Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
29 Ноября 2020, 22:22:14
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  «Русскій мір»
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 12 Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос: Якого  ви віросповідання?
УПЦ Київського патріархату
УПЦ Московського патріархату
Українська Автокефальна Православна Церква (УАПЦ)
Українська греко-католицька церква
Римо-Католицька Церква в Україні
Інша християнська
Іслам
Юдаїзм
Атеїст
В Бога вірю, але ніяку церкву не відвідую
Інша
Сам не знаю хто

Автор Тема: «Русскій мір»  (Прочитано 40386 раз)
Elena
Ветеран
*****

репутация +38/-39
Сообщений: 3278« Ответ #30 : 25 Июля 2010, 01:44:48 »

Они знали больше и не делились. Все это полтика никому не нужная. А жрецы египетские знали больше, чем  фараоны.
Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран
*****

репутация +78/-17
Сообщений: 3866« Ответ #31 : 25 Июля 2010, 16:55:17 »

Чергова психодрама в православному світі: необхідно терміново перейменувати вулицю Мазепи!
«К нам едет ревизор!» До Києва приїздить Патріарх Кіріл – продовжувати розбудову «русского мира».

Духовне керівництво Києво-Печерської Лаври вирішило, що сан і велич Патріарха не дозволяють йому проїхати вулицею страхітливого «зрадника», «відступника» Мазепи, справжнього «Юди», проти якого Сама Російська Церква проголосила анафему і щороку вже впродовж століть у першу неділю Великоднього посту проклинає його з амвонів усіх церков Росії. Політична спекуляція переборола здоровий глузд: київська влада зробила «под козирьок» і перейменувала. Правда не всю, а лише половину.

Церква Віри проти Церкви Влади

Запитання для андерсенівського хлопчика, здивованого голими сідницями короля: в чому ж полягало «зрадництво» Мазепи? Наприклад, у розбудові української освіти – елітарної і водночас демократичної, освіти, відкритої на європейську науку і приступної для всіх суспільних станів. У Києві, Чернігові, Переяславі, в інших містах і навіть селах України завдяки Мазепі поставали школи, бурси, друкарні. Мазепа перетворив Київську колегію на Академію: реформована за часів гетьманування Мазепи, Академія була першою вищою школою для всіх православно-слов’янських народів, квітучим центром філософії, поезії, театру, музики, живопису, архітектури, природничих наук. Тут викладання велося латиною, тут вивчалися разом з церковнослов’янською мовою польська, давньогрецька і єврейська, а згодом і німецька та французька. Тут закладалися основи плюралізму й толерантності української культури.

А в чому полягав «благотворний» вплив Росії на українську освіту й науку? В руйнації «оних». 1720 року Петро І заборонив друк, а потім і викладання українською, «дабы народ малоросийский не почитал себя отличным от великоросийского». Були вилучені з викладання польська й латина. На заборонені й проголошені «єретичними» книжки українських авторів було накладено... «прокляцтво и анафему, не точию сугубо и трегубо, но и многогубо». А при німкені Катерині вже й служби дозволялося правити лише «голосом, свойственным российскому наречию». Натомість просвітницькі сили були забрані до Москви й Петербурга. Так зі славетного наукового центру Академія перетворилася на провінційну школу православної схоластики, щоб у радянські часи і взагалі стати жалюгідним військово-морським училищем.

Також «зрадник» Мазепа прагнув об’єднання України – аби злютована вірою і культурою соборна країна мала більше сили протистояти ворогам. Російські ж владці рвали на шматки тіло України і розплачувалися ним у своїх міжнародних торгах – чи йшлося про «Вічний мир» 1686 року, коли Україна була поділена між Річчю Посполитою та Московією, чи про поділ її – разом з Польщею – між Російською та Австро-Угорською імперіями наприкінці ХVІІІ ст. І «нєсть» тим поділам числа.

Чи візьмімо церкву. «Зрадник» Мазепа залишив по своєму життю «мазепинське Бароко» – грандіозний духовний і архітектурний спадок. Своїм коштом та коштом військового скарбу гетьман спорудив близько тридцяти церков, а також відбудував найцінніші пам’ятки княжої доби. Відновив Києво-Печерську Лавру та Софійський собор, побудував Софійську дзвіницю. Ще й Церкві Гробу Господнього в Єрусалимі переслав срібну плиту...

А «братні» російські комуністи заклали динаміт – і зірвали в повітря багатостолітню християнську культуру України.

Словом, Російська Церква проголосила анафему будівничому української церкви та української освіти, провіднику свободи і соборності своєї нації, архітектору європейської України.

Лише Мазепа «міг вирвати Україну з хаосу Руїни, знаходити компроміси з протиборчими таборами, будувати і створювати, перемагати і об’єднувати», – пише російська дослідниця Тетяна Таїрова-Яковлєва у своїй книжці «Мазепа» в серії «Жизнь замечательных людей» (2007). І далі: «Дивно, як політична вистава з анафемою, влаштованою Мазепі Петром I для здійснення певних завдань, на три сторіччя вкорінялася в свідомості більшості російських істориків. Прокляття "зради" – звинувачення, яке сприймалося сучасниками лише як привід для знищення автономії України, – набуло форми аксіоми і незаперечного гріха».

Політична анафема – результат політизованого російського православ’я. Впродовж століть – від Івана Грозного і далі – в Росії знищувалася церква віруючих і творилася церква влади. Між царською Росією та радянською насправді мало що змінилося: чиновники в рясах поступилися місцем «священикам» у погонах. Позбавлена впродовж століть моральної автономії, одержавлена російська церква не змогла виховати відпорність суспільства до системного насильства над ним з боку влади. Позаяк «несть власти, аще не от Бога».

То чи не варто вулицю Мазепи назвати просто відразу іменем Петра І?! Адже це він 1718 року заслав до Лаври своїх аґентів у чернечому вбранні, які підпалили Лавру і знищили її архів з українськими літописами й актами ще княжої доби. Це він 1721 року видав маніфест, яким призначав себе головою церкви і скасовував інститут патріаршества, замінивши його «Святейшим Правительствующим Синодом» – фактично репресивним органом поліційної цензури. Так що Сталін і Путін мали гідного попередника.

Власне, саме з Святійшого Синоду Петра і вийшли церковні ієрархи, що співпрацювали з більшовиками на кістках своїх розстріляних і закатованих побратимів. І на руїнах знищених, пограбованих, спаплюжених церков називали Сталіна «Богоданным Вождем» та «Новым Константином», зазначаючи в церковних календарях державні свята поряд з церковними.

А передувала створенню Синоду ще одна інституція. Вирісши в Німецькій слободі, ненавидячи церкву і православну віру, Петро І, аби посіяти в народі презирство до церкви, створив «Всешутейший, Всепьянейший и Сумасброднейший Собор» – «орден» періодичних оргій, що збігалися якраз із церковними святами. На цих «соборах» цар і його поплічники топили жах від власних тортур та екзекуцій у горілчаному і сексуальному угарі, перекладаючи церковні ритуали на блюзнірську пародію, а церковнослов’янську мову – на такий рідний сьогоднішньому політичному (і не тільки) і російському і українському сьогоденню МАТ. Російські аристократи – члени «собору» Мєншикови і Ґоловіни, Турґєнєви і Мусін-Пушкіни – мали додаткові імена, що оберталися навколо одного-єдиного слова, нещедрого на нюанси. Тобто країною правили «Починих...» і «Дуйнах...», «Изымайх...» і «Розломих... Траханиотов»...

А якби духовні особи богоспасенної Лаври захотіли переназвати вулицю Мазепи іменем Петра І, то варто пам’ятати, що на цьому «соборі» імператор іменував себе «Пахом-пихайх...».

Впродовж одного лише ХХ століття «Свята Русь Росія» двічі зазнала краху. «Православна імперія» легко стала атеїстичною державою, а після падіння Берлінського Муру так само легко повернулося православ’я, – і знову «одержавлене». Символ цього – Храм Софії Премудрості Божої... на Луб’янці. Спершу це було зловісне місце ЧК, ГПУ, НКВД, МГБ, КГБ. Тут переживав свої криваві параної живий Фелікс Дзержинський, засновник садистської системи знищення людей, тут він уже й кам’яний споглядав безславні результати своєї діяльності. У 1991-му пам’ятник було знесено. А натомість 2001 року був відновлений Храм Софії Премудрості Божої... за участю співробітників ФСБ РФ. У 2002 році – так само в присутності керівників ФСБ – його освятив Патріарх Кіріл ІІ.

Чи ж є, відтак, підстави дивуватися, що в незалежній Україні основними спільниками УПЦ Московського Патріархату в боротьбі проти Європи і демократії є комуністи? Чи дивно, що під час Помаранчевої революції антиукраїнські сили вимахували червоними прапорами з зображенням Сталіна і надписами: «Православие или смерть»? І ще менше треба дивуватися, що ціла низка неонацистських угруповань в сьогоднішній Росії виступає під православно-панславістськими гаслами. Для прикладу: один з найбільш радикальних ультраправих екстремістських націонал-соціалістичних рухів має назву «Славянский Союз». Скорочено: «СС»...

Послідовно жорстока і морально мертва від народження радянська влада, ця, за словами російського історика Юрія Афанасьєва, «многоликая и беспощадная пустота», власне, і породжена цим «одержавленим» православ’ям, яке вийняло з віри душу, зробило її заручницею ідеологічних схем, інтелектуально інертним матеріалом державного будівництва. «То, что называют “истинным”, “ортодоксальным” православием, и есть это разложение, омертвение». І належать ці слова не кому, а видатному російському філософу Ніколаю Бєрдяєву. Злютованість Церкви і Влади переворила «Святу Росію» на «Каїнову землю», якщо вжити вираз російського релігійного письменника Васілія Розанова.

Рятуючи в собі християнина

Тож якщо доведеться й перейменовувати вулицю Мазепи, треба не забути ще одне знакове для топографії Києва місце та ім’я: площа Льва Толстого. Бо йдеться саме про того Льва Толстого, якому та ж таки російська церква проголосила, як і Мазепі, анафему. Так що Мазепа перебуває в чудовій компанії!

Бо й справді: «вольнодумец» Толстой насмілився вважати російську церкву обскурантистською! В романі «Воскресение» російське духовенство – це бездушне церковне чиновництво, що допомагає владі визискувати людей. Цинік Топоров був карикатурою на Константіна Побєдоносцева, обер-прокурора того ж таки Святійшого Синоду, – і ставився Топоров до релігії, пише Толстой, «как относится куровод к падали», – приємного мало, але курей годувати треба. 1901 року Синод за підтримки імператора вирішив відлучити Толстого від церкви.

І далі – за завченим російським сценарієм. В «Определении Святейшего Синода» мовилось: «Известный миру писатель, русский по рождению, православный по крещению и воспитанию своему, граф Толстой, в прельщении гордого ума своего, дерзко восстал на Господа и на Христа (...) отрекся от вскормившей и воспитавшей его Матери, Церкви православной, (...) которая утвердила вселенную (...) и которою доселе держалась и крепка была Русь святая... (...) и тем неприкровенно, но явно пред всеми, сознательно и намеренно отторг себя сам от всякого общения с Церковию православною». Словом, амінь.

Толстой у своїй відповіді Святійшому Синоду сам відрікся від російської церкви. Але для того, щоб врятувати в собі християнина: «То, что я отрекся от церкви, называющей себя православной, это совершенно справедливо. Но отрекся я от нее не потому, что я восстал на Господа, а напротив, только потому, что всеми силами души желал служить ему. (...) я убедился, что учение церкви есть теоретически коварная и вредная ложь, практически же собрание самых грубых суеверий и колдовства, скрывающее совершенно весь смысл христианского учения: (...) Бога же – духа, Бога – любовь, единого Бога – начало всего, не только не отвергаю, но ничего не признаю действительно существующим, кроме Бога, и весь смысл жизни вижу только в исполнении воли Бога, выраженной в христианском учении (...)».

Тобто Толстой вилучив російське православ’я з християнства.

До церковного переслідування долучився й народ, за якого так вболівав російський геній. У своїй відповіді Синоду Толстой цитує такі глибоко «християнські» вислови: «Теперь ты предан анафеме и пойдешь после смерти на вечную муку и сдохнешь, как собака. Будь проклят, старый черт… Если правительство не уберет тебя, мы сами заставим тебя, прохвоста, замолчать». Люди на вулиці говорили йому вслід: «Вот дьявол в образе человека». «Лев Толстой в аду – називався фраґмент настінного розпису в церкві села Тазове Курської області.

І не тільки народ, а й сам Святий праведник – а за сумісництвом і чорносотенець – Іоан Кронштадський у своєму щоденнику в таких глибоко «християнських» тонах писав про Толстого, звертаючись прямісінько до Бога: «Доколе, Гди, терпишь злейшего безбожника, смутившего весь мир, Льва Толстого? Доколе не призываешь его на Суд Твой?»... Оскільки ж Гдь (то значить Господь у скорописанні російського святого) не озивався, святий піднімав тон і давав Гду такі рекомендації: «Гди, не допусти Льву Толстому, еретику, превосшедшему всех еретиков (а отже, й Мазепу?! – О.П.), достигнуть до праздника Рождества Пресвятой Богородицы, которую он похулил ужасно и хулит. Возьми его с земли – этот труп зловонный, гордостью своею посмердивший всю землю. Аминь».

З цих перлів російської православної риторики бачимо, що не тільки Мазепа сподобився бути Юдою, а й Толстой – «дерзкий, отъявленный безбожник, подобный Иуде предателю»…

В цій фанатичній і водночас цинічній Росії, яка долучала Бога до всіх кривавих державних справ, найбільший її письменник вийшов у ніч, щоб не повернутися. Страшне є фото його: вкутане в комір і шапку лице – ніби вирізане з кори замерзлого дерева, мов скрижанілі вуса й борода і розпачливі очі.

Толстой помер без причастя. «Та станція. Той поїзд. І останні / його слова: "тікати... доженуть..."», – написано в «Алеї Тиші» Ліни Костенко.

А в сьогоднішній Росії Толстой – не лише віровідступник, а й... екстреміст. Рішенням Ростовського обласного суду від 11 вересня 2009 року Лєв Толстой – «мужчина 1828 г. рождения, русский, женатый, место прописки: Ясная Поляна Щекинского р-на Тульской обл.» – визначений як «противник Русского Православия», а вишецитована його відповідь Святійшому Синоду зарахована до екстремістських матеріалів. Той самий вердикт виніс і Кіровський суд в Єкатеринбурзі: визнав Толстого екстремістом.

На столітній ювілей анафеми – в лютому 2001 року – правнук графа Толстого Владімір Толстой, під чиїм віданням знаходиться музей-садиба письменника в Ясній Поляні, звернувся письмово до Патріарха Московського і всія Русі Алєксія ІІ з проханням переглянути відповідний синодальний документ. В неофіційному теле-інтерв’ю Патріарх відповів, що перегляд можливий, однак лише за умови, що людина змінює свою позицію... В Толстого такої можливості вже не було.

Звичайно, Патріарху Алєксію видніше. Всезнаюча була особа. Бо перед тим, як узяти на себе високу патріаршу місію, як свідчать архівні матеріали й дослідження відомого дисидента Васілія Мітрохіна та політолога Крістофера Ендрю, працював у якості... «аґента Дроздова».

Тому треба конче перейменувати площу Льва Толстого – наприклад, на Площу Чекістів.

І привітати Патріарха Кіріла мав би один з керівників партії «Русский блок», який у Луганську на святкуванні 140-ліття з дня народження Лєніна виступив з незабутнім гаслом: «С нами Путин, Ленин и Христос!» Кремлівська ієрархія «месій».

Одна лиш проблема: сотні вулиці Лєніна і Сталіна – так само, як проспект Путіна в місті Грозному, – ведуть у топографії майбутнього в одному напрямку: в безнадійно глухий кут.

Пахльовська Оксана
Записан

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран
*****

репутация +78/-17
Сообщений: 3866« Ответ #32 : 25 Июля 2010, 17:31:14 »

Патриарх Кирилл называет политкорректность губительной для православия

http://www.interfax.com.ua/rus/main/44482/

Православие и политкорректность в современном западном понимании этого слова не совместимы, заявил патриарх Московский и всея Руси Кирилл в субботу на встрече с общественностью в Днепропетровском национальном театре.

"Очень многие сейчас становятся православными. Сейчас наблюдается рост православия в мире, и не за счет того, что православие политкорректно приспосабливается. Там, где православие политкорректно приспосабливается, оно вырождается, трансформируется", - сказал он

По его мнению, западное христианство, в первую очередь, протестантизм, переживает сегодня "глубочайший кризис" именно по этой причине - "когда Церковь перестает говорить людям четко и ясно, что есть добро, а что зло, она перестает быть нужной". Так, Церковь, считает патриарх, перестает быть нужной людям, объявляя гомосексуальные "браки" и свободный секс "пережитком прошлого".

"Если богословие начинает политкорректно обслуживать современную философскую и политическую моду, оно перестает быть нужным, не затрагивает сердца миллионов людей", - считает патриарх.

По его словам, обращение многих европейцев в ислам объясняется именно отказом от чрезмерной политкорректности и размытости нравственных понятий. Интерес к исламу же, считает патриарх Кирилл, обусловлен потребностью в "достаточно конкретной этике, бескомпромиссной традиции".

На постсоветском пространстве, полагает патриарх, "напряженных конфликтов с исламом пока, слава Богу, нет, потому что у нас есть общие темы для беседы, общая озабоченность - и верующих мусульман, и христиан". К таким общим темам патриарх отнес сохранение роли религиозного фактора в жизни общества, вопросы нравственности и "защиты среды человеческого обитания".

"Мы строим диалог с исламом, но не для того, чтобы, как некоторые считают, создать какую-то общую религию, сверх-церковь и так далее. Богу было угодно, чтобы мы с вами родились православными, и мы так и должны быть православными. Иначе мы вместо Церкви Бога создадим церковь дьявола", - считает патриарх Кирилл.

По его словам, задача православных - "быть верными своей вере, но в этой вере совершенствоваться". "И тогда наш голос будет понятен честным и благочестивым представителям других религий", - резюмировал предстоятель.

25.07.2010
Записан

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран
*****

репутация +70/-7
Сообщений: 3634« Ответ #33 : 25 Июля 2010, 19:55:06 »

эх, ехал бы таварисч к себе в Масковию поскорее, да и goog luck ему, good luck, чисто так, па-рязански!
« Последнее редактирование: 25 Июля 2010, 19:55:37 от nik?-nik! » Записан
ASSA
Старожил
****

репутация +3/-8
Сообщений: 360


ИСТИНА ВНУТРИ НАС!


« Ответ #34 : 25 Июля 2010, 22:21:07 »

Обратите внимание на лица простых людей, каждый о своём думает...Короче сколько людей - столько МИРОВ!!! Это те что пришли, а кто не пришёл, тем вообще весь этот визит... Короче Кирилл видимо не очень "вдохновил" простых людей, а вот политиков и местные советы? Не знаю. Им видней...


* Разномнения.jpg (90.05 Кб, 640x480 - просмотрено 192 раз.)
Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран
*****

репутация +78/-17
Сообщений: 3866« Ответ #35 : 26 Июля 2010, 11:48:34 »

В Киеве задержаны 6 театралов Тягныбока

Представители милиции задержали 6 представителей Всеукраинской организации «Свобода», которые собирались протестовать против визита в Украину патриарха московского и всея Руси Кирилла на улице Владимирской в Киеве.

Представители милиции сначала заблокировали проход представителей «Свобода» к Софийской площади, мотивируя это наличием запрета суда на проведение акций «Свободы».

При этом представители «Свободы» утверждали, что проводят акцию на основании другой заявки, которую суд не рассматривал. Смеющийся

При этом на перекрестке улиц Владимирская и Малая Житомирская милиция сначала заблокировала представителей «Свободы», а когда они попытались провести театрализованное представление против визита Кирилла, начала задерживать активистов организации.

Украинские националисты намерены во вторник провести акции протеста в Киеве в связи с приездом патриарха Московского и всея Руси Кирилла, сообщил лидер киевской организации УНА-УНСО Игорь Мазур.

"Мы будем завтра пытаться провести акции протеста. Где нам дадут - на Владимирской горке, в другом месте, будем видеть. Мы не собираемся драться с работниками милиции. Мы не хотим помочь сделать кому-нибудь картинку о том, какие плохие украинцы, как они не любят православного московского попа. Поэтому мы как христиане придем сказать свое слово. Если нас за это бросят за решетку, на все воля Божья", - сказал он.

При этом, Мазур назвал "духовной экспансией Москвы" информационное сопровождение пребывания главы русской православной церкви в Украину. "Это духовная экспансия Москвы и каналов, которые работают на нее", - сказал он. В свою очередь председатель Управы Киевской городской организации Украинской народной партии Владимир Шовкошитный сообщил журналистам, что своей акции в понедельник националисты намеревались предложить патриарху Кириллу покаяться за раскол православной церкви.

"Мы хотели предложить патриарху Кириллу покаяться за раскол, который Московская церковь совершила в 1448 году...мы готовы простить им этот раскол, лишь бы они только к нам не перлись", - сказал он. Шовкошитный расценивает запрет суда на проведение акций националистов как то, что в Украине существует "колониальная администрация, а не независимое правительство независимого государства". Во время импровизированной пресс-конференции ее участников и журналистов окружили в кольцо правоохранители. На улице Владимирской за два квартала до Софийской площади установлены металлические щиты, так же стоят усиленные наряды милиции.

В Софийском соборе в настоящее время находится патриарх Кирилл и небольшое количество журналистов, аккредитованных на это мероприятие. Большинство представителей СМИ, аккредитованных на освещение визита главы РПЦ в Украину, на территорию собора не допускают.

Патриарх Московский и всея Руси Кирилл принял участие в богослужении в Софийском соборе, сообщают «Українські Новини» со ссылкой на свой источник. В богослужении приняли участие представители Украинской православной церкви Московского патриархата и Русской православной церкви.

Напомним, ни одна церковь в Украине обычно не проводит богослужения на территории Софийского собора.
Он принадлежит государству и входит в состав музейного комплекса. Однако представители УПЦ Киевского патриархата боятся, что в Московском патриархате заберут Софию себе.

«От митрополита УПЦ МП Владимира поступали письма в адрес президента и премьер-министра с просьбой дать возможность проводить богослужения в храме Малой (Теплой) Софии (это небольшая церковь рядом с самим собором). Если Кириллу дадут возможность провести там молебен, мы будем требовать, чтобы и нам предоставили право проводить там богослужения», — сказал ранее «Сегодня» пресс-секретарь УПЦ КП Евстратий Зоря.

«Киевский патриархат — это раскольники! Софию, как и все храмы, принадлежащие Русской православной церкви, нужно возвращать законному владельцу — Церкви. Но какое отношение УПЦ КП, созданная в 1992 году, имеет к этому храму?! Если патриарх в Софии успеет сослужить молебен, то и слава Богу», — сказал нам пресс-секретарь УПЦ МП Василий Анисимов.
Записан

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран
*****

репутация +15/-1
Сообщений: 509


Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе


« Ответ #36 : 26 Июля 2010, 20:42:15 »

«Киевский патриархат — это раскольники! Софию, как и все храмы, принадлежащие Русской православной церкви, нужно возвращать законному владельцу — Церкви.

В Київській Русі вперше було прийняте хрещення, ще тої Москви і в проектах не було!
А в Києві вже розвивалось християнство, будувалися церкви, монастирі. То чому ми маємо підпорядковуватися московсому патріархату Непонимающий
Записан

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
Малек
Ветеран
*****

репутация +35/-27
Сообщений: 2315« Ответ #37 : 26 Июля 2010, 20:52:10 »

Наверно, потому что патриарший престол переехал из Киева сначала во Владимир, а потом в Москву...
Записан

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран
*****

репутация +15/-1
Сообщений: 509


Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе


« Ответ #38 : 26 Июля 2010, 21:47:00 »

Московський Патріарх за хабарі купив згоду Константинопольського Патріарха Діонісія підпорядкувати Київську Митрополію Московській Патріархії.

Залишалось виконати останній акт сумної трагедії Української Церкви. Акт останній, але найголовніший — добитися згоди від Константинопольського патріарха на передачу Української Церкви патріарху Московському.
Уже й до цього не один раз московський уряд зносився з патріархом Константинопольським, просячи його уступити Москві Українську Церкву. Але справа звичайно кінчалася нічим.
Так, 11 грудня 1684 р. московські царі послали через грека Захара Софира свою грамоту Царгородському патріарху Якову, просячи його відступити Москві Київську митрополію, бо цього бажає ніби й сам український народ. Хоч до цього прохання додано 40 соболів на 200 рублів і обіцяно те саме посилати й надалі, проте патріарх Яків на передачу Церкви не погодився 1.
Але не те було тепер — московський уряд вирішив добути згоди, чого б то не коштувало. Через три дні по присязі Гедеона патріарх Московський Яким уже виготовив грамоту до патріарха Константинопольського. Яким писав, що він задовольнив прохання українського народу — поставив митрополитом Гедеона, а щоб з Гедеоном чого не трапилося в дорозі, коли б він поїхав на посвяту до Константинополя, то він його висвятив у Москві... Далі патріарх Московський просив відступити йому зовсім Київську митрополію, бо вона ж така далека від Царгорода...
Про те саме просили в своїй грамоті й царі, додаючи, що в дарунок патріархові посилають золоті та соболі. «И вашему б архипастырству, — писали царі, — те золотые и соболи принять велеть, а сколько числом принято будет, и о том к нам писать»
Іван ОГІЄНКО

Їдь додому,Кириле! Вносиш смуту в наше життя, ми самі ,громадяни України, розберемось як нам бути.
Досить керувати нами: куди ходити, що робити.
Київський патріархат - то радість для зболілої душі справжніх українців...


Записан

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
Малек
Ветеран
*****

репутация +35/-27
Сообщений: 2315« Ответ #39 : 26 Июля 2010, 21:51:53 »

ой не могу.... за, о БОЖЕ МОЙ!!!, за взятку???)))) да ладно... моя в ШОКЕ!!!

Да пофиг как, это исторический факт, с ним спорить бесполезно....

Вообще, в голосовалке я отметилась как атеист и мне реалтьно пофиг на все эти церковные страсти-мордасти... вот Вас же, на самом то деле, невозможно заставить верить и молиться в ПРАВИЛЬНОЙ церкви? так что за кипиш та такой?
Записан

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран
*****

репутация +15/-1
Сообщений: 509


Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе


« Ответ #40 : 26 Июля 2010, 22:01:41 »

... вот Вас же, на самом то деле, невозможно заставить верить и молиться в ПРАВИЛЬНОЙ церкви? так что за кипиш та такой?

Українська Православна Церква Київський Патріархат (УПЦ КП)
Українська Автокефальна Православна Церква (УАПЦ)
Це православні церкви  rulesssss
Записан

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
Малек
Ветеран
*****

репутация +35/-27
Сообщений: 2315« Ответ #41 : 26 Июля 2010, 22:11:03 »

и.... ?
Записан

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Парильщик
Гость
« Ответ #42 : 26 Июля 2010, 22:11:28 »

в  цекркві  дуже  сильне  підпорядкування  по  вертикалі.  Батюшка  в  вільній  промові  говорить  те,  що  йому  скажуть  говорити  з  верху.
Церква як  засіб  керування  суспільством.  
Тому  і  ведуться  міжцерковні  війни.  
Записан
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран
*****

репутация +15/-1
Сообщений: 509


Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе


« Ответ #43 : 26 Июля 2010, 22:25:13 »

Синод Російської православної церкви на засіданні в понеділок у Києво-Печерській лаврі нагадав
українським "розкольникам" про можливість повернення до "канонічної церкви" шляхом покаяння.  Непонимающий

Московських попів  не цікавить чи вірить народ в Бога,
чи молодь виховується в християнському дусі,
більш цікаво це поділити сфери впливу та заручитися підтримкою більш впливових чиновників.
   
Записан

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран
*****

репутация +78/-17
Сообщений: 3866« Ответ #44 : 26 Июля 2010, 22:31:56 »


Шевченковский районный суд города Киева признал акцию представителей Всеукраинского объединения "Свобода", посвященную визиту патриарха Кирилла в Софиевский собор в понедельник, легальной и не запрещенной судом, однако признал "свободовцев" виновными и вынес устное предупреждение, сообщает пресс-служба ВО "Свобода".

"Фактически, сегодня мы наблюдаем профанацию правосудия, когда суд признает виновным гражданина, пользующегося своими конституционными правами, и одновременно выносит мягкое решение в виде устного предупреждения", - говорится в официальном сообщении "Свободы".

Как сообщает пресс-служба, судья Шевченковского райсуда Оксана Ретьман рассмотрела дело по Эдуарду Игольникову, который был задержан милицией вместе с еще 7 товарищами за попытку провести театрализованную постановку "Гламурные гастроли кремлевского гебиста", заведенному по ст.185 ч.1 (нарушение правил проведения массовых акций) Кодекса об административных правонарушениях. После этого она "вынесла абсурдное решение: признавая, что акция была легальной и не запрещенной судом, признала "свободовцев" виновными и вынесла устное предупреждение", - подчеркивается в сообщении.

Как сообщалось, 26 июля около 9.30 представители МВД задержали 8 членов ВО "Свобода", которые пытались провести театрализованную постановку на тротуате Владимирского проезда. Акция была легальной: сообщение о проведении акции зарегистрировано Киевской городской государственной администрацией за N 28363, сообщает пресс-служба. Были задержаны заместитель председателя киевской "Свободы" Руслан Андрейко, руководители Печерской районной организации Александр Аронец, Подольской райорганизации Валентин Лунейко, Оболонской райорганизации Вадим Кудовбенко, а также члены организации Михаил Кублий, Э.Игольников, Вадим Фещенко и Евгений Коваленко.

http://www.interfax.com.ua/rus/main/44569/
Записан

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Малек
Ветеран
*****

репутация +35/-27
Сообщений: 2315« Ответ #45 : 26 Июля 2010, 22:33:42 »

так ясен пень никто просто так не отдаст свои канонические территории)))
и с формально точки зрения таки да - раскольники... как у вас там с Константинопольским "большим боссом"? Выдал "грамоту на княжение"? Или как?
У Ющенко, помнится, как-то не склалось...
Записан

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран
*****

репутация +78/-17
Сообщений: 3866« Ответ #46 : 26 Июля 2010, 22:38:48 »

Первый пост:

У. Т.: Наскільки реальним є скликання Всеправославного собору і чи зможе він вирішити «українське питання»?

– Наприкінці минулого року в Шамбезі, у Швейцарії, зібралися представники всіх офіційних православних церков світу. На цій зустрічі московська і константинопольська сторони домовилися, що автокефальна церква утворюється зі згоди «матері-церкви» Константинопольським Патріархом. Це означає, що Українська автокефальна церква може бути визнана тільки зі згоди і Московського Патріарха, і Константинопольського. Історично Московська церква є дочкою Київської, а Київська – Константинопольської. І коли так домовлялися, то не уточнили, кого ж вважати матір’ю Київської церкви. Ось такий казус. Константинополь офіційно заявляє, що Київська митрополія була приєднана до Московського патріархату неканонічно, не за приписами канону. Це написано в Томосі Польської церкви, і це саме написав Константинопольський Патріарх Дімітрій Московському Патріарху 1990 року. Там зазначено, що Константинопольська церква визнає Московську в межах 1589 року, тобто без України. Це де-юре, а де-факто Константинопольська церква визнає Українську церкву складовою Московського патріархату...

У. Т.: Для чого закладається ця невизначеність?

– Бо це означає, що Українська і взагалі будь-яка церква, що хоче стати автокефальною, ніколи не зможе цього зробити за узгодженою процедурою. Такий стан речей вигідний і Москві, і Константинополю. Москві вигідно, тому що вона не відпустить Українську церкву, а Константинополю – бо він не відпустить Американську, яка теж хоче отримати автокефалію. Бо якщо Американська церква відокремиться від Константинопольської, тоді Константинопольська взагалі втратить майже весь вплив, буде просто однією з найстаріших, за якою авторитет отців церкви. Далі. За домовленістю Томос* про автокефальну церкву надає не глава «матері-церкви», а Вселенський Патріарх. Тобто якщо йдеться про Українську церкву, то Томос має надати не Москва, а Вселенський Патріарх. Це влаштовує Константинопольського Патріарха. Тому що його пріоритет стає вищим за авторитет Московського Патріарха. До того ж він може надати Томос, тільки якщо всі церкви погодяться, якщо буде однодумність. Таким чином, якщо узагальнити всі ці домовленості, то вони означають одне: як не допустити утворення автокефалій. Проти цього виступає наша церква, бо ми ніколи не відмовимося від своєї незалежності. Думаю, такий стан речей не влаштовує і Македонську церкву, і Чорногорську, і Американську... Тому Всеправославний собор, який уже понад 30 років намагаються скликати, може розколоти все православ’я...
Записан

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Luiram
Ветеран
*****

репутация +82/-1
Сообщений: 3271


Если не я,то кто?


« Ответ #47 : 26 Июля 2010, 22:42:38 »

ой не могу.... за, о БОЖЕ МОЙ!!!, за взятку???)))) да ладно... моя в ШОКЕ!!!
Что, правда, тот факт, что это было за взятку и не совсем на трезвую голову - новость для Вас?
Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран
*****

репутация +78/-17
Сообщений: 3866« Ответ #48 : 26 Июля 2010, 22:45:19 »

Кирилл собрался ездить в Украину каждый год, а то и чаще

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2010/07/26/5250988/view_print/

Пастырские поездки патриарха Московского и всея Руси Кирилла в Украину будут происходить ежегодно.

Об этом сказал замглавы Отдела внешних церковных связей Московского патриархата протоиерей Николай Балашов, сообщает Интерфакс-Украина.


"Патриарх Кирилл уже говорил о своем намерении ежегодно встречать День Крещения Руси (День памяти святого князя Владимира) в Киеве, на берегах Днепра, где, собственно, крещение Руси и происходило", - сказал он.

Балашов сообщил, что с патриаршим посещением Киева ежегодно будет совмещаться посещение еще нескольких - двух или трех - епархий Украинской православной церкви.


"Все это, конечно, не исключает возможности того, что патриарх Кирилл будет посещать Украину чаще, чем раз в год, - тогда, когда будут какие-то особые случаи для патриарших посещений", - отметил священник.


Это будет длиннная тема.... раша_флаг
Записан

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Малек
Ветеран
*****

репутация +35/-27
Сообщений: 2315« Ответ #49 : 26 Июля 2010, 22:46:21 »

я не свидетельствовала это событие, поэтому могу только постебаться....
вообще дела церковные, особенно у нас, никогда не были аполитичны, тем более "тогда"... а политика, как водится, дело грязное и все средства хороши)) так что этот факт вряд ли что-то изменит в моем мирооощущении....
Записан

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран
*****

репутация +15/-1
Сообщений: 509


Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе


« Ответ #50 : 26 Июля 2010, 23:26:42 »

Вообще, в голосовалке я отметилась как атеист и мне реалтьно пофиг на все эти церковные страсти-мордасти...

Тоді патріарх Кирил повертається до Вас, і по Вашу душу!  rulesssss
Записан

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
Малек
Ветеран
*****

репутация +35/-27
Сообщений: 2315« Ответ #51 : 26 Июля 2010, 23:29:03 »

вау.... ну теперь мне понятно, к вам он, видимо, уже пару раз обратился))))
Записан

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
dedushka_Ho
Ветеран
*****

репутация +51/-3
Сообщений: 1980« Ответ #52 : 26 Июля 2010, 23:34:05 »

Кхм... в голосовалке после пункта "Атеист" надо добавить пункт: "атеист, но сомневаюсь". Я голосовал бы за это.
Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран
*****

репутация +78/-17
Сообщений: 3866« Ответ #53 : 26 Июля 2010, 23:36:47 »

Напиши на мові, додам.
Записан

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
dedushka_Ho
Ветеран
*****

репутация +51/-3
Сообщений: 1980« Ответ #54 : 26 Июля 2010, 23:39:12 »

atheist, but I doubt

Атеїст, але сам собі не вірю
« Последнее редактирование: 26 Июля 2010, 23:41:36 от dedushka_Ho » Записан
Elena
Ветеран
*****

репутация +38/-39
Сообщений: 3278« Ответ #55 : 26 Июля 2010, 23:39:25 »

деда, солидарна!! За кого? Бездорожье и разгтдьяйсто!
Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран
*****

репутация +78/-17
Сообщений: 3866« Ответ #56 : 26 Июля 2010, 23:41:28 »

atheist, but I doubt

Атеїст, але сам собі не вірю

Смысл теряется. ИМХО.

Очень похоже на: В Бога вірю, але ніяку церкву не відвідую
« Последнее редактирование: 26 Июля 2010, 23:46:20 от Graf » Записан

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Малек
Ветеран
*****

репутация +35/-27
Сообщений: 2315« Ответ #57 : 26 Июля 2010, 23:42:00 »

atheist, but I doubt
жжошь, сцуко, я в истерике
суржик  
Записан

« Любовь долго терпит , милосердствует , любовь не завидует...» (1 Кор 13,4-7)
Elena
Ветеран
*****

репутация +38/-39
Сообщений: 3278« Ответ #58 : 26 Июля 2010, 23:46:35 »

Малек. плюс 10
Записан
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран
*****

репутация +15/-1
Сообщений: 509


Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе


« Ответ #59 : 26 Июля 2010, 23:47:10 »

вау.... ну теперь мне понятно, к вам он, видимо, уже пару раз обратился))))

Агресія не прикрашає, а Кирил в Україні не бажаний гість.
В нього у Московії багато роботи по поверненню заблукалих  вівець у лоно церкви!!!
Записан

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 12 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  


Войти

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Рейтинг@Mail.ru