Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Октября 2019, 01:11:25
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Автомобили
| | |-+  Техогляд 2010
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос: Чи  подобаються  вам  нові  правила  техогляду
так   -1 (9.1%)
ні   -10 (90.9%)
Всего голосов: 10

Автор Тема: Техогляд 2010  (Прочитано 3559 раз)
Парильщик
Гость
« : 15 Июля 2010, 19:40:14 »

Ось  прохожу  техогляд. 
Не  хочу  розповідати  підробиць,  але  в  цьому  році  техогляд  обійшовся  десь  на  400 гр  дорожче  ніж  2  роки  тому.
Цікаво  почути  думки  інших  автолюбителів-  як  у  вас  враження  від  нововведень  -  це  наведення  порядку  ,  і  "справжній "  техогляд ,  або  просте  "рубібабла"  з  водіїв?
KOT
Постоялец

репутация +1/-0

« Ответ #1 : 15 Июля 2010, 19:57:26 »

Просте  "рубібабла".Державі потрібні гроші.І нема різниці , чи при владі Ваш противсіх,чи була б Тимошенко. З нас ще багато можна витягнути. "Ненька Украї"
Primary
Ветеран

репутация +1/-0

« Ответ #2 : 15 Июля 2010, 21:31:42 »

Могу подтвердить.  Техосмотр 2010 на 400-500 грн дороже чем в 2008 г.
Парильщик
Гость
« Ответ #3 : 15 Июля 2010, 22:59:43 »

Коли  платиш  більш  ніж  в  два  рази  більше  бабосів-  знач  -  потрібно  щоби  щось  змінилось. 
Мож  сервіс  покращився,  чи  витрачаєш  меньше  часу,  чи  роблять  щось  -  дійсно  корисне  для  водія? 
Чи  мож  дороги  стали  кращі?Непонимающий
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #4 : 15 Июля 2010, 23:03:34 »

Одна, таки да, где пункт ТО - лучче стала Смеющийся

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Парильщик
Гость
« Ответ #5 : 05 Августа 2010, 20:33:36 »

А  хто  чесно  проходив  техогляд-  як  враження?
Ато-  дохрена  бабосів.  На  піццот  гривасіків  дорожче  ніж  два  роки  тому.  
А  дивлюсь  по  квітанціям-  раніше  за  дороги-  104,  а  зараз  135.  
Во  млін  хтось  капусту  рубає  -  не  за  30  грициків.  
А  справка  медична!!!
При  совь"єтах  в  ленінській  в  середу по  обіді  лікарі  збирались  Платиш 1  гр,  і  проходиш.  Швидко.  За  пів  години  папірець  зі  штампом.  А  зараз?
За  день  не  встигнеш.  Тра  2  а  то  і  більше.  Набігаєшся  по  кабінетах.  І  офіційно  100гр.  Не  хош  бігати,  плати  200-  зразу  пишуть.  А  бабосів  все  меньше,  а  башляти  тра  все  більше..... І так  всюди.
Криза  -  млін убей сибя ап стену
А  штрафи  -  зосім  амбец!!!  "ми  ще  неналагодили  співпраці  з  банками"  Добре  що  співпрацю  з  обіговими  коштами  налагнодили убей сибя ап стенуБереш  квітанції,  їдеш  в  виконавчу,  отримуєш  акт  про  скасування (чи  як  там) і  назад  в  даї.А  там  база  потухла,  чи  інспектор  затримався. Знов  день  насмарку.    

Податківців  на  них  немає
Дайош  медичну  за  1  гр
Дайош  податкову  хабарникам
Дайош  пракуратуру  законотворцям
 bud
Ато  башляєш  все  більше ,  гімароя  добавляється ,  а  дороги  як  були  хринові,  так  і  залишились
« Последнее редактирование: 05 Августа 2010, 20:35:23 от Парильщик » Записан
Primary
Ветеран

репутация +1/-0

« Ответ #6 : 05 Августа 2010, 21:44:16 »

Чувствуешь, покращення життя вже сьогодни? С каждым днем все краще и краще...
lata
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #7 : 05 Августа 2010, 21:57:01 »

В мене чоловік проходив техогляд. Слів багато але нормальних немає, тому напишу словами Азарова "жить стало лучше, жить стало веселей". баян, аднака
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #8 : 05 Августа 2010, 22:06:49 »

Ось  прохожу  техогляд. 
Не  хочу  розповідати  підробиць,  але  в  цьому  році  техогляд  обійшовся  десь  на  400 гр  дорожче  ніж  2  роки  тому.
Цікаво  почути  думки  інших  автолюбителів-  як  у  вас  враження  від  нововведень  -  це  наведення  порядку  ,  і  "справжній "  техогляд ,  або  просте  "рубібабла"  з  водіїв?

Всі наші кровні зароблені ,йдуть на верх   
Президент нехай з’їздить в Грузію і повчиться!!! 

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #9 : 06 Августа 2010, 08:32:40 »

Слов нет. Вся эта система с техосмотрами глубоко корумпирована и сделана так, что человеку не выгодно и неинтересно честно проходить техосмотр. Лучше и проще забашлять кому надо и будет тебе техосмотр.

Податківців  на  них  немає

СБУ на них немає! ........................Хотя, я подозреваю, что СБУ в курсе. СБУ - часть системы.
Парильщик
Гость
« Ответ #10 : 06 Августа 2010, 22:07:05 »

Я  б  вже  не кіпішував  так-  вусьмісот-  так  -  вусьмісот-  млінн!!!!
Заплатив.
Але  з  них  реально  на  дороги  іде  135.  На  31  гр  більше  ніж  два  роки  тому.
Ну  відкинути  трийста  на  хабарі(разом  з  долбаною  медичною  карткою)  Ну ще 
130  на  дороги  .  А  куди  ідуть  інші  бабоси???
Що  це  за  хня-  я  не  розумію???Понастроювали  мінти  станцій техогляду-  Та  туди   якби  не  обязаловка  нікого  взагалі  не  затягнеш.  І  тільки  квітанції  давай   на  те,  на  це.  Трасця  би  їх  матері!!!!
Виходить  держава  робить  монополію  якимось  сраним  приватним  структурам  щоби  вони  капусту  рубали. 
Нах  нада  такий  техогляд убей сибя ап стену
А  ви  пам"ятаєте  -  скільки  коштував  техогляд  при  сов"єтах?Непонимающий?
Нагадаю-  10  радянських  рублів  і  це  вже  з  хабарами!!!!!
А  скільки  медична? 
1 рупь,  і  максимум  година  часу. 
А  ви  пам"ятаєте  які  були  при  со"єтах  дороги???
В  європу  ми  ідем  млін!!!!
А  штрафи?Непонимающий
Верніть  мені  старих  совейських  дайців-  хабарників!!!!!
Верніть  мені  совейський  техогляд  за  10  рублів  плюс  рупь  за  медичну!!!!!
Веніть  мені  старі  совейські  дороги !!!!!
СРАНІ  ЗАКОНОТВОРЦІ!!!!!!!!!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #11 : 06 Августа 2010, 22:13:42 »

Виходить  держава  робить  монополію  якимось  сраним  приватним  структурам  щоби  вони  капусту  рубали. 

Не каким-то, а хорошо всем автомобилистам знакомым. По Каменцу.
В киеве не знаю Смеющийся

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #12 : 06 Августа 2010, 22:22:27 »

Ну  -  то  розкажіть  як  знаєте-  який  федір  на  моїх  кровних жиріє?Непонимающий
Знаю  що  мінтовська  станція,  а  хто  конкретно?Непонимающий
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

« Ответ #13 : 06 Августа 2010, 22:33:36 »

Але  з  них  реально  на  дороги  іде  135.  На  31  гр  більше  ніж  два  роки  тому.
Ну  відкинути  трийста  на  хабарі(разом  з  долбаною  медичною  карткою)  Ну ще 
130  на  дороги  .  А  куди  ідуть  інші  бабоси???

У Міністерстві внутрішніх справ спростовують факт покупки дорогої машини Cadillac Escalade для керівника установи Анатолія Могильова.
Про це заявив глава Департаменту зі зв'язків із громадськістю МВС Дмитро Андрєєв, повідомляє Сегодня.
"Міністерство не купувало зазначений автомобіль", - заявив він.
За його словами, за інформацією господарського управління, за Могильовим закріплений "Лексус-430" 2004 року випуску виробництва Японії із пробігом 160 тисяч км і річним обслуговуванням в 98 тисяч гривень.

У той же час, інформоване джерело, близьке до адміністрації президента, підтвердило, що кадиллак таки купували.
"Гроші на покупку кадиллака знайшлися в спецфонді держбюджету УДАІ Головкому обласної міліції, де акумулюються кошти від проведення техоглядів, реєстрації автомобілів і інших послуг, надаваних Державтоінспекцією", - сказав співрозмовник.

"Витрати грошей цього спецфонду суворо регламентовані й можуть бути санкціоновані тільки керівництвом МВС", - зазначив він.
А головний фахівець відділу зі зв'язків із громадськістю ГУ МВС у Київській області Юлія Сінчак повідомила, що на балансі обласного УДАІ ця машина з'явилася як благодійний внесок приватної особи, яка побажала залишитися невідомою.
"Вартість авто - 518 тисяч гривень. Після чого воно перейшло на баланс МВС", - сказала вона.

Так дайци розводять кролів   

* Министру достались колеса от мецената.jpg (36.59 Кб, 485x320 - просмотрено 113 раз.)

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #14 : 06 Августа 2010, 22:55:09 »

Знаю  що  мінтовська  станція,  а  хто  конкретно?Непонимающий

Показывает язык
Это как в кино:
"Я артист больших и малых академических театров. А имя мое слишком известно, чтобы я его называл"(с).

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #15 : 08 Августа 2010, 15:04:34 »

Я  згоден  платити  і  вусьмісот,  та  і  навіть  більше,  але  щоби  ці  гроші  ішли  на  дороги bud
Чому  так  багато  грошей не  по  призначенню bud
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #16 : 09 Августа 2010, 15:43:36 »

Проект Налогового кодекса, опубликованный 3 августа, должен быть доработан Минфином до 5 сентября, заявил первый вице-премьер Андрей Клюев. В нем есть изменения, касающиеся транспортного сбора.

По сравнению с первой редакцией, в два раза уменьшили ставки для малолитражек (фактически вернувшись к ныне действующим):
с объемом двигателя до 1000 куб. см - до 3 грн. за 100 куб. см,
от 1001 до 1500 куб. см - до 5 грн. за 100 куб. см (в первом варианте было до 10 грн.),
от 1501 до 1800 - до 7 грн. (было до 14),
от 1801 до 4500 куб. см ставки остались ныне действующие.

Осталось увеличение ставки для владельцев крупнолитражек, но оно в два раза меньше, чем предлагалось сначала:
от 4501 до 5500 - 45 грн. (было 90),
от 5501 до 6500 - 55 грн. (было 100),
более 6500 - 60 грн. (верхний порог был 6000 и ставка - 120 грн.).

Существенное изменение - каждый год базовая ставка налога должна умножаться на индекс инфляции.

В 2010 году Кабмин прогнозирует 13,1%.

То есть сейчас владелец «Lanos» с объемом двигателя 1,5 куб. см должен платить 105 грн. сбора.
А в 2011 - уже 118,75 грн.

«Теперь налог не будет меняться каждым премьером. Он будет изменяться параллельно с индексацией доходов граждан», - говорит член профильного комитета ВР Евгений Царьков.

«Мы против, чтобы ТС зависел от инфляции. А если пойдут скачки? Мы настаиваем, что сбор должен включаться в цену топлива: ездишь больше - больше платишь», - сказал нам председатель совета автомобилистов Виталий Павлов.

Сообщает segodnya.ua

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #17 : 09 Августа 2010, 21:00:46 »

От  читаєш- 105  ,  118..........
А  реально  техогляд  з  хабарами  800. 
Ну  відняти  медичну  картку-  150-  200
залишається  600
з них  реально  на  дороги  130!!!!!!!
Во-  млін  аріфметіка.   убей сибя ап стену
Я  згоден  платити  800  гр. Ну  і  більше.   Але  щоб  ці  гроші реально  ішли  на  дороги!!!!!  А  не  федь  його  знає  куди
І  щоб  медичну  я  проходив  як  колись-   при  сов"єтаїх-  в  середу  по  обіді,  всі  врачі  в  ленінській  збираються,  і  за  пів  години  папірець.  А  то   чотири  дні  находишся  по  кабінетах,  і ще  заплати  100  гр. 
Законотворці, що  приймають  ці  закони  ,  посадовці,  що  створюють  цю  систему-  або  непраффессіанали,  або  д.лба.оби ,  або  заробляють  на  цьому  величезні  гроші.

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #18 : 17 Августа 2010, 12:17:02 »

Михайло Бродський спрощує техогляд легкових автомобілів
Водночас Держкомпідприємництво вивчатиме, чи доцільне існування техогляд взагалі

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський доручив спростити процедуру походження ТО та вивчити доцільність його проходження для легкових автомобілів.

«Ніде в Європі немає такого технічного огляду. Наша ідея – цей анахронізм радянської влади взагалі ліквідувати», – зазначив очільник Комітету.

За його словами, техогляд вимагає збору великої кількості документів і сплати значних сум за послуги. Зокрема, власник автомобіля має надати довідку, що він не був оштрафований за порушення правил дорожнього руху. Якщо ж водієві був виписаний штраф, то йому необхідно надати копію судового рішення про сплату штрафу – інакше він не може пройти техогляд, хоч в  українському законодавстві немає жодного акту, відповідно до якого водій може дістати відмову в техогляді на підставі факту несплати штрафу.

Отримати дане судове рішення також проблематично. Прийомні години в суді обмежені. За один прийом водій може лише подати заяву на видачу копії, а отримати саму копію може лише за два тижні.

За словами Михайла Бродського, Комітет вивчатиме доцільність проходження техогляду для легкових автомобілів, і за потреби ставитиме перед урядом питання про його скасування.

Чует выборы? Смеющийся

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #19 : 17 Августа 2010, 20:22:21 »

Ця  тема  вже  заїжджена  до  абсурду.  Перед  виборами  випливають  різні  політики  та  політикани,  що спекулюють  на  питанню  техогляду. 
А  потім  вибори  проходять  всі  про  все  забувають.......
В  мене  вийшло  вісімсоть.  А  в  товарища-  2000  -  в  нього  бобик  широкий. 
Але  на  дороги  з  цих  грошей  іде  зовсім  мізер!!!!!
Нафіга  ця  вся  клоунада?Непонимающий? убей сибя ап стену
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

« Ответ #20 : 26 Августа 2010, 21:59:38 »

Пройшов тех. огляд, ось такий корінець дає інспектор ДАІ для сплати  учись сынок

1.   Цікавий платіж: За представницькі інформ.- консульт. послуги ТО – 30грн.
(послуг я не отримував, а за 5 хв. спілкування - 30грн., непогано )

2.   Ще кращій платіж: 40грн. за що і кому  Непонимающий  Непонимающий  Непонимающий
Я  згоден  платити  800  гр. Ну  і  більше.   Але  щоб  ці  гроші реально  ішли  на  дороги!!!!!  А  не  федь  його  знає  куди

Виявляється “Для покращення МТБ ДАІ”, коли  взнав то не сплачував, бо не маю в планах  покращувати матеріально-технічну базу ДАІ, достатньо що сплачую податки державі.
Ну і що це за “покращення ”, платіж якій банківський касир не пояснюючи, автоматично стягує 

Про цей  “добровільний ” платіж не знає прокуратура, МВС, СБУ   Непонимающий

* Корінець для сплати.jpg (51.37 Кб, 600x354 - просмотрено 136 раз.)

* Для покращення МТБ ДАІ.jpg (111.21 Кб, 1009x600 - просмотрено 139 раз.)

Primary
Ветеран

репутация +1/-0

« Ответ #21 : 26 Августа 2010, 22:48:00 »

Ахринели вааще!!..
Barbarossa
Пользователь
**

репутация +6/-0

жертва "Мерседеса"

« Ответ #22 : 03 Октября 2010, 12:54:14 »

Схема с заменой ТО увеличением акциза на топливо ясна и как бы справедлива, НО!
Государственные мужи не лохи, потому даже незначительная надбавка с стоимости топлива ощутимо ударит по карману. При километраже в 20 000 км в сезон-это 40 000 между техосмотрами, т.е при среднем расходе в 7-8 л/100 км и средней стоимости 95-го бенза в 7,50 мой топливный бюджет составляет 21000-24000 гривен за два года.
Навскидку добавим 5% акциза к минимальной цифре и получаем 1050 грн. Мне в принципе выгодно, т.к. имею три машины и прицеп и сумма техосмотра вылилась в 2175 грн.+ 150 справка. Но только потому и выгоднее.
А имея одну машину проше заплатить за ТО, если конечно много ездишь.
Наверняка ужесточится контроль за техсостоянием и начнем давить на педальки, дергать рулем и показывать просроченные таблетки в аптечках как раньше... 

"... и запрокинув голову как пианист, выпил..."
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #23 : 03 Октября 2010, 23:34:18 »

Кому як... Мене особисто новий варіант цілком влаштовує, враховуючи що їжджу я не так часто ( на дачу в основному,бо по місту на "Волзі" кататись - то й без акцизів розоритись можна)
А от таксисти будуть "раді"

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти