Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
22 Июля 2019, 15:29:38
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Кам"янецька громада
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Кам"янецька громада  (Прочитано 57388 раз)
malyu4ka
Старожил

репутация +2/-0

« Ответ #120 : 12 Августа 2010, 19:02:58 »

Ідея розумна , чому її не видати у вигляді  відкритого листа  в основних газетах міста. Тоді  розпочнеться відвертий діалог.

Один лист нещодавно вже надрукували, і де той відвертий діалог? Чи може мер міста і його команда вже на форумі зареєструвалася?  убей сибя ап стену
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #121 : 12 Августа 2010, 21:29:17 »

Тоді рецепт -2: запис на прийом до мера  від конкретної особи чи осіб , з конкретною адресою, де формується проблема і шляхи вирішення .Можна лист опублікувати в газетах.Потім черга і зустіч з головою міста ,Бажано при цьому підключати журналістів. Результат залежить від волі , терпіння і солідарності.Ніяких гарантій  ніхто не дає ,але якісь шанси залишаються.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #122 : 12 Августа 2010, 21:50:01 »

таких как мы, в полнолунье, и к меру, и во все газеты очереть стоит....
хотя по лижачий...
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #123 : 14 Августа 2010, 00:35:15 »

в справi вiдродженння парку все дуже складно.
усе моє дитинство пройшло поруч, а молодiсть вже власне у ньому, тому не раз розмiрковував на цю тему.
"клєтку" вiдродити легко, але, нажаль, на реконструкцiю парку вона "назбирає" дуже нескоро.
там все дуже запущено, по-перше, а по-друге - народ зараз хоче якiсного звуку, свiтла - це ще бабла добрий кавалок. а його, звичайно, будь-хто захоче вiдбити, а вже потiм вкладати в парк.
крiм того, не менi вам розповiдати, в якому парк станi. тут потрiбнi десятки тисяч гривень,
якщо не кiлька сотень тисяч Грустный
потрiбен, ну дуже серйозний iнвестор, та ще й питання постає -а що з того вiн буде мати??
що буде приносити дохiд? ну, клєтка, ну аттракцiонiв можна поставити (знов серьйознi суми iнвестицiй), ну ще кабак вiдкрити, бiьярдну...
та чи дасть це усе в сумi прибутки з яких ще й можна буде парк в належному станi утримувати?? я дуже сумнiваюсь... Грустный
Золотые слова.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #124 : 14 Августа 2010, 17:41:51 »

" А Москва не сразу строилась...."Парк не зразу став таким.Він нищився поступово  скурпульозно з фантазією під мовчазну музику громади. Почалось  з добрих намірів у   кінці 80-х ,з "реконструкції сходинок до банкуі одночасним руйнуванням двох скульптур .Але весь час ця робота контролювалась депутатами  івиконачою радою ,яка змінювалась , За Кучера зробили хоч косметичний ремонт паркану.А потім розбирали літній кінотеатр , і тому подібне . Дуже неприємно було спостерігати як знищили арочні ворота , які мали прекрасний вигляд і нікому не заважали.Було це декілька років тому. І де була тая громада? І де була наша  міська еліта.Зараз у нас є руїна парку-памятки садового -паркового мистецтва.І справа не в тому , щоб зберігти цілісність і віддати під реконструкцію окремі обєкти в приватні руки , але головне залишити  профіль , щоб парк функціював для городян і хоч трошки нагадував той старий і прекрасний для всіх.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #125 : 15 Августа 2010, 12:11:00 »

в будь-якому разі це серйозне питання до міської влади, яке їй потрібно задати із шпальт газет наприклад.
причому ставити питання руба - що це за фігня, пане мер, хочемо отримати відповідь - коли місто буде мати реконструйований парк, в якому можна буде з задоволенням проводити час!
отже, шановний Zemljak, будемо йти цим шляхом - буде результат.
і Ви дуже слушно зауважили, що все що наразі маємо було зроблено з мовчазної згоди громади Грустный 
« Последнее редактирование: 15 Августа 2010, 12:14:02 от nik?-nik! » Записан
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #126 : 15 Августа 2010, 12:55:05 »

і зараз, мені здається, на форумі йдуть дуже цікаві рухи по створенню громади небайдужих кам'янчан.
потрібно небагато - просто вголос заявити, що такі є.
щоб не дуже комфортно почував себе мер, інші можновладці.
щоб вони знали, що є люди, які не є вівцями, люди, яким хочеться жити в гарному, зручному місті, місті, де є можливість і гарно заробтити і гарно витратити зароблене.
що є люди, яким хочеться бачити рідне місто серед перших номерів в рейтингах по якості життя...
це реальність. і вона створюється на наших очах.
і це не може не радувати. 
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #127 : 15 Августа 2010, 13:13:46 »

Я вже казав був при зустрічі з нашими...може яку партію замутити??!!!Є різні люди ,не байдужі,з різними можливостями....Ми ща просто для влади щось не реальне...але це щось заважає владі в її бездіялбності.
Тра флудити,повідкривати мульон тем, та покласти (смортящого) за темою...Хтось на парк,хтось на каньон,
хтось на сморід...І буде толк!!!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Парильщик
Гость
« Ответ #128 : 15 Августа 2010, 23:01:40 »

Ну  партії  та  громадські  організації ми  вже  проходили  в  2004  році.  Що  з  цього  вийшло  -  пшик  повний.   
А  новий  відкритий  лист  сварганіть  в  мерію-  ну  наприклад  про  парк  алкоголіків,  чи  про  сморід,  та  методи  вирішенн я цього  питання-  було  -  б  непогано. 
georg  -  мож  сварганете-  ви-ж  у  нас  по відкритим  листам  головний?
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #129 : 16 Августа 2010, 00:22:01 »

Я не Джордж і не головна по листах, але  лист як такий  вже є, завтра Бульбашка виставить його тут, може, хтось щось захоче додати чи виправити. І треба його терміново підписувати і друкувати, бо все рухається якось занадто швидко, аж дивно...

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #130 : 16 Августа 2010, 03:22:34 »

Бгг. Без мене мене ж і тойво   Смеющийся

причому ставити питання руба - що це за фігня, пане мер, хочемо отримати відповідь - коли місто буде мати реконструйований парк, в якому можна буде з задоволенням проводити час!

Я і без листа знаю відповідь -
Цитата:  (то саме, але культурно)
коли буде баблі, тоді і реконструємо. А зара -  шо можемо, то й робимо  - фонтани, ліхтарі і клєтку, пасіба добрим строітєлям.
Доречі, було б непогано, шоб міська влада згадала, що крім добрих строітєлєй, є ще добрі ірландці, добрі німці, добрі власники " Фуршета" та "Сільпо", і ще хто там може бути незлим. Ясно шо дєнєх нема ні в кого, але якшо чемно попросять, то може парні  таки скинуться на пару качєлєк і дєцку горку? Кстаті, можна і Каспрову на вигідних умовах  там місце  під ларьок дати - най тіко пірожних завезе, міксер для молочних коктейлів я йому і сам подарю. Тіко чур, спочатку проект, договір оренди ( гривня в рік за квадратний метр,пиво дітям не продавать, дерева на шашлик не рубать) і ніяких непанятних парканів. І Подолянин йому  сразу скаже "Ку" ( якшо він їхню редакцію раніше не спалить Смеющийся bud
« Последнее редактирование: 16 Августа 2010, 03:24:05 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #131 : 16 Августа 2010, 09:10:28 »

Доречі, було б непогано, шоб міська влада згадала, що крім добрих строітєлєй, є ще добрі ірландці, добрі німці, добрі власники " Фуршета" та "Сільпо", і ще хто там може бути незлим. Ясно шо дєнєх нема ні в кого, але якшо чемно попросять, то може парні  таки скинуться на пару качєлєк і дєцку горку? Кстаті, можна і Каспрову на вигідних умовах  там місце  під ларьок дати
от в тому то й прикол - georg все розумненько так розписав, а що наша влада мiська Непонимающий
вона, виходить, або дурнiша, або байдужiша убей сибя ап стену
то ii й треба про це спитати - ви дурнiшi, чи байдужiшi Непонимающий
тому що такому мiсту, як Кам'янець, мати замiсть пам'ятки садово-парковоi архiтектури
звичайнi хащi - це просто ганьба аццтой    
« Последнее редактирование: 16 Августа 2010, 09:12:54 от nik?-nik! » Записан
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #132 : 16 Августа 2010, 09:57:34 »

тому що такому мiсту, як Кам'янець, мати замiсть пам'ятки садово-парковоi архiтектури
звичайнi хащi - це просто ганьба аццтой    

Обустройство мест отдыха граждан - задача №1 для горвластей. только недумающая власть не понимает, что когда гражданин сидит на новой лавочке в хорошем месте  парка, и смотрит на постоянное движение вокруг паркового обустройства, то он начинает с позитивом смотреть на деятельность чиновников, при этом вспоминая только хорошие слова и наперёд думая как бы не пропустить возможность на следующих выборах отдать свой голос за человека, который создает для граждан условия комфорта...
Если нет ресурсов - тогда просто делают вид что что то делают: косят траву, собирают мусор, красят лавки...... - а народ то радуется clap-1

Меняя себя - меняешь других
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #133 : 16 Августа 2010, 10:16:24 »

ну, народ не больно-то обдуришь. stop
парку необходима реконструкция, так сказать, капитальный ремонт.
а подмалевать что-то...это на дурачка. из армейского опыта можно и траву покрасить gf,bkb yfufvb 

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #134 : 16 Августа 2010, 10:32:55 »

Один лист нещодавно вже надрукували, і де той відвертий діалог?
ну, ми теж можемо глухмана заграти i не слухати монологiв пана, коли справа дiйде до виборiв.
i бачити його може не схочемо...
нафiга нам глуха влада Непонимающий аццтой
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #135 : 16 Августа 2010, 10:47:45 »

Чи потрібен громаді той комфорт. Ми ж не вміємо цінити нічого.
Поставлять лавочки - через кілька днів їх поламають, потопчуться ногами...
На кожному перехресті поставили урни, то наразі вони є через одну і то в поламаному та побитому стані.
Скільки в місті є справжніх культурних людей? Навіть не 50%. Для усіх інших саме добре як свиням заритись по вуха в бруд і ще й поливати ним навколишніх.

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #136 : 16 Августа 2010, 10:56:25 »

ну, нажаль, Lina, Ви правi...
але ж i не робити нiчого не можна.
хай дивляться за порядком тi, кому за це платять зарплатню.
хай луплять такi штрафи, щоб ту поламану урну або лавочку згадував би рокiв з десять.
нема грошей? iнструмент в руки i пахати на благо громади.
в цiй краiнi багато що тра мiняти...
Парильщик
Гость
« Ответ #137 : 16 Августа 2010, 16:25:27 »

Бгг. Без мене мене ж і тойво   Смеющийся

Нічого  не  тойво!!!
Ось  тут  лист  до  мера.
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2783.msg136541;boardseen#new
Я  в  ньому  підпишусь. 
Але  можна  і  ще  один  лист   про  парк  алкоголіків -  ну-  щоби  розтлумачили що  там  за  двіжняк.  на  яких  підставах,  що  за  чернівецька  фірма,  чи  не  поставлять  вони  паркан  як  і  в  каньйоні  ну  або  другими  словами  умови  інвестування? 
Бо  якщо  паркан  для  кам"янчан-  я  сам  пеший  буду  проти!!!!
Проект  робіт,  план  робіт .  Хто  з  міської  влади  відповідальний.  Мож  ще  кому  що  цікаво  спитати.   
georg-  беретесь  за  "труд"? 
Парильщик
Гость
« Ответ #138 : 16 Августа 2010, 16:52:45 »

І  ще  мене  дуже  хвилює  якими  будуть  тарифи  на  опалення  та  водопостачання,  і  як  ці  тарифи  обгрунтовуються??? 
Бо  в  одному  місті  ці  тарифи  в  два  рази  дорожчі  ніж  у  іншому І  всюди  вони  економічно  обгрунтовані.
Доречі  -  ось  одна  з  вагомих  причин  обгрунтування  тарифів  річної  давності
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?action=dlattach;topic=5324.0;attach=17010;image
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #139 : 16 Августа 2010, 17:52:11 »

Нічого  не  тойво!!!
Імєнно шо тойво.

Лист читав, свою думку висловив - якшо убрати діфірамби, то піде. Якшо не убрати, то тоже піде, але знаю декілька людей, які через оце "бачимо і віримо" автограф не поставлять принципово
 Оскільки звертаються "батьки маленьких кам'янчан", то на роль паровоза цього разу я не підхожу - бо дітей ще не накліпав і до подання маляви наврядчи встигну.
  Може Ви б взяли цю почесну місію на себе?

А з алкоголіками і зарплатами в теплокомуненерго розбиратись будемо потім - бо якшо накатати за раз стопєйсятьвісім відкритих листів, то тра відкривати власну  газету, яка  тільки й буде публікувати, шо листи і відповіді.
« Последнее редактирование: 16 Августа 2010, 17:53:06 от georg » Записан

Парильщик
Гость
« Ответ #140 : 16 Августа 2010, 22:09:46 »

На  рахунок  пафосу  та  діфірамбів-  вважаю  ,  що  ви  праві  повністю- на  конкретне  запитання-  конкретна  відповідь.Будеш  тренуватись  в краснопісанні-  така-  ж  і  буде  відповідь.
на  паравоза  -  не  піду-  ще  не  час.  
А  про  парк  алкоголіків  цікаво  було-  б  щось  конкретне  взнати.  
Комунальні  тарифи-  тонка  річ-  Треба  пока  поїзд  не  ушов.  
Бо  як  сесія  прийме  рішення-  обговорення  буде  безрезультатне.

доречі-  комунальні-  це  не  тільки  квартплата.  Це  і  необхідність більших  виплат  з  фонду  зарплати,  збільшення  орендної  плати.  Що  в  свою  чергу  мое потягти  за  собою  збільшення  роздрібних  цін  на  товари  та  послуги.  нова  спіраль  інфляції. 
« Последнее редактирование: 16 Августа 2010, 22:18:08 от Парильщик » Записан
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #141 : 17 Августа 2010, 00:35:01 »

Лист Ваш пройнятий турботою про дітей , це добре , Але як інші вікові групи? Невже всі так і залишаться  молодими . Був період , коли в парку мирно відпочивали і малята, і середні, і старики.Тому невидково його називали парком культури та відпочинку. Саме головне , щоб лист був відкритим і опублікованим у газеті з конкретними пропозиціями і ідеями і, а відповідь прийшла саме від керівника міста , а не від якогось  іншого чиновника( а подібне може трапитись)Кількість підписантів  нажаль в наш час практично немає значення , все залежатиме  від відповідаючого.Адже  є досвід вирішення подібних проблем зовсім  не на користь бажаючих ,хоч що-небуть   змінити на краще у місті.Тому стукайте , а двері може і відкриють..
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #142 : 17 Августа 2010, 07:48:25 »

Оскільки звертаються "батьки маленьких кам'янчан", то на роль паровоза цього разу я не підхожу - бо дітей ще не накліпав і до подання маляви наврядчи встигну.

Алеж Ви потенційний батько. Поки майданьчик облаштують і парк доведуть до ладу, то може ще встигните стати ним реально. Подмигивающий Можна також дописати, що звертаються батьки маленьких і не дуже маленьких дітей, бабусі, дідусі, тітки, вуйки, хресні і "усякого роду співчуваючі" і бажаючі нормального відпочинку в межах рідного міста.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #143 : 17 Августа 2010, 07:53:36 »

А з алкоголіками і зарплатами в теплокомуненерго розбиратись будемо потім - бо якшо накатати за раз стопєйсятьвісім відкритих листів, то тра відкривати власну  газету, яка  тільки й буде публікувати, шо листи і відповіді.

Теж так вважаю. Треба ділити проблеми і поступово їх вирішувати. Хоча тексти можна вже тепер готувати і обговорювати.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #144 : 17 Августа 2010, 08:01:27 »

Чи потрібен громаді той комфорт. Ми ж не вміємо цінити нічого.
Поставлять лавочки - через кілька днів їх поламають, потопчуться ногами...
На кожному перехресті поставили урни, то наразі вони є через одну і то в поламаному та побитому стані.
Скільки в місті є справжніх культурних людей? Навіть не 50%. Для усіх інших саме добре як свиням заритись по вуха в бруд і ще й поливати ним навколишніх.

Звідки у Вас дані про меньше ніж 50% культурних людей в місті? Ви проводили соціологічні досліди?
Просто міліційні патрулі повинні займатись справою, а не просто прогулюватись вулицями.
А в парку можна встановити охорону.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #145 : 17 Августа 2010, 09:02:42 »

Алеж Ви потенційний батько. Поки майданьчик облаштують і парк доведуть до ладу, то може ще встигните стати ним реально. Подмигивающий Можна також дописати, що звертаються батьки маленьких і не дуже маленьких дітей, бабусі, дідусі, тітки, вуйки, хресні і "усякого роду співчуваючі" і бажаючі нормального відпочинку в межах рідного міста.
Ніфіга. Хочу  шоб в Парильщика настав час  Смеющийся

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #146 : 17 Августа 2010, 09:17:47 »

все вiрно, WERONIKA, але georg 100% правий в одному моментi - менше дифiрамбiв меру, а побiльше Х.А.М.ськоi наглостi - ми вас, пане, обрали, то працюйте на нас!
i з мiлiцii так само питати - де ваша робота??
бо iснують вони на нашi з вами грошi...
а наловчимося ми можновладцiв "строiти" - пiдуть змiни у свiдомостi, якi так нам необхiднi...
malyu4ka
Старожил

репутация +2/-0

« Ответ #147 : 17 Августа 2010, 09:28:55 »

а може створимо громадську організацію "Кам"янецька громада"? що скажете?...
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #148 : 17 Августа 2010, 09:34:30 »

Я за. Проблема. Обсуждение на форуме.  Закрытый форум для ЧЛЕНОВ.  Голосование. Действие.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #149 : 17 Августа 2010, 09:42:41 »

я за. нажаль, мешкаю у Києвi.
не зможу особливо допомагати.
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти