Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Октября 2019, 01:03:38
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  Покращення життя вже сьогодни
Страниц: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Покращення життя вже сьогодни  (Прочитано 113506 раз)
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #630 : 30 Марта 2012, 20:26:44 »

можна фантазувати про покращення життя стільки завгодно. хто може змалювати картину щасливого Українського народу, та заможної України? Що для цього потрібно зробити? І як це здійснити?
хто може змалювати картину щасливого Українського народу, та заможної України? ВО "Свобода".
Що для цього потрібно зробити? Побувати тут svoboda.org.ua.
І як це здійснити? вступити до лав

Це моя програма.
Маєте власну - напишіть, бо я особисто інших варіантів не бачу.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #631 : 30 Марта 2012, 22:47:48 »

Без  системних  змін  у  владі  -  небуде  системних  змін  у  державі.  І  пофіг  за  кого  голосуєте.  (приклад  вибори  мера  Кам"янця)
Системні  зміни  може  спонукати  тільки  переоцінка  цінностей  у  критичної  маси  населення. 
Кому  не  зрозуміло  -  про  що  -  я  -  колись  в  селах  не  було  замків  ,  але  як  заводився  злодій  його  гнали  геть із  села    довбнями  і  ціпами. 
А так  -  леєм  -  полеєм... - нам  розповідають  про  покращення  життя,  роблять  із  нас  злочинців  ,  забирають  останнє,  а  ми це  все  ковтаєм......  амінь..... 

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #632 : 31 Марта 2012, 09:34:21 »

можна фантазувати про покращення життя стільки завгодно. хто може змалювати картину щасливого Українського народу, та заможної України? Що для цього потрібно зробити? І як це здійснити?
хто може змалювати картину щасливого Українського народу, та заможної України? ВО "Свобода".
Що для цього потрібно зробити? Побувати тут svoboda.org.ua.
І як це здійснити? вступити до лав

Це моя програма.
Маєте власну - напишіть, бо я особисто інших варіантів не бачу.

Прямо классика: "I Всероссийский съезд Советов рабочих и солдатских депутатов проходил в июне 1917 года.
На съезде было решено передать власть Временному правительству, но не Советам. Говоря об этом, представитель меньшевистского крыла РСДРП Церетели заявил: «В настоящий момент в России нет политической партии, которая говорила бы: дайте в наши руки власть, уйдите, мы займём ваше место». В ответ на это Ленин с места неожиданно ответил: «Есть. Есть такая партия!»".

Что было дальше знают все...   Аналогия, как-то сама собой напросилась, без обид Подмигивающий
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #633 : 31 Марта 2012, 16:11:53 »

Без  системних  змін  у  владі  -  небуде  системних  змін  у  державі.  І  пофіг  за  кого  голосуєте.  (приклад  вибори  мера  Кам"янця)
Системні  зміни  може  спонукати  тільки  переоцінка  цінностей  у  критичної  маси  населення. 
Кому  не  зрозуміло  -  про  що  -  я  -  колись  в  селах  не  було  замків  ,  але  як  заводився  злодій  його  гнали  геть із  села    довбнями  і  ціпами. 
А так  -  леєм  -  полеєм... - нам  розповідають  про  покращення  життя,  роблять  із  нас  злочинців  ,  забирають  останнє,  а  ми це  все  ковтаєм......  амінь..... 
бла бла бла ... переоцінка  цінностей  у  критичної  маси  населення ...
Ну звідки вона візьметься "переоцінка"? Улыбка Що ви зробили для того щоб вона "почала" з'являтися? Люірам вон батарейки пропагує збирати, а ви?
Ну і взагалі, хочете міняти -
вступити до лав
Якщо Ви будете в тій силі яка здатна щось змінити, ця сила вже стане кращою, бо ви в осередку. Ви ж хороша людина, вірно? Силу прикрашають люди які в ній. Якщо ці людини будуть темними, неосвіченими, нахабними і безпринциповими, то і результат буде відповідний. І навпаки.

Прямо классика: "I Всероссийский съезд Советов рабочих и солдатских депутатов проходил в июне 1917 года.
На съезде было решено передать власть Временному правительству, но не Советам. Говоря об этом, представитель меньшевистского крыла РСДРП Церетели заявил: «В настоящий момент в России нет политической партии, которая говорила бы: дайте в наши руки власть, уйдите, мы займём ваше место». В ответ на это Ленин с места неожиданно ответил: «Есть. Есть такая партия!»".

Что было дальше знают все...   Аналогия, как-то сама собой напросилась, без обид Подмигивающий
Ви, Дєдушка, деколи мені нагадуєте бабульку біля під'їзду. Все знає, в курсі всіх подій, всіх засуджує, знає що зробити, але коли треба платити за комуналку покірно з кряхтінням йде сплачувати за новими тарифами. Без образ Подмигивающий.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #634 : 31 Марта 2012, 16:27:21 »

Особисто я  не маю нічого проти ВО Свобода, але від переміни доданків сума не зміниться. Перетасувати колоду, одних покласти до влади інших в опозицію, ще інших в дуже глибоку опозицію.... Я про те як кожен сам собі може уявити щасливим наш народ? Коли я собі уявляю цю Біблійську картину, то розумію, що це повна утопія( Це міраж, цукерка якими дурять бидло перед кожними виборами. Нам потрібно турбуватись не про те яку партію ще б попробувати вибрати, а як змінитись самим, та докласти максимальних зусиль, щоб хоч якось прикрасити світ навколо себе.

nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #635 : 31 Марта 2012, 17:16:21 »

Нам потрібно турбуватись не про те яку партію ще б попробувати вибрати, а як змінитись самим, та докласти максимальних зусиль, щоб хоч якось прикрасити світ навколо себе.
clap-1 золоті слова! 
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #636 : 31 Марта 2012, 17:56:28 »

Ви, Дєдушка, деколи мені нагадуєте бабульку біля під'їзду. Все знає, в курсі всіх подій, всіх засуджує, знає що зробити, але коли треба платити за комуналку покірно з кряхтінням йде сплачувати за новими тарифами. Без образ Подмигивающий.

О, я уже дорос в ваших глазах до бабульки! Вы мне, право, льстите... только давайте, все же, обойдемся без перехода на личности. Да,и, кстати. Дались вам эти платежи. в каждой теме вы про платежи! Что, так невмоготу?
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #637 : 31 Марта 2012, 20:25:48 »

2 Дєдушка. Я переходив на особистості? Написав ж без образ, смайлик поставив.
А суть мого посту ви таки пропустили повз вуха. Справа ж не в "платєжах".

П.С. Посилання на "кожну тему", де я про платежі?

2 Дред, ви абсолютно правильно пишете, майже так само як Парильщик, Нік і багато хто інший. Але кожен з вищезгаданих шановних форумчан уповає на таку собі теорію Дарвіна. Робоча назва "Еволюція громадянина України породжена розумінням неповноцінності українського суспільства".
Я вам скептично так скажу, маячня це все.
Без чіткого плану, божого провидіння, впливу інопланетян або ФРС Штатів результат буде 0. Чому? Бо по-перше, в нас немає тисяч років чекати "випадкової" еволюції пересічного гопніка або мати Оксани Макар. По-друге, власне теорія Дарвіна викликає певні сумніви в деяких вчених Улыбка, тобто виникає питання чи можлива взагалі випадкова еволюція.
Тому всі закидання про переміну доданків я просто ігнорую. Бо якщо я так буду думати і вважати, це означає що надії ніякої немає, бога немає, моралі немає, закони не працюють, бабло рулить і т.д. І нічого не змінити.
Тому ще раз, може хтось читає тільки останнє повідомлення, наголошу, "колода" рівно настільки погана-добра, наскільки погані-добрі карти, себто люди, в цій колоді.

І ще одне, 2 Дред, щасливих народів не буває. Бувають щасливі люди. Один навіть стояв тиждень біля м-ну "Діавест", продавав "БахаватГіту" і розказував про Крішну.

Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #638 : 01 Апреля 2012, 00:06:18 »

Debris
ви  мене  звинувачуєте  в  бла  -  бла  -  бла..   
Дарма. 
Запитуєте  що  я  зробив  особисто-  я  точу  ніж, і  деколи  хожу  в  тир.  Там  макарич  такий  самий  як  справжній  ,  тіко  працює  на  повітрі  і  стріляє  кульками. 
І на рахунок  теорії  дарвіна.  Я  в  неї  не  вірю.  Але  -  нас  45  мульйонів,  і  якби  хоча-б  чотири  з  них  плюнули  на  людину  , я ку  глибоко  зневажають  -  ця  людина  захлинулась  би  хзаркотинням  ,  і  не  змогла- б  далі   жити. 
А  так.......
З.І  не  вважаю  В,О, Свобода    панацеею  від  всіх  хвороб.  В  партіях  ,  як  і  партійній  системі  глибоко  розчарувався... 

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #639 : 01 Апреля 2012, 01:31:02 »

Знаєте, я з вами згоден, панацеєю теж не вважаю. Скажімо так, це спеціалізовані ліки Улыбка.
І щоб в форумної спільноти не закрадалися думки щодо зомбування з мого боку Улыбка напишу таке. Я часто обмірковую майбутній розвиток політичних подій. Наприклад той варіант, якщо "Свобода" так само радикально змінить курс на Порше Каєни та Міжигірря. Подивимось.
Але принаймні я зробив вибір. Я не пишу, що все погано і щось змінити не можливо. Я себе вже міняю Улыбка. Почав з форума, ось пишу тут українською, хоча всі книжки з дитинства на яких я виріс були російською.

Lerdan
Новичок
*

репутация +1/-2

« Ответ #640 : 01 Апреля 2012, 02:03:03 »

І ще одне, 2 Дред, щасливих народів не буває. Бувають щасливі люди. Один навіть стояв тиждень біля м-ну "Діавест", продавав "БахаватГіту" і розказував про Крішну.

clap-1 Так может тебе у этого кришнаита стоит поучится? Смеющийся
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #641 : 01 Апреля 2012, 08:17:16 »

Чим довше я на форумі, тим більше я розумію, що наше місто настільки провінційно, що, окрім політики, любу розмову ніяк по-іншому не закінчити...
І в котрий раз пересвідчуюсь, що все написане у Протоколах сионських мудреців працює, ёпты...
Як ви не розумієте, що цю країну вже не врятувати "бархатными революциями" і смолоскипними ходами, тут допоможе лише (зараз без жодного проценту іронії і усмішок) - справжній збройний переворот і (як би ви не любли це слово) "сталінські репресії", просто так балчками і переливаннями з пустого в порожнє вже не викоренити все, що так приїлося...(маю надію що цей сайт не читає СБУ Улыбка)
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #642 : 01 Апреля 2012, 10:36:57 »

СБУ никогда не дремлет! учись сынок
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #643 : 01 Апреля 2012, 12:27:28 »

clap-1 Так может тебе у этого кришнаита стоит поучится? Смеющийся
Шшш, тільки нікому, ми його потрохи відігрівали, а то мерзне бідолага з голими ногами. А поки він грівся розказував нам трошки про Крішну і все таке Улыбка)).

2 сірий, пост просто жестяковий -
Чим довше я на форумі, тим більше я розумію, що наше місто настільки провінційно, що, окрім політики, любу розмову ніяк по-іншому не закінчити...
і одразу після цього діаметрально протилежний висновок -
тут допоможе лише (зараз без жодного проценту іронії і усмішок) - справжній збройний переворот і (як би ви не любли це слово) "сталінські репресії"
А хто його буде робити?
божого провидіння, впливу інопланетян або ФРС Штатів
Який варіант обираєте? Улыбка

серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #644 : 01 Апреля 2012, 14:06:38 »

Нічого жестякового не бачу)
І перше вірно і друге вірно, друге не є висновком першого.

А хто його буде робити?
Це ви мене питаєте??? Подмигивающий
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #645 : 01 Апреля 2012, 15:45:28 »

За всю історію людства не було такого періоду, коли люди вважали себе дуже щасливими та раділи тому, що саме в цей період розвитку людства їм довелось жити. Наше життя, це мить якій потрібно радіти, та намагатись творити тільки добро навколо себе. Це те реальне мале, що ми зможемо зробити. Витрачати життя на боротьбу з вітряками дуже дорого нам коштуватиме (в сенсі часу та втраченого здоров"я).
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #646 : 01 Апреля 2012, 22:53:58 »

За всю історію людства не було такого періоду, коли люди вважали себе дуже щасливими та раділи тому

Таки  -  да...  Коли  бідкаєшся  старшим  людям  на  життя  -  вони  кажуть ,  що  ми  біди  ЩЕ  НЕ БАЧИЛИ.  Покоління  ,  що  пережило  три  війни  ,  два голодомора  чітко  розставляє  акценти  та  бачить  суть  речей  трохи  краще  ніж  ми...   
Суть  не в  матеріальному  стані.. 
Суть  в  самоповазі.  Вони  себе  поважали  -  тому,  що  вони  будували  промисловість, пережили  голодомори,  виграли  війну  ,  були  громадянами  наймогутнішої  держави  світу, вони  вірили  в  світле  майбутнє  своїх  дітей. 
А що  наше  покоління?НепонимающийНепонимающий
В  людини  найпродуктивніший  вік  від  20  до  45  років.  І  якраз  у  цей  час  (теперішнє покоління)    руйнувалась  економіка  ,  сільське  господарство,  розбирались  на  каміння  ферми  ,  заводи  ,  втратилась  боєздатність  армії.......  Ми  деградуєм  як  нація  ,  тому  ,  що  ми  це  все  бачимо,  розуміємо,  але  нічого  не  робимо.... 

dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #647 : 02 Апреля 2012, 10:35:58 »

Нам, простим людям, не колгоспи потрібно підіймати, не економіку розвивати. Нам потрібно лише дружно вийти на суботник та навести лад біля свого будинку. Засіяти газончики біля нього зеленою травичкою, поремонтувати лавочки біля свого під"їзду, встановити урну для сміття. Коли, сидячи на гарних лавочках, ми будемо дивитись як граються наші діти та онуки на доглянутих газонах, гойдаються на покрашених гойдалках то не буде у нас відчуття деградації, ми будемо відчувати радість за майбутнє наших діток. Тому, що коли наші діти виростуть у таких гарних умовах, то вони вже ніколи не захочуть жити самі і щоб їх діти жили в гірших умовах.
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #648 : 02 Апреля 2012, 11:10:11 »

Да хто ж проти краси біля свого будинку чи у місті мало урн? Просто реалії життя наразі такі (і це так в'їлося, як я вже писав вище), що деяким "громадянам" просто на***ти (і  деколи в прямому смислі слова!) на чужу працю. Обов'язково знайдуться "особо одаренные"  яким чомусь обов'язково потрібно викинути бутилку з під пива на твій газончик за два кроки до урни (те саме  і з обгортками і з бичками), особливо "вбиває" і просто БІСИТЬ плювання і шмаркання (іншого слова не знайшов, вибачте) на зупинках і тротуарах, пустити собаку (без намордника і ошийника) зробити свої справи на чорнобривці, намалювати якись примітивний напис на новому будинку з "балона" (при цьому назвати це мистецтвом), а ти прибирай, підкрашуй, викидай...ВИХІД? Жорсткі і дуже жорсткі санкції! Прохання і плакати з бордами вже не канають...
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #649 : 02 Апреля 2012, 11:18:02 »

Нехай харкають - це добрива для газону. а сміття двірники приберуть і знову буде чисто та гарно.
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #650 : 02 Апреля 2012, 11:26:47 »

На газонах то нехай але
на зупинках і тротуарах
це реально дратує....
і знову буде чисто та гарно.
ні, не буде) Потрібно триматися цього боку: "Чисто не там, где убирают, а там, где не сорят"
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #651 : 02 Апреля 2012, 11:38:36 »

А у нас біля кожного під"їзду будуть зацементовані урни. Ми (ОСББ) вже їх замовили. І лавочки нові теж. Краще дуже мало зробити ніж дуже багато думати та говорити.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #652 : 02 Апреля 2012, 11:46:19 »

А я хотел во дворе столик поставить с лавочками, а мне соседи говорят не надо. Будут приходить компании, бухать, орать и т.п. и со двора сделают свалку. И соседи таки правы.
Парильщик
Модератор
Ветеран

репутация +22/-1

самый счастливый

« Ответ #653 : 02 Апреля 2012, 17:15:58 »

наші діти та онуки на доглянутих газонах, гойдаються на покрашених гойдалках то не буде у нас відчуття деградації
Сильно  сказано... 
Але  відгойдалися  і  що  далі??
Відівчилися  і  що??
Ми  створили  націю  люмпенів  ,  які привикли  жити  на  якісь  соціальні  подачки  ,  і  нічого  не  робити. 
Які  асоціації  викликає  словосполучення  "український  народ"  Може  народ  митців, науковців,  чи  трудівників,  чи  землеробів??
А  може  -  остарбайтерів,  євроремонтників, і  базарників??  І  хто  нам  винен  у  цьому??

Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #654 : 02 Апреля 2012, 17:23:42 »

націю  люмпенів  ,  які привикли  жити  на  якісь  соціальні  подачки
Можна сказати про БУДЬ-ЯКУ сучасну націю. Може хіба що японці "не в темі".

Lerdan
Новичок
*

репутация +1/-2

« Ответ #655 : 02 Апреля 2012, 19:55:09 »

Нам потрібно лише дружно вийти на суботник та навести лад біля свого будинку.
Dred, прям мысли мои читает  Смеющийся Аналогичную идею хотела запостить.

Когда-то песочницу во дворе пересеивала, мешка два мусора пришлось оттуда выкинуть, а еще стенки в подъезде вытирала до чистоты неописуемый. И что? Мне - приятно, да и соседям понравилось, а идеи у каждого могут быть свои.

що деяким "громадянам" просто на***ти (і  деколи в прямому смислі слова!) на чужу працю.
Такие были, есть и будут.
И оправдываться, что нет смысла что-то делать, потому что такие есть, это, по-моему, "гнилая отмазка"  Смеющийся

В "цивилизованном мире"   rulesssss  не все королевских кровей, и мусор тоже не редко оказывается рядом с урной.

Краще дуже мало зробити ніж дуже багато думати та говорити.

clap-1 clap-1 clap-1 clap-1 clap-1 clap-1 clap-1 clap-1 clap-1 clap-1
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #656 : 02 Апреля 2012, 20:14:59 »

Радная, а де писав
что нет смысла что-то делать
Непонимающий
Питання на логіку: а не ефективніше надавати раз по рукам негарним людям, щоб вони такого більше не робили, чим регулярно "мало робити", сіяти пісок і драяти стіни у під'їздах?
Думаю, що тільки сусідам це і може подобатись...
« Последнее редактирование: 02 Апреля 2012, 20:18:56 от серый » Записан
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #657 : 02 Апреля 2012, 20:21:18 »

Надавати по рукам негарним людям це, звичайно, треба. Але як це зробити на практиці? Хоча б один приклад, плз?
серый
серее не бывает...
Ветеран

репутация +25/-6

« Ответ #658 : 02 Апреля 2012, 20:34:05 »

Напевно потрібні відповідні закони, адмін відповідальність, "дружинники" Подмигивающий...
В Англії, наприклад, за те що сходив "у справах" у не тому місці, видают відро і швабру і людина привселюдно відмиває "сліди злочину".
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #659 : 02 Апреля 2012, 20:35:33 »

Напевно потрібні відповідні закони, адмін відповідальність, "дружинники" Подмигивающий...

Все кроме нас. Так?

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Страниц: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти