Фортеця жжот!!!

Автор Snake, 17 Січня 2007, 09:36:07

« попередня тема - наступна тема »

Snake

вот так сказть выпуск с бодуна опосля праздников))))
порадовали!!!

+1!!!

вот еще Бульбашка Аэро нашла))))
кто еще найдет?
гыгыгы

[вложение удалено Администратором]

[вложение удалено Администратором]

Брысь

Это не с бодуна. Это от слова "тырить"
Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.

Табай

;D ;D ;D
Помню знаковую опечатку в глянцевом журнале "Домовой". Реклама на полосу - фото гламурного мужчины и подпись "Галерея Боско - Пидер мужской итальянской моды". Всего одна буква, а как изменился смысл...

Alena

Так ни в одной газете нет корректора, который бы вычитывал информацию и правил ее, видно деньги экономят на рабочих. А грамматические ошибки есть практически в каждом выпуске газет.

Snake

все понимаю!
но не на  лицевой странице же!!!

105

Помилок там насправді дві: ЗАСПОКОЇТЬСЯ пишеться через Ї. А з приводу коректорів, то не варто за однією газетою робити висновки про всі, бо в "Подолянині", наприклад, у штаті 3 коректори + грамотні журналісти. Кожен матеріал вичитується 5-6 разів різними людьми.

...А може, "Фортеця" саме таким чином демонструє свободу слова?

Snake

vzhdanov

Фортеця пише каменецьким язиком. Так шо ніяких ошибок там нема!

Deviator

Я понимаю праздники удались для работникрв "Фортеці" на славу. Так что ж сразу после этого выпускать сразу? :)
Отдохнули б, собрались с мыслями... А тут... выпустили газету называется... ;D

Snake

ждем с нетерпением следующий выпуск!!!!

105

Я вже заготовила червоного маркера (з дозволу адміна ::))

Аквамарин

Цитата: Табай від 17 Січня 2007, 09:46:39
;D ;D ;D
Помню знаковую опечатку в глянцевом журнале "Домовой". Реклама на полосу - фото гламурного мужчины и подпись "Галерея Боско - Пидер мужской итальянской моды". Всего одна буква, а как изменился смысл...
Да, милая Табай!(?) И стоит изменить в Вашем позывном только одну букву, а какие перемены....Бог, ты мой!!

woody

Не обижай девочку и сам не обижен будешь...(аквамарин смывается обыкновенной водой, как и вся гадость на планете...)

JustMe

Цитата: Бульбашка Aero від 17 Січня 2007, 10:51:14
Помилок там насправді дві: ЗАСПОКОЇТЬСЯ пишеться через Ї. А з приводу коректорів, то не варто за однією газетою робити висновки про всі, бо в "Подолянині", наприклад, у штаті 3 коректори + грамотні журналісти. Кожен матеріал вичитується 5-6 разів різними людьми.

...А може, "Фортеця" саме таким чином демонструє свободу слова?

Ага, а толку мало... Вообще я так понимаю - Вы работник газеты [********]???

предупреждение
удалено оскорбление
Грузим, грузим... Ждите...

http://football-quiz.net

JustMe

Цензура раньше не такая жесткая была во времена 19-20 веков, как здесьи сейчас... *unsure*

оффтоп.

причем тут цензура?
читай правила внимательно
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=818.0

JustMe

Цензура тут при том, что нет здесь "свободы слова". Хочется что-то сказать интересное, а тут админ: "...Удалено. У вас второе предупреждение...".
А чтоб сообжение было в тему, то я могу точно сказать: во всех газетах есть большое количество ошибок. ПРИЧИНА - это ночная верстка. А то, что в фортеце на первой странице ошибка: нашли бы вы газету "ВВ" (каменецкая бывшая газета, выбускалась где-то в 96-м, 97-м), так там на обложке к дню ДАИ поздравили с празником ГАИ, а потом гелевой ручкой исправляли весь тираж. Заметили после того, как напечатали и сшили. САМ ВИДЕЛ, СОБСТВЕННЫМИ ГЛАЗАМИ.... :-X

Snake

во первых почитай правили форума
во вторых тут тебя еще никто не оскорблял
научись общатся без оскорблений, никто ничего резать не будет

JustMe

Правила форума я читал. Никого, на мой взгляд, я не оскорблял. По крайней мере, даже не пытался, если так это выглядит, тогда прошу прощения у того, кого оскорбил. МОЖЕШ УДАЛИТЬ ЭТО (оно не в тему)

105

ЦитуватиВообще я так понимаю - Вы работник газеты [********]

Ну а Ви, слід розуміти, маєте відношення до "Фортеці" (бачите, я привально написала, а не так, як всі кажуть ;))
Нічні верстки, 3 працівники на всю редакцію + інші обтяжуючі обставини - гадаю, читача це мало хвилює. Як мінімум, заголовок на передовиці мусить бути хоча б один раз прочитаний перед друком, хіба ні? Це, передусім, вияв поваги до читачів. Вони, все таки, люди письменні :)

JustMe

Я уж точно не являюсь работником газеты Фортеця. То, что уважение к людям надо иметь - это точно. Но ведь они (работники Фортеци) точно подняли всем читателям настроение)...  ;D

JustMe

Может это и не совсем в тему... Не только фортеця делает ошибки... Вот на форуме на главной странице - комменты к фото дня : "От шума мощных, очень мощных и совсем немощных моторов и моторчиков на слышно было звука срабатывания затвора моего фотоаппарата..."

OlalaZhm

Он в останній "Форточці" на ст.3. народ обговорював фотку з цього форуму (про спалений танк).

Що цікаво: кам`янчани запідозрили у школі !) молодь, 2)хуліганів, 3) націоналістів, 4) владу. І ніхто не подумав, що  вітер (а він в ту ніч і справді був ураганним, у мене ледь дах з бунику не знесло), перекинув вінки, і вони від самого ж вічного вогню і загорілися.

От і думай наступного разу, як народжуються чутки...

Serega36

От огня до венков 3 метра!
да и не так просто поджечь синтетику.
Попробуйте сами. *hz*
Се аз воздам!

OlalaZhm

Дик в тому і справа, що 23 вінків нанесли башато (і це добре! :)), і вони стояли ледь не впритул. А вітер в ту ніч був такий, що у мене з даху шиферину здуло. ТО що там якийсь вінок?

Lina

Запитання до працівників "Фортеці", що означає шоу-бізочка?
Це новий термін такий, чи коректора міняти треба?
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

Ліночко, це не для середніх умів :) У ас пишуть такі матеріали молоді люди з своєю специфічною термінологією, в якій шоу-біз або шоу-бізка - це представники попсового середовища, які роблять бізнес саме на попсовій зірковості.
Я сама сміялась, але жива мова з усіма специфічними її проявати - це реальність. А слово мені сподобалось - як і будь яка гра понять, слів, звуків викликає нестандартні асоціативні реакції.

OlalaZhm

...і як на мій погляд, про тіну Кароль інакше і не скажеш

JustMe

Я поддерживаю мнение OlalaZhm про необходимость СМИ в некоторых рубриках использовать жаргон и разговорный слэнг. Вот только его нужно грамотно и в точку вставлять...

Lina

Ось скажіть, Олю, я Вас образила? Я просто запиталась бо побачила нове для себе слово. Звідки мені знати чи це не помилка. Тим паче, що у нас в колективі цього слова не чули і знайомі мої також.
і вічні будемо із нею!

105

Цитата: OlalaZhm від 30 Травня 2008, 12:28:56
Ліночко, це не для середніх умів :)

Ага, навіть не для середніх... А який рівень IQ слід мати, щоб читати газету "Фортеця"? Чи ви мали на увазі навпаки -  "Не треба сильно умнічати?"

OlalaZhm

Дівчатка, ну шо ви, ради Бога? Ви на смайлик увагу звернули?

Я сама сміялася з цього слова, але з живої мови слова не викинеш...
Мені тут ще підказали, що на ТЕТі, здається, є передача ШОУ-Біз, і там Тіна є частим гостем. Може, ще й тому вона у молодих асоціюється з таким словом. Я-то людина середнього віку... Навіть ДУЖЖЖЕ середнього... Мамма дарагая... :) Все, про це не будемо.

Lina

шоу-біз - це не велика сцена, полігон для самореалізації себе, як творчої людини
Читаючи це визначення напрошується думка, що мені до креативних журналістів "Фортеці" розумом ще рости й рости)
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

KILLER.SG

А шо ж говорити про інших людей, старших , не таких допитливих або з низким рівнем IQ . Ім взагалі виходить, що шкідливо читати такі статті в газеті,  *mad* щось може собі накрутити і потім розповідати  силаючись на те, що він це прочитав в газеті.
Грамматический словарь читал, не помогает

gurza

Для тих, що з низьким IQ, майже всі слова в газетах незнайомі :)

Lina

Мабуть до газет потрібно додавати тлумачні словники, або писати загальновідомою мовою
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

Ліночко, читайте "Ділове місто" і не беріться до газет, які Вам не підходять.

Veronika

Я не зовсім розуміію, чому виник конфлікт між Ліною та ОlalaZhm, але ще більше не розумію до чого тут газета "Ділове місто". Особисто моя позиція така: ніхто не живе під чиїмось небо чи на чиїсь землі, тому конкуренція на рівні: "Ти дурний, ні ти сам дурний" просто смішна. Давайте реально дивитися на свої недоліки та підказувати одне одному, як краще, а читач сам вирішить, що йому читати. Я вдячна нашим шанувальникам за підтримку, але, можливо, дискусію варто перевести у більш конструктивне русло?

105

Мдя, проглянувши останній номер "Фортеці", в котре переконалась, що власник газети абсолютно не бажає тратитись на нормального дизайнера верстки, журналістів, і бодай одного коректора (про редактора (того що редагує тексти, а не головного) взагалі мовчу). З пана Д. досить і регулярної появи власного фото та статті про цемзавод на першій. Решта газети - філія "Студентського меридіану": молоді й "перспективні" студенти-кореспонденти (щоразу інші), абсолютно сирві тексти, правити які - не стане червоного чорнила, неохайна верстка. Шматки текстів розкидані по газеті у загадковому порядку - теж "не для середніх умів", вперемішку з рекламою.
Рівнятися з "Діловим містом" нема сенсу - при схожих вадах, ДМ все-таки газета молода і з видимим бажанням якось рости і змінюватись на краще. У "Фортеці" зворотня тенденція - назад до тінейджерства і аматорства.

Veronika

Дякую, Бульбашка Аеро за похвалу "Ділового міста". Ми справді хочемо розвиватися і сподіваємо на підтримку наших читачів. Про наші недоліки можна говорити більше, ми з радістю прислухаємося до цікавих ідей. Але ще раз хотіла б наголосити на одній дрібничці: я не хочу, щоб нас порівнювали з газетою "Фортеця". Ми виступаємо за мирне співіснування, а не за війну. У свій час ця газета нам не раз допомагала, ми пам'ятаємо добрі справи!

Щастячко

Не защищаю ни одну из газет.
Но поробуйте, ради интереса, перечитать Законы Украины, постановления КМУ, приказы Министерств - и это все проверить с красной пастой! Поверте, там столько не просто опечаток, а и грубых орфографических ошибок!!! Ого!
А мы говорим о провинции... Где уж нам.. :'(

OlalaZhm

Цитата: Бульбашка Aero від 02 Червня 2008, 16:13:08
Мдя, проглянувши останній номер "Фортеці", в котре переконалась, що власник газети абсолютно не бажає тратитись на нормального дизайнера верстки, журналістів, і бодай одного коректора (про редактора (того що редагує тексти, а не головного) взагалі мовчу). З пана Д. досить і регулярної появи власного фото та статті про цемзавод на першій.

Кого Ви маєте на увазі, коли говорите про власника? Їх там багато. Бо на відміфну від майже всіх ПП, "Фортеця" - ТОВ. Це і у вихідних данних, які обов"язково друкуються в газеті, зазначено.

105

Значить, все те саме - про багато власників. Тим паче гріх економити на журналістах, коректорах, редакторах і дизайнері верстки.

А мався на увазі пан Дарчук, фото якого прикрашає вашу газету аж надто регулярно. Він, певно ж, далеко не останній у компанії співвласників, і грошей у нього - як сміття. Та газета явно не сприймається ним як вартий уваги бізнес (хоча той самий Подолянин чи ДМ доводять протилежне), ані до меценатства душа не лежить - ну щоб хоча би додати солідності газеті, де щоразу публікується його фейс. Ірландцям тим же красівше показатися :)

Митрий

Это какой-такой "подольский Президент" ???? в заголовке на второй странице вчерашнго номера.....
ну-ка-нука

Serega36

тохда уж скинь сюда энту страницу ;)
Се аз воздам!

Хрыстя

Да, скиньте! Нет доступа к первоисточнику!
Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!

Митрий

не поленился, метнулся к первоисточнику. может я чего не так понял.....

[вложение устарело и удалено Администратором]

Митрий

там ещё в статье про БНаций в Хотине куча косяков, но это скорее, к аффтару

Хрыстя

Ой! Ну хоть бы не брались за такие темы. Тема серъёзная, а написанное вызывает ржаку!
Митрий, это вы так симпатично зарисовываете букафки в гасетках? *bantik*
Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!