Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
23 Июля 2019, 03:45:00
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Разное
| | |-+  Відична школа самопізнання "Древо Рода"
Страниц: 1 [2] 3 4  Все Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Відична школа самопізнання "Древо Рода"  (Прочитано 30597 раз)
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #30 : 01 Ноября 2010, 17:47:01 »

Так можу, тільки з вашою допомогою. Якщо Ви цього хочите не тільки свідомо, але і підсвідомо то да, а якщо ні все це буде тільки на деякий час. Нічого не можна робити без зогоди людини.
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #31 : 02 Ноября 2010, 19:07:33 »

Малувато буде два сеанси: треба попередні тренінги.

Знаю одного потужного дядька, який дав РАЗ слово свому тринадцятирічному синові, шо кидає курити. Відтоді не курять ні дідько, ні його дорослий син,  ні його онуки))) можу познайомити)))
Митрий
Администратор форума
Ветеран

репутация +26/-5

Вино какой страны Вы предпочитаете в этовремясуток

« Ответ #32 : 02 Ноября 2010, 19:13:31 »

ще.

Дядько не знає, шо то є "Відичні школи", сучасні техніки зомбування, НЛП і прочая....
« Последнее редактирование: 02 Ноября 2010, 19:15:15 от Митрий » Записан
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #33 : 02 Ноября 2010, 19:49:19 »

Якщо Ви цього хочите не тільки свідомо, але і підсвідомо то да, а якщо ні все це буде тільки на деякий час
Та я какбе й свідомо не дуже.. але з другого боку мабуть таки треба ))

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #34 : 02 Ноября 2010, 22:47:11 »

Рішення Ваше, допомога моя. Якщо підходить той дядько то звертацтесь до нього. Працює там де Ви вірите.
YanaYa
Постоялец

репутация +6/-1

« Ответ #35 : 23 Ноября 2010, 12:45:57 »

А смысл из всего этого??? Думаю в наше время системы которые навязывают людям какие-то ограничения и поклонения целому сомну богам - эрунда полная!!!

Вера должна жить в человеке и никакая церковь вообще не нужна!!! В итоге человек сам себя спасет, если нужно будет ) и никакой Перун с Дажбогом  не помогут!!!

Разве что вам интересна финансовая строна вопроса и люди которые будут нести в организацию бабулеты...
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #36 : 23 Ноября 2010, 12:48:49 »

Працює там де Ви вірите.
А якшо ніде не вірю, тоді як?

YanaYa
Постоялец

репутация +6/-1

« Ответ #37 : 23 Ноября 2010, 13:46:12 »

Працює там де Ви вірите.
А якшо ніде не вірю, тоді як?

тогда никому ничего не должен )))
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #38 : 24 Ноября 2010, 02:23:22 »

YanaYa так віра має бути в серці, і у нас Віра-Віда, тобто ми віримо в те, що знаємо і навпаки. Окрім того є всьому здоровиг глузд. Ми власне і вчимо здобувати все самим і в бабулетах не нуждаємось Улыбка
А відносно Перуна, Дажбога, Ви даже уяви немаєте про кого говорите. Бог є єдиний і багатопроявний, ми його називаємо Родом (Бо він все породив). Бог це Всесвіт, ми його бачимо фізично, але перш за все це свідомість, енергія(почитайте хвильову теорію творення світу). І цей єдиний Бог проявляється різними проявами, тобто планетами, галактиками. Кожна планета це є Бог. Тобто представляє певний аспект сили Рода. Сонце - це римська назва Бога, у нас його називали Дажбогом, в Індію Сурья, сьогодні в християнстві Сонце-дажбога замінили на людину Ісуса. Перун, Зевс, Юпітер чи Ілья Громовержець - ми тут теж говоримо про одне і теж. Але перед тим, як комусь молитись бажано знати кому. Ми віримо у Сили Всесвіття, Богів, Бога, частинками кого ми являємось. Ми напряму залежні від зовнішніх сил, і Ісус тут недопоможе, бо собі не міг допомогти. Ці речі вже доведено науково, почитайте квантову фізику...
Як хоч би одним ранком Сонце не встане на небосхилі то ми з вами непочуємо ні про Будду, а ні про Ісуса. Відносно загальної концепції я тут все виклав http://drevoroda.in.ua/
YanaYa
Постоялец

репутация +6/-1

« Ответ #39 : 24 Ноября 2010, 09:59:50 »

Один, вы все конечно очень красиво и лаконично излагаете... Спорить бесполезно...
Плохо только то, что неоязычество наезжает на христианство, пробуя доказать свою большую значимость или глубокие свои корни... Корни конечно глубокие, но это же не главное. Если, например возродится вдруг религия Атлантов или еще какая-то первых цивилизаций, она будет еще глубже ). Если зайти с другой стороны, всякие религии изначально появляются и умирают, служа развитию человечества на определенных его стадиях...
Думаю неправильно поднимать отслужившее свое религии и пробовать адаптировать их под новые научные открытия эпохи новое эры, лучше осознать что-то новое и дать возможность человечеству развиваться полностью свободно без всяких границ и ограничений каких-либо религий... Как язычество так и христианство уже свое отжили, и когда в мире появляются все больше индиго-детей, им никакие религии вообще не нужны изначально. Они имеют ясное сознании и понимание сути себя, мира и Творца. Я думаю, будет только хуже, если таким детям начать навязывать религиозные понятия и ограничения давно минувших эпох. Нам наоборот нужно учиться у таких детей!!!
И еще, у вас очень не гибкая теория каст, и кармических обязательств каждого человека жить в рамках этих каст. Ну и очень туманна история становления неорелигии. Наш земляк каменчанин вдруг провозглашает себя и свою жену верховными волхвами всия руси и начинает раскручивать эту религию по всему СНД и загранице... Причем в процессе этой раскрутки было очень много междоусобного дележа между жрецами и появилось много разных ответвлений неоязычества, каждые со своими верховными волхвами... ) По сути это тот же бизнес, только с сверхприбылями и религиозным поклонением верховным жрецам своей линии...
Хотя, каждый выбирает самостоятельно во что верить и как верить, тут ничего не скажешь, неоязычество никогда не станет массовой религией, но определенное количество людей за ней потянется...
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #40 : 24 Ноября 2010, 10:27:47 »

Шановний Одін, маю до вас декілька питань.

Відична традиція, це науковий і природній підхід.

У чому полягає науковий підхід відичної традиції?

Бог це Всесвіт, ми його бачимо фізично, але перш за все це свідомість, енергія(почитайте хвильову теорію творення світу).

Нажаль, знайшов лише хвильову теорію світла.
Дайте, будь ласка, посилання, де можна почитати хвильову теорію творення світу.

І ще одне питання: на яких історичних джерелах грунтується ваше вчення?
« Последнее редактирование: 24 Ноября 2010, 10:39:19 от фанат » Записан
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #41 : 24 Ноября 2010, 19:05:51 »

YanaYa погоджуюсь, що всі релігії є десь на певному проміжку часу. Рідновірство нізким не бореться. Воно живе своїм життям. Вспомніть історію, хто перший почав і що хритиянство говорить про нас сьогодні, цьому можна навести дуже багато прикладів. Сьогодні є багато і псевдорідновірів, які навмисно ведуть себе агресивно і цим  руйнують те, що напрацьовувалось тисячоліттями.
Взагалі неміє Віри краще, кожна добра, але є момен совмістності, єврейські вірування добрі для юдеїв, а славянські для славян, якщо зробити навпаки то це буде кривда і приносить воно біду. Це так, як двигун від камаза непоставиш на запорожець і навпаки.
Наша релігія завжди називалась Віра-Віда, я це пояснював, тому це не тільки Віра, а іще і наука, ми ці речі ніколи нерозділяємо і границь на самом ділі немає ніяких. Є момент вибору і відповідальності за нього. Ми сповідуємо принцип непримушення. Кожна людина сама вибирає свій шлях, але і сам за це відповідає.
Відносно каст то це не те, що ти в ній народився і маєш померти, касти і варни це різне. Варна це то де ми відчуваємо себе щасливими, але дуже добре, коли людина при житті змінює варну вона цим духовно взростає.
Відносно бізнесу Ви праві, сьогодні цим спекулюють, але то відповідальність наших земляків, бо нещодавно саме за цього я від них відійшов. Нехочу нести за деякі речі відповідальність.
Але цінувавши своє нас почнуть поважати інші. Бути собою, тут немає нічого поганого.
Кожний хай сам вибирає собі де він здобуде щасття. Хрестиянство і інші конфесії і снують бо потрібні на цьому етапі життя людства. Все првіряється часом і залишається те, що приносить користь та лад. Тому час розс розсудить все. Во пишете добре, але багато чого говорите нерозуміючи. Про нашу традицію неможна говорити від тих людей, які її нищили, це потрібно самому зрозуміти, а тоді складати якісь висновки.
Те що я робив в традиції приносило і приносить людям гарні результати, позбавлення хвороб, одруження, нарожденнядітей та ін. Воно потрібно і далі людям бо потребують цього.
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #42 : 24 Ноября 2010, 19:17:27 »

Пане фанат попробую пояснити.
Перед тим. як в когось Вірувати потрібно усвідоми в кого. А тут без науки необійтись, тому попробуйте поєднувати Віру із Знаннями, бо це нероздільно. Якщо його розділяти і говорити, що Ви вірте, але в кого Вам це неможна докінця знати то ця дорога веде до манівці.
В неті цілісно інформації я не знайшов, а вот у Києві на Петрівці можна багато чого пошукати. Окім того, є група вчених з Росіі, які проводили екперименти установили, що Земля є живий і думаючий організм і на цьому захистили докторску. Подивіться поки фільм про воду, він є в неті, можу дати при особистій зустрічі. І фільм Секрет -2.
Поцікавтесь експерементами Гаряєва. Раджу також почитати книги Рибакова та Шилова. Скиньте електр. я перекину книги на цью тематику, або вкажіть на яку саме (з відичної традиції).
Наше вчення не базується на історичних джерелах, а на знанні. Відображення цього є в культурі, піснях, звичаях, молитвах, ворожіннях, археології....тощо. Це є душа нашого народу, воно прописано в генетичному коді нашої крові. Пізнати це можне тільки практиками самопізнання. Ці речі не засвоюються просто прочитавши книгу. священиком неможливо стати, чи десь навчитись, ним треба народитись. Є розуміння про перевтілення душі. Багато з нас всередині сидять великі здібності, про які ми і нездогадуємось, їх потрібно віднайти і проявити.
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #43 : 24 Ноября 2010, 19:22:40 »

Заняття по школі "Господар Життя" переносяться на грудень місяяць.
http://drevoroda.in.ua/menu2/7
« Последнее редактирование: 24 Ноября 2010, 19:24:00 от Одін » Записан
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #44 : 24 Ноября 2010, 20:51:23 »

Наше вчення не базується на історичних джерелах, а на знанні
А знання звідки? З хвильової парадигми Бугайова?
« Последнее редактирование: 24 Ноября 2010, 20:52:41 от georg » Записан

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #45 : 24 Ноября 2010, 21:22:07 »

Пане georg, щоб зрозуміти що це за знання, їх потрібно його примінити в житті, а далі можна вже критикувати. А так і до дерева можна вчепитись чого воно там стоїть.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #46 : 24 Ноября 2010, 23:34:02 »

А де Ви в моєму запитанні побачили критику?

YanaYa
Постоялец

репутация +6/-1

« Ответ #47 : 25 Ноября 2010, 09:29:29 »

Відносно бізнесу Ви праві, сьогодні цим спекулюють, але то відповідальність наших земляків, бо нещодавно саме за цього я від них відійшов. Нехочу нести за деякі речі відповідальність.

Хорошо что вы это понимаете... Но это также говорит и о том, что не все чисто и порядочно в неоязычестве. Одни лидеры и волхвы светлые, другие только хотят казатся ими. Думаю вы искренне верите в то, что практикуете, и для вас это хорошо, но ответственность за души других людей вы все равно несете, проповедую свои взгляды и религиозные учения...
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #48 : 25 Ноября 2010, 19:45:10 »

Так Ви праві YanaYa.
Рідновірство сьогодні тільки становлюється, хтось йде етнічним шляхом, хтось духовним, а хтось і хоче підзаробити. З тих людей хто туда приходи шукає своє. Кожин з нас несе відповідальність перед людьми і перед Богами за свої дії. Такі Конони (Закони) Всесвіту, їх іще ніхто не оминав. Людей можна якось обманути, але Бога  не обманеш, за все прийдеться відповісти, то є Карма (причино-слідчий звязок, що посіяв те і пожав).
Судити о правильності дій можна лише в часі, коли людям воно приносить добро і це довговічно, а не на день чи рік то це добре. Я намагаюсь чинити по совісті і Кононам Всесвіття.
Життя це є велика гра, і у кожного в цій грі є свої ролі. Саме основне не заграватись, але і не втікати від призначення.
mari-anna
Постоялец

репутация +0/-0

« Ответ #49 : 25 Ноября 2010, 20:39:33 »

дозвольте запитати, а чи може людина сама займатися духовним розвитком, чи обов"язково їй потрібен наставниик чи вчитель? І ще, якщо у християнстві є головна книга, на якій базується усе вірування, то для рідновірів де брати відомості? лише невелика кількість історичних відомостей та епос... усе інше "допридумує" сам проповідник, чи не так? на скільки мені відомо, Куровський з жінкою саме так склали свою "систему"

Діаманти теж виглядають оманливо ніжними, але скло ріжуть без напруги....
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #50 : 25 Ноября 2010, 22:44:39 »

Людині вчитель потрібний лише для того, що бопомогти, надихнути усвідомити у собі те, що є від народження. Це можна зробити за допомогою вчителя, а в рідких випадках і самому.
Знання ніколи не базувались на якихось книгах. Особливо, коли книга писана багато років назад да іще іншою ментальністю, то нам її незрозуміти, а від того якщо у колесі спиця вилітає то воно і з часом руйнується. Це можна побачити сьогодні, церквів багато, а людяності все менше і менше, але більшає алкоголізм збочення тощо. Ми все сьогодні маємо те на що заслуговуємо.
Істина завжди є у нас, пізнавши себе ми можимо пізнати Бога-Всесвіт.
На сьогодні є багато людей, які мають покликання, щось зробити для людей. Сьогодні у всесвіті відбуваються такі зміни як діти індіго та ін. Тому і Всесвіт-Бог собі підбирає людей для того, щоб і відбулись зміни на Землі. Володимир із Ладою теж у цьому приймають участь, виконують певне покликання, і звичайно із помилками. Як нічого не робити то і помилок не буде, помилки це іще і добре, основне не заграватись. Один він нічого незможе зробити, бо все викладає через свою призму, а вот коли разом - то все получиться. Ці знання та мудрість можливо відкрити не в книжці, а всвоїй душі. Тому, що ми є частинка Всесвіту-Бога. Якщо наша свідомість і серце пульсує в унісон із Всесвіттям то разом з цим у нас відкриваються нові знання. Таким чином і творяться всі наукові відкриття. Це що ми бачимо це лише відображення того, що є у нас. І шукати потрібно не знаружі, а у середині себе. Вчитель тут може лише допомогти на деякому періоді, а далі вільне плавання.
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #51 : 26 Ноября 2010, 08:18:28 »

Як ви ставитесь до науково-технічного прогресу та перспектив вдосконалення людини (генетика, молекулярні технології, кіборгізація і т.д.)?

ЗІ Діти індиго - псевдонаучна маячня.
YanaYa
Постоялец

репутация +6/-1

« Ответ #52 : 26 Ноября 2010, 10:48:55 »

ЗІ Діти індиго - псевдонаучна маячня.

))) такие вещи наука никогда не сможет адекватно объяснить. Если вам повезет встретиться с такими детьми, сами и попробуете для себя объснить их феномен... Но то что они есть и появляются все больше, это факт, даже научная психология занимается их изучением...

Также науке тяжело объяснить теорию ченнелинга или прямого общения с Богом (Высшым разумом). С научной точки зрения это все клиническая шизофрения ))))))))))
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #53 : 26 Ноября 2010, 12:15:57 »

Если вам повезет встретиться с такими детьми, сами и попробуете для себя объснить их феномен... Но то что они есть и появляются все больше, это факт, даже научная психология занимается их изучением...

І наукова психологія говорить що у цих дітей синдром дефіциту уваги та гіперактивність (СДВГ).
Тобто насправді це хворі діти.

Также науке тяжело объяснить теорию ченнелинга или прямого общения с Богом (Высшым разумом). С научной точки зрения это все клиническая шизофрения ))))))))))

Важко не погодись з цією науковою точкою зору. Подмигивающий
« Последнее редактирование: 26 Ноября 2010, 12:23:38 от фанат » Записан
Kapnyxa
Українець
Ветеран

репутация +85/-38

Спілкуюсь москальською - пізнаю ворога ізнутрі)

« Ответ #54 : 28 Января 2011, 17:46:46 »

У цій темі, будь ласка, про "Відичну школу самопізнання "Древо Рода".

.
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #55 : 29 Января 2011, 23:30:11 »

я зараз допрацьовую Календар 13місячний із розкладкою днів сили (тобто Свят).
Ось цікава інформація, на чому сьогодні засновуються старі календарі, це ось ці статті : http://axuramazda.info/biblio/biblioteka/ribakov/yazichistvo-rusi.htm
http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=1425
http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=1528

в Книзі рибакова є окрема глава про календар.
І іще є хритиянський календар, за мінусом різниці 14 днів, так як після Ніконовської реформи увібрав до себе всі Свята.
Хто, що читав на рахунок цієї теми чи має інші наукові посилання.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #56 : 30 Января 2011, 00:06:04 »

Одіне, а  яке місце займають в світоуявленні твоєї школи власне українська нація та націоналізм? Бо ж наскільки пам'ятаю, твій духовний вчитель в свій час дуже серйозно цим займався і власне з пошуків  Ідеї Naції перейшов до пошуків Духовності нації і не тільки

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #57 : 30 Января 2011, 20:45:56 »

georg націоналізм придумали поляки і росіяни та і робилось то з не добрих намірів. Ворожнеча між людьми іще до добра не доводила. Цьому є краще слово, як роболюбіє. Пізнати істину через духовність можливо лише спочатку пізнавши своє коріння. Тому ми любимо своє і поважаємо інше.
Ставимся до цього добре, але без фанатизму. Ми поважаємо інші нації, роди і допомагаємо також іншим пізнати свої коріння.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #58 : 30 Января 2011, 21:08:47 »

ХЗ, шо таке твоє РОБОЛЮБІЄ, може любов до роботів, але слово точно не українці придумали.
Але  біс з ним, краще по темі.
націоналізм придумали поляки і росіяни - це офіційна позиція твоєї школи чи то просто так сказано?

GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #59 : 30 Января 2011, 21:41:45 »

georg націоналізм придумали поляки і росіяни 
Тут пане дозвольте з ВАми не погодитись....Націоналізм (в мому розуміні) це любов до батьківщини,до своєї рідненької землі,
до своїх звичаїв,а значить повага й до предків....(що до речі й вчить ваша віра)То Ви хочете сказати ,що ці якості придумали пшеки ,та кацапи?
я знаю ,що щаз скажуть ,що націоналізм є зовсім інше...що це коли одна нація зверхньо відноситься до інших...

це і є великий прояв любові до свого національного спадку!!!І в цему нічого поганого нема....
Тим більш коли інші нехтують своїм спадком!

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Страниц: 1 [2] 3 4  Все Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти