Электронные книги.

Автор dedushka_Ho, 14 Червня 2010, 10:26:37

« попередня тема - наступна тема »

Graf

Цитата: фанат від 16 Червня 2010, 16:25:46
Цитата: Graf від 16 Червня 2010, 15:56:31
Книгу (текст) кто купил?

>:D
Та яка різниця, купив-не купив, ми ж говоримо про розповсюдженість/розвиток/тенденції паперових та електронних книг.

Давайте так:
скажіть усі, хто скільки книжок (текст) скачав з інтернета у ел. форматі, і скільки він же купив у паперовому варіанті за останній рік, наприклад.

Тільки голу статистику, не треба говорити: дивлячись яких книжок, є книжки, а є Книжки і т.д.

1. Разница огромна. Купил  - поддержал автора.  Украл - ...

Тенденции это когда есть бумажные книги, с которых авторы живут.

"Безплатно только птички поют"(с)

Нет авторов - нет книг. Никаких книг.

2. Сравнение не коректное.

Украл и купил, явно что украл будет больше. Бо на шару.

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!

alexK

Ни разу не скачивал. Нравится Кинг, так вот его мобильник 1000 раз мог скачать, но не скачал принципиально это все не то с монитора...

фанат

Все так, Граф, але ви показуєте якісь проблеми, моральність, коректність, я ж говорю про голі факти.
Тож не юліть, а відповідайте, скільки у вас електронних книг і скільки паперових?

Звісно, має значення активність читання.
Якщо читати 1 книгу на рік, можна взяти і паперовий варіант, хоча простіше ел-ний.
Я читаю 1-3 книжки на місяць, причому з досить вузької тематики. Не думаю, що мені б вдалося задовільнити свої потреби у книгарнях, пошуки б довго тривали.

Graf

2фанат.

Бумажных больше.

В 2010 году скачал (но еще не прочитал) одну книгу. Автор Хью Лори. Купить на бумаге ее не реально.

Всего ел. книг(текстов) около десяти. "Автостопом по галактике" Дугласа Адамса + еще что-то.

Голые факты таковы:

Когда кто- то тут напишет, что купил ел. книгу (текст) - тогда можно продолжить разговор.

А тенденции воровства я обсуждать отказываюсь.

Какая великая нация!

Хрыстя

Моя статистика за этот год:14 книжек бумажных и 2 эл.
Хочу сказать, что я сначала скачала "Код да Винчи" и он мне не пошёл абсолютно. Потом купила в магазине книгу "с лицом" и проштудировала её запоем за три дня.
Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!

фанат

У мене також колись, в доінтернетну епоху, була бібліотечка паперової фантастики, десь півсотні книжок.

Зараз лишився з десяток - ставлю дві стопочки на підлогу та віджимаюсь - зручно.

Ел. книжок біля тисячі. Трансчєловєк однако, начінающій.  ;D
Але Граф скаже, просто дрібний злодюжка... :-\

Graf

Сори за ОФФ.

Цитата: фанат від 10 Червня 2010, 11:46:41
У мене зараз навалилася величезна купа роботи, потрібно багато та якісно думати...

Еслиб вместо денег за работу вам дали фантики от жувачек, вот тогда можно говорить про
Цитата: фанат від 16 Червня 2010, 16:47:00
моральність, коректність
и
Цитата: фанат від 16 Червня 2010, 17:10:19
просто дрібний злодюжка... :-\

Хотя может у вас тыща"фриваре" книг.

Какая великая нация!

Luiram

Цитата: dedushka_Ho від 16 Червня 2010, 13:58:49
А я с Фанатом согласен. Нет ничего вечного и неизменного.
А я - ні. Вічного і незмінного нема, але не завжди одне повністю заміняє інше.Останнім часом з'явилося безліч способів створення картинок: фото, комп'ютерна графіка, лазери там якісь, але ці дивні люди чомусь продовжують писати картини фарбами на полотні. Чого б це, якщо сфотографувати легше і дешевше? ;)
Цитата: фанат від 16 Червня 2010, 13:29:58
Я вже десь говорив про суміш літератури, кіно, комп'ютерних ігор та віртуальної реальності - в одному флаконі так сказать.
Якщо можна буде жити у такій книжці, хто захоче тоді читати та нюхати папір з нанесеними свинцевою фарбою чудернацькими значками?
Та люди ж і захочуть. Бо це - задоволення, а люди не люблять позбавляти себе задоволень, і чим різноманітніші вони - тим краще.
Цитата: фанат від 16 Червня 2010, 16:25:46
Давайте так:
скажіть усі, хто скільки книжок (текст) скачав з інтернета у ел. форматі, і скільки він же купив у паперовому варіанті за останній рік, наприклад.
З початку року скачала одну, переписала у друга багатотомник світової фантастики (не знаю,скільки їх там), і на книжковій полиці з'явилося...9 нових книг. Як по-Вашому, Фанат, про що це свідчить? ???
P.S. Я вже й забула, як чудово вбиває час суперечка з Фанатом - безкінечна річ! ;D
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

фанат

Картин з фарби також не буде. Як тільки вимруть динозаври.

Графу: що то є фріваре?

Граф, а читати онлайн в інтернет-бібліотеках це також крадіжка? Бо я часто так роблю.

georg

На професійну тематику - згоден, в ел. вигляді  зручніше. Ctrl+F   рулить.
А от щодо художньої літератури -звиняйте, але залишусь ретроградом ,бо  в WC з паперовою книжкою комфортніше.
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

фанат

Цитата: georg від 16 Червня 2010, 18:10:00
в WC з паперовою книжкою комфортніше.

Ну да, можна і за іншим призначенням скористатись при потребі.

Graf

Это кощумство.
И не реально. Есть газеты - их не жалко *вау, запалюеш*

Какая великая нация!

dedushka_Ho

Так шо ж? Еще не нашлось желающих отвалить две шт. за сие чудо? Окупаеццо оно в итоге, или нет? Или  это очередное тамагочи?

Luiram

Не знаю, чи воно варте того, але я, наприклад, замість витрачати багато грошей на такий прилад, поставила собі в телефон читалку, накидала туди книг, поставила приємний зелений фон - і цілком задоволена. Читати можна в будь-яких умовах (на нудній конференції, наприклад ;)), в будь-який час (коли він є). Є свої незручності, звісно, але терпимі.
В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)

Ludmila

Конечно, есть преимущества в бумажном варианте: можна заглянуть и посмотреть, чем все закончится или вернуться к уже прочитаному. Но когда видишь цены на последние новинки, то радуешься, что у тебя электронная книжка. Если не удается скачать новинки бесплатно, то оплачиваю СМСкой. Получается гораздо лешевле и не жалко удалять, если попалась ерунда. Для любителей читать много эл. книжка не будет томагочи.  Хороший телефон, куда можно "накидать книг" будет стоить почти столько же, как моя  LbookV3+. А читать удобнее. Ну, может, не на совещаниях и конференциях:) 

Xen

Я давно уже печатаю книги на бумажке, в телефоне есть дежурная книжка на всякий случай, а ебук с обой не всегда потаскаешь.
Ну и буржуи цену загнули, как за героин.
К тому же, на днях, Самсунг отказался от разработок в области электронной бумаги, а это весомый знак.
Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.

фанат

Я також вже років вісім друкую книжки на прінтері або читаю з монітора.
І проблема не в зручності чи незручності ел. читалок, вони однозначно зручніші за паперові книжки. Мене поки-що стримує лише їхня висока вартість, але якби раптом втратив доступ до прінтера, одразу пішов би у магазин за рідером.

Самсунг справді пішов з ринку електронного паперу, але не перестав розробляти електронні читалки, просто він вирішив зробити ставку на ЖК екрани:

http://www.the-ebook.org/?p=4374

Доречі, ринок ел. читалок у Росії виріс у 6 разів в порівнянні з минулим роком.

skarlet

А я залишуся пітекантропом. Люблю паперові книжки.   :) Електронна книга  - лише як тимчасовий замінник у ситуації, коли не можеш знайти потрібну книгу, чи коли не маєш можливості нею скористатися.  :P
"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

Graf

Цитата: skarlet від 18 Листопада 2010, 14:20:00
А я залишуся пітекантропом...  :P

Сорри за офф.

Но, skarlet, даже Патриарх Кирилл, выступая ... призвал трудящихся не быть питекантропами.
Под этим он разумел пожелание не материться и не пить на рабочем месте, а власть имущих и богатых – служить народу, помогать детям, старикам и инвалидам.
«Давайте научимся не сквернословить на рабочем месте, разговаривать не как питекантропы друг с другом – жестами и матом, а нормальным человеческим русским языком», – сказал патриарх, обращаясь к шеститысячной аудитории, встретившей его аплодисментами и криками: «Аксиос» (достоин).

Я не верю что Вы питекантроп - т.е. бухаете и матюкаетесь, т.б. Вы любите бумажные книги *respekt*

Какая великая нация!

skarlet

Ну, Graf, дуже сумніваюся, що ті пітекантропи, про яких говорив Патріарх, читають паперові книги, не кажучи вже про електронні. Ми з ними з різних племен.  ;D
"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

dedushka_Ho

Цитата: фанат від 18 Листопада 2010, 13:40:44
   Я також вже років вісім друкую книжки на прінтері або читаю з монітора.
Да, вот,чё-то заморочливо и дорого на принтере. Попробуй распечатай, например, "Война и Мир".

Ну, "Война и Мир" это роман, классика, его никто распечатывать не будет. Но даже средненькая (по объему) книга на компе тож влетает в копейку. При условии, что лист А4 - 5коп. Плюс расходники и т. д.

Ludmila

А потом макулатуры по дому!!! И выбросить жалко и хранить негде.

фанат

Пара сот кіло на горищі пилиться, навіть на буккросинг чи у подарунок пропонував, нікому не потрібно.
Дєдушка, якби друкував за свої кровні, мабуть давно вже би перейшов на Е-рідер.
Доречі, як автор теми, ви могли б прикрутити голосувалку, було б цікаво.

Ludmila

Ну, на буккросинг - це треба переплести. Ще затрати (тут як і сама читаю, то вся кімната в окремих листочках потопає. А ще як забути нумерацію сторінок проставити!! *helpme*) Дещо подрузі перепадає, але не завжди уподобання однакові. Я за ел. книгу

фанат

Та все пронумеровано, прошнуровано і скріплено, збережено також і в електронному вигляді.
Я теж за ел. книгу. Якби баксів по 150 були, взяв би без роздумів, але 300 - це занадто.

Kapnyxa

.

Xen

Цитата: dedushka_Ho від 18 Листопада 2010, 22:46:00
Но даже средненькая (по объему) книга на компе тож влетает в копейку. При условии, что лист А4 - 5коп. Плюс расходники и т. д.

Да ладно, в копейку...
Пачка бумаги 500 листов 30 гривен.
Банка тонера 30 гривен. На 2000 страниц.
Итого 2 пачки бумаги+банка тонера=90 гривен.
Печатаем естественно через ФайнПринт.
Получаем 4000 страниц за 90 гривен.
Дорого?

Ludmila

Пачка бумаги 500 листов более 50 грн.(вчера покупала в Метро). Заправить катридж от 75 грн. Итого за 4000 страниц -  250 грн. А еще+ куча макулатуры и вырубленных лесов.:)

Graf

Цитата: Xen від 19 Листопада 2010, 12:22:55

Получаем 4000 страниц за 90 гривен.
Дорого?

А нужно?

Какая великая нация!

Xen