Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Августа 2019, 16:23:07
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Кам"янецька громада
Страниц: 1 ... 12 13 [14] 15 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Кам"янецька громада  (Прочитано 58070 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #390 : 17 Марта 2011, 15:22:51 »

Взагалі-то це ти на прямому зв'язку зі Свідерським
Я сумніваюся, що в цю суботу, тому що на завтра в прогнозі сильний дощ, та й прохолодно ще з дітьми, якщо чесно. А так як це - місячник(!) цілий, то, думаю, ми цілком встигнемо зібрати більшу бригаду та гарненько прибрати свій участок

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #391 : 17 Марта 2011, 15:34:22 »

ОК, я поцікавлюся стратегією прибирання. Якщо є якісь плани чи графіки - викладу неодмінно. Але щоб нам зголошуватись, мусе бути бригада. Підтягуємо своєї родичів і знайомих, щоб хоча би зо два десятки штиків мітел зібрати. І - впєрьод і с пєстнєй! bud баян, аднака
dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #392 : 17 Марта 2011, 15:49:37 »

Холодно, болото... куда спешить? 26.03 будет и теплей и суше.

* 33548_Tfact11day.png (15.19 Кб, 504x240 - просмотрено 201 раз.)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #393 : 17 Марта 2011, 17:15:45 »

За табличку спасибі, а в списочок під номером яким писати? Подмигивающий

dred
Старожил

репутация +10/-5

Сила в правде, Брат!

« Ответ #394 : 17 Марта 2011, 18:44:35 »

я буду у себе в дворі збирати народ. Ще навесні перерили весь двір, стоянку, так і до цих пір болото місимо. Будемо бардюри ставити та білити, щебінь возити, тротуари відкопувати. Так що спочатку список буду свій складати а якщо дати наших суботників не співпадуть то, можливо ще й до вашого приєднаюсь у якості консультанта - метеоролога ).
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #395 : 17 Марта 2011, 19:24:47 »

На цю субботу дуже зимно. Якщо шо - мене не буде. Хочу з дитиною (дітьми), але хоча б +10...

.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #396 : 17 Марта 2011, 19:26:45 »

Думаю, то не горить. За тиждень стане тепліше - виберемось усі дружненько з дітками:)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #397 : 09 Июня 2011, 00:20:27 »

Спочатку - оце:
Управління містобудування та архітектури до Вашої уваги пропонує Проект благоустрою “Водойми” та прилеглої території, розташованої в північній частині паркової зони біля “Укрсоцбанку”.
Пропозиції та зауваження надавати в кім. 114 міської ради та за тел. 5-14-80
(на цьому етапі треба обов'язково подивитися картинку - чудо із чудес dead)
http://info.kp.km.ua/component/option,com_fireboard/Itemid,69/func,view/id,35636/catid,43/limit,20/limitstart,20/lang,uk/
А далі - нова стара пісня про кам'янецьку громаду:VLATKA 
ну наприклад хто вважає себе патріотом міста на перший - другий..., закиньте ідею до сусідів... і хоч віртуально зрозумієте скільки стане під прапор порятунку...
Спробуйте! Ви далеко не один!!!
Я особисто не вірю, що кам'янчанам більш актуально:
Буду пити, гуляти, любити повій,
Як тебе не прос...ати, Кам'янце мій! (((проте, ще не вечір) [Image]
  http://info.kp.km.ua/component/option,com_fireboard/Itemid,69/func,view/catid,43/id,35636/lang,uk/#35636   
закиньте ідею до сусідів
- це до нас, я правильно зрозуміла?
 Що скажете?

105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #398 : 09 Июня 2011, 11:35:39 »

А що тут казати? Цей проект малювався іще за часів Мазурчака, коли йшлося про створення туристичної інфраструктури: кафе, готелів, саун і те пе. Тоді дійсно потреба у подібних закладах була. Крім того, в Олександра Володимировича була така метода: віддати ділянку у приватні руки і зобов"язати ці приватні руки за цією ділянкою доглядати.  Тоді це було цілком прогресивно. Сьогодні проект явно слід переглянути і, можливо, вигадати щось інше.

Вся біда у тому, що парк потребує великих капіталовкладень, яких місто не може собі дозволити. ОТ і вигадують різні проекти з дмкою зацікавити інвестора. А хто вкладе гроші, якщо не зможе тут щось заробити? А заробляти інакше, як на генделиках, кам"янчани поки що не дуже-то вміють Обеспокоенный
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #399 : 28 Сентября 2011, 20:13:02 »

14  жовтня у сесійній залі міської ради о 14.00 відбудеться громадське обговорення проекту Генерального плану міста Кам`янця-Подільського

http://kam-pod.gov.ua/?p=14158
Хто піде обговорювати?

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #400 : 29 Сентября 2011, 00:51:18 »

На Покрова?  beer

.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #401 : 29 Сентября 2011, 19:45:22 »

А що, на Покрову в обід не можна обговорювати план міста? Гріх?

Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

« Ответ #402 : 29 Сентября 2011, 21:13:09 »

Це був жарт. Наступного разу прикріплю смайлік (на українській, напевно, посмішник, чи як...).  В замешательстве

.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #403 : 29 Сентября 2011, 22:13:12 »

Таки тра прикріпити, бо хоч я, на відміну від Фелоргаса, Ільфа і Петрова читала, але тонкого гумору таки не вловила - мабуть, він був таки затонкий і десь розірвався Подмигивающий
 А хтось із наших був сьогодні на відкритті виставки Негоди? Бо я не змогла, надто вже час вибрали вдало: 15.00 в четвер. Я розумію, вони люди творчі, їм що в четвер по обіді, що в суботу зрання...а я на роботі
« Последнее редактирование: 29 Сентября 2011, 22:16:06 от Luiram » Записан

Horus
Ветеран

репутация +50/-7

« Ответ #404 : 14 Октября 2011, 09:30:13 »

На Покрова?  beer
Хтось збирається?
Чи одразу, без довгих обговорень, переходимо до другого питання,
та інше приміщення )))
beer

Sol lucet omnibus
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #405 : 14 Октября 2011, 17:28:04 »

Я була, пізніше розповім

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #406 : 17 Октября 2011, 21:58:24 »

Отже, громадське обговорення проекту Генплану розвитку міста 14 жовтня, в п'ятницю.
В фойє  чомусь реєстрували тих, хто прийшов (для історії?), і були розвішані отакі здоровенні плани

* SDC10853а.JPG (44.84 Кб, 336x448 - просмотрено 199 раз.)

* SDC10854б.JPG (49.88 Кб, 336x448 - просмотрено 199 раз.)

* SDC10855с.JPG (44.62 Кб, 313x448 - просмотрено 192 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #407 : 17 Октября 2011, 22:05:14 »

Всі пофотграфувати не встигла

* SDC10856д.JPG (45.52 Кб, 293x448 - просмотрено 187 раз.)

* SDC10857е.JPG (46.45 Кб, 289x448 - просмотрено 209 раз.)

* SDC10858о.JPG (47.22 Кб, 301x448 - просмотрено 215 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #408 : 17 Октября 2011, 22:29:51 »

Людей прийшло не так багато, як хотілося б, а якщо чесно, то зовсім мало. До кінця їх залишилося взагалі десь із двадцять
 Проект представляв Тарасюк П.А. Спочатку читав загальну інформацію, потім вже розповідав та відповідав на питання. І на горіхи діставалося теж йому.
 Отож, в даний час взагалі відсутній план  міста як такий. Місто займає 2787 га при низькій щільності забудови та кількості населення  91 тис. Найбільші проблеми - звалище в катастрофічному стані та транспортна магістраль, що проходить через місто. Тому основними завданнями було названо симетричну щільну забудову центру та вільних територій, усунення транзиту шляхом будівництва об'їзних доріг, визначення охоронних зон пам'яток, реставрація, реконструкція їх. Що мене найбільше насторожило - це формулювання: місто будуть пристосовувати в першу чергу для потреб туристичної індустрії Так і сказали. Причому тут не було поділу на історичну частину та Новий план, тому в мене склалося враження, що гроші переможуть все. Це підтверджував частенький оранжевий колір на карті Старого міста, котрим позначено було місця перспективної забудови

* SDC10859.JPG (75.49 Кб, 305x336 - просмотрено 224 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #409 : 17 Октября 2011, 23:18:06 »

План розвитку розраховано на 25 років. За цей час населення міста повинно зрости тисяч так на 30 (за рахунок чого - пояснити так і не змогли) Попередній було складено ще в 1969, і він був дуже оптимістичним, в дусі радянських планів. Теперішній - абсолютно протилежний, бо на протязі всього засідання нас намагалися запевнити, що Генплан - всього-на-всього канва, нарис, так скажемо, стратегія. А вирішувати будуть  все пізніше тактичними рішеннями, такими, як Історико-архітектурний опорний план ( в майбуньому) і т.п. Залежить-то все від інвестицій. От тільки забули сказати, що після прийняття план вважається обов'язковим до виконання і ніхто не має права вносити зміни в нього протягом 5 років.  опа засада
   Якщо коротко, то архітектори пропонують ущільнити житловий фонд за рахунок знесення застарілих будівель в центрі та забудови території більш сучасними. Під багатоквартирну забудову - територія військових складів, територію комбінату хлібопродуктів - під об'єкти соціально-громадського призначення (нам світить новий Будинок культури Строит глазки) Район селища цемзаводу - під садибну забудову, а кагатне поле - під котеджне містечко. Біля селища Смирнова будуть ( цитую) "безвредные промышленные заведения", які - не знаю.
    Петро Антонович вказав на недостатню кількість дитячих садків, кінотеатрів, "об'єктів торгово-розважального характеру", поліклінік (еклмн, забула спитати, як же з переведенням на сімейну медицину). На в'їзді зі сторони Хмельницького планується збудувати грандіозний туристичний комплекс з торгово-розважальним центром, аквапарком і т. п. Про електротранспорт говорилося ,як про щось давно вирішене, причому в Старе місто планують пустити бездротовий електробус (!)
  Також в перспективі будівництво однієї з двох об'їздних доріг, зелене будівницво в рожевих тонах, але я не зрозуміла, в чому там сіль. Любінська зробила зауваження, що в загальному виходить зменшення зелених площ при збільшенні загальної  житлової площі міста. Обіцяли взяти до уваги.
   В каньйоні планують провести санацію територій, тісненько зайнятися рекреацією: створити базу туризму з можливістю проводити різноманітні заходи, під які створити площі, організувати інфраструкткру. Нічого конкретного, тільки загрозливі перспктиви з посиланням на опорні плани ( В мене від таких планів дуже погіршується сон)
  Можливе будівицтво сортувального заводу, в розробку хочуть взяти територію кар'єру. Планують на території цвинтаря виділити частину під санкціонований "Цвинтар домашніх улюбленців"(аж моторошно Улыбка)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #410 : 17 Октября 2011, 23:25:33 »

Основну ініціативну групу в залі складали борці за елекротранспорт, тому майже все крутилося навколо проблеми місця розташування тролейбусного парку. Представник Громадської ради вніс пропозицію влаштувати його на території колшніх військових гаражів, де є практично обладнані криті стоянки
   Ще людей непокоїла відсутність в залі представників профільних установ. Від влади заявив про свою присутність Бабій, а представником з області був заступник обласного архітектора Ткачук А.О.

* SDC10860.JPG (45.95 Кб, 448x336 - просмотрено 211 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #411 : 17 Октября 2011, 23:28:20 »

Насамкінець наш архітектор І.В. Пиріжок закликав усіх протягом місяця подавати свої зауваження та пропозиції в письмовому вигляді в архітектурний відділ. Отаке було слухання...

* SDC10861.JPG (44.46 Кб, 448x336 - просмотрено 203 раз.)

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #412 : 09 Января 2013, 19:42:26 »

І знову здрастуйте.
Пройшов всього рік - і я знов розкажу вам про громадські слухання, бо ви точно про них не знаєте. Буде багато букв.
Я сама випадково дізналася сьогодні за півгодини до цієї вікопомної події, встигла добігти. А бігла, бо слухання були про обмеження руху через Замковий міст. Наскільки це були громадські слухання - судіть самі.
Громадян на слуханні було аж двадцять від сили, тих, хто не має стосунку до владних структур, легко можна перерахувати на пальцях однієї руки. Сказали, що була широка реклама заходу, в основному, в "К-П віснику", але я його не читаю, та й людей, котрі читають , не знаю, тому...було, як було. Товариші посадовці щиро дивувалися моїй присутності, коли дізналися, що я не з Підзамча, та то таке.
Отже, з запізненням всього хвилин на 10 розпочали. (Для ясності: я категорично за повне закриття Замкового мосту для транспорту, хай там на Підзамчі і Довжку хоч президент чи півкам'янця живе.)
 Як виявилося, ні про що таке мова навіть не йшла. Обговорювався проект встановлення з двох боків Замкового мосту шлагбаумів, а біля них  якогось апарата на зразок паркомата, в котрий треба буде кидати 3 грн. Плюс там ще має стояти працівник, котрий буде контролювати процес.  Саме ця плата, за прогнозами авторів проекту, повинна скоротити потік транспорту на 30%. Відповіді на питання, якими будуть дії, якщо розрахунки виявляться хибними і транпртний потік зменшиться значно менше, немає, варіант тільки один: все піде за планом.
Для жителів Підзамча пропонуються проїзні квитки чи щось на зразок того, оформлені на машину, а не на людей. Для тих, хто їздить часто - картки, як у метро.

nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #413 : 09 Января 2013, 19:57:53 »

єдине, що можна сказати, най в той момент, коли міст таки не витримає, на ньому буде лише автівка з представниками міської влади.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #414 : 09 Января 2013, 20:08:34 »

Значить, з боку Старого міста шлагбаум має стояти трохи вище Тринітарського костелу (з глобусом і совою створить незабутню композицію, якщо схочете сфотографувати Тринітарський), з боку Підзамча - на рівні того місця, де колись була автобусна зупинка, наскільки я пригадую. Гроші, отримані внаслідок цього, поповнять міський бюджет, але добитися від проектантів обіцянки, що вони будуть спрямовані саме на підтримання та реставрацію Замкового мосту,у громадян не вийшло. Сказали, що розподілятимуть в залежності від потреб.
 Якщо чесно, я не побачила в залі тих, хто дійсно боронив би інтереси мосту, як пам'ятки. Пан депутат від Старого міста добивався, аби не було відмінено часове обмеження, проектанти впиралися, але записали, як пропозицію. Пропозиція направляти транзитний танспорт через новий міст трансформувалася в пропозицію заборони проїзду вантажного та важкого транспорту через міст і перенаправлення його в об'їзд.
Панове даішники сердито огризалися на закиди у їх бік на предмет того, що такому транспорту і так заборонено їздити через Старе місто, та чомусь на ту заборону ніхто не зважає. Аргумент - наряд не може цілодобово стояти там і слідкувати за виконанням правил, людей не вистачить. Особливо обурила їх пропозиція взагалі зробити в'їзд у Старе місто платним.
Закиди про те, щоб зробити Замковий міст пішохідним відкинули з обуренням: ніхто не може такого зробити, принаймні зараз, бо на Підзамчі живуть люди і вони проти. Ніхто ж не скаже, що такого не зробимо, бо ті жителі наступного разу за нас не проголосують. От тільки на запитання, що робитимемо, якщо міст не дочекається світлого "пізніше" - часу, коли транспорту таки заборонять через нього їздити і розвалиться, ні у кого нема. Все замінено святою вірою в міцність історичних пам'яток і небажанням думати про погане. Навіщо? Краще про небувалий приплив коштів від проїзду, яких вистачить і на реставрацію мосту, і на утримання вулиці Замкової, і ще на багато всіляких проектів.
Отакі от справи.

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #415 : 09 Января 2013, 20:16:16 »

Мультик пам'ятаєте про Врунгеля? А тим часом...
На форумі сайту про замки викладено отаку інформацію про реставрацію Нової Західної
По «новому» проекту в башне планировали разрушить два существующих ж-б перекрытия и заменить на деревянные. Но в процессе т.н. «разработки» проекта 2011 г. и проведения экспертизы причин аварии выяснились истинные причины разрушения – проникновение воды в стену. Вес перекрытия ни при чем. И про деревянное перекрытие вдруг прекратили разговоры, а в прессе написали, что оставят прежнее железобетонное. А дальше - еще интересней. Чтобы освоить побольше денег, приняли самое идиотское решение – старое ЖЕЛЕЗОБЕТОННОЕ перекрытие разобрать, построить КИРПИЧНЫЙ полый с внутристенной лестницей СТОЛБ и… соорудить новое ЖЕЛЕЗОБЕТОННОЕ перекрытие. Теперь понимаете, откуда взялись весьма пристойные суммы на реставрацию?
Далі читати самим, бо там дуже багато, і все цікаве.
Отак всі журяться і про міст, і про башту, і про все інше. Тільки от громадян щось ніде не видно...

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #416 : 10 Января 2013, 12:49:11 »

Оце подумалося: і чого я вчора дивувалася відсутності громадян і списувала на погану поінформованість? Непонимающий

nik?-nik!
тру каменчанин, может больший тру. чем кто-либо...
Ветеран

репутация +70/-7

« Ответ #417 : 10 Января 2013, 13:13:46 »

угу В замешательстве
ambalboy
Старожил

репутация +1/-0

fight for your right

« Ответ #418 : 10 Января 2013, 18:02:07 »

не там шукаєте напевно.
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #419 : 10 Января 2013, 20:39:24 »

Не знаю...завжди тут шукала  - знаходила. А Ви місця знаєте?
До речі, тут мені написав один з форумчан і звернув увагу, що вчора, коли на сайті міськради було розміщене оголошення (його вже нема), то виглядало воно так:
09.01.2013 о 14.00 в к.209 міської ради Кам'янця-Подільського відбудуться громадські слухання щодо проїзду через Замковий міст
А нині на тому ж сайті отакий звіт:
09 січня 2013 року під головуванням заступника міського голови Строяновського В.С. та заступника директора департаменту – начальника управління економіки департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Гурської М.Д. відбулися громадські слухання з розгляду питання встановлення тарифу за проїзд автотранспорту в історико-архітектурній частині міста по вул. Замковій.
Ну, і далі там звіт, можна почитати, кому цікаво http://kam-pod.gov.ua/2235-proyizd-avtotransportu-v-storiko-arhtekturny-chastin-msta-po-vul-zamkovy.html
Такі от пироги...Я коли туди йшла, також була впевнена, що питання саме проїзду чи непроїзду будуть розглядати, а розглядали питання цін.
Ну,і якщо чесно, то таки громадськими слуханнями вчорашню подію на офіційному рівні я б таки не стала називати, бо після всіх перечислених там
представники територіальної громади міста Кам’янця-Подільського
складали аж одну людину dead
Ага, і ще про те, що безоплатно буде проїжджати
прокуратура, МВС, СБУ, ДВС
я не чула ні слова
« Последнее редактирование: 10 Января 2013, 21:02:11 от Luiram » Записан

Страниц: 1 ... 12 13 [14] 15 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти