Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
26 Июня 2019, 03:50:56
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Каменец-Подольский. Жизнь Города
| |-+  про Каньйон, владу та забори
| | |-+  Смотрич і фекалії
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 6 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Смотрич і фекалії  (Прочитано 26761 раз)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #30 : 01 Сентября 2010, 17:19:08 »

Я думаю, що потрібно бути послідовними і продовжити боротьбу за каньйон. Каспров Каспровим, але там і без нього проблем вистачає. Щодо фекалій і стихійних сміттєзвалищ - тема потужна, потрібна, але тут уже слід діяти не підписами, а якимись акціями. Наприклад, малюємо великі таблиці "ахтунг! Какашки", або "Тут живуть зас...нці". Йдемо по каньйону і в місцях витоку вішаємо таблиці. Громозєка задуває пінкою трубу bud У вуличні сортири закидаємо по пачці дріжджів жжошь, сцуко, я в истерике Акцію освітлюємо в пресі rastaman
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #31 : 01 Сентября 2010, 17:22:06 »

А кого їм боятись?Вони займають позу послухання перед  сильною стороною ,а слабаків немає  сенсу вислуховувати.Ви ж розумієте , що ситуація  не змінюється  десятками років.І туалети  на Дібрусі ,на Руських - це не новинки ,це історія.Тут  на форумі колись відповідав спеціяліст по рейдам ,то може матеріалізується і поділиться досвідом.

Влада найбільше боїться виборів. А вони саме наближаються.
Та нічого вона при  таких розкладах не боїться .Ви поцікавтесь ,яка мінливість кадрів міських депутатів , скільки з них залишаються ветераними декількох скликань,чи наявні свіжі сили ,здатні їх замінити . А так боятися їм нема чого ,більшість з них знову, в котрий раз опиняться в кріслах
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #32 : 01 Сентября 2010, 17:25:52 »

Бульбашка Aero,акції - не чудеса ,їх хтось завжди організовує.
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #33 : 01 Сентября 2010, 17:32:58 »

Так отож. Тілько треба зустрітися, забухати і щось, може, вигадати. На форумі в прямому ефірі багато не наорганізовуєш.

А якщо ти знову натякаєш на створення організації, то щоб почати про це бодай думати, треба людей знати в обличчя і по іменах, в тому числі рід діяльності і репутацію. З ніками тут каші не звариш.
« Последнее редактирование: 01 Сентября 2010, 17:35:06 от Бульбашка Aero » Записан
dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #34 : 01 Сентября 2010, 17:33:39 »

С такими акциями первый же патруль оприходует акционеров без их подписЕй. И пришьет им хулиганство.
Эт во-первых. А во-вторых: а дальше что? Местные жители перестанут какать или мусор выкидывать? Его (мусор) надо ж куда-то девать...
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #35 : 01 Сентября 2010, 17:46:38 »

Наприклад, малюємо великі таблиці "ахтунг! Какашки", або "Тут живуть зас...нці". Йдемо по каньйону і в місцях витоку вішаємо таблиці. Громозєка задуває пінкою трубу bud У вуличні сортири закидаємо по пачці дріжджів *вау, запалюеш* Акцію освітлюємо в пресі rastaman

Вы гений учись сынок
Можно действительно провести промо-акцию. Плакаты и таблички. Там ведь в окружности все видно- кто и куда "ходит" и "выбрасывает". Еще одно - в таких акциях хорошо дружить с журналистами. Мы им материал, а они нам выделяют почетное место в своем информ.ресурсе. Их читают, а нас видят - все довольны. Но надо "фейсы" светить
« Последнее редактирование: 01 Сентября 2010, 17:49:10 от Hilda » Записан

Меняя себя - меняешь других
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #36 : 01 Сентября 2010, 17:53:03 »

А от для того нам, по-перше, треба мати в кумпанії юриста, аби він чітко міг сказати, що є законно, а що не законно. З теперішнім законом про масові зібрання, мабуть, навіть збір підписів біля Танка можна підвести під "статтю".

А по-друге, на то є комунальні служби, які займаються вивезенням сміття (якщо укласти з ними договір і платити їм гроші - а це ж декому дуже в западло). А замість вигрібної ями робиться цивілізований септик, з якого фекалка (не знаю, правда, як часто) викачує каку. Це гірший варіант. Є вже сучасні автономні системи, в яких стоять фільтри, і зі стоків відфільтровується чиста (технічна) вода, а з решти робиться компост. Але до такого нам ще як до неба рачки аццтой Легше в річку спустити, а після нас - хоч потоп gf,bkb yfufvb
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #37 : 01 Сентября 2010, 17:56:44 »

Можно действительно провести промо-акцию. Плакаты и таблички. Там ведь в окружности все видно- кто и куда "ходит" и "выбрасывает". Еще одно - в таких акциях хорошо дружить с журналистами. Мы им материал, а они нам выделяют почетное место в своем информ.ресурсе. Их читают, а нас видят - все довольны. Но надо "фейсы" светить

Аби не цицьки жжошь, сцуко, я в истерике Обличчя я не приховую (хіба трохи тонального крему Строит глазки).
От саме зараз не вистачає партсобранія якогось закритого розділу, щоб обмозгувати тему акції  опа засада
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #38 : 01 Сентября 2010, 18:01:39 »

Мне нравится заграничная практика СыШыА: возле тебя живет сосед, которій всегда улібается и говорит "Hi? How are You?" iloveyou   Но когда видит, что вы делаете у себя что то плохое - ради вашего же добра звонит во все службы  hacker, чтобы вас образумили, и уберегли от ошибок. А вы всех благодарите, с радостью плотите штраф, и никогда больше так не делаете dead.

Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #39 : 01 Сентября 2010, 18:54:25 »

Це  Ви за те , що треба " стукати",Так це у багатьох в крові .але користуються  цим інструментом своєрідно.По крайній мірі не будуть два  сусіди,колеги  по  забрудненню навколішнього середовища друг друга здавати..Нема логіки.
Цими процесами  повинні займатись і влада і санепідемстанція.А якщо вони  про  таке забувають , то про це їм нагадує громадкість  і робить це не на форумі ,а в реалі .А вже форма, то  це вже залежить від рівня громади .Так що я зовсім  ні на що не натякаю ,все ясно без натяків.
« Последнее редактирование: 01 Сентября 2010, 19:00:43 от Zemljak » Записан
Парильщик
Гость
« Ответ #40 : 01 Сентября 2010, 18:57:20 »

Якось  був  свідком  цікавого  випадку- в  каньйоні  нижче  мосту  "лань,  що  біжить"  є  водоспад.  В  нього  зазвичай  скидують  фекалії.  
Група  дітей-  видно  не  місцевих  купалась  під  струменями  води.  Не  місцеві-  тому,  що  місцевого  під  той  водоспад  батогом  не  заженеш.  Та  і  розмовляли  по  російські. Певно  відпочиваючі  з  турбази. Справа  була  на  прикінці  серпня.   А  в  середині  вересня  по  водоспаду  пустили  чисті,  відборні  фекалії.  Смороду  було  на  пів  каньйону.  От  і  думаю  -  як  здоров"я  у  дітей  після  тої  купелі.
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #41 : 01 Сентября 2010, 21:56:20 »

слышала теорию о самоочищении водоемов и о удобрении прибережных зон.
МАРАЗМЫ, но как оправдание для кого то годится

Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #42 : 01 Сентября 2010, 22:15:21 »

И ещё одно: как мы можем надеяться на возрождение нации, повышение порога жизненых показателей, если у нас вокруг как не фекалии так ещё какие то аномалии

WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #43 : 01 Сентября 2010, 22:17:53 »

А хто ж буде ініціанірувати  перевірки?Невже  у місті є людина  здатна на таку жертву  заради мешканців квітки на камені?

Як це хто? Мер, його заступник і всі депутати. Вони ж на роботі.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #44 : 01 Сентября 2010, 22:29:24 »

шукати труби,і дути піною...

Мені мій чоловік сказав що достатньо запустити в ті труби дим.

Як би Ваш чоловік трохи розумівся би у фізіці, то знав би, що це всьо пусте.
Коли дим пропупускають крізь воду, то у повітря нічого видимого не виходить.
І то, треба пропускати під тиском.

Мій чоловік займається проектуванням водопроводів і каналізацій і наглядає за їх виконанням.
Каналізація у вашій хаті починається не з унітазу і раковини, а з даху. Тудою дим і вийде.
Це якщо вихлоп на каналізацію поставили..мало хто ставить...

Знаючи про "екологічні" туалети моїх колишніх сусідів на вул.Шмідта, мене ця технологія не дивує. Але чи вона відповідає нормам?
Xen
Ветеран

репутация +69/-11

Ктулху вас всех зохаваит.

« Ответ #45 : 01 Сентября 2010, 23:43:41 »

Фанова труба далеко не обов'язкова, ставиться як правило в багатоповерхівках, у часних будинках як правило ігнорується.

Самурай без меча подобен самураю с мечом, но только без меча.
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #46 : 01 Сентября 2010, 23:53:51 »

Я думаю, що потрібно бути послідовними і продовжити боротьбу за каньйон. Каспров Каспровим, але там і без нього проблем вистачає.
Тілько треба зустрітися, забухати і щось, може, вигадати.
А по-друге, на то є комунальні служби, які займаються вивезенням сміття
Пропоную, назло всім каспровим і комунальним службам:

Зібратися, забухати, взявши з собою 10 (20?) столітрових пакетів для сміття, прошвирнутись по каньйону, забухати, зібрати реального сміття у ті пакети,  забухати, та демонстративно, не звертаючи увагу на клацання фотокамер, скидати це все у заранєє визваний сміттєвізник (чи як ото ще ту машину називають?)!!! Ото буде таки акція.

Тоді ми покажемо, що варті не лише терендіти, але й приносити реальну користь каньйону (1000 (2000?) літрів сміття!). І наступна тема, щодо фекалій, піде як по копаному Улыбка

А от для того нам, по-перше, треба мати в кумпанії юриста
Десь я бачив у нас юриста, чи не так?

Акцію освітлюємо в пресі

.
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #47 : 02 Сентября 2010, 00:23:30 »

А хто ж буде ініціанірувати  перевірки?Невже  у місті є людина  здатна на таку жертву  заради мешканців квітки на камені?

Тоді не треба заважати їм працювати і справа позитивно вирішиться .Життя в туристичному центрі  в ідеалі повинне виключати наявність продуктів людської життєдіяльності .
« Последнее редактирование: 02 Сентября 2010, 00:32:02 от Zemljak » Записан
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #48 : 02 Сентября 2010, 07:31:29 »

прошвирнутись по каньйону, забухати, зібрати реального сміття у ті пакети,  забухати, та демонстративно, не звертаючи увагу на клацання фотокамер, скидати це все у заранєє визваний сміттєвізник (чи як ото ще ту машину називають?)!!! Ото буде таки акція.
Тоді ми покажемо, що варті не лише терендіти, але й приносити реальну користь каньйону (1000 (2000?) літрів сміття!). І наступна тема, щодо фекалій, піде як по копаному Улыбка

О! Слова не мальчика, но мужа УлыбкаОдобрямс! http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=7314.0 Подмигивающий
« Последнее редактирование: 02 Сентября 2010, 07:32:16 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #49 : 03 Сентября 2010, 11:12:50 »

А хто ж буде ініціанірувати  перевірки?Невже  у місті є людина  здатна на таку жертву  заради мешканців квітки на камені?
 1.Тоді не треба заважати їм працювати і справа позитивно вирішиться. 2.Життя в туристичному центрі  в ідеалі повинне виключати наявність продуктів людської життєдіяльності .

1.А хто їм заважає працювати? Чи піднімаючи цю тему на форумі ми заважаємо меру працювати?

2. Там де живуть люди завжди будуть продукти їх життєдіяльності. Питання в тому, що люди з цими "продуктами"(конкретно- фекаліями) роблять. Куди вони їх виливають? Туристам і відпочиваючим в каньйоні на голову чи в каналізацію?
Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #50 : 03 Сентября 2010, 17:37:32 »

Якщо Ви вважаєте ,  що ініціювати  перевірки стану старого міста в плані додержання санітарних вимог може мер, його заступник і всі депутати,то  відпадає  потреба цим займатись камянецькій громаді ,чи її представникам ,хіба не так?
 Що стосується  другого пункту , то фекалії -"результат т" людської життєдіяльності без сумніву ,але  в місті , його    наявність зовсім ні сприяє здоровю мешканців .Для цього і будують каналізації,очистні споруди ,а не скидають  зразу  в річку.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #51 : 05 Сентября 2010, 14:40:46 »

Якщо Ви вважаєте ,  що ініціювати  перевірки стану старого міста в плані додержання санітарних вимог може мер, його заступник і всі депутати,то  відпадає  потреба цим займатись камянецькій громаді ,чи її представникам ,хіба не так?
 Що стосується  другого пункту , то фекалії -"результат т" людської життєдіяльності без сумніву ,але  в місті , його    наявність зовсім ні сприяє здоровю мешканців .Для цього і будують каналізації,очистні споруди ,а не скидають  зразу  в річку.

Зовсім не відпадає. Просто кожен має робити своє.
Мера вибрала громада і  платить йому за те щоб він дбав  про порядок в місті. А громадськість просто не може дати йому спати на роботі.
В громади немає повноважень, щоб ходити по приватних ділянках і перевіряти хто і куди виливає своє гімно, а от у місцевих чиновників такі повноваження є.

Zemljak
Старожил

репутация +6/-9

« Ответ #52 : 05 Сентября 2010, 23:03:54 »

Щоб побачити  місця  скидів необовязково ходити по приватних  ділянках , адже все скидаєтьсчя в Смотрич.А в громадкості є право жити в нормальних умовах  і  запити  до влади  і відповідих екологічних структур теж  ніхто не відміняв.
WERONIKA
Ветеран

репутация +11/-1

« Ответ #53 : 06 Сентября 2010, 09:43:41 »

Так і я ж про це.
Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #54 : 06 Сентября 2010, 15:23:45 »

Случайно нашла в нете:Каменецкий каньон – самая живописная свалка Украины!
http://www.ukrmandry.com.ua/index.php?id=249

Вот только представте, что пишут о нашем городе и о каньйоне.

* see_img.jpg (61 Кб, 412x520 - просмотрено 231 раз.)

Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #55 : 06 Сентября 2010, 15:34:14 »

Эти туристы начинают статью с такого обращения к каменчанам:

Что мы вам хотим сказать, ребята… Свиньи вы редкие. Нет, конечно, во всех городах нашей страны творится подобное неподобство, но именно каменецкие горы (мусора) показались нам наиболее отвратительными. Потому как контраст между красотой природы и неимоверным количеством остатков жизнедеятельности местных неандертальцев уж очень в глаза бросается. Причем про местных жителей говорим с уверенностью, так как туристов в каньоне практически не бывает. Ну, мы вот забрели разве что, но, клянемся, не оставили там даже жвачки.

Да, действительно - туристам лучше не ходить в каньойн гулять

dedushka_Ho
Ветеран

репутация +51/-3

« Ответ #56 : 06 Сентября 2010, 16:51:03 »

М-да... Стыдно.
Заметтье, фотки сделаны ранней весной. Весна - лучшее время для созерцания красот каньона. Все прелести не скрыты пошлой зеленью листьев и трав. Картина маслом.

Я уже писал о той же теме. (http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=2312.0)  Жаль фотки накрылись. Хотя, это не проблема. Новых понащелкать можно, даже еще красивее.

Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #57 : 06 Сентября 2010, 17:07:12 »

я никогда не вожу приезжих друзей туда, где заведомо знаю что грязно и воняет. Хотя это места с прикрасной архитектурой.

Люди принцыпиально игнорируют мусорники и туалеты. Ну чем не животный примитивизм.

Собачкам простительно - они любят фекалить там где красиво.

sober
Ветеран

репутация +0/-0

Чтобы стать ангелом, надо пройти сквозь ад...

« Ответ #58 : 06 Сентября 2010, 17:13:59 »

В мене є знайомий, колись працював в міліції, то він казав шо все шо навесні визаить з-під снігу називається "підсніжниками" (трупи, сміття ітд).
Якщо серйозно, то просто такий бидлячий народ, який гадить сам собі під ноги і робить вигляд, шо не бачить. Не всі українці такі, але загальна картина така.
Аще моя хата зкраю - це про українців.  Поки на голову не насеруть доти будем мовчати, і похєр шо сусіду насрали вже, але ми вперто робимо вигляд, шо не помічаємо. Це я про гопноту в нічний час в наших дворах. Живу в 9 поверховому будинку, поруч ще чотири 5 поверхівки. Літом та і тепер восени, якщо погода льотна, кожного вечора, а то і цілий день в дворі під черемшиною купа бидла сидить, яке гадить туди ж де і сидить, п'ють пиво, горілку, кусають, зернята, матюкаються, трахаються, б'ють пляшки, кричать і завивають, сцяти під вікна ходять ітд. Люди яким уже 25-30років. Неодноразово робив зауваження, викликав міліцію, сварився з ними, кидав у них помідорами і яблуками, ну не доходить до людей. Але проблема не в цьому. Невже це заважає тільки мені одному в 2 годині ночі з 5 будинків де є більше 200 квартир? Думаю що ні, просто такий народ, моя хата зкраю ....

Hilda
Постоялец

репутация +9/-6

forever

« Ответ #59 : 06 Сентября 2010, 17:36:44 »

Один раз сидела в парке на скамейке с друзьями. *днюха* И вот один из них выкинул фантик под ноги. Я зделала замечание о том, что мы сами создаём среду в которой находимся, да ещё при том рядом с лавкой урна стояла учись сынок . .  Парень извинился , поднял, выбросил . . . Обеспокоенный
. . . проходит 10 мин. он опять непроизвольно бросает фантик под ноги. . . Я просто глянула, а он просто все понял. .

Рефлексы у нас как у собачки Павлова - реагируем только на еду, а мусорники, туалеты не замечаем.. .
Иногда кажется, что "непроизвольность" стала генной основополагающей частью нашего существа . . . Плакать хочется . .  Плачущий
« Последнее редактирование: 06 Сентября 2010, 17:39:32 от Hilda » Записан

Страниц: 1 [2] 3 4 ... 6 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти