Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Ноября 2019, 01:50:27
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Кам"янецька громада
Страниц: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Кам"янецька громада  (Прочитано 59762 раз)
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #150 : 17 Августа 2010, 13:44:41 »

Я теж за. Тільки мені до Вас майже 800 км. і 10 годин на кордоні. Зате я можу смикати рідних і друзів, що не мають інтернету, через смс-и і стаціонарний телефон. "Ненька Украї"  А де прапор Польщі? Подмигивающий
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #151 : 17 Августа 2010, 19:22:29 »

а може створимо громадську організацію "Кам"янецька громада"? що скажете?...
-Розумна пропозиція , що могла би хоч якось  компенсувати втрати за 10 років ,які на жаль продовжуються.Але важливо , хто буде головою , хто допомагатиме і взагалі наскіільки серйозно Ви підходите до вирішення наболілих питань ,А то може вийти клон " Партії відродження Камянця- Подільського"....
Парильщик
Гость
« Ответ #152 : 17 Августа 2010, 19:45:14 »

В  мене  особисто  після  революції  алергія  на  різні  партії,  партейкі  і  громадські  організації.  Хочите-  організовуйтесь.  я  тут  повний  пас. 

Цытата:
Ніфіга. Хочу  шоб в Парильщика настав час

georg  -  я   паровозом  вже  ходив.  На  революції.  Правда  не  локомотивом,  а  маневровим.  Але  по  -  чесному.  А  вийшов-  пшик.  Поки  що  не  час.

Моя  пропозиція-  співпрацювати  з  нормальним  юристом , який  би  грамотно  висловлював  думку,  вів  справи  в правовому  руслі,  Вмів  чітко  та  аргументовано  задавати  запитання.  Але  знову-  ж  таки  -  тра  щоби  людина  надійна,  і  тра  чимсь  платити?Непонимающий
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #153 : 17 Августа 2010, 20:10:22 »

Хочите-  організовуйтесь.  я  тут  повний  пас.
Тобто проти всіх? І нехай малята нюхають клей, а у річках дохне риба?

Я   паровозом  вже  ходив.  На  революції.  А  вийшов-  пшик.
Москва нє сразу строілась. Шо ж Ви, після першого раунду - в кущі?

тра  щоби  людина  надійна,  і  тра  чимсь  платити?Непонимающий
Платити тра - це гроші, гроші - це бізнес, бізнес - це політика, політика це  влада, тобто замкнене коло. Або просимо грошей у влади. В замешательстве

.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #154 : 17 Августа 2010, 20:46:57 »

То шо від офіціоза мене тошнить, я вже писав.
А от створити  закритий розділ форуму  таки варто. Щоб можна було спокійно   строіть плани мірового гасподства  обгорювати  питання, про  які всяким антистатикам не дуже й треба знати. Наприклад,де і коли буде наступний  форумський забухоз
я   паровозом  вже  ходив.  На  революції.  Правда  не  локомотивом,  а  маневровим.  Але  по  -  чесному.  А  вийшов-  пшик.  Поки  що  не  час.
      Яка  ще в сраці революція? Якшо у вас двірник двір не мете, і ви на нього за це нагримали - то шо, революція? Чи баригу за обвєс нагрузити - це революція? Чи революцією то стає, коли двірник чи барига  дістали не вас одного, і напрягати ви їх прийшли тоже не в одиночку, а  групою за попередньою змовою?
« Последнее редактирование: 17 Августа 2010, 20:49:36 от georg » Записан

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #155 : 17 Августа 2010, 23:45:09 »

А от створити  закритий розділ форуму  таки варто. Щоб можна було спокійно   строіть плани мірового гасподства  обгорювати  питання, про  які всяким антистатикам не дуже й треба знати. Наприклад,де і коли буде наступний  форумський забухоз

А хто будет выдавать инвайты?

И как отобрать надежных людей Смеющийся, и хто надежный Подмигивающий  жжошь, сцуко, я в истерике

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #156 : 17 Августа 2010, 23:55:17 »

И как отобрать надежных людей Смеющийся, и хто надежный Подмигивающий  жжошь, сцуко, я в истерике
ги, питаннячко... Непонимающий
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #157 : 18 Августа 2010, 02:05:01 »

Ну, для початку доведеться довірити цю місію Одмінам,Рулящім на Форумє, а про наступних нубів рішати Колективним Разумом.  жжошь, сцуко, я в истерике

WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #158 : 18 Августа 2010, 10:10:12 »

А хто такі "всякі антистатики"? Непонимающий

Як на мене, то взагалі треба розширити коло спілкування.

а) Є важливі питання. до котрих варто підключати навіть тих, у кого інтернету вдома ще немає, а до кавярень, з різних причин, їм не подорозі.
в) Деякі питання варто піднімати також на інших форумах міста. Бо "разом і батька легше бити".
с) І взагалі, вузьке коло однодумців дуже легко може стати вузьким колом "взаємної адорації".  А це шкідливо для суспільства.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #159 : 18 Августа 2010, 10:55:10 »

Розширювати треба. І закритий розділ тоже треба. Перетерли по темі, узгодили основні дії - і далі вже толкать ідею в маси. А не так, шо ще даже  не рішили що робити - а вокруг вже купа динозаврів  і клони з мантрою  "  не мішайте людям робити добру  справу"
а) Так підключаємо ж вже. 120 автографів   з одного форуму би не скачалось.
б)   а также фкантактє, одноглазіках та  ліцекнігє
с)  Не знаю про шо Ви, але звучить як якесь сексуальне збочення.
« Последнее редактирование: 18 Августа 2010, 11:07:26 от georg » Записан

X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #160 : 18 Августа 2010, 11:04:02 »

И по закону, кажется официальная регистрация должна быть.
Граф - выручай! )))
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #161 : 18 Августа 2010, 12:43:56 »

Согласен, призрак бродит по форуму  — призрак "взаємної адорації".

«Манифест Коммунистической партии закрытого раздела»  Смеющийся

Какая великая нация!
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #162 : 18 Августа 2010, 12:55:27 »

Громадська організація - так!
Закрытые разделы форума - нет. Уж лучше масонский орден.
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #163 : 18 Августа 2010, 17:21:44 »

Парильщик, а коли в нас останній раз була революція?Не підскажите?Унас 20 років займалися контреволюцією  і треба сказати ,що процес не тільки не завершився , але ще більше набирає обертів.
   Створення громадської організації , яка б захищала інтереси камянчан від некоректних  кроків влади  - справа не тільки благородна , але цілком  легальна , яка не суперечить законам України.Більше того це в свій час заоохочувалось владою Ну невже - це революція?Ну якщо так , то будь -яка ваша  критика- пропозиція  на форумі це...теж революція . Тільки чомось після балаканини болото не перетворюється на зелену галявину.Не відказуйтесь ,лише створення толкового статуту - захоплюючий , творчий процес.Спілкування з людьми , нові друзі , відчуття перемог - це Вас чекає , якщо передумаєте.Солідарності  в наших людей замало , зате  індивідуалізму і ідей зовсім не бракує.
 І накінець ,чи вийде "Пшик" чи  позитивний результат -це залежить від волі .Як казав класик:" Скільки волі ,стільки і людини".
« Последнее редактирование: 18 Августа 2010, 17:34:28 от Zemljak » Записан
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #164 : 18 Августа 2010, 17:41:20 »

.Не відказуйтесь ,лише створення толкового статуту - захоплюючий , творчий процес.Спілкування з людьми , нові друзі , відчуття перемог - це Вас чекає , якщо передумаєте.Солідарності  в наших людей замало , зате  індивідуалізму і ідей зовсім не бракує.
 І накінець ,чи вийде "Пшик" чи  позитивний результат -це залежить від волі .Як казав класик:" Скільки волі ,стільки і людини".

clap-1  clap-1  clap-1 Народ ЗА-а-а "Ненька Украї"  "Ненька Украї"  "Ненька Украї"
Думать мы все любим.    Слушать как думают другие - трудно, но иногда полезно. учись сынок
"Нашему человеку" трудно с кем то объединяться, но часто "дело" этого требует. Кто то грамотный, кто то считать умеет, а кто то поет хорошо. . .   Но ради благой цели - НАДО НАДО и НАДО.

Меняя себя - меняешь других
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #165 : 18 Августа 2010, 17:58:03 »

""""Hilda, Aktimel, X.A.M., Малек, alexkp, Марічка Пюрзантьєвна Невариборщ, Zemljak и 3 Гостей смотрят эту тему.    17:52"""""

А вдруг среди этих троих гостей есть идейные люди: 2 юриста rastaman rastaman и 1 меценат СыШыА. Читают, инетрисуются, хотят поучаствовать, а вы - "ПРИВАТ-ПРИВАТ". Я пришла на форум благодаря поисковику. часто разные интересующие темы выскакивают здесь. - - - - Это очень хорошо.

Меняя себя - меняешь других
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #166 : 18 Августа 2010, 19:21:56 »

ОК. народ хоче ГО - то най буде ГО.  А хто з бажаючих має бажання  її очолити?

X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #167 : 18 Августа 2010, 19:54:04 »

Ну, это рано. С начало само ГО. Структура, плата, процесс принятия решений...
Потом выносятся кандидатуры, на закрытом форуме. Я например - приветствую самовыдвижение.
Я бы сам не пошел, а предложил бы четырех.  Согласны ли кто то из них? Это вопрос!
« Последнее редактирование: 18 Августа 2010, 19:54:49 от X.A.M. » Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #168 : 18 Августа 2010, 20:09:03 »

ОК. народ хоче ГО - то най буде ГО.  А хто з бажаючих має бажання  її очолити?

Тут в модераторы нихто не хотел(кроме Kapnyxa ), а тут ГО.

Кому нужен этот гемор? vpoisk

Какая великая нация!
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #169 : 18 Августа 2010, 20:15:04 »

А вдруг среди этих троих гостей есть идейные люди: 2 юриста rastaman rastaman и 1 меценат СыШыА.

А вдруг среди этих троих гостей есть идейные люди: 2 антистатика и 1 мальчикспальчик. Смеющийся

Как вариант?

Какая великая нация!
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #170 : 18 Августа 2010, 20:23:11 »

вам не здається, що останнім часом ГО як грибів після дощу?

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #171 : 18 Августа 2010, 20:50:01 »

Их всегда много было, есть и будет. Но все, создаються под 1 проект. А потом дохнут....
Но этот вариант интересен тем, что под какой то определенный проект могут собираться определенные люди. Под следующий другие. Если ГО будет, понятно, открыто... Кто знает? Lina, у Вас тоже ведь есть много идей?
Graf.
Этот гемор. Но вдруг. (минус 1 кандидат Улыбка)
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #172 : 18 Августа 2010, 20:53:47 »

Спасибо, X.A.M. за доверие beer

sorry

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #173 : 18 Августа 2010, 21:33:01 »

Я  не  знаю  -  як  на  рахунок  обнулення  членства,  але  може  таке  бути, що  я  до  цих  пір  записаний  в  ряди  однієї  із  партій  та  однієї  із  громадських  організацій. 
І  ще  одну  пропонували  реєструвати ,  але  відморозився.    жжошь, сцуко, я в истерике
Зараз  смішно  ,  а  тоді  було  по  справжньому  і  дуже  сурйозно. 
Я  не  впевнений  що  стану  ще  раз  на  ці  граблі. 

З  іншої  сторони  -  дуже  таки  сподобалось  задавати  чіткі  аргументовані  запитання  ваді.  І  дуже  цікаво  спостерігати  реакцію.

Іншими  словами-  сидиш  біля  компа  і  граєш.  Задаєш  питання.   Але  чітко  та  аргументовано.  Підписався  під  відкритий  лист-  дивишся-  паркан-  зняли. 
Але  хтось  тягнув  паровозом  цей  лист!!!!
Ну  потягнув  раз,  а  далі?
Кому  тра  такий  гемарой?
З іншої  сторони  якби  Саші  Мазурчаку  написали  такого  листа  на  рахунок  стадіону,  опублікували  в  пресі-  можливо  мої  діти  мали  би  де  грати  у  футбола budТа  і  не  тільки  -  стадіон.  є  купа  наболілих  питань. 
А  що  далі?
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #174 : 18 Августа 2010, 22:09:10 »

Так і я про шо.  Одна справа - поставити автограф раз в два місяці, і  ще пару-тройку- дюжину друзів попросити, і зовсім друга - впрягатись і тягнути всьо шо на тебе повісять, незалежно від того, тра воно тобі лічно чи не дуже.
Чи може, хтось таки зголоситься?  Подмигивающий
ЗИ. Якшо ніхто не помітив, то одну маляву ми зробили без всякої ГО,  а післязавтра буде ще й друга. Хоча тут багато залежить від журналістів - наскільки та чи інша тема їх зацікавить

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #175 : 18 Августа 2010, 22:13:07 »

В мене є вільний час можу інколи допомагати з ціми малявами, і допомагати Якщо хтось потребує допоиоги,раз в неділю можу зняти шорти ,а вдягнути брюки)))georg я завжди радий хоч у чомусь допомогти!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #176 : 18 Августа 2010, 23:24:04 »

А я думаю,що як організація- то лише неформальна. І закриту тему треба

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #177 : 18 Августа 2010, 23:27:20 »

Можна  зробити висновки .Для того , щоб організувати громадську організацію треба мати організаторські таланти плюс терпіння і мужність . Жодної людини , яка могла взяти на себе  в цій справі   відповідальність немає.Чи є в місті ГО , здатні чесно виконувати свою роботу?- Думаю , що є , хоча вони не ідеальні. Чим вони відрізняються від фальшивих?-Перш за все відсутністю  корупційних звязків  з владою,тому працюють перш за все  для громади , а  не для себе .
 Яка ж причина не створювати реальні ГО. Це низький морально - патріотичний рівень громадян ,їх страх перед владними структурами (Якби чогось не вийшло...)Набагато приємніше багато роздумувати і нічого не робити , так безпечніше.Цим колись займався Обломов.Та чи буде поважати влада таку громаду,яка втратила самоповагу?
- Ні.Про це доводить реальністьПрактично в місті громада не грає істотної ролі. А громадські організації,не проявляють ні суспільної ініціативи ,ні активності .Позиція , коли власні амбіції важливіші зі стан сусільства характерні для всієї України.І дякувати треба  за це егоїзму,який зараз просто розквітає.Зараз  модно і престижно  бути егоїстом. Патріотом у нас бути небезпечно ,патріоти у нас вважаються диваками ,ї це вимираючий вид.Тому краще дотримуватися конформізму і чекати погоди від влади і не висовуватися....

« Последнее редактирование: 18 Августа 2010, 23:34:18 от Zemljak » Записан
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #178 : 18 Августа 2010, 23:33:48 »

wtf

Йуля Володимирівна цє Ви? Шокирован

clap-1 *потекли реки демагогии* баян, аднака