Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
17 Октября 2019, 11:47:12
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Кам"янецька громада
Страниц: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Кам"янецька громада  (Прочитано 59017 раз)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #240 : 24 Августа 2010, 16:55:05 »

"А на тридцати трех страницах писать что кругом все п.расы а Zemljak один дартаньян - перебор. ИМХО"
- а це вже наклеп.

І даремно ви тикаєте смайлики ,вони не допоможуть....

1.  Показывает язык Подайте в суд. Подмигивающий

2.  Ой, боюсь боюсь... жжошь, сцуко, я в истерике

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #241 : 24 Августа 2010, 17:08:45 »

Ви думаєте те що ви на писали  дотепно ?. По крайній мірі  ви мене  не розсмішили.І чого б це в Камянці , де навіть вулиця правників розбудували  ,страхав би я вас судом?Нічого поганого ви не вспіли зробити.
« Последнее редактирование: 24 Августа 2010, 17:13:18 от Zemljak » Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #242 : 24 Августа 2010, 17:48:18 »

А до чого тут вулиця правників? І шо це таке? Шокирован

А щодо ваших постів  - я тіко можу процитувати:
wtf

*потекли реки демагогии*

Какая великая нация!
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #243 : 24 Августа 2010, 18:56:38 »

Господа, извените за вмешательство, но у нас в независимом государстве всегда вот так все заканчиватся: двусторонние обвинение, неуважение и т.д.

Мы  "Ненька Украї"  "Ненька Украї"  "Ненька Украї" давайте гордится этим

Меняя себя - меняешь других
Парильщик
Гость
« Ответ #244 : 24 Августа 2010, 19:00:00 »

Особисті  розборки  в  лічку.

Zemljak-  якщо  ви  хочите  очолити  Г.О.  ,  і  назбирати  членів  на  форумі-  відкрийте  нову  тему,  і  збирайте  кворум. Пишіть  статут,  і  організовуйтесь.
В  цій темі  обговорюють  Кам"янецьку   громаду,  а  не  тільки  Г.О.
Б"юсь  об  заклад,  що переважна  більшість  користувачів  цього  форуму  не  належать  до  жодної  з  громадських  організацій.  Натомість  вони  належать  до  кам"янецької  громади. І  як  показала  практика  можуть  дещо  зробити.
Я  особисто (покищо)  не  хочу  щоби  мене  хтось  очолював  ,  рівно  як  і  очолювати  когось. Я  зневірився  в  існуючій  політичній  системі  і  не  хочу  жодного  членства  в  Г.О.   чи  якійсь  партії. Але  я  хочу  відстоювати  свої  права.  Думаю  на  форумі  є  однодумці.  ДОЗВОЛЬТЕ  НАМ  СПІЛКУВАТИСЬ  МІЖ  СОБОЮ,  і  не  насаджуйте  думки,  що  нам  необхідно  об"єднатись  в  Г.О.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #245 : 24 Августа 2010, 19:08:38 »

Zemljak Ви так реально хочете кимось керувати?Хочете когось з форуму в помічники?Ваш аватар це Ваше переконання?
Для початку прийдіть на чергову п'янку ми на Вас хоч подивимось....поспілкуємось. Бо шось тіко чую я...я...я...можу...Якщо Ви важаєте що сім'я це те що можна потіряти....то і членів своєї партії будети використовувати як гарматне м'ясо...

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #246 : 24 Августа 2010, 20:06:27 »

Zemljak Ви так реально хочете кимось керувати?Хочете когось з форуму в помічники?Ваш аватар це Ваше переконання?
Для початку прийдіть на чергову п'янку ми на Вас хоч подивимось....поспілкуємось. Бо шось тіко чую я...я...я...можу...Якщо Ви важаєте що сім'я це те що можна потіряти....то і членів своєї партії будети використовувати як гарматне м'ясо...
И я прийду. Когда?
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #247 : 24 Августа 2010, 20:43:53 »

Ну  що ви хлопці,якщо ви поодинці бажаєте палити по хмарах, то дуже  прошу , можете і гарматами , якщо дозволить рівень.
 До  Графа :хіба моя вина , що ви не  підключаєте повністю свій інтелектуальний потенціал?

До  : GROMOZEKA.ваша фраза мене ніскільки не дивує .Цінності власної сімї вище цінності  Батьківщини . Тому і топчимся вже 20 років на місці .Згадаймо сімї Ющенка , ТимошенкО , Януковича , Кучми і т.д.,Скільки ці патріоти корисного зробили для України,а скільки ще зроблять ?

До Х.А.М.: GROMOZEKA каже ,що я хочу кимось  керувати .Це невірно , я ні в кого нічого не хочу,але  я  готовий очолити ( по-російськи  возглавить) людей бажаючих створити громадську організацію по захисту прав громадян, проте  обговорення показало , що більшість проти або сумніваються.Отже із усіх підтримавших ідею залишились лише Ви .Тому смисл обговорення саме цього питання відпадає,зате можна обговорювати   громаду.Я звичайно вдячний за підримку і моя поштова скринька до Ваших послуг.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #248 : 24 Августа 2010, 20:48:49 »

gf,bkb yfufvb жжошь, сцуко, я в истерике

шо тут скажеш clap-1 клиника.

Какая великая нация!
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #249 : 24 Августа 2010, 21:03:31 »

Вам же сказано , що всі  "симпатіїї" в лічку.А може це слово до вас має більше відношення.?.І заберіть смайлики , ви ж - не школяр ,треба бути серйознішим .Отже пишііть  дурниці на мою електронну адресу,може вам стане легше..
« Последнее редактирование: 24 Августа 2010, 21:08:29 от Zemljak » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #250 : 24 Августа 2010, 21:26:03 »

Таж так, є толпа людей,не баранів,з різними можливостями...Тож чому їх не очолити?Ми й так працюємо потихеньку, без командира.А Вас я не бачив не на екскурсії під новоплановським, ніде...Появилась свіжа людина...і вже хоче керувати...

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #251 : 24 Августа 2010, 21:59:23 »

Не знаю , хто і що більше хоче ,чи я керувати  тими , хто бачить себе лише  в якості вічного незалежного , чи...продовжувати  беззмістовну дискусію .Вам що поклястися , що я не хочу вами керувати . Та я ніколи б у світі і за великі гроші  не став би очолювати хоч  невелику групку індивідуалістів- егоїстів. Ви боїтеся за свою сімю , а людину ,яка б займалася організацією таких людей вам не жалко? Того я й запитав ,чи люди здатні працювати на соціальні ідеї.Я зазделегідь знав . який буде результат .І неіскільки не  , здивувався , адже живу в Камянці 21 віку , а це дещо інше ,ніж в 19-му. І  звідки визнаєте , чи відома я людина? Ви ж зайняті переважно ділами сімейними Юна суспільні можливо не вистачає часу..То що бажаєте закінчити дискусію чи продовжимо?
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #252 : 24 Августа 2010, 22:05:27 »

Сограждане, прекращайте. Ну действительно некрасиво. Так резко нельзя. Уважайте друг-друга. Мы в Разделе "Кам"янецька  громада". Перечитайте со стороны какая у нас "громада". Неприятно как то. Прекращайте.

Меняя себя - меняешь других
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #253 : 24 Августа 2010, 22:09:36 »

Hilda! Ви праві,з задоволенням виконую Ваше побажання.
« Последнее редактирование: 24 Августа 2010, 22:13:07 от Zemljak » Записан
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #254 : 26 Августа 2010, 22:41:59 »

Нехай хто що хоче каже, але таки перед виборами можновладці рухаються. Он Путін в Росії за нещасну ринду, і то зачепився Смеющийся
 http://drugoi.livejournal.com/3319462.html
А блогер навіть членом ГО не був   Так що нам є про що подумати  Подмигивающий
« Последнее редактирование: 26 Августа 2010, 22:43:28 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #255 : 27 Августа 2010, 17:45:10 »

Мене ще запитували, яку організацію я представляю і чи не пов"язаний цей лист якось із виборами.

І я з гордістю відповіла, що ми не є жодна ГО - ми просто люди, що живемо у цьому місті.

І знаєте, це звучить гордо:))

ГО чи партія - то вже щось занадто банальне, особливо перед виборами Подмигивающий

Хм, мене на кожному кроці питали, до якої організації я належу, ще й до парочки партій запросили по ходу))))

І я теж гордо відповідала, що ми - ніяка не партія і не організація, а просто люди, яким щось хочеться зробити для своїх і не тільки дітей.

clap-1 clap-1

Мысль первична - формализация вторична.

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #256 : 28 Августа 2010, 13:51:07 »

Отож-  чому,  щоби  відстоювати  свої  права  я  обов"язково  маю  представляти  якісь партії,  чи  хоча-  б  Г.О.
Влада  пропонує  доктрину-  громада-  Г.О.-  партія  -  влада.  Відповідно  -  система  працює  і  в  інший  бік- влада- партія- Г.О. -  громада. 
Таким  чином  влада  домагається  контролю  над  громадою.
А  що  робити ,  як  мені  не  подобаються  дії  влади ?   Ну  наприклад  випадок  зі  стадіоном  Тонкочєєва.
Влада  нагинає  підконтрольні  партії та  Г.О.  ,  ну  щоби  пояснити  піплу  що  всьо  -  гут.  Включаються  З.М.І. І  розповідають  -  потрібно  інвестора,  реконструкція  стадіону, льодовий  палац, чи  банальне-  немає  коштів....
Громада  промовчала  ,  з"їла  облизня,  і мої  діти  немають  де  грати  у  футбола.....
Звичайно -  можна  організувати  Г.О.  ,  чи  лягти  під  якусь  партію,  але  партія  буде  вимагати  просувати  її  кандидатів  до  влади  А  Г.О.  влада  намагатиметься  взяти  під  контроль. 
І  взагалі  я  повністю  розчарувався  в існуючій  політичній  системі.
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #257 : 28 Августа 2010, 21:00:28 »

Парильщик , не фантазуйте і не ускладнюйте.. Все простіше . Яка якість людей ,така і якість  і ГО ,партій , профспілок , релігійних організацій ,  які як відомо складаються з людей.Єдине в чому праві  це в тому . що частина таких обєднань напряму , чи посередньо  звязані з владою а що поробиш .Ідеальних обєднань в принципі  не може бути .Втім завжди є чесні робочі конячки,що працюють  на громаду.. А зараз новий проект закону про ГО  ситуацію ще більше погіршить і можливо "ручних ГО" ще побільшає.
« Последнее редактирование: 28 Августа 2010, 21:24:22 от Zemljak » Записан
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #258 : 28 Августа 2010, 21:07:13 »

Добавлю ще , що система пропорційних виборів,коли громадянин не має право особисто  приймати участь  у виборах в якості кандидата ,а лише  по партійних списках суперечить конституції .Але для  того , щоб впливати на соціальну сферу не обовязково вступати в ГО, тобто це трошки інша система ,ніж  виборча партійна .Втім на місцевому рівні гра змінилась і в депутати можна йти особисто необовязково по партійних списках.
« Последнее редактирование: 28 Августа 2010, 21:20:31 от Zemljak » Записан
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #259 : 29 Августа 2010, 01:18:11 »

А я, вот, с земляком согласен. ГО не полхие изначально. ГО плохие, потому, что их такими сделали плохие люди. ГО создаются под какой-то проект, под какую-то партию, под какого-то лидера и т. д. Поэтому они такие. Поэтому и гордятся люди, что не принадлежат ни к какой организации. Поэтому такое к ним отношение. Нет(ну, я по крайней мере не знаю) ни одной организации в Каменце, организованной снизу. Уверен, если организовать Именно ГРАЖДАНСКУЮ организацию, это будет весомым аргументом в борьбе за свои права. Может пафосно звучит, но это так.

Гордиться, что ты просто гражданин города можно, и даже нужно, но что может сделать один гражданин, допустим,  вася пупкин? Васю могут послать куда-то подальше, с васей можно вообще не разговаривать и не обращать на него внимания. В лучшем случае писать отписки.

Кстати, по поводу официоза-неофициоза. Кому-то он не нравится. Может и так. Но как без него? Почему-то не так давно в мерию носили ОФИЦИАЛЬНОЕ письмо, и получили ОФИЦИАЛЬНЫЙ ответ. Иначе как? Иначе на пиве с Макарычем обсуждаешь пытання, спрашиваешь, мол, как там, Макарыч, у нас дела обстоят с каньоном? Так, что-ли?

И при чем здесь политика и какие-то партии? ГО - не пасынок какой-то партии или интересов "заинтересованных лиц", это должно быть прежде всего объединение граждан.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #260 : 29 Августа 2010, 11:25:41 »

что может сделать один гражданин, допустим,  вася пупкин? Васю могут послать куда-то подальше, с васей можно вообще не разговаривать и не обращать на него внимания. В лучшем случае писать отписки.

А це смотря наскільки цей Пупкін зловрєдний,  в яких стосунках з журналістами всякої масті, чи нема в нього хорошого знайомого юриста, і так дальше.

І якби той самий лист по каньйону був не в формі звернення, а в формі інформаційного запиту   згідно ст.32 Закону про інформацію,  то при бажанні зара можна б було ставити питання про то шо з ряду питань відповідь по суті не була надана, і то з порушенням ст. 34 того самого закону - ну і дальше колупать тему по ст.35 того ж таки самого Закону  - офіційно, але без всяких ГО

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #261 : 29 Августа 2010, 11:35:42 »

А если это бабушка 80 лет? У не  то, что знакомого юриста нет, она даже не знает хто это такой. А с журналистами ее роднит только газетная бумага.

Так эта бабушка не то что свой вопрос решить не может, она даже не знает с какого боку к нему подступить и какую сRаку целовать.
Парильщик
Гость
« Ответ #262 : 29 Августа 2010, 11:50:00 »

Значить  бабці  потрібно  вступати  в  Г.О.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #263 : 29 Августа 2010, 11:52:59 »

Нет, не вступать, а просто хотя бы теоретически знать, что есть кто-то, кто может помочь. Тем же юридическим советом.

Да и вообще бабку я для примера взял. Для большей выразительности.
Lada
Новичок
*

репутация +1/-1

Скоро весна!!!!

« Ответ #264 : 29 Августа 2010, 12:11:11 »

И через какой срок Общественная Организация скурвится?И перестанет обращать внимание на бабушек?

В душе и сердце пробужденье.
Всех чувств, стремления на свет.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #265 : 29 Августа 2010, 12:37:14 »

А че она должна скурвливаться?   

Юля, задавать риторические вопросы здесь все умеют. Вы тут не оригинал.
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #266 : 29 Августа 2010, 13:14:48 »

Бабусі не потрібно вступати ГО так само як всім вступати в партію.Але користуватись ГО можна і потрібно.Це  ж громадські організації ,тому і повинні працювати на громадян.Між тим , Парильщик, як Ви вважаєте ,в місті же був досвід  роботи Го в інтересах громади і громадян?.В  ідеалі суспільство повинно бути громадським,щоб  не тільки ГО виражало інтереси громадян , але й  влада не відчувала себе монополістом . І в тоталітарних суспільствах ГО теж  працювали .
 Передбачаючи реакції ,ще раз прошу не   сприймати написане як заклик до  вступу  чи організації  ГО,зараз таке мене особливо не хвилює,хоча проблеми міста - завжди.
 До теми  про громадські обєднання.
http://civic.kmu.gov.ua/civic/control/uk/publish/article;jsessionid=A20750C995B20165A6DE00E95C334B37?art_id=101833&cat_id=82370

Брысь
сам такой!
Ветеран

репутация +3/-0

тайшо

« Ответ #267 : 29 Августа 2010, 13:44:44 »

читаю, вспоминаю, что в каменце-подольском была (есть?) "Громадська приймальня". там постоянно дежурили журналисты, юрист и кто-то исчё. нефспомню. Как раз тем и занимались.

Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #268 : 29 Августа 2010, 15:27:08 »

Бабусі не потрібно вступати ГО так само як всім вступати в партію.Але користуватись ГО можна і потрібно.Це  ж громадські організації ,тому і повинні працювати на громадян...

Взагалі-то громадських та політичних організацій у місті вже троха є. Я б воліла для початку ознайомитись, що це за організації, чим займаються, як себе зарекомендували і на скільки ще "живі". Було б файно, якби хто виклав на форумі таку інформацію.

Можливо, і не варто створювати власну організацію (історія показує, що організації створюються, як правило, навколо харизматичного лідера. Будемо проводити конкурс на харизматичність? Подмигивающий). Можливо, в місті вже є організації, чиї напрямки діяльності чи цілі з нашими співпадають або в чомусь нам симпатичні. Тоді було б варто з ними співпрацювати. Ну, це якщо нас хвилює саме вирішення проблем а не задоволення власних амбіцій. Бо ж у нас, відомо, де двоє українців  там три гетьмани  "Ненька Украї"жжошь, сцуко, я в истерике

Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #269 : 29 Августа 2010, 22:30:02 »

Я би сказав , що кожного українця значно більше ніж 3 гетьмана , тому важко всіх обєднати в команду. Звичайно для утворення ГО необхідний організатор -ініціатор  і люди ,заінтересовані ідеєю..Тому  не так все просто Що не скажеш про владу , де  всі працюють   як одне ціле.Є  випадкиколи ініціаторами ГО є самі чиновники.То му нема смислу і питатися ,,чому вони бездіяльні для громади і водночас  не цураються грантовських програм.У владі неформальні обєднання більш міцніші , а опозиція часто виглядає як імітація .
  Для оцінки ГО  важливий критерій ,по якому визначатиметься  їх живучість і корисність для громади.Інформацію про ГО  можна знайти на   камянецьких сайтах  і на сторінках преси.Не знаю лише чи є в місті таке обєднання ,у якого  поставлено за мету вирішення соціальних проблем городян.
« Последнее редактирование: 29 Августа 2010, 22:58:49 от Zemljak » Записан
Страниц: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти