Що ви думаєте про вихід мера з БЮТ?

Автор Ktulhu, 17 Вересня 2010, 14:55:43

« попередня тема - наступна тема »

Ktulhu


georg

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Хрыстя

Для вас я атеист, а для Бога-конструктивная оппозиция!

alexkp


skarlet

Цікаво, а він насправді думає, що народ схаває його відмазки? ???

Хоча чому ж, схаває. Хіба у нас є з кого вибирати? *mad*
"Кожна піч українська - фортеця міцна, там на чатах лежать патріоти".(с)

Hilda

осознал несоответсвие своих идей  вектору ПАРТИИ
Меняя себя - меняешь других

105

Може, їм тісно з Валею Волошиною в одній партії? Адже партія може висунути лише одного кандидата. Відгадайте, кого? ;)

georg

Отако подумав троха - шось Макарич  троха стрьомну гру затіяв.  Якби не сіпався, йшов би від БЮТу - мав би реальну підтримку йульков, просто як ставлєннік Багіні.Вийти якшо шо і після виборів би вспів. а зара він їх  крепко налаштував проти себе.
Під ПР він формально не лягає - значить, ті висувають іншого.  Партія промисловців та підприємців на сильну платформу шось не дуже схожа. Корочє, шансів у Макарича не більше, ніж в Волошиної чи того ж Бабія.  Хіба шо проскочить, як  Космонавт - тіпа "най буде".
"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)

Парильщик

Підтримую-  вірне , та правильне  рішення.
Дядя  Толя  має  рейтинг,  що  перевищує  рейтинги  всіх  інших  кандидатів в  мери  разом  взятих.   А  по  партійній  лінії  -  БЮТ  його  -  Толю  -  постійно  нагинали.  Доречі  йому  пропонували  іти  в  мери  від  регіонів,  і  він  також  відмовився.  
На  мою  думку  він  поступив  правильно-  вибрав  невеличку  партію,  рейтинг  якої  у  Кам"янці  значно  меньший  ніж особистий  рейтинг  дяді  Толі,  і  яка йому  гарантувала  відсутність  всіляких  колізій-  типу -зняти  кандидатуру  після  першого  туру,  або  ще  щось  неприємне.  
Абсолютно  дурнуватий  закон,  що  кандидати  в  мери  не  можуть  бути  самовисуванцями.  Необхідно  від  ЯКОЇСЬ  партії *mad*