Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
05 Декабря 2019, 20:19:52
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Кам"янецька громада
Страниц: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Кам"янецька громада  (Прочитано 59976 раз)
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #360 : 08 Декабря 2010, 02:56:06 »

Воно-то ніби і правильне ИМХО, але є одне "але": хто саме отой народ, з низів якого має виходити ініціативна організація? Якшо дядя Вася-сантехнік(ну, чи Петя, чи Коля-Міша) і т.п., то це ми вже колись проходили. І, як не крути, для організації потрібні люди грамотні та активні. Впираємося в що? убей сибя ап стену

об плечи товарищейскаго форума!
« Последнее редактирование: 08 Декабря 2010, 03:03:30 от Elena » Записан
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #361 : 08 Декабря 2010, 16:32:09 »

Представники громадських та партійних організацій дали добро на створення громадсько-політичного руху в Камянці-Подільського.

Двадцять років тому, коли Україна ще перебувала у складі Радянського Союзу, було прийнято Закон “Про місцеве самоврядування”, а за десять років 7 грудня було оголошено Днем місцевого самоврядування.

Саме в цей день, 7 грудня 2010 року, в конферец-залі готелю “7 днів” було проведено Збори громадян, завданням яких було визначитись із питанням: “Чи потрібен в Кам'янці-Подільському консолідований громадсько-політичний рух?”

Близько п'ятдесяти активних громадських, партійних діячів та мешканців міста зібрались, щоб обговорити це питання та визначитись із ним.

Першим виступив ініціатор цього зібрання депутат Хмельницької обласної ради Олег Демчук. Потім виступили громадські діячі, депутати міської ради, керівники громадських організацій.

Всі погодились з тим, що такий рух повинен бути, але його назва, завдання, концепція, форма мають бути визначені на Установчій конференції, яку заплановано провести в середині січня 2011 року.
Створено робочу групу для підготовки конференції.

Наприкінці було презентовано дайджест, який у майбутньому буде репрезентувати громадсько-політичний рух.

Хто ще не з нами?

Вільний форум Кам'янця-Подільського
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #362 : 08 Декабря 2010, 16:46:19 »

на сусідньому форумі я виклала аудіозаписи

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #363 : 09 Декабря 2010, 00:00:19 »

где?
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #364 : 09 Декабря 2010, 00:10:41 »

На сусідньому форумі.

.
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #365 : 09 Декабря 2010, 14:59:04 »

Відповідь на таке, майже, риторичне запитання вчора намагалися знайти представники різних деомкратичних сил, а також небайдужі творчі люди, які зібралися вчора, 7 грудня, у конференц-залі готелю «7 Днів». Захід мав цілком серйозну назву: «Загальноміське зібрання громадсько-політичних сил Кам’янця-Подільського з нагоди Дня місцевого самоврядування» і був проанонсований  через кам’янецькі сайти, на яких було розміщено звернення координатора цього проекту Олега Демчука.
Проте, давайте відійдемо від офіціозу і повернемося до питання: Чи потрібний громаді Кам’янця-Подільського консолідований громадсько-політичний рух? Відповідь, напевно, для більшості буде: «Безперечно, потрібний». Адже нам, людям, які прагнуть жити хоча б так як європейці, потрібно все, що пов’язане з громадянським суспільством, верховенством права тощо. Новий рух «Справедливий Кам’янець» покликаний боротися за подолання апатії в суспільстві до влади, відстоювання національних інтересів держави; збереження і подальший розвиток місцевого самоврядування; захист волевиявлення населення під час виборів;захист інтересів громадян від свавілля контролюючих органів та силових структур. Загалом, мета доволі цікава та необхідна для міста.
Але особисто я, скільки не намагаюся, але поки не можу знайти для себе логічної, неупередженої відповіді: чому цей рух виник саме зараз?
Осінь-2010 виявилася для Кам’янця-Подільського  надзвичайно багатою на резонансні  події, вияви громадської непокори, організовані простими людьми, які  керувалися лише власними переконаннями, прагненням відстояти свою думку, емоціями і їм дуже необхідна була так звана «ідейна» підтримка. Тобто підтримка розумних, виважених, досвідчених людей, які б змогли допомогти вистояти.
Але вчасно такої підтримки не надійшло. Часом деякі сили намагалися ніби вскочити в останній вагон, щоб і з народом бути, і … Більшість з тих людей, які вчора знаходилися в залі, займали пасивну, а інколи навіть відверто цинічну позицію, (хоча, можливо, вони в цей час готувати глобальну концепцію громадсько-політичного руху).
Зараз говориться про захист громадянських прав, захист волевиявлення громадян, свавілля контролюючих органів, а хіба ми це все вже не пережили цієї осені? Чому тоді не було цього захисту? Чи не запізно починаємо боротьбу?
Члени поважного зібрання самі визнали, що проблема виявилася у тому, що демократичні сили були роз’єднані. Незважаючи на декларації, продовжують роз’єднуватися далі, до того ж в межах навіть однієї політичної сили.
І розпочинати будь-яку справу консолідації потрібно з подолання синдрому «гетьманства», коли ніхто не хоче бути другим. З цього приводу письменник та громадський діяч Сергій Пантюк, який також був на зібранні, зауважив, що проблема українців у тому, що коли валять хату сусіда, то ми мовчимо, нам це не потрібно, а коли валять власну, то кричимо, що потрібно братися за вила. На жаль, ця проблема для Кам’янця більш, ніж актуальна.
Консолідований громадсько-політичний рух, безперечно, потрібний. Але кожному, хто зараз хоче боротися за демократичні ідеали, потрібно почати з себе, чесно  собі відповісти: за що я планую боротися і якщо завтра я опинюся при владі, чи кардинально не зміняться мої погляди?
Вероніка Власюк
Улыбка хорошо, но работать надо.
nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #366 : 09 Декабря 2010, 15:04:12 »

Але кожному, хто зараз хоче боротися за демократичні ідеали, потрібно почати з себе, чесно  собі відповісти: за що я планую боротися і якщо завтра я опинюся при владі, чи кардинально не зміняться мої погляди?
еге, оце i є ключове питання...
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #367 : 13 Января 2011, 18:01:47 »

У громади і громадян є всього два недоліки:небажання солідаризуватись при винекненні проблем і низький рівень моральних принципів.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #368 : 13 Января 2011, 18:11:59 »

ага, два НЕВЕЛИЧКИХ недоліки.. жжошь, сцуко, я в истерике
Брысь
сам такой!
Ветеран

репутация +3/-0

тайшо

« Ответ #369 : 13 Января 2011, 18:46:08 »

... і небажання солідуразивівуятутись. сь. СЬ. Тіпа так. как-то так....ну і ще мой низький "рівеньморальнихпринципів". ав сьо інноє, прікрастная Маркіза, ну просто сказсска і пєстня. Всьо Харашо - всё ха-ра-шо!

Убеждённый пролетарийб*ля. Вежливый. Антогонист. Пофигист. Хулиган. Хиппий. Пью. Портвейн. Меняю аватары. На портвейн.
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #370 : 14 Января 2011, 08:37:26 »

Я не писав "невеличкі" і не оцюнював ,що все"хорошо" Але для влади ця ситуація не просто"хорошо", а " просто супер"Мати скільки лохів в країні і цим не користуватись було  не прагматично.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #371 : 14 Января 2011, 10:20:14 »

згоден. тому і маємо, що маємо.
ні кого не хочу образити, але, на мою думку не той в нас менталітет,
щоб консолідуватись громадою.
тобто, якась форсмажорна подія нас об'єднати може (згадаймо той самий
Майдан), але потім... мені здається, це закладено саме в нашій ментальності.   
« Последнее редактирование: 14 Января 2011, 10:31:09 от nik?-nik! » Записан
Ingvard
Пам’ятай героїв!
Ветеран

репутация +15/-1

Богові душа,життя-рідному краєві,а честь для себе

« Ответ #372 : 14 Января 2011, 23:53:30 »

бо українці заражені вірусом підкорення, якій  був занесений до України ще за часів Російської імперії.
Потрібно кожному в собі “вбити дракона”

P.S. Євгеній Шварц - ”Убити дракона”

Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #373 : 15 Января 2011, 00:21:20 »

Це дуже грамотно сказано......я думав я один такий,шо повівся на цей кінофільм beerА Взагалі ми люди...хтось хоче бути сильним, хтось слабким...тра розібрати свої місця!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #374 : 15 Января 2011, 09:40:07 »

от, блін, Карпуха, злий модер, такий пост Elen/и видалив!!
цитатнєг прикрасив би!!!
до речі - пропозиція - є "шедевр" - з теми видалив - в цитатнєг вставив. Подмигивающий
бо хто ж про гарний настрій зранку подбає жжошь, сцуко, я в истерике

« Последнее редактирование: 15 Января 2011, 10:00:27 от nik?-nik! » Записан
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #375 : 15 Января 2011, 09:59:02 »

я вспів прочитати! жжошь, сцуко, я в истерике

nik?-nik!
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #376 : 15 Января 2011, 10:06:14 »

таємні знання відкривються лише тим, хто рано встає учись сынок жжошь, сцуко, я в истерике
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #377 : 15 Января 2011, 10:28:50 »

або пізно лягає....

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #378 : 15 Января 2011, 10:34:44 »

до речі - пропозиція - є "шедевр" - з теми видалив - в цитатнєг вставив. Подмигивающий
Пропозицію прийнято.  Подмигивающий
« Последнее редактирование: 15 Января 2011, 10:36:36 от Kapnyxa » Записан

.
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #379 : 15 Января 2011, 17:23:07 »

Переконаний , що  не  дуже і перспективно  все оправдувати менталітетом.Серед українців були і Шевченко ,і Франко ,і  Бендера ,які ставили мету і добивались її." Вбити дракона" -дуже гарний фільм,він дійсно дає формулу як стати вільним і будувати вільне суспільство.Ідея - в  тому , що людина повинна завжди прявляти інтелект і особливо волю в своїх вчинках,а не ставати сірим камінчиком ,яку несе вода.Тобто воля - це все .Щодо  солідарності То тут виникає питання протиріччя цінностей індивіда.Йому приходиться вибирати між власним благополуччям і свободою більшості громадян і їх правами . У нас же більшісь обмежується  лише власним життям.Чому? Тому що патріотизм буває різним .Один - патріот власного  тіла ,інший -лише сімї,і тільки одиниці думають на рівні держави і народу .Саме тому так багато безпринципних і зрадників .А ліки лише одні .Повторюсь ,вичавлювати раба- вбивати дракона...і обєднуватись.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #380 : 17 Марта 2011, 10:48:43 »

В місті збираються прибирати  опа засада

Як запевняє заступник міського голови Сергій Бабій в Департаменті ЖКГ ретельно готуються до місячника озеленення , благоустрою та санітарної очистки міста. Зокрема, завершується розробка локальних екологічних планів для організацій та підприємств міста, що мають закріплені  для прибирання міські території. В цьому плані вказана карта-схема для  проведення   благоустрою у весняний період. Відтепер, за  виконанням  кожного локального  плану   здійснюватиметься спеціальний контроль працівниками  Департаменту ЖКГ.  Всі хто бажає долучитись до так званої «Народної толоки» запрошуємо до департаменту ЖКГ, де з Вами узгодять  територію прибирання, необхідність  технологічного транспорту. Координує цю роботу начальник управління благоустрою Валентин Свідерський, тел..роб 5-17-39, моб.067-3708-284
15 березня, 2011   
 http://kam-pod.gov.ua/?p=9395
Де ті, хто хотів докласти своїх рук до чистого міста? vpoisk
 Пропоную записуватися, взяти собі територію під мостом і довести-таки до кінця справу - може, хоч таким способом з-під дерева зникне розтягнута вже купа сміття, зібраного нами пізно восени? Заодно прихопити з собою фотоапарати, знімати територію до і після, а потім вивісити, як і говорилося раніше, десь  у людному місці. Ще одну копію пропоную розмістити на воротах, які самотньо стоять у каньйоні і не виконують ніякої функції. А так у тих, хто сидітиме за столиками під мостом, хоч щось десь, можливо, ворухнеться (совість маю на увазі )
Можливо, це наївний план, але ж якось боротися з цими смітниками треба?

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #381 : 17 Марта 2011, 11:38:27 »

Бачив сьогодні у двориках на "Черьомушках" ретельно як ніколи вишкрябані доріжки, тротуари... може й вправду буде чистішим наше місто?
     Ідею про територію під мостом підтримую, але це якщо її до нас не почистять, бо ми зберемось як завжди через місяць, а то й більше...

.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #382 : 17 Марта 2011, 11:45:55 »

Ну, тоді хто приєднується - заявляйте тут, зберем трохи народу - і в департамент, узгоджувати територію (до речі,де він знаходиться?)

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #383 : 17 Марта 2011, 11:47:33 »

Може, нам таки зв"язатися з управлінням благоустрою і поцікавитись планами прибирання? Вважаю, доцільніше або сформувати свою бригаду і зголоситись на певну ділянку, або приєднатись до якоїсь організації, бо не бачу сенсу знову прийти, прибрати ту галявинку, а потім не мати чим його вивезти.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #384 : 17 Марта 2011, 11:48:40 »

Зі Свідерським я на прямому контакті, так що якщо збереться трохи бажаючих - можу сама або з кимось із вас до нього підійти.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #385 : 17 Марта 2011, 11:49:49 »

Ну, власне, саме свою бригаду зібрати і взяти певну ділянку я і пропоную.
Список відкрито:
1.Luiram
2. Kapnyxa
3.Bulbaszkaero
4
5
6...
 Чи я когось помилково записала?
« Последнее редактирование: 17 Марта 2011, 11:51:58 от Luiram » Записан

X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #386 : 17 Марта 2011, 12:41:07 »

Та я со своей бригадой тоже могу, но так как бригада состоит из вредных, то надо за 3-4 дня договариваться.
skarlet
Ветеран

репутация +31/-3

« Ответ #387 : 17 Марта 2011, 14:31:42 »

І мене з моєю пацанячою командою запишіть. Смеющийся

"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #388 : 17 Марта 2011, 14:53:42 »

Ну от, вже трохи на щось схоже Веселый, а то я боялася, що тут в нас тільки на словах всі за чистоту.
Список:
1.Luiram
2. Kapnyxa
3.Bulbaszkaero
4. X.A.M.  + команда
5. skarlet + команда
6
7
8 ??

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #389 : 17 Марта 2011, 15:05:53 »

А це вже на цю суботу?
І ще питання знарядь праці: торби великі-превеликі, граблі, рукавички, секатори... Без цього нема що робити.
Страниц: 1 ... 11 12 [13] 14 15 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти