Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
06 Декабря 2019, 17:45:54
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Кам"янецька громада
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 15 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Кам"янецька громада  (Прочитано 59984 раз)
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #30 : 10 Августа 2010, 00:47:55 »

Х.А.М., ну навіщо відбудовувати щось сумнівне просто задля того, що колись воно було? Чи замазувати-латати фонтани, які після цього будуть виглядати як старі і залатані? І нові технології вже з"явилися, і мода сто разів змінилась. Хіба у старих дядьків у виконкомі ностальгія за тими жабами і "Клєткою". Але життя не стоїть на місці, і кремплінові плаття вже ніхто не носить Строит глазки!

Вважаю, що міській владі потрібно попросити вибачення у жителів міста за такі суттєві прорахунки і після цього негайно, без будь-яких зволікань приступати до порятунку парку. При цьому словами не розкидаюсь і пропоную конкретний план дій:  об’єднати зусилля підприємств міста і міської влади (як це зробили для відбудови стадіону), розподілити об’єми робіт і приступити до справи. За таких умов уже за півтора-два місяці ми подаруємо кам’янчанам оновлений парк, в якому буде працювати літній танцювальний майданчик, де можна буде потанцювати під живу музику в стилі ретро у виконанні місцевих музикантів (вони, до речі, вже дали на це згоду і з нетерпінням чекають відкриття «клітки») або поспівати під караоке. До того ж там повинні запрацювати відремонтовані фонтани та літній театр.
Подолянин
 clap-1
Мне нужен фонтан в парке, что бы в такое лето мои детки могли кругом него побегать. И если там будут ЖАБЫ, то пусть будут. Не всем же красавицами народиться.
И нужен Летний театр, что бы там вечерами крутили старенькое и новенькое (не коммерческое) кино… 
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #31 : 10 Августа 2010, 01:20:19 »

Ну хто ж проти фонтанів? Я тільки ЗА! Але не думаю, що доцільно підмазувати існуючі, бо вони через рік знову розтріскаються. Ці прибрати, а на їхньому місці за новими технологіями збудувати нові. Можливо, з іншим дизайном. Можливо, з іншим малюнком води. Мені в Хмельницькому дуже сподобався фонтанчик, зроблений у вигляді гірського струмка: у великій прямокутній чаші викладені різних розмірів камені, і з різних місць то б"є вверх, то просто витікає вода. І діти там прямо у фонтані скачуть з камінчика на камінчик босими ногами, підставляють долоні під струмені води:) Дуже симпатично і весело:)

Ще сподобався, теж у Хмельницькому, цілий парк чудернацьких веломашин: зварених металевих конструкцій на колесах, що приводяться в рух педалями. Є одно- і кількамісні. Люди собі беруть напрокат і катаються в тому сквері по доріжках. Дуже смішно і класно:)))
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #32 : 10 Августа 2010, 07:45:54 »

Ну то шо, переносимо сюди листа з теми про гойдалки- і вперед!

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #33 : 10 Августа 2010, 10:46:33 »

... Ці прибрати, а на їхньому місці за новими технологіями збудувати нові...

«Где деньги, Зин?»(с) Смеющийся

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #34 : 10 Августа 2010, 10:53:13 »

3. Разрешить ВЗРОСЛЫМ пить пиво в парке. ))))

Я думаю спонсора (кредиторов) можно найти.
Пивные компании запустили бы такой PR в защиту таких парков.  rulesssss
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #35 : 10 Августа 2010, 11:10:48 »

А грошей нема і не буде. Але по-любе, латати драну свитку новими латками - це безглуздо. Гроші так і так потратять, а скупий, як відомо, платить двічі.

Міська влада ніби вигадала навести лад у парку тими ж силами, що і капремонт центрального стадіону - бєзвозмєздними силами будівельних організацій. Ну, але то позиція злидарів. Це буде як з "Голубою лагуною" на нашій водоймі.

Як на мене, краще зробити менше, але фундаментально. Розробити загальний проект реконструкції парку - не по-бідному, а та, як воно має бути. Залучити архітекторів та ландшафтних дизайнерів (або напрягти міськвідділ архітектури і юних ландшафтних дизайнерів з ПДАТА). Розбити реконструкцію на етапи, і на кожен крок шукати гроші та способи втілення.

До розчищення і прибирання парку можна сміливо закликати громаду міста (гадаю, на такий суботник від форума зібралося б солідне представництво Подмигивающий). А от уже об"єкти можна давати в приватні руки: нехай вкладають гроші, будують, заробяють і тримають в порядку прилеглу територію.

А щоб привабити приватника, треба не лише дозволити пити пиво ( Подмигивающий), але облаштувати зону відпочинку з дитячими майданчиками, атракціонами, боулінгом, треком для скейтів  і те де. Будуть люди - залюбки прийде і бізнес.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #36 : 10 Августа 2010, 11:15:10 »

Это вопрос не где взять деньги для парка. А где Мне Хозяину деньги тут заработать (положить в карман)?
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #37 : 10 Августа 2010, 11:17:48 »

Минталітееееет Злой
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #38 : 10 Августа 2010, 11:19:20 »

2Бульбашка Aero, X.A.M.

Узок круг этих революционеров. Страшно далеки они от народа(с)

Какая великая нация!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #39 : 10 Августа 2010, 11:35:24 »

"Революції задумують романтики, втілюють фанатики, а користуються - негідники" Улыбка Будемо вважати, що романтиків уже трохи є:) Треба знайти ще "банду" заповзятих фанатиків, а потім всі дружно записуємося в негідники жжошь, сцуко, я в истерике
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #40 : 10 Августа 2010, 15:49:49 »

Після всіх цього шухеру з Каньйоном, вряд чи хтось рипнеться робити щось у парку. Хіба що буде мати багато бабла, або кумів десь в Адміністрації президента. А там звичайно роботи - не початий край. Було б класно, щоб хтось узяв це все (від "Стрільця" аж до театра) і навів лад, але знову ж таки, до виборів навіть не варто про це говорити Непонимающий
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #41 : 10 Августа 2010, 16:21:13 »

После "шуХера с Каньйоном" будут думать воровать у людей их территории или нет. Даже если есть крыша в верху...
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #42 : 10 Августа 2010, 17:36:41 »

коли громаду спрямовують у не те русло, то вона може зруйнувати найкращі починання.

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #43 : 10 Августа 2010, 17:40:50 »

Вы про загонять детей за заборы с колючей проволокой? Да, согласен, это убивает с детство общество.
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

« Ответ #44 : 10 Августа 2010, 17:51:00 »

а я про те, що не завжди варто вірити тому, що чуєш, інколи і мозок вмикати потрібно, а не йти із толпою

і вічні будемо із нею!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #45 : 10 Августа 2010, 18:08:42 »

а я про те, що не завжди варто вірити тому, що чуєш, інколи і мозок вмикати потрібно, а не йти із толпою

А як тут вімкнути мозок, що видно?

Ні, мене як журналіста, який має на руках копії усіх документів по каньйону дивує...
Та Ви писали , що документи в руках тримали...А виявилось , що їх нема!!!
...не кажу, що документів немає
А вивішувати я їх не буду до тих пір поки не буде офіційної відповіді...
Викладаю скани. Думайте,шановні. ...
1

То чому тут варто вірити?

Або почекати доки ви оприлюднити, нарешті, наявні у вас документи.
« Последнее редактирование: 10 Августа 2010, 18:09:15 от Graf » Записан

Какая великая нация!
lata
Новичок
*

репутация +1/-0

« Ответ #46 : 10 Августа 2010, 18:10:54 »

Про забор. Повторюсь дітей ніхто не заганяв. Батьки добровільно віддавали дітей. І практично всі були задоволені (як батьки так і діти). Не судіть з почутого, коли не перевіреш сам.
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

« Ответ #47 : 10 Августа 2010, 18:17:48 »

Graf, вибачте, а Вам не здається, що у Вас параноя. Я в цій темі про каньйон ні слова, так само як і в інших.
Свою думку я сказала, є люди які з нею погоджуються, є ті, хто проти, але я й не зобовязана усім подобатись і перед усіма відчитуватись.
Тему з каньойоном я вважаю штучно роздутою, але то є моя думка, я Вас не переконую, а Ви мене не переконуйте.
У цій темі ми говоримо про силу громади виграти чи програти ту чи іншу справу, а не про конкретний каньйон.

і вічні будемо із нею!
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

« Ответ #48 : 10 Августа 2010, 18:20:29 »

а ви не від мене чекайте документи, а від того хто дав дозвіл на роботи і того, хто ті роботи проводить.
Я не зобовязана відчитуватись. Тим паче, що мабуть скоро повернуть каньйон, щоб його і далі засирали.
« Последнее редактирование: 10 Августа 2010, 18:22:12 от Lina » Записан

і вічні будемо із нею!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #49 : 10 Августа 2010, 18:21:18 »

Я про то что не всегда надо верить тому что тебе говорят.
Иногда надо включать мозг и не идти в толпе.

я проилюстрировал это конкретным примером. Имхо удачным.

Какая великая нация!
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

« Ответ #50 : 10 Августа 2010, 18:24:39 »

я маю вдачу не йти в толпі, і вважаю, що головна наша біда: люди або в толпі, або за принципом "моя хата скраю", а у кожній справі є дві сторони.

і вічні будемо із нею!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #51 : 10 Августа 2010, 18:31:35 »

Секретарша звонит на мобильный боссу, который возвращается с переговоров на своей машине:
"Шеф, вы ведь сейчас на Ленинском проспекте? Так будьте осторожны - по радио передали, что там какой-то идиот едет по встречной полосе!"

Босс: "Да если бы ОДИН идиот - здесь их СОТНИ!!!"

sorry за оффтоп. Навеяло...

Какая великая нация!
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

« Ответ #52 : 10 Августа 2010, 18:41:25 »

Інколи знання анекдотів замінює багато іншого

і вічні будемо із нею!
Парильщик
Гость
« Ответ #53 : 10 Августа 2010, 18:43:01 »

От  кажуть-  ніхто - ніякий  інвестор  не  прийде  після  шухера....
що  мізки  вмикати  потрібно  ,  а  не  іти  з  толпою.....

А  я  про  банальніше-  парк  алкоголіків (бувший  Леніна  -  там  де  клітка)  -  досить  рибне  місце.  Туди  ходило  багато  поколінь  кам"янчан  відпочивати  та  слухати  музику.  Доречі-  зараз  де  дискотеки-  Жара та  плейбой?  
Та  якби  клітка  працювала-  саме  туди  народ  би  ломанувся !!!!
І  думаю  дискотека  не  була-  б  збиткова.
Можна  було-  б  і  на  ремонт  парка  назбирати.
І  немає  різниці-    яка  форма  власності  в  об"єкта-  приватна,  чи  громадська.  
Питання  в  професійних  якостях  керівника.
Прикладом  є  міська  лазня-  коли  була  в  приватній  власносі-  амбец-  розруха,  і  ціни  росли  щомісяця.  Перейшла  в  комунальну-  назначили  директора-  класний  мужик-  і чисто,  і ремонт  по  трошки  рухається,  і  якісь  обновочки-  то  шкафчики,  то  лавочки  і  ціна  стабільна.  
Це  я  все  до  того,  що  мені-  кам"янчанину  набридла   багаторічна  політика  кам"янецької  міської  влади  направлена  на  продажу  об"єктів  комунальної  власності.  
Хто  там  відповідає  за  парк  ільїча (де  клетка)-  не  робить  -  не  зміг-  нафіг  з  хати  тра  іншу  людину
Ато  придумали  байку-  банкрутять  ,  а  потім  шукають  інвестора  ,  щоб  продати убей сибя ап стену
Я  хочу  влади  ,  яка-  б  успішно  керувала  комунальним  майном,  а  не  розпродавала  його bud
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #54 : 10 Августа 2010, 18:48:26 »

Інколи знання анекдотів замінює багато іншого

Да я и не претендую beer

А чё "Клетка" закрылась? Точно не от убыточности.

Какая великая нация!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #55 : 11 Августа 2010, 00:19:02 »

і вічні будемо із нею!
І ВІЧНІ МИ БУДЕМО З НЕЮ
Спасибо за совет. Будем. Мозги тоже включать. ))))

А  я  про  банальніше-  парк  алкоголіків (бувший  Леніна  -  там  де  клітка)  -  досить  рибне  місце. 

Вот вот. Может просто с ВКЛЮЧЕНЫМИ мозгами поставить управлять кого то? )
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #56 : 11 Августа 2010, 09:56:51 »

А  я  про  банальніше-  парк  алкоголіків (бувший  Леніна  -  там  де  клітка)  -  досить  рибне  місце.  Туди  ходило  багато  поколінь  кам"янчан  відпочивати  та  слухати  музику. Та  якби  клітка  працювала-  саме  туди  народ  би  ломанувся !!!!
в справi вiдродженння парку все дуже складно.
усе моє дитинство пройшло поруч, а молодiсть вже власне у ньому, тому не раз розмiрковував на цю тему.
"клєтку" вiдродити легко, але, нажаль, на реконструкцiю парку вона "назбирає" дуже нескоро.
там все дуже запущено, по-перше, а по-друге - народ зараз хоче якiсного звуку, свiтла - це ще бабла добрий кавалок. а його, звичайно, будь-хто захоче вiдбити, а вже потiм вкладати в парк.
крiм того, не менi вам розповiдати, в якому парк станi. тут потрiбнi десятки тисяч гривень,
якщо не кiлька сотень тисяч Грустный
потрiбен, ну дуже серйозний iнвестор, та ще й питання постає -а що з того вiн буде мати??
що буде приносити дохiд? ну, клєтка, ну аттракцiонiв можна поставити (знов серьйознi суми iнвестицiй), ну ще кабак вiдкрити, бiьярдну...
та чи дасть це усе в сумi прибутки з яких ще й можна буде парк в належному станi утримувати?? я дуже сумнiваюсь... Грустный
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #57 : 11 Августа 2010, 10:04:15 »

От  кажуть-  ніхто - ніякий  інвестор  не  прийде  після  шухера....
що  мізки  вмикати  потрібно  ,  а  не  іти  з  толпою.....

А  я  про  банальніше-  парк  алкоголіків (бувший  Леніна  -  там  де  клітка)  -  досить  рибне  місце.  Туди  ходило  багато  поколінь  кам"янчан  відпочивати  та  слухати  музику.  Доречі-  зараз  де  дискотеки-  Жара та  плейбой?  
І  немає  різниці-    яка  форма  власності  в  об"єкта-  приватна,  чи  громадська.  
Питання  в  професійних  якостях  керівника.
Прикладом  є  міська  лазня-  коли  була  в  приватній  власносі-  амбец-  розруха,  і  ціни  росли  щомісяця.  Перейшла  в  комунальну-  назначили  директора-  класний  мужик-  і чисто,  і ремонт  по  трошки  рухається,  і  якісь  обновочки-  то  шкафчики,  то  лавочки  і  ціна  стабільна.  
Це  я  все  до  того,  що  мені-  кам"янчанину  набридла   багаторічна  політика  кам"янецької  міської  влади  направлена  на  продажу  об"єктів  комунальної  власності.  
Хто  там  відповідає  за  парк  ільїча (де  клетка)-  не  робить  -  не  зміг-  нафіг  з  хати  тра  іншу  людину
Ато  придумали  байку-  банкрутять  ,  а  потім  шукають  інвестора  ,  щоб  продати убей сибя ап стену
Я  хочу  влади  ,  яка-  б  успішно  керувала  комунальним  майном,  а  не  розпродавала  його bud
Я теж!
Сподіваюсь, що мер це читає і візьме до уваги.
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #58 : 11 Августа 2010, 10:39:30 »

NIK?NIK! что Вы имеете ввиду под содержанием парка  в надлежащем состоянии? Парк это то место, где деревья растут? Какие ж там такие большие деньги нужны?
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #59 : 11 Августа 2010, 10:46:02 »

Как минимум:
...
2. Обслуживание всего парка в месяц (фонтаны, театр, фонари, лавочки, туалета, уборка, покраска….)

Какая великая нация!
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 15 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти