Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
22 Июля 2019, 11:03:26
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Смотрич і фекалії
Страниц: [1] 2 3 ... 6 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Смотрич і фекалії  (Прочитано 26888 раз)
Парильщик
Гость
« : 28 Августа 2010, 21:13:52 »

Далеко  не  ходив,  багато  не  бачив,  але  все-  ж  таки  сфотав  одне  постійно  діюче  джерельце  скиду  фекалій  у  р.  Смотрич  у  каньйоні.

* фекалії у каньйоні.jpg (294.79 Кб, 1200x1600 - просмотрено 294 раз.)
Парильщик
Гость
« Ответ #1 : 28 Августа 2010, 21:24:46 »

Сьогодні  фекалій  не  скидали,  але  "джерело"  не  пересохло  .  По  розміру  рівчака  можна  уявити  яким  напором  ідуть  фекалії  під  час  скиду.
Як  заткати?Непонимающий?
Я  вже  задавав  це питання  Бабію,  коли  він  був  першим  заступником
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=1914.135
Чув  ,   що  проводилась  якась  робота,  навіть  на  одному  об"єкті  поставили  очистні  споруди.  Але  -  ж багато  точок  ще  залишилось bud
А  на  Смотричі  купа  рибаків-  ловлять  рибу.  Діти  купаються  в  річці. 
А  фкекалії  потрохи  течуть.....
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #2 : 28 Августа 2010, 22:53:48 »

Треба  звернутись в міську санепідемстанцію з офіційним листом . Можна в газету.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #3 : 29 Августа 2010, 00:37:44 »

Кстаті тєма - можна спробувати
Парильщик - де саме розташована точка, звідки туди лайно тече ?

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #4 : 29 Августа 2010, 00:44:44 »

Я даже примерно знаю где. Ну, мож и не там. Но года два назад со стороны Польских, там где труба, поднятая на опорах,  пересекает Смотрич было невозможно пройти. Воняло тааак сильно! И ручеек был не особо большой. Это, если сделать проекцию наверх, где-то в р-не кафедрального костела.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #5 : 29 Августа 2010, 07:34:01 »

Сьогодні  фекалій  не  скидали,  але  "джерело"  не  пересохло  .  По  розміру  рівчака  можна  уявити  яким  напором  ідуть  фекалії  під  час  скиду.
Як  заткати?Непонимающий?
Я  вже  задавав  це питання  Бабію,  коли  він  був  першим  заступником
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=1914.135
Чув  ,   що  проводилась  якась  робота,  навіть  на  одному  об"єкті  поставили  очистні  споруди.  Але  -  ж багато  точок  ще  залишилось bud
А  на  Смотричі  купа  рибаків-  ловлять  рибу.  Діти  купаються  в  річці. 
А  фкекалії  потрохи  течуть.....
Монтажної пени надути!Швидко,герметично,надійно!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Lada
Новичок
*

репутация +1/-1

Скоро весна!!!!

« Ответ #6 : 29 Августа 2010, 09:28:49 »

жжошь, сцуко, я в истерике

В душе и сердце пробужденье.
Всех чувств, стремления на свет.
Парильщик
Гость
« Ответ #7 : 29 Августа 2010, 10:40:03 »

Цей  скид  знаходиться  біля  КНСки  вище  новоплановського  мосту.  При  чому  не  зрозуміло- звідки  іде.  Мож  комунікації  перержавіли  повністю,  чи  вивели  трубу подалі,  чи  ще  казна-  що. Тому,  зщо  в  стьороні  -  за  огорожею.  Раніше  знав  принаймі  чотири  таких  постійно  діючих  точки.  Зараз  на  Смоич  не  хожу-  бридко. 
Але-  ж  люди  купаються .  Ловлять  рибу.  Віддихають*horce*
Доречі -  куди  діваються  стоки  від  щойно  збудованого  готелю  "під  польською  брамою?"
Здається  мені  -  також  на  пряму  в  річку. Бо  щось  дуже  багато  по  при  річку  нових  смердючих  мочарів  з"явилось bud
Парильщик
Гость
« Ответ #8 : 29 Августа 2010, 11:09:34 »

Говорив  щойно  з  товарищем-  живе  поряд.   каже  що  це  забилась  десь  каналізація.  А  так  як  всі  комунікації  ведуть  "  в  рим"-  до  фекалок  ,  то  там  фекалії  б"ють  джерелами.  Добавте  ливневі  навантаження  на  КНС.  Добавте  ще  пару-  п"яток  самоскидів  на  пряму  в  річку  ,  відсутність  люків  та  застарілу  каналізаційну  систему,  і  зрозумієте-  що  фекалії  -  дуже  серйозна  проблема  для  каньйону  яка не  вирішується  жодним  чином  на  протязі десятків  років.  
Ще  в  70-х роках санстанція   закрила  зону  відпочинку  біля  шлюзів.  убей сибя ап стену
« Последнее редактирование: 29 Августа 2010, 11:25:15 от Парильщик » Записан
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #9 : 29 Августа 2010, 13:17:32 »

- А тепер хай займеться фекаліями.
Парильщик
Гость
« Ответ #10 : 29 Августа 2010, 22:43:05 »

От  -  млін  -  про бардорічку  забув.  Вона  якраз  в акурат  біля  дерев"яної  церкви  на  руських  до  якої  всіх  туристів  водять.   убей сибя ап стену  І  смердить  не гірше  ніж  спіртзавод убей сибя ап стену
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #11 : 29 Августа 2010, 23:03:15 »

Ну річка Дібруха  для них - не новина.Фекалії - більш вагоміший аргумент.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #12 : 31 Августа 2010, 15:14:48 »

Говорив  щойно  з  товарищем-  живе  поряд.   каже  що  це  забилась  десь  каналізація.

Сумніваюсь шо справа лише в забитій каналізації.
Чотири роки тому мої знайомі ремонтували будинок, шо майже висить на скелі. Коли справа дійшла до оснащення будинку каналізацією, прораб запропонував: " А давайте ми спустимо трубу в каньйон, як роблять інші мешканці, що живуть над каньйоном." Знайомі не погодились і встановили насосос, що всі фекалії з будинку качає в міську каналізацію. Насос коштує, його експлуатація також.
Якби наші чиновники не брали хабарів і сумлінно виконували свою роботу, то питання спуску фекалій в каньойн вже б давно не існувало. А так, доведеться чекати аж народ набереться культури і встановить відповідне обладнання самостійно.

Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #13 : 31 Августа 2010, 15:55:33 »

Сумніваюсь шо справа лише в забитій каналізації.
 Знайомі не погодились і встановили насосос, що всі фекалії з будинку качає в міську каналізацію. Насос коштує, його експлуатація також.

Знакомым Вашим . Они решили на свой риск и убыток победить силу земного тяготения.

В Чернигове когда чистили реку Стрыжень - спустили её и нашли много сточных труб с територий разных предприятий, заводов, организаций которые вели в русло реки. По трубе и виновников находили.

Меняя себя - меняешь других
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #14 : 31 Августа 2010, 19:12:03 »

шукати труби,і дути піною...

Парильщик
Гость
« Ответ #15 : 31 Августа 2010, 19:51:49 »

А  дійсно-  чому  санстанція  не  займається  ппроблемою  фекалій  у  каньйоні?
Санстанція зразу  асоціюється  з  перевірками  у  м"ясному  павільйоні,  кафе.....
А  от  зробити  рейд  по  нетрам  смотрицького  каньйону в  складі  представників  влади,  міліції  слабо? Зразу  проінспектували-  б  прибережну  санітарну  зону  на  факт  скиду  фекалій,  влаштування  гнойовиськ,  незаконної  забудови.   
Думаю  відкрили  би  для  себе  багато  нового.
Але  не  ідуть-  в  м"ясному  павільйоні  краще. 
Але-  ж  забруднена  річка  несе  в  собі  значно  більшу епідеміологічну  небезпеку  ніж  факт  продажу  недоброякісних  продуктів.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #16 : 31 Августа 2010, 20:42:29 »

Мені мій чоловік сказав що достатньо запустити в ті труби дим.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #17 : 31 Августа 2010, 20:45:26 »

А  дійсно-  чому  санстанція  не  займається  ппроблемою  фекалій  у  каньйоні?

Може напишемо до мера листа щей в цій справі?
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #18 : 31 Августа 2010, 20:50:15 »

А кого їм боятись?Вони займають позу послухання перед  сильною стороною ,а слабаків немає  сенсу вислуховувати.Ви ж розумієте , що ситуація  не змінюється  десятками років.І туалети  на Дібрусі ,на Руських - це не новинки ,це історія.Тут  на форумі колись відповідав спеціяліст по рейдам ,то може матеріалізується і поділиться досвідом.
Парильщик
Гость
« Ответ #19 : 31 Августа 2010, 22:11:24 »

А  що  питання  в  тому  хто  кого  боїться???
Сашу  Мазурчака  колись  закидували  листівками,  а  з  нього  як  з  гуся  вода. 
Дядя  Толя  -  Нестерук-  хоч  якось  реагує. Але  не  в  темі  про  фекалії. 
Тому  що  тут  з  однієї  сторони  потрібні  дуже  вагомі  кошти  для  реконструкції  КНС-ок  та  каналізаційної  системи,  а  з  іншої  -  раз  на  2  місяці  робити  рейди  представників  міськради,  санстанції  та  силовиків  по  нетрях  каньйону  по  щиколотки  в  багнюці  та  фекаліях  по  при  гнойовиська  та  паркани, що  заходять  у  річку. Аж  сміюсь  ,  коли  думаю,  що  можна  побачити  таку  ораву  ,  що  проривається  по  заростям  в  галсуках  та  білих  халатах  біля  пороховні,  ч,  КНС-сок чи  старої  табачки жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
А  проблема  дійсно  застаріла-  вже  років  -  40. 
Міняється  вектор  розвитку  держави-  ми  будували  комунізм,  а  тепер-  "ринкову  економіку"
Міняється  держава-  раніше  СССР,  а  тепер-  вільна  Україна
Міняється  влада-  кого  тільки  не  було. 
А  фекалії  як  текли  -  так  і  течуть Грустный
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #20 : 31 Августа 2010, 23:11:00 »

Як би Ваш чоловік трохи розумівся би у фізіці, то знав би, що це всьо пусте.
Коли дим пропупускають крізь воду, то у повітря нічого видимого не виходить.
І то, треба пропускати під тиском.

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #21 : 31 Августа 2010, 23:52:35 »

мав нувазі дути піною місця виходу ...нє то чоп толковий забити...коли будуть висовувати, rulesssss тиск такий феєрверк з гімна зробить...

Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #22 : 01 Сентября 2010, 09:02:35 »

А  що  питання  в  тому  хто  кого  боїться???
Сашу  Мазурчака  колись  закидували  листівками,  а  з  нього  як  з  гуся  вода. 
Дядя  Толя  -  Нестерук-  хоч  якось  реагує. Але  не  в  темі  про  фекалії. 
Тому  що  тут  з  однієї  сторони  потрібні  дуже  вагомі  кошти  для  реконструкції  КНС-ок  та  каналізаційної  системи,  а  з  іншої  -  раз  на  2  місяці  робити  рейди  представників  міськради,  санстанції  та  силовиків  по  нетрях  каньйону  по  щиколотки  в  багнюці  та  фекаліях  по  при  гнойовиська  та  паркани, що  заходять  у  річку. Аж  сміюсь  ,  коли  думаю,  що  можна  побачити  таку  ораву  ,  що  проривається  по  заростям  в  галсуках  та  білих  халатах  біля  пороховні,  ч,  КНС-сок чи  старої  табачки жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике жжошь, сцуко, я в истерике
А  проблема  дійсно  застаріла-  вже  років  -  40. 
Міняється  вектор  розвитку  держави-  ми  будували  комунізм,  а  тепер-  "ринкову  економіку"
Міняється  держава-  раніше  СССР,  а  тепер-  вільна  Україна
Міняється  влада-  кого  тільки  не  було. 
А  фекалії  як  текли  -  так  і  течуть Грустный

- А я мав наувазі і ні Сашу ,і ні  Толю , а саме санепідемстанцію,яка теоретично повинна бути незалежною.І влада повинна виконувати її вказівки.Це робиться   конкретно навіть в наші дні . Щодо політичних змін , то вони несуттєві в тому суспільстві ,де переважає   міщанський менталітет одноосібника.Соціалізм теж був різний .Наприклад в ВРСР  і в Угорщині ,Німеччиня...
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #23 : 01 Сентября 2010, 10:11:58 »

Мій чоловік займається проектуванням водопроводів і каналізацій і наглядає за їх виконанням.
Каналізація у вашій хаті починається не з унітазу і раковини, а з даху. Тудою дим і вийде.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #24 : 01 Сентября 2010, 10:13:39 »

А кого їм боятись?Вони займають позу послухання перед  сильною стороною ,а слабаків немає  сенсу вислуховувати.Ви ж розумієте , що ситуація  не змінюється  десятками років.І туалети  на Дібрусі ,на Руських - це не новинки ,це історія.Тут  на форумі колись відповідав спеціяліст по рейдам ,то може матеріалізується і поділиться досвідом.

Влада найбільше боїться виборів. А вони саме наближаються.
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #25 : 01 Сентября 2010, 10:35:26 »

Действительно, сейчас очень благоприятное время погудеть о наболевшем.
Письма пишутся - это хорошо. Народ думает - это отлично. Народ действует - это победа.

Для гор власти главное продержаться до октября и не упасть лицом в грязь.

WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #26 : 01 Сентября 2010, 10:39:03 »

Чи люди в часному секторі не зобов"язані підписати умову про вивіз фекалій? Про постачання води вони ж підписують. А з  відходами вони що роблять? З"їдають?

Посилати до мешканців каньойну бригади чиновників перевіряючих умови про вивіз нечистот, аж люди зрозуміють шо значно дешевше поставити нанос ніж постійно давати хабарі чиновникам.   Подмигивающий
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

« Ответ #27 : 01 Сентября 2010, 13:16:45 »

Мій чоловік займається проектуванням водопроводів і каналізацій і наглядає за їх виконанням.
Каналізація у вашій хаті починається не з унітазу і раковини, а з даху. Тудою дим і вийде.
Це якщо вихлоп на каналізацію поставили..мало хто ставить...

Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #28 : 01 Сентября 2010, 14:14:56 »

Посилати до мешканців каньойну бригади чиновників перевіряючих умови про вивіз нечистот, аж люди зрозуміють шо значно дешевше поставити нанос ніж постійно давати хабарі чиновникам.   Подмигивающий

Вы правильно говорите. Нужно инициировать проверкы, а то люди там живущие действительно считают, что туалет стоящий над рекой - это екологично, красиво и безотходно. Я просто поражаюсь умению наших сограждан "зафекалевать" реки.

Стоит только прогуляться под крепостью в раёне деревянной церкви, чтоб оценить архитектурную изощеренность каменчан.
« Последнее редактирование: 01 Сентября 2010, 14:17:18 от Hilda » Записан

Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #29 : 01 Сентября 2010, 17:15:53 »

Вы правильно говорите. Нужно инициировать проверкы, а то люди там живущие действительно считают, что туалет стоящий над рекой - это екологично, красиво и безотходно. Я просто поражаюсь умению наших сограждан "зафекалевать" реки.

Стоит только прогуляться под крепостью в раёне деревянной церкви, чтоб оценить архитектурную изощеренность каменчан.
А хто ж буде ініціанірувати  перевірки?Невже  у місті є людина  здатна на таку жертву  заради мешканців квітки на камені?

Страниц: [1] 2 3 ... 6 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти