Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Октября 2019, 09:16:23
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Питання Валерію Каспрову
Страниц: 1 [2] 3  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Питання Валерію Каспрову  (Прочитано 16838 раз)
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #30 : 13 Августа 2010, 00:52:03 »

wtf  Это уже было... stop

Как долго вы будете думать что мы идиоты? жжошь, сцуко, я в истерике
[/quote]

На щасття я так не думаю, навпаки дякую Вам!!! А щодо мужчини то це дійсна правда, особисто не чув, прораб казав! Йому можна довіряти!
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #31 : 13 Августа 2010, 00:53:03 »

Валерій, а хто це у Вас на аватарці?

Це моє фото.
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #32 : 13 Августа 2010, 00:53:48 »

Коли знімИте??

Найближчим часом!
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #33 : 13 Августа 2010, 00:54:44 »

Коли я був у Каньйоні (позавчора), були альпіністи, які чистили скали для своїх змагань. Один із них запитав про можливість оренди наметового табору альпіністами під час змагань (14-16 серпня). Чи зверталися вони про оренду бази і чи відомо тобі про їх змагання в каньйоні?
Поки ніхто не звертався!
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #34 : 13 Августа 2010, 00:55:35 »

Помагали ли Вам объединения подростковых клубов в благоустройстве, это ж ваш общий проект?

Це державна структура в них грошей немає! Але вони нас повністтю підтримують!
« Последнее редактирование: 13 Августа 2010, 00:56:57 от Valeriy Kasprov » Записан
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #35 : 13 Августа 2010, 00:56:27 »

Тобто Вас цікавлять лише струтури, які мають гроші?

.
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #36 : 13 Августа 2010, 01:00:01 »

поглиблення русла ріки, та укріплення берега! Ми це будемо робити!
Ось це, шановний, навряд чи ви будете робити. Не дамо.  bud
Ми будемо робити все те що прописано в перспективній програмі що була розроблена науковцями!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

Хам гнездится исключительно в отверженных странах

« Ответ #37 : 13 Августа 2010, 01:00:44 »

а зачем тогда решением исполкома вы вместе объединения подростковых клубов должны реализовать проект? зачем их вам приписали - для баласту?
или без объединения вам бы доступа к территории не было?
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #38 : 13 Августа 2010, 01:02:33 »

Валерію, що буде робити НС, якщо прийде Карпуха, чи Громозека наприклад і будуть заважати проводити роботи в каньйоні?
Парильщик
Гость
« Ответ #39 : 13 Августа 2010, 01:04:33 »

-це найкраще місце для палаток і найчистіше! Те що це зона затоплення це дійсно правда! В програмі прописані такі пункти, поглиблення русла ріки, та укріплення берега! Ми це будемо робити!

----------------

1-Для  чого?
2- Чи  планується  реконструкція  фекалок  у  каньйоні?
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #40 : 13 Августа 2010, 01:05:10 »

Повторюсь, було прийняте спільне рішення на зустрічі у мера! Те що міський голова говорив на своїх брифінгах для преси, які він проводить щопонеділка я особисто не чув! Тому судити про це не можу! Але офіційного розпорядження міського голови нам не надходило!
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #41 : 13 Августа 2010, 01:08:34 »

а зачем тогда решением исполкома вы вместе объединения подростковых клубов должны реализовать проект? зачем их вам приписали - для баласту?
или без объединения вам бы доступа к территории не было?
Мабуть влада так хотіла перестрахуватись!
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #42 : 13 Августа 2010, 01:09:06 »

Тобто Вас цікавлять лише струтури, які мають гроші?
Ні не тільки!
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #43 : 13 Августа 2010, 01:11:09 »

Валерію, що буде робити НС, якщо прийде Карпуха, чи Громозека наприклад і будуть заважати проводити роботи в каньйоні?
Гарне запитання! Думаю вони не прийдуть заважати, а прийдуть допомагати! Я просто впевнений у цьому! з часом усі побачать і зрозуміють, що дійсно ніякого підводного каміння немає!!!
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #44 : 13 Августа 2010, 01:12:28 »

Може ще й грошей нам з Громозєкою запропонуєте? (можна в лічку жжошь, сцуко, я в истерике)

.
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #45 : 13 Августа 2010, 01:12:36 »

-це найкраще місце для палаток і найчистіше! Те що це зона затоплення це дійсно правда! В програмі прописані такі пункти, поглиблення русла ріки, та укріплення берега! Ми це будемо робити!

----------------

1-Для  чого?
2- Чи  планується  реконструкція  фекалок  у  каньйоні?
1-Для унеможливлення паводків!
2-Так в програмі це прописано!
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #46 : 13 Августа 2010, 01:14:24 »

Може ще й грошей нам з Громозєкою запропонуєте? (можна в лічку жжошь, сцуко, я в истерике)

З почуттям гумору у Вас все в нормі! clap-1
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #47 : 13 Августа 2010, 01:17:10 »

Вы связывались с журналистами, которые Нас подержали? Какой вопрос Мы не задали, а Вы хотели? Депутатом от кого собираетесь баллотироваться? Спасибо.
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #48 : 13 Августа 2010, 01:19:50 »

Вибачте, але в цій темі хотів би уточними в Парильщика: про які фекалії йдеться? Про дві міські лівньовки, які перетинають каньйон поперек і змивають весь бруд з пів міста в каньйон, чи про КНС, які знаходяться на іншому боці каньйону?
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #49 : 13 Августа 2010, 01:27:11 »

За ответы весьма благодарна. Просто я поддаю сомнению вашу искренность. Извените если обидела! В Вашых словах вижу злость и негодование.
1) А разве баптисты и пятидесятники учавствуют в политической деятельности. Насколько я знаю -  у вас это запрещено.
2) Так что, в Макове у Вашей семьи дейтвительно ничего нет??
3) Рок концерт "За жизнь" ваш проект?    Я так понимаю что церковное пение у разных конфесий разное. Сходите в православный храм - может понравится?! К сожалению у нас не прыгают и не читают хип-хом -- -- но блаженно тихо поют
З відки ж Ви мене так добре знаєте, що аж можите судити про мої почуття на відстані? Щодо щирості, то не Вам судити! По суті своїй не злий!
1) мабуть Ви погано знаєте! Я Вам вже казав, що краще запитайте, а потім пишіть, а не навпаки!
2) дійсно в макові є споруда, яку будував мій батько, має назву Духовний центр "Час змін", а не готель на 50місць для старшого брата, так як Ви писали тут!
3) так, проект "за життя"- це мій проект, але реалізувала його ціла команда людей, без якої, я один ніколи його би не реалізував! Був в православному храмі і не раз!!! Сподобалось! Поважаю різні конфесії, поважаю людей, які дійсно в Бога вірять, не важливо який храм відвідують! Щодо музики, то запрошую відвідати баптистський храм, там також блаженно і тихо співають! багато спільного навіть більше ніж ви думаєте! Дякую за запитання!
Administrator
Администратор форума
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #50 : 13 Августа 2010, 01:28:27 »

SanSanuch - предупреждение
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #51 : 13 Августа 2010, 01:33:31 »

Вы связывались с журналистами, которые Нас подержали? Какой вопрос Мы не задали, а Вы хотели? Депутатом от кого собираетесь баллотироваться? Спасибо.
З журналістами не звязувались! Вони були на відпочинку, спочатку Яцемірська, а потім Сокальский. Але ми готуєм офіційну відповідь в пресі на ті закиди, що нам закидали!
От БЮТа.
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #52 : 13 Августа 2010, 02:17:42 »

Почему вы выбрали именно каньон? Разве других мест мало? Спасибо за ответ.
Дякую за запитання! Ми його не вибирали! Ще в 2009 році, коли після закінчення проекту "Олімпіада підліткові ігри", яку Наша спадщина проводила на стадіоні в якій взяли участь 800 підлятків зі шкіл нашого міста, відбулась зустріч в міськвиконкомі по підбиванню підсумків! На цій зустрічі ми презентували проект-пропозицію естрім табору, аналогів якому немає в СНГ, місце під який ми шукали по всій країні! Тоді влада запропонувала нам каньйон, так як більшість пунктів нашого проекту-ропозиції співпадало з Перспективною програмою! Надіюсь я відповів на Ваше запитання!
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #53 : 13 Августа 2010, 02:47:29 »

Про экстрим лагерь мне понятно, но ведь это заповедник. Вряд ли такое разрешили бы делать, например, в Беловежской пуще, и потом, тут уже звучал вопрос о том, что будет, если не дай бог кому-то Скорая помощь понадобится? Кто будет экстремалом: пострадавший или врачи. Спасибо за ответ.
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #54 : 13 Августа 2010, 09:20:29 »

З відки ж Ви мене так добре знаєте, що аж можите судити про мої почуття на відстані? Щодо щирості, то не Вам судити! По суті своїй не злий!
1) мабуть Ви погано знаєте! Я Вам вже казав, що краще запитайте, а потім пишіть, а не навпаки!
2) дійсно в макові є споруда, яку будував мій батько, має назву Духовний центр "Час змін", а не готель на 50місць для старшого брата, так як Ви писали тут!
3) так, проект "за життя"- це мій проект, але реалізувала його ціла команда людей, без якої, я один ніколи його би не реалізував! Був в православному храмі і не раз!!! Сподобалось! Поважаю різні конфесії, поважаю людей, які дійсно в Бога вірять, не важливо який храм відвідують! Щодо музики, то запрошую відвідати баптистський храм, там також блаженно і тихо співають! багато спільного навіть більше ніж ви думаєте! Дякую за запитання!
[/quote]
Все таки вы жосткий человек. Мои аргументы вы поварачиваете против меня. И между строк даете понять какой вы хороший, и какая я плохая.
Ответьте: для чего Вам каньйон, если там нет ни комуникаций, ни условий и постоянно присутствуют риски типа обвала скальной породы??

Меняя себя - меняешь других
Lоm
Старожил

репутация +4/-0

« Ответ #55 : 13 Августа 2010, 09:33:07 »

А на скільки комерційним буде цей "лагерь"? За що там будуть гроші брати?
І чи буде обмеженим прохід на територію?

Парильщик
Гость
« Ответ #56 : 13 Августа 2010, 09:46:30 »

1-  чи  понесла  Н.С.  будь  яку  відповідальність  (адміністративну  і  т.д) за  незаконну  забудову  парканом?
2-  Як  збираються  реконструвати  (перебудовувати)  КНС -  фекалки,  що  знаходяться  вище та  нижче   по  течії у  каньйоні  і що  по  причині  багаторічної  експлуатації (збудовані  більш  40  р  тому),  перевищення  планового  навантаження (добавились  новобудови)  та  проектними  особливостями  є  причинами  частих  аварій зі  скидом  стічних  вод  у  р.  Смотрич.
3- Чи  не  суперечить  "поглиблення русла ріки, та укріплення берега"   статусу  заповідника  ,  унікальної  пам"ятки  і  т.д....?  І  яким  чином  будуть  вестись  ці  роботи?  
« Последнее редактирование: 13 Августа 2010, 09:48:33 от Парильщик » Записан
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #57 : 13 Августа 2010, 11:51:16 »

Про экстрим лагерь мне понятно, но ведь это заповедник. Вряд ли такое разрешили бы делать, например, в Беловежской пуще, и потом, тут уже звучал вопрос о том, что будет, если не дай бог кому-то Скорая помощь понадобится? Кто будет экстремалом: пострадавший или врачи. Спасибо за ответ.
Слушне запитання! Щодо заповідника, то мова не йде про капітальне будлівництво, цей варіант навіть не розглядався! Щодо швидкої, то там є підїзд до шлюзів зі сторони старої фортеці, а також з іншого боку біля кладки. При потребі, швидка може по цим двом спускам підїжати! Я своєю машиною там без проблем зїжаю!
Valeriy Kasprov
Пользователь
**

репутация +3/-1

« Ответ #58 : 13 Августа 2010, 11:59:27 »

Все таки вы жосткий человек. Мои аргументы вы поварачиваете против меня. И между строк даете понять какой вы хороший, и какая я плохая.
Ответьте: для чего Вам каньйон, если там нет ни комуникаций, ни условий и постоянно присутствуют риски типа обвала скальной породы??
[/quote]
Пробачте, та Ви пишите не правду, чим самив вводите форумчан в оману!
Щодо каньойна, то там тридцять років тому люди жили, стояли будиночки, подвіря, садиби, городи. Ось бачите, Ви пишите, що там немає ніяких комунікацій, я відповідаю, там не просто вони (комунікації такі як вода, каналізація, газ, світло) є, частина їх ще збереглась на цій стороні цієї рекреаційної зони де ми здійснюємо свою діяльність!
Щодо обвала про який всі говорять, то можливо хтось памятає що такий був, бо особисто за своє життя такого не памятаю! Дякую!
X.A.M.
Ветеран

репутация +16/-2

« Ответ #59 : 13 Августа 2010, 12:01:10 »

Вы бы подержали мое предложении создать на форуме рубрику: Выборы-2010
Тему: Питання Валерію Каспрову (как кандидата в депутаты)?
Есть вопросы как кандидату в депутаты, а не по каньону. Тут для меня все ясно.
« Последнее редактирование: 13 Августа 2010, 12:02:01 от X.A.M. » Записан
Страниц: 1 [2] 3  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти