тут весела компашка зібралася і бачу ви мастаки пописати на форумах. Але цього мало. Може спробуєте щось корисне зробити, крім того щоб міряти рулєткою майданчики і бухати? Наприклад прибрати якусь частину каньйону, або зробити парочку смітників і лавочок з іншого боку мосту. Писати і я мастак. Якщо ви такі ярі захистники громади, то може щось зробите корисного для неї? Чи вам слабо!? "Ненька Украї"
завжди перед буханням і поїданням шашликів в каньоні прибираємо спочатку за іншими, згодом за собою.
розписуюсь особисто за себе, та певен, що мої однодумці роблять так само!
natiksmatik
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #493 : 15 Июля 2010, 22:16:04 »

слухайте,в мене виникла ідея,давайте відкриємо громадську орг,тих,хто за собою прибирає,хто не бухає,хто не є бидлом,цікаво,скільки буде членів,якщо всі ліси і луки так загадженні... sosnah
dino
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #494 : 15 Июля 2010, 22:17:01 »

Assa твою идею с парком в канене нужно передать Наший спадщине
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #495 : 15 Июля 2010, 22:18:14 »

слухайте,в мене виникла ідея,давайте відкриємо громадську орг,тих,хто за собою прибирає,хто не бухає,хто не є бидлом,цікаво,скільки буде членів,якщо всі ліси і луки так загадженні... sosnah
от Америку відкрили...
звичайно бидлоти завжди більше Злой
dino
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #496 : 15 Июля 2010, 22:20:05 »

ну с Богом Парасю - ты предложыла ты и организовуй ГО а мы подпишымся
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #497 : 15 Июля 2010, 22:20:43 »

Питання рішається, один раз в день нехай там пройде дільничий( хто зна може зі скали хто гепнувся), в вечері патруль...Поставлять 2 контейнера, Пустять по стежці прибиральника вранці,Якщо працівники міліції будуть частіше з'являтися в парку...до них звикнуть, кидати зі скали нічого не будуь....Вівдремонтують частично сходи, тоді якийсь двіж буде...Попід берег пустити санепідем станцію, аби деколи навідувались...може якось стане все на місця...І нехай діти відпочивають, хто мішає? але не тра відокремлюватись, відгорожуватись...може й я з малою якось в наметі переночувавби...

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #498 : 15 Июля 2010, 22:21:53 »

GROMOZEKA , ты шо, не за чистоту города?!!! жжошь, сцуко, я в истерике
dino , GROMOZEKA добрий і в душі, і поза нею, якщо на його шляху не ставити парканів Улыбка
А Ви разом( чи по одному) з SanSanuch'ем сходили б вниз і поглянули спочатку самі, що там робиться, щоб думку скласти на основі побаченого, а не прочитаного на форумі та в газетах. А про патруль - що в цьому дивного? Якщо благодійні гроші витратити на зарплату патрульним, а не на паркани і те, що за ними, буде, я думаю, значно більше користі
О, а це мені подобається Смеющийся

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #499 : 15 Июля 2010, 22:22:29 »

народ а кто с ментами дело когдато имел - Проти бидла - патруль,з максимальним законним  пресом і пєаром.
Шось тіпа того.  - ето цытата -я в шоке кокой патруль с каким законом ? про что вы говорите  hz
відповідай тіко за себе!

natiksmatik
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #500 : 15 Июля 2010, 22:24:29 »

я предложила,бо бачу ви,хлопці незайняті,маєте багато пилу,то може в такій роботі проявите себе,бо якби за день напахались,то не думали б про забори
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #501 : 15 Июля 2010, 22:24:59 »

а почали б ходити патрулі, бидло вело б себе куди скромніше.
рішення нормальне. ми ж всі "тіпа" за европейські шляхи...
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #502 : 15 Июля 2010, 22:25:51 »

я предложила,бо бачу ви,хлопці незайняті,маєте багато пилу,то може в такій роботі проявите себе,бо якби за день напахались,то не думали б про забори
що вас так наша зайнятість парить? жжошь, сцуко, я в истерике
natiksmatik
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #503 : 15 Июля 2010, 22:26:47 »

а почали б ходити патрулі, бидло вело б себе куди скромніше.
рішення нормальне. ми ж всі "тіпа" за европейські шляхи...
в нас шлях один- в рабство
dino
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #504 : 15 Июля 2010, 22:27:46 »

GROMOZEKA   я думал ты песемист а ты оптемист всетаки - но не про ето - народ поймите что во всем виноата власть- (пример с газом говорят одно а делают другое) так вот я про то что власть готова с своей головы снять проблему положыть на другую и пинать пинать до потери сознания с вопросом что вы здесь ничего не делаете - ну ладно не буду песемистом  Плачущий я простов спомнил слова одного знакомого - не верь никому из людей никто тебя не обманет
dino
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #505 : 15 Июля 2010, 22:30:58 »

відповідай тіко за себе!
я просто с "блюстителями порядку" имел дело - патруль только и думает как какогото бухарика найти чтоб его обобрать мобилу забрать - кошылек
« Последнее редактирование: 15 Июля 2010, 22:31:49 от dino » Записан
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #506 : 15 Июля 2010, 22:31:54 »

нас шлях один- в рабство
Господи, чого ж так усе безнадійно Непонимающий
natiksmatik
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #507 : 15 Июля 2010, 22:32:39 »

GROMOZEKA , ты шо, не за чистоту города?!!! жжошь, сцуко, я в истерике
dino , GROMOZEKA добрий і в душі, і поза нею, якщо на його шляху не ставити парканів Улыбка
А Ви разом( чи по одному) з SanSanuch'ем сходили б вниз і поглянули спочатку самі, що там робиться, щоб думку скласти на основі побаченого, а не прочитаного на форумі та в газетах. А про патруль - що в цьому дивного? Якщо благодійні гроші витратити на зарплату патрульним, а не на паркани і те, що за ними, буде, я думаю, значно більше користі
О, а це мені подобається Смеющийся
подобається? то може підкажете як назвати?
natiksmatik
Новичок
*

репутация +0/-0

« Ответ #508 : 15 Июля 2010, 22:34:19 »

нас шлях один- в рабство
Господи, чого ж так усе безнадійно Непонимающий
ну,ви ж розумні,все самі знаете,бо це не видно лише сліпому,все добре,а за тим добре зло і ненависть
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #509 : 15 Июля 2010, 22:35:44 »

я просто с "блюстителями порядку" имел дело - патруль только и думает как какогото бухарика найти чтоб его обобрать мобилу забрать - кошылек
дык, сорри, или пардоньте, или как там еще, но тут как бы бухариков не тово... Подмигивающий
уважаемый форум, всетки...
а проблемы быдла с ментами меня мало, честно говоря, парят.
на то оно и быдло, чтоб эти проблемы иметь.
« Последнее редактирование: 15 Июля 2010, 22:36:22 от nik?-nik! » Записан
Страниц: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти