Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
29 Ноября 2020, 21:30:51
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Лаємо владу...
| | |-+  «Русскій мір»
Страниц: 1 ... 9 10 [11] 12 Вниз Отправить эту тему Печать
Голосование
Вопрос: Якого  ви віросповідання?
УПЦ Київського патріархату
УПЦ Московського патріархату
Українська Автокефальна Православна Церква (УАПЦ)
Українська греко-католицька церква
Римо-Католицька Церква в Україні
Інша християнська
Іслам
Юдаїзм
Атеїст
В Бога вірю, але ніяку церкву не відвідую
Інша
Сам не знаю хто

Автор Тема: «Русскій мір»  (Прочитано 40385 раз)
Dajotmetlers
Старожил

репутация +5/-3

Я больше так не буду((

« Ответ #300 : 05 Октября 2011, 09:18:58 »

А я згоден з GROMOZEKA - зараз попи реально зажиріли - по-перше деруть набагато більше ксьондзів, по-друге не соромляться своєго статуса і своїх статків !  аццтой
Я не заздрісний, але іноді треба і на "гальма" нажимати !

Спокойно, Козлодоев, сядем усе !!!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #301 : 05 Октября 2011, 19:50:26 »

Католицька Молитовна конференція «FIRE»/«ВОГОНЬ» відбудеться у Хмельницькому 12 листопада. Конференція триватиме увесь день з 9.00 до 22.00 год.

Католицька Молитовна конференція «FIRE»/«ВОГОНЬ» – це харизматична зустріч для людей, відкритих на дію Святого Духа, які збираються в одному місці для спільної молитви. «FIRE»/«ВОГОНЬ» проводиться з метою оживити християнські спільноти та об’єднати їх в Бозі.

«Щоб Він просвітлив очі вашого серця, аби ви зрозуміли, до якої надії Він вас кличе, яке то багатство славної спадщини між святими, і яка безмірна велич Його сили для нас, що повірили, за діянням могутности Його сили»  Еф.1:18-19.

«Тоді прозрять у сліпих очі, й у глухих вуха відтуляться». Іс.35:5.

Організатор Молитовної конференції «FIRE»/«ВОГОНЬ» -  Школа Християнського Життя і Євангелізації  (ШХЖіЄ).

Місце зустрічі: м. Хмельницький, вул. Соборна,60. Музично-драматичний театр.

Реєстрація учасників відбуватиметься у холі з 9.00 по 10.00 год.

Вартість участі в конференції складає 30 грн.

За додатковою інформацією звертайтеся до Романа Федорика за тел. +38094.......; +38097...... або пишіть на електронну скриньку r.......@g.......

Типа Сандей? Строит глазки

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
UA
Старожил

репутация +27/-3

Задоволений життям. З останніх сил.

« Ответ #302 : 16 Октября 2011, 12:31:32 »

Хто не з нами - той проти нас?

* IMG_9095.JPG (136.52 Кб, 490x709 - просмотрено 241 раз.)

"Якщо ти не розмовляєш мовою тієї землі, на якій живеш, - ти або завойовник, або гість, або тобі бракує розуму" (Шарль Бернар).
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #303 : 16 Октября 2011, 13:42:47 »

Звідки сія єрєсь?

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #304 : 16 Октября 2011, 14:30:52 »

Крах Православія! Бачу скоро будемо 3,14здити попів!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
UA
Старожил

репутация +27/-3

« Ответ #305 : 16 Октября 2011, 16:14:02 »

Звідки сія єрєсь?
Свято-Георгіївський монастир, Чернігівська область.

Далеко не потрібно ходити, сходіть в собор невського, подивіться настінні розписи, картину, що зображає пекло. Там ті ж римо-, греко католики, там Філарет, там фашисти та ін. Улыбка

"Якщо ти не розмовляєш мовою тієї землі, на якій живеш, - ти або завойовник, або гість, або тобі бракує розуму" (Шарль Бернар).
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #306 : 16 Октября 2011, 18:29:58 »

Далеко не потрібно ходити, сходіть в собор невського, подивіться настінні розписи, картину, що зображає пекло. Там ті ж римо-, греко католики, там Філарет
а як же "нє судітє, да нєсудіми будєтє"  Непонимающий
хто дав право почувати себе глаголом істини  Непонимающий
це з подачі однієї націїі, яка цим самим грішить регулярно?
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #307 : 17 Октября 2011, 00:16:47 »

А так и должно быть, что Лавру католикам отдать?
Після паломницької екскурсії по Києво-Печерській лаврі, маленька дівчинка з Рязані запитує у своєї мами.
- Коли українці захопили наше місто?  Грустный

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #308 : 17 Октября 2011, 10:21:27 »

не знаю, що там дівчинка, а я усе не міг допетрати, що роблять на території Лаври Бентлі, Астон Мартін та інші "далекозасоткуєврові" автівки  Непонимающий
oleg11
Пользователь
**

репутация +0/-0

« Ответ #309 : 17 Октября 2011, 10:40:54 »

1.   Экс-губернатор Ровенской области Василий Червоний, погибший 4 июля от удара молнии, намеревался инициировать 10 июля в областном совете решение о запрете на въезд на территорию региона Патриарха Московского Кирилла, который намерен посетить Украину в конце месяца

Читаем это  http://www.kp.ru/daily/24336.5/528393/  -  кому лень читать кратко( Василий Червоный обещал пустить Патриарха в Ровно только через свой труп .........конец статьи    Националиста сразила молния

В начале июля Василий Червоний, ровенский экс-губернатор, провел совещание со своими сторонниками - как правильно поставить заслон Кириллу. Велел собрать тысячу человек, чтобы они с дубинами и проклятиями встречали главу РПЦ на подъезде к Ровно. Плакаты по всему городу обещал развесить, мол, прочь с нашей земли...

Но засада не удалась. На следующий день, 4 июля, ровно в 12.30 Червоний был убит молнией.)
2.         17 авг 2011 – Премьер-министр Крыма и соратник президента Украины Виктора Януковича Василий Джарты умер

за месяц до этого http://www.vesti.ru/videos?vid=346364 -посмотрите видео содержание(Власти Крыма заявляют, что будут жестко пресекать инциденты, подобные тому, что произошел в Феодосии в субботу. Там представители местных казачьих организаций столкнулись с милицией, когда пытались установить на въезде в город поклонный крест. Есть пострадавшие и задержанные. Ранее крест был демонтирован по решению суда.)

еще через месяц Симферополь, Сентябрь 23 (Новый Регион – Крым, Андрей Дорофеев) – Заместитель председателя Совета министров Крыма Азиз Абдуллаев перенес сложную операцию на сердце. К работе вице-премьер вернется не скоро, сообщает «Первая Крымская».

По информации издания, в прошлую пятницу Абдуллаеву внезапно стало плохо и самолетом санавиации его отправили в Киев. В Национальном институте сердечнососудистой хирургии им. Н. Амосова чиновнику сделали сложную операцию аортокоронарного шунтирования. Хирургическое вмешательство прошло успешно, но в строй Абдуллаев вернется не скоро.

Именно поэтому на сентябрьском пленарном заседании Верховного Совета Крыма отчитывался о подготовке полуострова к зиме не вице-премьер, а замминистра регионального развития и ЖКХ Анатолий Павлов.

Читаем,смотрим -делаем выводы и еще когда после войны возобновились гонения на Русскую Православную Церковь поинтересуйтесь у старших людей что было с теми кто принимал участие в этом особено хорошо это раскажут в селах-я интересовался
Svieta
Пользователь
**

репутация +7/-0

« Ответ #310 : 17 Октября 2011, 12:29:44 »

це вже потрібно починати боятись?
Svieta
Пользователь
**

репутация +7/-0

« Ответ #311 : 17 Октября 2011, 12:32:46 »

На мою думку справді віруюча людина може бути в будь-якій церкві. І в московському патріархаті такі є. Все залежить від людини та сили її віри.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #312 : 17 Октября 2011, 12:53:40 »

мова йде не про людей-прихожан, а про керівництво церкви.
яке зажерлося і служить не Богу, а власному гаманцю і владним амбіціям.
пишучи це аж ніяк не боюсь, що Бог мене покарає.
бо він Сам бачить правду. 
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #313 : 17 Октября 2011, 13:23:05 »

nik?-nik!, неужели вы начинаете подсчитывать то, что подают прихожане. Подают десятину, а так как состоятельные прихожане могут себе позволить роскошь, то и для благого дела нежалко. Ну кто виноват, что прихожане Киевского патриархата, католики и иные протестанты так скупы.
Svieta
Пользователь
**

репутация +7/-0

« Ответ #314 : 17 Октября 2011, 14:00:55 »

я також говорила про священників. Серед них є справжні віруючі люди.
Щодо десятини, то православна церква єдина, яка відмовилась від цього на відміну від інших.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #315 : 17 Октября 2011, 15:26:22 »

nik?-nik!, неужели вы начинаете подсчитывать то, что подают прихожане. Подают десятину, а так как состоятельные прихожане могут себе позволить роскошь, то и для благого дела нежалко.
бєссрєбрєнічєство завжди висувалося як один з наріжних каменів правосланої церкви.
що на це скажете?
а якщо вірні такі щедрі, то чого керівництво УПЦ МП випрошує гроші на ремонт Лаври, при тому, що саме живе в роскоші  Непонимающий
bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #316 : 17 Октября 2011, 15:40:01 »

Если, кто  читал Библию, то те кто верует должны подавать (не содержать), для служителей церкви. И если прихожанин после службы в порыве отдаёт свой автомобиль , то как он восприймет то, что его подарок выставлен на торги? И что зазорного ездить на даренном?
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #317 : 17 Октября 2011, 16:26:16 »

Мене аж перетрусило від такої мерзотної логіки.
Віктор Федорович теж не сам, йому купили вертоліт за податки, він не при дєлах.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #318 : 17 Октября 2011, 18:32:52 »

Читаем,смотрим -делаем выводы и еще когда после войны возобновились гонения на Русскую Православную Церковь поинтересуйтесь у старших людей что было с теми кто принимал участие в этом особено хорошо это раскажут в селах-я интересовался
Хочете сказати, що всіх, кому не подобається Московський патріарх, чекає кара Божа?

Если, кто  читал Библию, то те кто верует должны подавать (не содержать), для служителей церкви. И если прихожанин после службы в порыве отдаёт свой автомобиль ...
І  хто ж це так задаровує церковників машинами-будинками-годинниками, от цікаво...
 Читаючи таку маячню, я завжди згадую епізод з фільму "Острів", де головний герой з настоятеля чоботи знімав, та перину відібрав, коли той розглагольствував про утримання від спокус земних
« Последнее редактирование: 17 Октября 2011, 18:33:43 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #319 : 17 Октября 2011, 23:03:15 »

Хочете сказати, що всіх, кому не подобається Московський патріарх, чекає кара Божа?

А як же.  Гєєна огнєнная  і скрєжет зубовний.
І  хто ж це так задаровує церковників машинами-будинками-годинниками, от цікаво...
Богдансали  Смеющийся Ну як не машинами, то годинниками точно.

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #320 : 20 Октября 2011, 21:01:06 »

В начале июля Василий Червоний, ровенский экс-губернатор, провел совещание со своими сторонниками - как правильно поставить заслон Кириллу. Велел собрать тысячу человек, чтобы они с дубинами и проклятиями встречали главу РПЦ на подъезде к Ровно. Плакаты по всему городу обещал развесить, мол, прочь с нашей земли...
Замість "бреда рябої кобили" -

* 2011-10-20_205725.jpg (148.11 Кб, 736x684 - просмотрено 220 раз.)

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
UA
Старожил

репутация +27/-3

« Ответ #321 : 23 Октября 2011, 15:36:45 »

Хто знає, поясніть, що означає ця картина, намалювана на стіні собору?
Вона об'єднує Україну? Зміцнює віру в Бога?
А що було б, якби в католицькій церкві намалювали МП в пеклі? Смороду від МП було б по всіх каналах, Росія б заявила про утиски своїх підданих і т.д. А так нічого, можна.

І ще, а чи не порушує дана картина мої конституційні права у праві вибору віросповідання (ст.35)? Ау, гаранте Конституції!!!

P.S. Цікаво було б якби хто подав на МП до суду. Чим би все це закінчилося?

* foto.jpg (265.81 Кб, 992x744 - просмотрено 246 раз.)

bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #322 : 27 Октября 2011, 10:55:15 »

Що негативного Ви бачите на цій картині? Адже Біблія одна для всього християнського світу. І хто не дотримується встановленого - той несе лжевчення! Католики - дозволяють одностатеві шлюби і ховають тварин під як людей. Греко-католики поєднують християнському свята з язычискими (Купала і т.п.). Євангелісти, взагалі не визнають Ісуса, він для них проста людина, як і Богородиця, є тільки Бог. Біблії лайт - НІ! І хто не слід написаному - той лжепророк і місце йому в пеклі.
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #323 : 27 Октября 2011, 11:33:13 »

Богдансал, ви думаєте що говорите? Ця фреска вже доказ. Це не проповідь, де отче потихеньку наїжджає на інші церкви і яку потрібно ще зафіксувати. Це справжня "уліка".
Значить виходить буддисти, іудеї та ісламісти теж в пекло? А чи не забагато бере на себе МП? Попка не злипнеться?

bogdansal
Ветеран

репутация +11/-53

« Ответ #324 : 27 Октября 2011, 11:44:14 »

Ближче до теми, я написав про християнському світі, і для нас, як і для мусульман наприклад - віра одна і правильна лише та, якої ми поклоняємося. Для мусульман ми всі "неверные" . Якщо почтете писання, то там сказано, що до приходу антихриста церкви объеденяться. І поки я вірю в Христа, Господа нашого, то Будда для мене лжепророк.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #325 : 27 Октября 2011, 16:29:40 »

Богдансал, ви самі це вигадали про інших християн, чи вам батюшка на проповіді сказав.

Ви знаєте шо таке екуменізм?

Може вам не донесли по телебаченю, але високопоставленні єпископи Православної церкви МП розмовляють з єпископами Римо-католицької церкви, про різні важливі для церков справи.

Одностатеві шлюби в католицькій цекві заборонені, так шо можете не хвилюватись. Ви були на похороні тваринки католиками? Православні свята церкви МП теж дивно співпадають з язичницькими святами. Ви почитайте історію церкви, а потім сідайте до писання на форумі, бо стільки дурниць в одному пості я вже давно не бачила.

А може це Ви замовили цю "картінку"?
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #326 : 27 Октября 2011, 17:23:36 »

Ближче до теми, я написав про християнському світі, і для нас, як і для мусульман наприклад - віра одна і правильна лише та, якої ми поклоняємося. Для мусульман ми всі "неверные" . Якщо почтете писання, то там сказано, що до приходу антихриста церкви объеденяться. І поки я вірю в Христа, Господа нашого, то Будда для мене лжепророк.
Полний брєд!!! Сам хоч читав? Ти перевершив сам себе!!!!
+1
« Последнее редактирование: 27 Октября 2011, 17:24:47 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #327 : 27 Октября 2011, 18:09:43 »

Московський партіархат прямо порушує Закон України щодо розпалювання міжконфесійної ворожнечі. Цікаво, "хлопчики в цивільному" ще не пили з ними кави на цю тему?
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #328 : 27 Октября 2011, 18:34:31 »

Звісно, що ні.  Церква МП займає зараз панівне становище, її кришують колишні "хлопчики в спортивних костюмах" (теперішні - в дорогих костюмах і при галстуках), а "проффесори" ходять туди піаритися

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #329 : 27 Октября 2011, 19:32:36 »

угу. і чим більше в самій Московії їм (МП) будуть наступати на п'яти ті самі мусульмани, тим важливішим їм буде український шмат.
а такі "методи боротьби" за віру, як ця ікона, це визнання того, що ПЦ МП програє боротьбу за серця вірних.  
моє ІМХО - менше на мерсах треба їздити, а більше про власні душі дбати.
а будуть душі в Отців чисті, прихожани самі потягнуться і віра православна кріпнути буде.
« Последнее редактирование: 27 Октября 2011, 19:35:20 от nik?-nik! » Записан
Страниц: 1 ... 9 10 [11] 12 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти