Фортеця жжот!!!

Автор Snake, 17 Січня 2007, 09:36:07

« попередня тема - наступна тема »

OlalaZhm

Дівчатка, ну шо ви, ради Бога? Ви на смайлик увагу звернули?

Я сама сміялася з цього слова, але з живої мови слова не викинеш...
Мені тут ще підказали, що на ТЕТі, здається, є передача ШОУ-Біз, і там Тіна є частим гостем. Може, ще й тому вона у молодих асоціюється з таким словом. Я-то людина середнього віку... Навіть ДУЖЖЖЕ середнього... Мамма дарагая... :) Все, про це не будемо.

Lina

шоу-біз - це не велика сцена, полігон для самореалізації себе, як творчої людини
Читаючи це визначення напрошується думка, що мені до креативних журналістів "Фортеці" розумом ще рости й рости)
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

KILLER.SG

А шо ж говорити про інших людей, старших , не таких допитливих або з низким рівнем IQ . Ім взагалі виходить, що шкідливо читати такі статті в газеті,  *mad* щось може собі накрутити і потім розповідати  силаючись на те, що він це прочитав в газеті.
Грамматический словарь читал, не помогает

gurza

Для тих, що з низьким IQ, майже всі слова в газетах незнайомі :)

Lina

Мабуть до газет потрібно додавати тлумачні словники, або писати загальновідомою мовою
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!

OlalaZhm

Ліночко, читайте "Ділове місто" і не беріться до газет, які Вам не підходять.

Veronika

Я не зовсім розуміію, чому виник конфлікт між Ліною та ОlalaZhm, але ще більше не розумію до чого тут газета "Ділове місто". Особисто моя позиція така: ніхто не живе під чиїмось небо чи на чиїсь землі, тому конкуренція на рівні: "Ти дурний, ні ти сам дурний" просто смішна. Давайте реально дивитися на свої недоліки та підказувати одне одному, як краще, а читач сам вирішить, що йому читати. Я вдячна нашим шанувальникам за підтримку, але, можливо, дискусію варто перевести у більш конструктивне русло?

105

Мдя, проглянувши останній номер "Фортеці", в котре переконалась, що власник газети абсолютно не бажає тратитись на нормального дизайнера верстки, журналістів, і бодай одного коректора (про редактора (того що редагує тексти, а не головного) взагалі мовчу). З пана Д. досить і регулярної появи власного фото та статті про цемзавод на першій. Решта газети - філія "Студентського меридіану": молоді й "перспективні" студенти-кореспонденти (щоразу інші), абсолютно сирві тексти, правити які - не стане червоного чорнила, неохайна верстка. Шматки текстів розкидані по газеті у загадковому порядку - теж "не для середніх умів", вперемішку з рекламою.
Рівнятися з "Діловим містом" нема сенсу - при схожих вадах, ДМ все-таки газета молода і з видимим бажанням якось рости і змінюватись на краще. У "Фортеці" зворотня тенденція - назад до тінейджерства і аматорства.

Veronika

Дякую, Бульбашка Аеро за похвалу "Ділового міста". Ми справді хочемо розвиватися і сподіваємо на підтримку наших читачів. Про наші недоліки можна говорити більше, ми з радістю прислухаємося до цікавих ідей. Але ще раз хотіла б наголосити на одній дрібничці: я не хочу, щоб нас порівнювали з газетою "Фортеця". Ми виступаємо за мирне співіснування, а не за війну. У свій час ця газета нам не раз допомагала, ми пам'ятаємо добрі справи!

Щастячко

Не защищаю ни одну из газет.
Но поробуйте, ради интереса, перечитать Законы Украины, постановления КМУ, приказы Министерств - и это все проверить с красной пастой! Поверте, там столько не просто опечаток, а и грубых орфографических ошибок!!! Ого!
А мы говорим о провинции... Где уж нам.. :'(

OlalaZhm

Цитата: Бульбашка Aero від 02 Червня 2008, 16:13:08
Мдя, проглянувши останній номер "Фортеці", в котре переконалась, що власник газети абсолютно не бажає тратитись на нормального дизайнера верстки, журналістів, і бодай одного коректора (про редактора (того що редагує тексти, а не головного) взагалі мовчу). З пана Д. досить і регулярної появи власного фото та статті про цемзавод на першій.

Кого Ви маєте на увазі, коли говорите про власника? Їх там багато. Бо на відміфну від майже всіх ПП, "Фортеця" - ТОВ. Це і у вихідних данних, які обов"язково друкуються в газеті, зазначено.

105

Значить, все те саме - про багато власників. Тим паче гріх економити на журналістах, коректорах, редакторах і дизайнері верстки.

А мався на увазі пан Дарчук, фото якого прикрашає вашу газету аж надто регулярно. Він, певно ж, далеко не останній у компанії співвласників, і грошей у нього - як сміття. Та газета явно не сприймається ним як вартий уваги бізнес (хоча той самий Подолянин чи ДМ доводять протилежне), ані до меценатства душа не лежить - ну щоб хоча би додати солідності газеті, де щоразу публікується його фейс. Ірландцям тим же красівше показатися :)

Митрий

Это какой-такой "подольский Президент" ???? в заголовке на второй странице вчерашнго номера.....
ну-ка-нука

Serega36

тохда уж скинь сюда энту страницу ;)
Се аз воздам!

Хрыстя

Да, скиньте! Нет доступа к первоисточнику!
Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!

Митрий

не поленился, метнулся к первоисточнику. может я чего не так понял.....

[вложение устарело и удалено Администратором]

Митрий

там ещё в статье про БНаций в Хотине куча косяков, но это скорее, к аффтару

Хрыстя

Ой! Ну хоть бы не брались за такие темы. Тема серъёзная, а написанное вызывает ржаку!
Митрий, это вы так симпатично зарисовываете букафки в гасетках? *bantik*
Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!