Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
14 Октября 2019, 02:43:31
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Строительство под "новоплановским" мостом.
Страниц: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Строительство под "новоплановским" мостом.  (Прочитано 179243 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #810 : 05 Августа 2010, 19:51:26 »

Интересная практика в Киеве: строят детплощадку во дворе, а сам двор обносят заборчиком, чтоб выпившый дядя Вася со своими друзьями не катался на детских качельках.
А я-то думаю, звідки в наших з*явилася така ідейка - обнести парканчиком табір біля річки, аби дядя Вася(Паша, Льоша, Вова - вибрати потрібне) часом не зайнялися екстремальними видами спорту на смузі перешкод! А ми ж усе тягнемся до культури, цивілізації, ну все - як у столиці  баян, аднака

А серйозно - давайте динозавриків у тему про міст і Холмса
« Последнее редактирование: 05 Августа 2010, 19:55:24 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #811 : 06 Августа 2010, 09:37:26 »

Читайте новий Подолянин http://podolyanin.com.ua/environment/1049/

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #812 : 06 Августа 2010, 10:06:27 »

Дуже навіть непогано! Тепер я впевнений, в машини колеса закрутились!!!!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #813 : 06 Августа 2010, 13:04:52 »

Та вони-то крутяться, але чогось в мене враження, що крутяться на одному мiсцi В замешательстве Буксують, мабуть Обеспокоенный

Хрыстя
Ветеран

репутация +9/-6

« Ответ #814 : 06 Августа 2010, 13:05:14 »

Вот прямо перестаю уважать Нестерука. По-любому следит же за всем этим кипишем. Ну неужели так трудно огласить эти (итак несекретные ) материалы, себе же будет спокойней - общественность будет гораздо спокойнее. Ну амёба какая-то!

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #815 : 06 Августа 2010, 14:29:43 »

зато форумчанам респект.
думаю, теперь, кое у кого будет иронии поменьше... 
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #816 : 06 Августа 2010, 14:48:52 »

А шо Нестерук скаже,чи Ви думаєте що все було за дарма...полюбе помастили..
Але зараз, перед виборами, така тиха,непомітна позиція....непонятно.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #817 : 06 Августа 2010, 14:54:16 »

Я так думаю, що перед виборами знайдеться парочка кандидатів, які візьмуть цю резонансну темку на свій транспарант Подмигивающий От тільки з яким результатом...
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #818 : 06 Августа 2010, 14:56:28 »

результата не буде...буде піар

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #819 : 06 Августа 2010, 15:03:30 »

Так-так, а якого результату нам потрібно?
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #820 : 06 Августа 2010, 15:09:47 »

Для початку - най заберуть той довбаний паркан, і все шо роблять - робитимуть по закону.
Доречі,  на сайті  "Подолянина" цікавий комент з'явився -

Цитата: Василь
Шановна яцемірська! Спілкувався з В.Каспровим, ніякого офіційного розпорядження міського голови щодо зняття паркану не було! Навпаки, коли пішов цей резонанс в пресі, Н.С. ініціювала зустріч з міським головою сама! Як сказав В.Каспров, він особисто домовлявся про зустріч, через Нечая! На зустрічі було прийнято спільне рішення про зняття паркану для зняття напруги в суспільстві! Ще він сказав, що для них не принципово, паркан і навіть це місце, адже вони шукали місце під свій проект по всій країні, а влада сама запропонувала реалізувати його в Камянці! тому Шановний Анатолію МАКАРОВИЧУ! Де Ваше тверде слово? Ви ж обіцяли Н.С. 100% підтримку! Навіть паркан обіцяли за рахунок міста поставити!? Чому коли ПАДЛЯНИН написав звернення до Вас, ви піджали хвіст і дали задню??? Ви що не людина слова?

Кстатє, один  таваріщ зі звичкою робити навмисні помилки в словах на форумі є... хоча це може  бути і просто співпадінням.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #821 : 06 Августа 2010, 15:13:32 »

Так почерк знайомий...Навіть дуже.
Тепер З мера роблять крайнього.

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #822 : 06 Августа 2010, 15:18:47 »

Що ж, я вважаю, при всій цій катавасії, мер мусів би дати докладне інтерв"ю, розповісти про Програму, взяти НС під свою протекцію, якщо дійсно діяльність у каньйоні почалась на запрошення міської влади. Тепер Каспрову доводиться якось виправдовуватись, хоча презумпції невинності ще ніхто не відміняв. Є програма, є проект, є домовленість між НС і міською владою - будьте добрі, вийдіть до народу і так і скажіть. Бо Нестерук тепер намагається повмивати руки, щоб йому щось на виборах не зашкодило, а НС намагається довести, що вони - не верблюди (і хто ж їм тепер повірить?).

Бо в роботі міської влади не може бути як у Біблії: "права рука не знає, що робить ліва". Мер несе відповідальність, він тут хазяїн. Не Каспров!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #823 : 06 Августа 2010, 15:25:24 »

В приципі ситуація не складна...Мер,комунальники , дільничий..декілька працівників ,і все, нікому не тра ці разбори...І поставити знак рух заборонено на березі для вантажівок...і лишуться тіко мангали,та діти.А контролювати ситуацію прийде нащадок Васі Бурого під знак...І ситуація розрулиться.

SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #824 : 06 Августа 2010, 15:43:50 »

То ви хочете сказати шановний GROMOZEKA, що хай краще залишається все так як було: чагарники, сміття, наріки і бухаріки і нормальній людині пройти страшно. Я думаю місту досить повезло, що туди прийшла саме НС, бо як вони звідти вступляться народ, то прийдуть дядьки бізнесу і забудьте форумчани про каньйон взагалі! Буде там не забор дерев'яний, а камя'ний мур трьохметровий, а ви собі пишіть на здоров'ячко. Вони не те що Нас, а вони науковців пошлють подальше і владі покажуть, де їхнє місце. Думаю панове ви зараз підіграєте саме таким людям, а вони потім заб'ють на нашу думку і форум взагалі убей сибя ап стену
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #825 : 06 Августа 2010, 16:01:13 »

Санич, кури тєму - менше буде флуду.

Лано просто припустим отняли ту землю у даной ГО назад а черз года 2 там построится судя или прокурор какойто...
Та це ж мєчта просто  Смеющийся  Ніяких дітей , ніяких ГО, ніякого благоустрою,жодних питань морально-етичного характеру - і дві пляшки з напалмом домашнього виробництва  пташечками вилітають з обрива.
І єслі шо, то я в цей час в гостях у друзів в Кийові.

X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #826 : 06 Августа 2010, 16:07:39 »

Буде там не забор дерев'яний, а камя'ний мур трьохметровий, а ви собі пишіть на здоров'ячко. Вони не те що Нас, а вони науковців пошлють подальше і владі покажуть, де їхнє місце. Думаю панове ви зараз підіграєте саме таким людям, а вони потім заб'ють на нашу думку і форум взагалі убей сибя ап стену

А я думаю, что это НС, купленая дядькой с баблом, сначало забор с колючкой поставили, а потом и каменый построят. 
Ще одне запитання без відповіді. Ні Олег Віленович, ні Валерій Миколайович на пряме запитання «Хто ж інвестор?» відповіді нам не дали. Мовляв, інвестор не хоче себе афішувати.
Подолянин
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #827 : 06 Августа 2010, 16:24:29 »

І поставити знак рух заборонено на березі для вантажівок...і лишуться тіко мангали,та діти.А контролювати ситуацію прийде нащадок Васі Бурого під знак...І ситуація розрулиться.

Знак висить, і ху*і?

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #828 : 06 Августа 2010, 16:45:36 »

То ви хочете сказати шановний GROMOZEKA, що хай краще залишається все так як було: чагарники, сміття, наріки і бухаріки і нормальній людині пройти страшно. Я думаю місту досить повезло, що туди прийшла саме НС, бо як вони звідти вступляться народ, то прийдуть дядьки бізнесу і забудьте форумчани про каньйон взагалі! Буде там не забор дерев'яний, а камя'ний мур трьохметровий, а ви собі пишіть на здоров'ячко. Вони не те що Нас, а вони науковців пошлють подальше і владі покажуть, де їхнє місце. Думаю панове ви зараз підіграєте саме таким людям, а вони потім заб'ють на нашу думку і форум взагалі убей сибя ап стену
У нас с Вами много общего. Мы недавно появились на форуме и интерисуемся только этой темой, соответственно и коменты оставляем только здесь. Поздравляю, наверное мы с Вами в реальной жизни знакомы

Меняя себя - меняешь других
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #829 : 06 Августа 2010, 17:56:39 »

Тепер З мера роблять крайнього.
Увага! ІМХО!
Упевнений, що мер - не та людина, якою можуть куклувати (цікаво, є таке слово? ...від слова кукла... ) на цьому рівні.
З мера не роблять крайнього, проте сума відкату явно наразі дратує його та содєльніков...
Тобто на даний момент мер і Co чекає збільшення суми. Йдуть торги. Інакше чим пояснити НЕреагування влади на  НЕвиконання вказівок влади?
Питання, як усі у цій  темі,  риторичне Грустный

.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #830 : 06 Августа 2010, 18:44:27 »

Мені теж здається, що не мера крайнім роблять, а НС. А влада поспішає ручки вмити і відхреститися : а це - не ми, це Каспров, такий-сякий, наробив там всілякого...Як на мене, вони одні одних варті

SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #831 : 06 Августа 2010, 22:39:06 »

Так, не відкидаю що зареєструвався саме під цю тєму, бо вона мене найбільше цікавить. Хоча і інші теми теж цікаві на форумі. Але аналізуючи ситуацію, і поспілкувавшись з НС, зробив висновки: хтось конкретно розкручує цю тему в місцевій пресі. Кажуть, що як тільки поставили забор - там ходив якийсь дядька з телефоном, і ті слова, які можна було почути між матюками, були наступними: - я казав, що треба було раніше рухатися, вони вже комусь віддали це місце, ми в повній ж-пі, і т. д. Звідси висновок - хтось зазіхав на це місце в каньйоні серйозно, а влада рішила - краще дати НС під табір, ніж бізнесу під готелі чи ще там під шось. Ось ті обозлилися і на владу і на НС і тепер галасують через ЗМІ. Це ж не так просто, витягнути сюди УТ1, скільки треба було заплатити за цю всю шуміху? А тут ще й форумчани підливають масла в огонь. Ось такі то дєлішки, робіть висновки панове *вопросище*
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #832 : 06 Августа 2010, 22:43:55 »

...Кажуть, що як тільки поставили забор - там ходив якийсь дядька з телефоном, і ті слова, які можна було почути між матюками, були наступними: - я казав, що треба було раніше рухатися, вони вже комусь віддали це місце, ми в повній ж-пі, і т. д. Звідси висновок - хтось зазіхав на це місце в каньйоні серйозно, а влада рішила - краще дати НС під табір, ніж бізнесу під готелі чи ще там під шось...
жжошь, сцуко, я в истерике
Чисто по-геббельсовски: чем больше ложь, тем охотнее в нее верят. Видно, тяжко было сосать автору обличительные факты из пальца...

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Парильщик
Гость
« Ответ #833 : 06 Августа 2010, 22:49:17 »

Наскільки  я  знаю  -  на  нашому  форумі  найперше  почали  крутити  цю  тему.  
І  ходили  туди  нашенські  -  форумські  люди.  
І  можливо  вони  звонили  по  телефону.
Бо  тра  щось  робити!!!!
В  кам"янчан  вкрали  шматок  каньйону!  Відгородились  забором  і  нікого  туди  не  пускають.  
Бо  троха  раніше-  так  само  - відгородились  маленьким  парканом,  потім  більшим  і  в  кінці  кінців  в  кам"янчан  поцупили  цілий  стадіон.  Ім  Тонкочєєва.  
Та  і  багато  інших  об"єктів.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #834 : 06 Августа 2010, 22:57:29 »

Санич, УТ-1 витягується дуже просто: тицяєш на сайті кнопку "додати новину", туда два лінка по темі  - і вуаля   Подмигивающий

Ну і проплачений матеріал зазвичай пускають не в 15.00 з сурдоперекладом, а в вечірні новини, і не  на УТ-1 , а на П'ятий, Інтер та 1+1.
Продивись інтернет - майже  всі матеріали по темі -  на локальних ресурсах та християнських сайтах. Якби йшла організована "доросла" піар-компанія - НС вже була б в новинах "мейл.ру"  поруч з Допою , Гепою,та Сандеєм Аделаджи  з відповідними коментарями релігійних діячів РПЦ , а   решта медій вже  самі б підтягнулись,бо тема - цяця.
 Тож не шукай чорної кішки в темній кімнаті. Краще надави на Каспрова, най хоч від руки ескіз намалює - де який навіс і якій атракціон він хоче поставити - бо вам скоро свої ж брати-гугеноти вірити перестануть  . І септік тра поставити срочно - бо за стоки в печеру вас санстанція буде гризла без всяких УТ-1.
« Последнее редактирование: 06 Августа 2010, 23:10:45 от georg » Записан

SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #835 : 06 Августа 2010, 23:08:55 »

Дозволю собі не погодитися з вами, тому що знаю трохи як готуються такі репортажі. Майже всі кадри підставні. Зняли бетономешалку на іншому боці річки, і того дядьку з Товтрів, якому вже ніхто недилує, і якому вже давно на пенсії пора сидіти, а не давати коменти на ТВ. А відносно душових стьоків в печеру - нісинітниця повна. Я сам особисто там ходив і мені показували як працює душ - все стікає в зливну герметичну яму, для цього використали старий погріб під розваленою хатою. Да, не думав що "Подолянин" скотиться до такого, щоб писати по плітках, а не перевірити все самим.
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #836 : 06 Августа 2010, 23:20:14 »

Народ, вибачте будь ласка за граматичні помилки, бо вже шось глючить під вечір. sorry
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #837 : 06 Августа 2010, 23:25:02 »

Та будь ласка Улыбка
Але аналізуючи ситуацію, і поспілкувавшись з НС, зробив висновки: хтось конкретно розкручує цю тему в місцевій пресі.
І я навіть знаю,хто.  ПодмигивающийІ Вам можу сказати: це ми. Веселый І дуже цікаво слухати, як мер вважає нас конкурентами на його посаду, а Ви - представниками якогось загадкового кримінального бізнесу. Як то кажуть:" у кого что болит..."  опа засада
А якби ті журналісти з УТ-1 не полінувалися сповістити нам про свій візит раніше, то і в телевізорі інформація була б адекватніша і корисніша. учись сынок

SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #838 : 06 Августа 2010, 23:34:08 »

Добре, скажемо я згоден. Але прокрутіть ситуацію: припустимо під тиском журналюг НС забереться геть з Каньйону, що далі? Який ви прогнозуєте сценарій розвитку подій?
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #839 : 06 Августа 2010, 23:34:28 »

Видно, тяжко было сосать автору
Нравиццо)  Смеющийся
оффтоп, сорри Рот на замке

.
Страниц: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 36 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти