Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
21 Августа 2019, 05:49:55
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Смотрич і фекалії
Страниц: 1 2 [3] 4 5 6 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Смотрич і фекалії  (Прочитано 27158 раз)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #60 : 06 Сентября 2010, 17:58:03 »

Случайно нашла в нете:Каменецкий каньон – самая живописная свалка Украины!
http://www.ukrmandry.com.ua/index.php?id=249

Вот только представте, что пишут о нашем городе и о каньйоне.

Було б прикольненько передрукувати в котрійсь із місцевих газет Подмигивающий Ну, щоб кам"янчани прочитали і не мали фантазій на тему, що ніхто не бачить їхнього бруду. Адже, коли їдуть десь за кордон, то одне із перших вражень: "Там так чисто!"  А що нам заважає? Багато грошей на то треба?

Десь уже писала на форумі, і повторю ще раз (а може і не раз Подмигивающий), що у школах і вищих навчальних закладах потрібно вводити суспільно-корисну працю: виганяти дітей і молодь прибирати в місті, в парку, в каньйоні. І то регулярно, і то в обов"язковому порядку. Щоб почувались як удома, і щоб вироблявся правильний рефлекс: підбирати сміття, а не кидати його під ноги Злой
Lina
Ветеран

репутация +9/-0

Плач не дав свободи ще нікому

« Ответ #61 : 06 Сентября 2010, 18:13:58 »

Навіщо передруковувати, ще кілька тижнів і можна зробити репортаж кращий ніж там є.
Щодо студентів, то КПНУ наприклад, навіть тоді коли всі прибирають не прибирає не те що загальноміської, а й своєї території.

Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею...
Всім серцем любіть Україну свою -
і вічні будемо із нею!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #62 : 06 Сентября 2010, 18:32:00 »

Ну, під час прибирання парка я бачила і таку карикатуру: повиходили студентки в коротких спідницях, тонких кологотках, на шпильках і тусувалися купкою, в той час як двоє-троє свідомих студентів з групи знехотя орудували по черзі єдиними граблями. Для такої акції має бути виділений спеціальний день, діти і молоді люди мусять бути відповідно вдягнені та екіпіровані.

А ще мусить бути зроблена робота з прочистки "тараканів" у мізках, щоб молоді люди не почувалися приниженими чи експлуатованими. Вони повинні бути свідомі того, що прибирають свій власний дім, і роблять це не для вчителів, не для міської влади, не замість прибиральника, - а роблять це для себе самих, щоб їм же було приємно жити в цьому місті і щоб вони могли з гордістю водити своїх гостей навіть у найвіддаленіші куточки, не вибачаючись за сміття під ногами.
Парильщик
Гость
« Ответ #63 : 06 Сентября 2010, 20:21:25 »

В  мене  товарищ  живе  на  руських. 
Каже  в  дібруху  фекалій  вже  два  тижня  не  пускають.  Аж  дивно  -  цілий  рік  пускали,  а  зараз  перестали.  Не  смердить жжошь, сцуко, я в истерике
Debris
Ветеран

репутация +65/-11

Mountain's Alone

« Ответ #64 : 06 Сентября 2010, 22:10:29 »

...
Якщо серйозно, то просто такий бидлячий народ, який гадить сам собі під ноги і робить вигляд, шо не бачить. Не всі українці такі, але загальна картина така.
Аще моя хата зкраю - це про українців.  Поки на голову не насеруть доти будем мовчати, і похєр шо сусіду насрали вже, але ми вперто робимо вигляд, шо не помічаємо. Це я про гопноту в нічний час в наших дворах.
....
Дарма хлопці співали - "Ми - не бидло, ми - не козли...". Такі бидло Грустный.

"Вулицею Грушевського колонами, мов броньовані мурахи, сунуть українські міліціонери, що за наказом української влади ідуть розганяти українських громадян, які вийшли захищати українську мову"

Свобода начинается со слова "нет", когда ты упрямо мотаешь головой, утираешь ледяной пот и встаешь один против всех...
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #65 : 06 Сентября 2010, 22:12:50 »

З"явилась ідейка. А що як нам зібратись із фотоапаратами і провести пленер у каньйоні, познімати "злачні" місця. А потім влаштувати фото-виставку під якоюсь поетичною назвою:))) Приурочити до фестивалю "Місто скарбів" жжошь, сцуко, я в истерике

Можна б запросити до гурту бодай кількох професійних фотографів, щоб знімки були не шопопало, а високохудожні
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #66 : 06 Сентября 2010, 22:15:32 »

Як казав свого часу Антон Павлович Чехов, потрібно
"По капле выдавливать из себя раба"

В перекладі на українську, "по краплі вичавлювати з себе бидло"  опа засада
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #67 : 06 Сентября 2010, 22:37:14 »

Можна б запросити до гурту бодай кількох професійних фотографів, щоб знімки були не шопопало, а високохудожні

Та я вже у Каспрова в таборі пропонував пленер фотоклубу " Погляд" провести. Але шось фотоклубні ентузіазму не проявили  Грустный

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #68 : 06 Сентября 2010, 22:43:11 »

Про фотовиставку - гарна ідея, але попередня, яку Карпуха пропонував , по-моєму, значно корисніша. Думаю, варто було б поєднати практику з агітацією: в суботу, як дощу не буде, вийти з фотоапаратами, зробити знімки, а потім всю ту "красу" (ну, як не всю, то хоч частину) зібрати. Бо як чекати, що прийдуть учні, студенти чи комунальники - то і потонути можна в смітті. Та й власний приклад діє значно краще, ніж слова та наочність, самі знаєте.
 Цікаво, багато з тих, кого на словах хвилює ця проблема, прийде? Подмигивающий
« Последнее редактирование: 06 Сентября 2010, 22:44:32 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #69 : 06 Сентября 2010, 22:49:58 »

А з ким із фотоклубу ти розмовляв?
Взагалі-то, беручи тему каньйону, я б не стала вже обмежуватись тими двома гектарами. Цвинтар розбитих автомобілів, - теж "гаряча точка", і їх таких вистачає. Не цікаво то "Погляду" - є ще "Спілка незалежних фотографів", є "Товтри". Професійних об"єктивів і на форумі знайдеться clap-1

Я не бачу жодної проблеми і тому, щоб зібратись і познімати дружненько кілька годин на свіжому повітрі:))) Але з приводу влаштування самої виставки: де, коли, як, під яким соусом - то питання, над яким треба помозгувати як слід. Моя думка - то слід тицьнути перед очі не тільки міській владі, а й самим кам"янчанам. "Постукати" до їхньої свідомості.

Думайте, камради, думайте rastaman
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #70 : 06 Сентября 2010, 23:01:22 »

Ясно, що прибирати корисніше, ніж говорити про бруд. Тут я згодна. Але менш ефективно. Прибирали в каньйоні люди не раз і не десять, про щось ми читали в газетах, а про щось - ні. Але ж прибиралося так зване "пікнікове" сміття. А йдеться про стихійні звалища, про скидання фекалій, прототальне забруднення, яке ми граблями не приберемо.

Ми можемо зібратися і прибрати від папірців і пляшок якусь не дуже велику галявину. Але завтра там знову буде сміття. Маю яскравий приклад із власного життя. Торік, коли дендропарк розчистили від порослі, в глибині знайшлося повалене дерево, де ми із сім"єю стали приходити на прогулянку, багаття палити. Зробили в цій зоні "суботник": прибрали усе сміття, розчистили пеньки і штурпаки, позгрібали грабельками листя - коротше зробили ідеально чисту галявину. Виклали камінцями місце для вогню. Приходили щодня там посидіти вечорами. Але одного разу там сиділи дівчата і пили пиво. Ну, сиділи - то сиділи, місце ж не наше приватне. Але за кілька годин туди прийшли - на землі покинуті пляшки і пакети від чіпсів, прямо під ноги. І тут же, прямо біля багаття, котрась сіла, посцяла, підтерлась і кинула тут же бумажку Злой

Молоді дівчата! Прийшли у чисте, прибране місце! Мені на голову не налазить таке бидляцтво. Шкода дуже того місця, я туди більше приходити не захотіла. Воно зас...лося буквально  за який тиждень.

Скільки потрібно акцій із прибирання?

Я може наївна, та хочу бодай якось достукатись до свідомості бодай кількох людей, щоб прибирали бодай за собою. Щоб знали, що за ними немає прибиральника, і ніхто, крім них самих, не зробить тут чисто.
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #71 : 06 Сентября 2010, 23:28:57 »

Повністю згоден із вами форумчани. Мене також завжди обурювало становище нашого Каньйону. Ось тому мабуть і підтримував НС в тому, що вони хотіли зробити. Взагалі я думаю, що тут нічого не допоможе. Вихід бачу такий:  Потрібно роздати весь Каньйон різним організаціям в оренду, аби взяти шефство над кожним клаптиком цієї унікальної зони. От взяли НС часнину, і підтримують порядок там. Вийдеш за територію - зразу контраст, купи сміття. Можливо якби знали яка територія за ким закріплена - то знали би з кого спитати. А так - "все вокруг колхозное". Пора припиняти цей безлад і разом об'єднуватися, щоб вчити наших людей культури. sosnah
SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #72 : 06 Сентября 2010, 23:43:45 »

Народ. Маю деякі фото, але ніяк не можу розібратися як їх прикріпити до повідомлення. Просвітіть мене хто небудь будь ласка?!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #73 : 06 Сентября 2010, 23:45:54 »

Ну так, роздати. І кому воно потрібне, якщо там буде заборонено збудувати генделика чи щось там ще? У Бакоті ділянки берега "закріпили" - і там в сезон заробляються якісь-не-якісь гроші на відпочивальниках. І все одно "проситься" в заповідній зоні генделик з пивом і діскатєка - щоб народ підтягувався.

А каньйон кому, крім Каспрова, потрібен? Особливо якщо забори не дозволяють ставити?
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #74 : 06 Сентября 2010, 23:48:30 »

Потрібно роздати весь Каньйон різним організаціям в оренду, аби взяти шефство над кожним клаптиком цієї унікальної зони.
Нашо різним? Половину Дарчуку, половину Полуботкіну. Смітити точно ніхто не буде, бо фіг туди взагалі хтось пройде просто так.

SanSanuch
Постоялец

репутация +6/-3

« Ответ #75 : 06 Сентября 2010, 23:57:31 »

Все одно без хазяїна не буде толку. Ну поставили НС три столики і смітники під Новопланівським мостом і що? Прийшли якісь уроди і таке нагадили ... Особисто бачив на цих віхідних. І наср-ли ті свині на те, що там хтось прибивав чи вкладав туди гроші. А якби була якась охорона і взяла тих свиней за барги, і викликала мінтів, або сфотали їх і помістили у свіжі номери наших газет, і повідомили в їх учбовий заклад і сказали батькам (продовжіть список), то тіді подумали б, перш ніш гадити ... stop
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #76 : 07 Сентября 2010, 00:06:14 »

На Водоймі був задум поставити дошку з назвою "Я - свиня" і клеїти там фоти людей, спійманих на засміченні. Там навіть сторож ходив певний час, який пильнував, аби сємок не дзобали і діти камінчики в фонтан не кидали. І шо? І забили. Бо бєсссполєзно убей сибя ап стену
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #77 : 07 Сентября 2010, 08:06:23 »

. Цвинтар розбитих автомобілів, - теж "гаряча точка", і їх таких вистачає.
Наскільки я знаю ,то є приватне подвір'я...мужик ремонтує автівки,та продає  б/у деталі....був колись там...
« Последнее редактирование: 07 Сентября 2010, 08:07:00 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #78 : 07 Сентября 2010, 09:16:51 »

Доброе утро. Класно было бы если бы форумчане были высшим законодательным органом в городе. .
Столько хороших идей, столько позитива.
1) Фотовыставка под стенами МРады - супер идея пусть смотрят проходящие. Назвать "Я люблю свой город". Скинуться на фото и синициировать такое дело.
2) Акция для школ и ВИШов - суботник, как угодно. Кто прибирал за кем то сам гадить не скоро захочет.
3) В одном городе видела зеркало с надписью: "Ну что, свинья, приятно на себя смотреть".
Думаю даже неандертальцы и те задумываются.

Но делать что то надо. Ведь в Старом городе и каньйоне столько красивого прячется за кучами мусора.

Меняя себя - меняешь других
malyu4ka
Старожил

репутация +2/-0

« Ответ #79 : 07 Сентября 2010, 09:35:15 »

Хільдо, Ви хоч розумієте, що таке
высшим законодательным органом
?
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #80 : 07 Сентября 2010, 09:45:33 »

1 . Про демократичність в роздаванні суспільного майна.Я би  назвав людей при владі , що цим займаються просто злодіями . І закликати до подібних вирішень це потакання процесу .Ви ж гляньте ,що в результаті цього місто перетворилось в безкультурну провінцію.Адже все практично приватизовано в недобросовісні руки.Звичайно виглядає чимось благородним,якби не мораль наших чиновників і судова влади.При умові активності ГО договори оренди могли б виконуватись.Потрібен громадський нагляд , щоб оренда не перейшла в приватизацію.
Діферамби до «Спадщини»не дуже доречні ,До сих пір незрозуміло що то за оренда…  2.Прибирання сміття в каньоні- явище не нове.Я полінився скинути декілька вирізок з газети лише за цей рік ,Це одноразові акції , які не можуть змінити картину.Тому необхідне втручання влади по масовому залученню учбових закладів. весною,восени ,включаючи добровільне приєднання ГО.Можливо потрібні моральні і матеріальні заохочення.

3.   « З"явилась ідейка. А що як нам зібратись із фотоапаратами і провести пленер у каньйоні»- для «Погляду» це ідея дворічної  давності ,чому екологічна тема старанно обходиться мабуть треба поцікавитись у керівництва .І потім,треба подумати де краще виставлятись , щоб було більше людей і були присутні представники влади.
4.Розводити багаття в міському парку..?Це не дуже гарно .Якщо кожному заманеться подібним займатись…Ми вже бачимо в що перетворились парк і стадіон при умові коли влада працювала на окремих осіб ,а не всіх людей. Тому табличка з написом,що не дозволяє розпалювати багаття в дендропарку у сквері  Васильєва(частина парку) дуже доречна.Це моя особиста думка.

5. Дарма хлопці співали - "Ми - не бидло, ми - не козли...". Такі бидло (Дебріс)Це не нова формула характеристики ,але вже те ,що такі питання обговорюються  надихає на оптимізм.Не всі ми- бидло  і  не  -всі ми егоїсти.,перевертні і зрадники.Серед нас є такі ,що можуть і роблять благо для міста.

Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #81 : 07 Сентября 2010, 09:48:20 »

Хільдо, Ви хоч розумієте, що таке
высшим законодательным органом
?
К сожалению понимаю. Простите мне мой оптимистический утопизм.

Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #82 : 07 Сентября 2010, 09:54:58 »

На Водоймі був задум поставити дошку з назвою "Я - свиня" і клеїти там фоти людей, спійманих на засміченні.

Можно попробовать вернуть доску. Обьявить конкурс среди местных фотографоф на самый класный портрет человека, который гадит. Фотографа отблагодарить, можна на Соборной и выставочку устроить. Польюбому люди будут узнавать своих родственников и знакомых. Я думаю желающих посмотреть будет много.
НУЖНЫ ДЕНЬГИ И ЛЮДИ КОТОРЫЕ ЧТО ТО ДЕЛАЮТ.

Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #83 : 07 Сентября 2010, 12:30:48 »

Nota bene
В теме вполне узнается жанр болтовни, типа ток-шоу в последней редакции С. Шустера.

ИМХО.

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #84 : 07 Сентября 2010, 13:59:43 »

правильно. Лучше повыкладывать фоток по теме!

чтоб Все видели))
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #85 : 07 Сентября 2010, 14:12:58 »

Ну, мож до чего-то доболтаемся.

Я за акцию. Пусть даже разовою. Все ж таки, если те бутылки собрать, то их таки там не будет. Определяемся с днем. С собой иметь 2 (3, 4...) мешка. Жорж говорит, что трактор реально подогнать.
Единственное, что меня смущает, это, пока еще, буйная растительность.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #86 : 08 Сентября 2010, 02:26:58 »

Да нет, зачем же! Єто никакого смысла не имеет! Давайте напряжёмся и заставим сделать єто студентов, власть или исчо каго-нибудь!!! Нафик нам самим марать пальчики? Неєффективна, каггарится! баян, аднака

В общем, назначаем дату. Считаю, будет правильно, несмотря. Пакеты нужны крепкие и большие.

.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #87 : 08 Сентября 2010, 12:35:06 »

Назначая дату, не забуваємо подивитись в метеопрог. Дні зо три треба сухих перед цими двіжами, інакше крім пакетів і рукавиць треба ще ОЗК.

Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #88 : 08 Сентября 2010, 18:49:07 »

http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=7662.0;topicseen
Ну, то які ще будуть пропозиції?
« Последнее редактирование: 08 Сентября 2010, 18:50:03 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #89 : 08 Сентября 2010, 21:50:08 »

Макарович тіпа запрошує у п"ятницю на "суботнік" в парк http://kam-pod.gov.ua/?p=5342bud Ми грозилися поучаствувати і підписалися  опа засада Ну то шо? Пацан сказал - пацан сдєлал?

Коротше, де будемо прибирати? (може, як нам сподобається, то і скрізь попритаємо Подмигивающий)
Страниц: 1 2 [3] 4 5 6 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти