Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
25 Мая 2019, 02:04:29
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Фестивали и праздники
| |-+  Выставки, музыка, литеретура
| | |-+  Різдвяний концерт
Страниц: [1] Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Різдвяний концерт  (Прочитано 1395 раз)
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« : 13 Января 2011, 12:04:42 »

Завтра, 14 січня, о 17 годині в Кафедральному костьолі відбудеться Різдвяний концерт хорової та музичної шкіл міста. В програмі - найрізноманітніші колядки та щедрівки різних народів. Запрошуємо відвідати і створити собі святковий настій 
 iloveyou

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #1 : 17 Января 2011, 23:57:07 »

На жаль, я не потрапила - у старшого вітрянка Грустный Але з нетерпінням чекаю звіту і фото rastaman
Elena
Ветеран

репутация +38/-39

« Ответ #2 : 18 Января 2011, 00:12:25 »

Завтра, 14 січня, о 17 годині в Кафедральному костьолі відбудеться Різдвяний концерт хорової та музичної шкіл міста. В програмі - найрізноманітніші колядки та щедрівки різних народів. Запрошуємо відвідати і створити собі святковий настій 
 iloveyou

ДЛя тебя лично в теме№кто какую музыку слушает№. Старалась вчера как крот!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
105
Ветеран

репутация +35/-2

« Ответ #3 : 18 Января 2011, 00:15:55 »

Дякую:) Я, правда, зараз вся на хвилі фламенко Показывает язык Але "Щедрик" - то класика, ага
Luiram
Ветеран

репутация +82/-1

Если не я,то кто?

« Ответ #4 : 27 Января 2011, 23:16:26 »

Перепрошую, я не бачила, що ви чекаєте звіту, припізнилася Улыбка
В костьолі було дуже красиво: величезний вертеп (він там щороку інший), світилися ялинки, було багато людей.
  З фотками не склалося: моя мильниця в урочистій напівтемряві костьолу фотографує вкрай погано, а в нічному режимі без штатива все пливе:(
  А щодо змісту...Концерт був традиційно гарний, на вищому рівні. Відкривала його органістка нашого університету Тетяна Карпенко . Спочатку співали хори костьолів, Петропавловського та "Голос серця", виконували старовинні польські та англійські колядки. Мені найбільше сподобалася "Люляй же Єзуню"
   Потім -  хори хорової школи, хлопчачий "Гроно калинове" та молодших дівчаток, співали наших, українських колядок, хлопчачий - акапельно, а дівчата в супроводі органу. Хлопці співали мою улюблену - "Що за нічка дивна"
   "Святу ніч" теж випускниця хорової співала, за нею - дорослі ансамблі, викладачів  школи мистецтв та знову ж хорової -співали "Славен єси", "Пречиста Діва", "Рождество христове"
   Іще виступив струнний квінтет "Камерата" з музичної школи, теж дуже подобається мені їхня творчість. Ну, і як звичайно, завершував концерт "Журавлик".  Виконували польську колядку "Не було місця для тебе", сіцілійську "Повний благості", а насамкінець - "Янголи в небі".  Взагалі концерт - краса неймовірна Улыбка
  Залишається додати, що концерт щорічний, традиційно  відбувається в костьолі, так що хто відвідає наступного року  - не пошкодує bud

* SDC15303xx.JPG (51.68 Кб, 448x336 - просмотрено 187 раз.)

* SDC15300cc.JPG (49.89 Кб, 448x336 - просмотрено 182 раз.)

* SDC15403bb.JPG (47.33 Кб, 448x336 - просмотрено 161 раз.)
« Последнее редактирование: 27 Января 2011, 23:27:10 от Luiram » Записан

В жизни бывает главное и не главное, а мы часто тратим силы на пустяки(с)
Страниц: [1] Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти