Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Июля 2019, 12:40:41
Начало Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация

+  Первый форум Каменца-Подольского
|-+  Общение по интересам, Размышлизмы, споры, политика etc.
| |-+  Курилка
| | |-+  Науково-технічний прогрес. ЗА і ПРОТИ
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 20 Вниз Отправить эту тему Печать
Автор Тема: Науково-технічний прогрес. ЗА і ПРОТИ  (Прочитано 41930 раз)
Парильщик
Гость
« Ответ #30 : 05 Декабря 2010, 20:25:04 »

.

* azbuka_1.png (136.62 Кб, 1903x1296 - просмотрено 96 раз.)

* azbuka_2.png (117.42 Кб, 1903x1302 - просмотрено 99 раз.)
Парильщик
Гость
« Ответ #31 : 05 Декабря 2010, 20:25:52 »

.

* azbuka_3.png (103.47 Кб, 1441x1293 - просмотрено 99 раз.)

* azbuka_4.png (79.92 Кб, 1435x990 - просмотрено 102 раз.)
Парильщик
Гость
« Ответ #32 : 05 Декабря 2010, 20:36:19 »

Спробуйте  прочитати  старослав"янську  азбуку змістовими  значеннями  фонеми. Зрозуміти  образ  та  змістове  значення  звуку.  Кожна назва  букви  також  легко  дешифрується. 
Люди,  що  знали  цю  азбуку  ясно  бачили,  та  мислили  образами.  Предки  залишили  нам  чітку  інструкцію  як  жити  та розуміти  сутність.  А  ми  це все  забули.............. 
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #33 : 09 Декабря 2010, 00:23:32 »

Пане georg без фанатизму. Контроль є і це очевидно і вихід слід шукати. Як в двері стукають то їх відкривають.

фанат все без істерик, як ти про це пишеш то на самом ділі істерики в тебе в голові, перш за все потрібно заспокоїтись, а потім приймати рішення. Та і тікати нікуда непотрібно. Зрозуміло і в цих стрічках є підтекст, але істину можна бачити, звичайно при бажані. І фанате, я вже котрий раз пишу, що я нерозділяю науку від релігії, я за науку яка не нищить суспільство.

skarlet дякую за розуміння, я так і зрозумів Улыбка

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #34 : 09 Декабря 2010, 00:30:43 »

Фанате, одним "созерцанием пупка" в практикиках самопізнання нічого не досягнеш, тільки заспокоїти розум можна, що вже дає великий результат. Зрозумій, ти своє тіло миєш, зачіску робиш... тощо, то й в голові треба робити приборку хоч деколи  Подмигивающий І перед тим, як говорити про вкус якоїсь страви, потрібно хочаб її покуштувати  Подмигивающий Ти сам себе позориш своєю обмеженістю і неосвідченістю.

Мортон для Вас можливо да, але для мене та інших людей ні. Я Вірю і розумію, в кого я вірю. Вся штука в нашому спийнятті, віриш у це і воно ітине, невіриш то тоді неістине. Це лише призма нашого сприйняття. З іншої сторони, кожна людина має право вибору і думки, також за це несе відповідальність.
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #35 : 09 Декабря 2010, 00:41:09 »

Фанате, відносно смерті то зайди на кладовище і подивись, що там робиться. Люди вже вимирають, почитай статистику і зроби прогнози, тут дуже добре буде застосувати техніку. Фанате, іще раз пишу:
У ВІДИЧНІЙ ТРАДИЦІЇ НАУКА І ВІРА ЦЕ ЄДИНЕ, неплутай з релігією, бо ми говоримо на різних мовах.
Як вставиш свої чіпи то може похвастаєшся, хочиться на тебе тоді подивитись Смеющийся

А що ти скажеш ось за це http://www.google.com.ua/images?hl=ru&client=opera&hs=rQT&rls=ru&q=%D1%81%D0%BA%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%82%D1%8B+%D0%B3%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%B2&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=SgkATcWQO46v8QOn06SMCw&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CDQQsAQwAw

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #36 : 09 Декабря 2010, 00:44:05 »

фанате, а як ось це http://www.google.com.ua/images?hl=ru&client=opera&hs=rQT&rls=ru&q=%D1%81%D0%BA%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%82%D1%8B+%D0%B3%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%B2&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=SgkATcWQO46v8QOn06SMCw&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CDQQsAQwAw
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #37 : 09 Декабря 2010, 00:51:18 »

Відична школа самопізнання "Древо Рода" проводить 24 грудня о 16год. свято Різдва, за давнім звичаєм. Свято проводиться у історичному музею-заповідник. Обрядодії  - Волхви Одін і Славуня.
Запрошуються всі бажаючі до свята, адже поєднання із Вселенськими Силами - є залогом гарно прожитого наступного року Улыбка
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #38 : 09 Декабря 2010, 11:54:25 »

Так, справді наші предки були розумніші, мудріші та чистіші за нас.
Правда, приносили людей в жертву, тримали рабів, спалювали жінок живцем разом з померлим чоловіком, закладали немовлят у фундаменти, вирізали міста, витончено катували та інш. Але, мабуть, так правильніше, вони ж мудріші за нас, прогнивших у болоті технопрогресу. Вони ж розмовляли з богами та жили в гармонії з Всесвітом!

У ВІДИЧНІЙ ТРАДИЦІЇ НАУКА І ВІРА ЦЕ ЄДИНЕ, неплутай з релігією, бо ми говоримо на різних мовах.

Та скажіть вже нарешті конкретно, яким боком відична традиція торкається науки?
Скільки можна цих таємничих фраз про містичну єдність?

І перед тим, як говорити про вкус якоїсь страви, потрібно хочаб її покуштувати  Подмигивающий Ти сам себе позориш своєю обмеженістю і неосвідченістю.

Незнайому страву можна спочатку понюхати, і якщо вона недобре пахне, не куштувати.

фанате, а як ось це ...

Класно люди володіють фотошопом, заздрю.

YanaYa
Постоялец

репутация +6/-1

« Ответ #39 : 09 Декабря 2010, 15:12:45 »

Милые мужчины, а давайте по другому развернем эту беседу...
может придем к чему то общему )

Фанат, вопрос к вам, как вы дальше видете наше с вами дальнейшее развитие, к чему идти, как идти.... как планету востанавливать? Ваши ЛИЧНЫЕ достижения в познании себя и Творца благодаря технологическому прогрессу и технологиям???... конкретно...

И вопрос к Одину: ваше виденье дальнейшего развития и реализации человечества и себя... Какой конкретный духовный опыт и умения вы приобрели как волхв, развиваясь в своей религии, к чему идете в духовном плане? Только конкретно, без очень громких слов и метафор...
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

коммунизм - пыздыр максымардыш пыж

« Ответ #40 : 09 Декабря 2010, 16:07:03 »

Фанат своє бачення подальшого розвитку детально ще з минулого літа почав розписувати -
http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=4406.0

А конкретні навики Одіна я таки якось перевірю, як курити надумаю кидати  Смеющийся
Про результати відпишуся

"Якшо  ти, падло,не любиш неньку - ти і є падло! І ім'я тобі - падло!"(c)
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #41 : 09 Декабря 2010, 16:40:35 »

фанате наші предки ніколи немали рабів, а ні були самі рабами. Та і жертв вони не приносили. Їм недозволяв світогляд та духовність. Зрозуміло, що їх хочуть обчернити, але ж то твої діди та пращури, невже ти віриш чужим людям, а не своїм.
Для цього, щоб зрозуміти, як відична наука торкається науки потрібно розширити свою технічну свідомість і почитати книги, вивчити історію. Будь дослідником, а не повторюй чужі фрази.
Твої чіпи теж негарні на вигляд, тай нездобрим запахом, але чогось ти їх собі хочеш всунути у голову. В тебе своїх мозгів, що мало. Ти цим виявляєш слабкість і замість того, щоб розкрити свої здібності, шукаєш, щоб за тебе це хтось зробив. З точки зору психології ти слабка і ображена людина. якщо тобі потрібна допомога то звертайся, можу допомогти.
Марічка Пюрзантьєвна Невариборщ
с. Зоряні Підбульківці
Постоялец

репутация +2/-0

« Ответ #42 : 09 Декабря 2010, 16:41:44 »

"Веда" переводится как "знание". Веды содержат знания по всем сферам мироздания (астрономия, астрология, философия, история, медицина...)

К примеру, перечень предметов, изучаемых на I курсе богословского факультета Асгардского Духовного Училища:

* Юджизм
    * Харийская Арифметика
    * Звезды и Земли
    * Культура и Традиция
    * Инглиизм
    * Наследие Предков
    * Древнерусский Язык
    * Религиоведение
    * Философия
    * Древние Языки
    * Храмослужение

Без владения информацией спор с Одином лишен смысла. В инете можно найти видеоуроки, я их просматривала, очень интересная тема, изучать которую нужно годами - беглым просмотром тут не обойтись.

Больной нуждается в уходе врача, и, чем дальше уйдет врач, тем лучше.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #43 : 09 Декабря 2010, 16:53:36 »

фанате...
...  З точки зору психології ти слабка і ображена людина.

Давай уже так по всем пройдись, и про Папу не забудь Подмигивающий

P.S. У нас тут прям свои Физики и Лирики жжошь, сцуко, я в истерике

"Найгірший ворог будь-якої пропаганди – інтелектуалізм"

По улице шла демонстрация,
Вокруг собиралась милиция.
Какая великая нация!
С какими ужасными лицами!
Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #44 : 09 Декабря 2010, 17:05:35 »

Добре  georg перевіряй собі в користь, а не так, щоб перевірити. За ради цікавості я не працюю, я зайнята людина. краще потрачу час на нову книгу.
 Гарне питання, пані YanaYa, попробую коротко відповісти.
Розуміючи, що сьогодні відбувається призводить до гибелі сьогоднішньої цивілізації. (Я в це не буду заглиблюватись).
Зрозуміло є два виходи:
1. Чекти пасивно, коли все це відбудеться.
2. Взяти на себе відповідальність і змінити своє життя до кращого, повернутись до духовності. Тобто знайти сьогодні золоту середину і навчитись по іншому жити і творити своє життя.
Духовність і релігія це різні речі, подивіться тлумачення цих слів і все зрозумієте.
Все нове, це давно забуте старе. Тому нічого нового непотрібно видумувати, взяти найкращий минулий досвід і примінити його в житті.   В чому помилки сьогодення. В тому, що більшість людей світ спиймають, як ворожий і в рабській свідомості. Більшість чекає, щоб за них хтось все робив і в разі невдач постійно когось звинувачувати. Це формує націю рабів і невдах. Коли ми віддаємо ініціативу за своє життя іншим, вони щось роблять, але не для нашого блага.
Як проаналізувати помилки, то очевидно, що в любих вчинках ми хочемо для себе благо. Напр. заповіді не вбий, не вкради ... добрі. але для нашого підсвідомого нічого не вирішують, бо коли Бог не бачить то можна красти і тому всі сьогодні крадуть і тощо, не від того, що люди погані, а від неосвідченості. Тому нам потрібно знати чому і тоді ми це свідомо робимо. Тому влесне, самопізнання призводить до розуміння один одного, миру, злагоди та добра. Просто потрібно перейти на нове усвідомлення світу та себе, розуміння істини, яку можливо пізнати лише самому, своїм шляхом, а не повторюючи чужі слова, їх потрібно дослідити і використати для себе.
Як Волхв, для себе я здобув бугато чого. Я по іншому дивлюсь на світ і формую життя так, як це потрібно, відповідно до законів всесвіття. Не хочу перечисляти що я можу чи вмію, бо це буде не правильно. Всі ми тут душі і багато з нас мають неземне походження. В кожного із нас є свої задачі і інтереси, які відповідають розвитку душі. Я виконую свою задачу, яку я сам колись для себе поклав. Все, що я не роблю - це для свого духовного розвитку, але цим я подаю приклад іншим, як можна жити по іншому. Бо лише власним прикладом можна щось до людей донести. Розповідаю тим, хто цього прагне, і вчу їх бути особистостями, володарами долі. Коли таких людей буде певна критична маса - життя почне змінюватись. (За принципом сотої мавпи). Тоді є ймовірність, що ми непозїдаємо один одного і життя на землі буде продовжуватись.
фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #45 : 09 Декабря 2010, 17:27:06 »

P.S. У нас тут прям свои Физики и Лирики жжошь, сцуко, я в истерике

Гарна стаття, повчальна.
Граф, а ви до якої групи відноситесь? Ви "фізик", "лірик", чи щось середнє?:

А разгадка и причина одна: дело в том, что абсолютно нейтральным, универсальным, устойчивым и адекватным большинству повседневных ситуаций типом мышления обладает, к сожалению, только быдло. Собственно, поэтому оно таковым и является. В отличие от него, небыдло никогда не бывает «серёдкой наполовинку», а напротив, имеет акцентуации личности и, соответственно, типа мышления.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #46 : 09 Декабря 2010, 17:44:47 »

Ну, если ты решил и в эту тему засрать переходом личности, то я тебе отвечу цитатой той-же статьи:

Чтобы стать профессионалом, что в физике, что в лирике надо много вкалывать. Чтобы стать выдающимся профессионалом, что в физике, что в лирике надо иметь талант + много вкалывать. Такие дела.

Отсюда следует закономерный вывод: основную ударную силу в срачах по сабжу составляют дилетанты с обеих сторон, поскольку на профессиональном уровне различия в мышлении становятся менее заметными, а на высокопрофессиональном — и вовсе стираются.

Но профессионалов соответствующего уровня не так много, и в срачах они не участвуют (некогда им, они делом занимаются), поэтому холивар процветает.

Так что удачи в холиваре, но без меня Подмигивающий

Какая великая нация!
YanaYa
Постоялец

репутация +6/-1

« Ответ #47 : 09 Декабря 2010, 17:55:01 »

Всі ми тут душі і багато з нас мають неземне походження. В кожного із нас є свої задачі і інтереси, які відповідають розвитку душі. Я виконую свою задачу, яку я сам колись для себе поклав.

Коли таких людей буде певна критична маса - життя почне змінюватись. (За принципом сотої мавпи). Тоді є ймовірність, що ми непозїдаємо один одного і життя на землі буде продовжуватись.

Вот эти слова мне очень близки. Если каждый из нас осознает себя, найдет связь со своим высшим духовным Я, будет знать и работать над "СВОИМИ" задачами и целями - мир 100% станет лучше!
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #48 : 09 Декабря 2010, 17:57:26 »

Підтримую на всі 100%....

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #49 : 09 Декабря 2010, 19:04:45 »

Добре  georg перевіряй собі в користь, а не так, щоб перевірити
Cамо собою.Кинути курити - це однозначно користь, цікавість - то вже вторинне
За ради цікавості я не працюю
Так ніхто й не пропонує.  Я ж не   кажу шоб ти мене надурняк від тютюну кодував - робота є робота. Тільки в цьому випадку будеш мав ще й  хорошу рекламу - живого Свідка Одіна, який зможе підтвердити,  шо твоя віда - не чергове Аум Сенріке, а реальна тема.

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #50 : 09 Декабря 2010, 22:41:20 »

georg це не кодування, це дещо інше. Любе лікування працює тільки тоді, коли є бажання лікуватись. Я про це і пишу. Без бажання нема чого зустрічатись, а реклами мені вистачить через тих хто зцілились.  Улыбка
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #51 : 09 Декабря 2010, 23:10:54 »

georg це не кодування
Прикольно.Я ж тебе чітко спитав
....
Від куріння за два сеанси закодувати зможете? ( маю на увазі тютюн)
На шо ти мені відповів
Так можу....
Я щось не так зрозумів, чи ти щось не те написав?
« Последнее редактирование: 09 Декабря 2010, 23:12:47 от georg » Записан

фанат
Ветеран

репутация +23/-3

« Ответ #52 : 10 Декабря 2010, 13:08:11 »

Для цього, щоб зрозуміти, як відична наука торкається науки потрібно розширити свою технічну свідомість і почитати книги, вивчити історію. Будь дослідником, а не повторюй чужі фрази.

Дякую за "конкретну" відповідь  В замешательстве
Роблю висновок: відична традиція нічого спільного з наукою не має, просто спекулює на цьому слові, щоб виглядати сучасно.
Повірте, технічна свідомість у мене широка і постійно розширюється.
Окрім техніки, я постійно цікавлюся новими течіями у філософії та релігії. Справді, було б дуже корисно поєднати науковий підхід та духовність. Цей шлях декларує трансцендентальний трансгуманізм, наприклад. І вони, говорячи про поєднання їхньої філософії та науки, діють:

на базе философского воззрения ТТ был создан Научно-Исследовательский Институт Интегральных Энерго-информационных Биотехнологий (НИИ ИЭБ) состоящий из 4-х Научно-Исследовательских Инновационных Центра (НИИЦ):
- НИИЦ Киборгизации и Нанобиологии (НИИЦ КиН);
- НИИЦ Мультителесности и Аплоадинга (НИИЦ МиА);
- НИИЦ Трансперсоналистики и Транскоммуникаций (НИИЦ ТиТ);
- НИИЦ Нейрокомпьютинга, Нейросетей и Квантовых Вычислений (НИИЦ ННиКВ).
Международное Трансгуманистическое Движение Имморталистов «Бессмертие».
http://www.bessmertie.org/

Щось подібне хотілося почути від вас, Одіне. Натомість ви мені радите читати книжки (які?), щоб осягнути тонкий зв’язок відичної практики і науки. Мабуть він і насправді, ну дуже тонкий.

ОФФ sorry
Ну, если ты решил и в эту тему засрать...
Но профессионалов соответствующего уровня не так много, и в срачах они не участвуют (некогда им...
Так что удачи в холиваре, но без меня 
Шановний, крім засирання тем флудом ні на що не здатний, перечитайте свої повідомлення у цій темі.
Взагалі, спеціально переглянув у вашому профілі сотню ваших останніх постів. Кілометри копіпасту та посилань та жодного рядка власних думок. У виключних випадках декілька слів у стилі Елочки. Ви суперпрофесіонал і не маєте часу на "холіварні" дискусії? Тоді просвітіть, у чому ви профі. Мабуть, лише у використанні комбінацій Ctrl-C, Ctrl-V.
GROMOZEKA
Ветеран

репутация +123/-36

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.

« Ответ #53 : 10 Декабря 2010, 13:35:19 »

а шо тут поганого якшо копіює текст? Хтось написав...перед цим подумав як написати...Граф передав нам інфу...Ми її отримали...
Це краще ніж лазити по всіх темах,і показувати повну отріцаловку по відношенню до тем!
А вірші публікувати не копіпаст?

Мені цікава тема Одіна...Читав немало...А комусь не подобається, то зза цего не будемо її ганьбити..
Як сказав мені був Карпо- якщо ти не був в Америці...це не означає ,шо її нема!
оff sorry
« Последнее редактирование: 10 Декабря 2010, 13:45:16 от GROMOZEKA » Записан

Дзвін шабель, пісні, походи, воля соколина, тихі зорі, ясні води — моя Україна.
Graf
De Omnibus Dubitandum
Ветеран

репутация +78/-17

« Ответ #54 : 10 Декабря 2010, 14:35:16 »

GROMOZEKA не звертай увагу на цей ОФФ, бо як сказано -

фанате...
...  З точки зору психології ти слабка і ображена людина.

шо тут ше сказати - клініка... gf,bkb yfufvb

P.S. Сорри за офф. Улыбка

Какая великая нация!
Парильщик
Гость
« Ответ #55 : 10 Декабря 2010, 22:26:01 »

Ось  читаю,  як  годиться  модератору. 
Цікава  та  протужна  тем а  із   назви...  А  саме  єство......
Про  що  ідеться?  Хто  хоче  себе (кого)  познати???
Тут  питання стоїть-  хто  більше  кого  вколить   яке  там  самопізнання....  яке  там  духовне  зростання.  Явно  не  в  ту  степ  тема  тема  зайшла. 
ВИ  МЛІН  АБО  ГОВОРІТЬ  ПО  ТЕМІ  ,  АБО  МОВЧІТЬ 
В  іншому  випвдку  скину  в  курідку  -  там  все  -  флуд.
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #56 : 10 Декабря 2010, 22:34:04 »

скину  в  курідку  -  там  все  -  флуд

Амінь

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #57 : 10 Декабря 2010, 22:35:41 »

georg  я по іншому працюю з людьми, по їх згоді, і як в них є до цього бажання. Я нероблю це за людей, я ім допомагаю це зробити самим. Все стає зрозуміло після практик. Я непридираюсь до слів, я просто уточнюю, щоб ми знали про що ведеться мова.

фанате, я знаю за ці навчальні заклади і спілкуюся з випусниками цих шкіл. Іще є багато інших, в тому числі і в Європі. У них інші цілі.
Не робіть передвчасно висновок не вивчивши двух сторін і приймати рішення потрібно з стороньої сторони. Тоді все буде вірно. Правда вона різна, в залежності від точки спостереження. Ці речі, які ви хочите оцінити не оцінюються простою дуальною логікою, їх потрібно пропутити через душу і відчути серцем. Я розумію, що пишу дивні речі, але це є найправильніший шлях. Тому бажаю вам успіху у Ваших дослідженнях, хай вони служать на длаго роду.
Окрім того, заміть того, щоб доводити речі, в які і незбираєтесь  досліджувати, краще заянятись працею, чим пустим базіканням. Попробуйте відкрити нову тему на форумі, може комісь це буде цікаво, чим поєднувати в своєї голові на сьогодні не сумісні речі.  Улыбка
georg
флудер
Ветеран

репутация +82/-3

« Ответ #58 : 10 Декабря 2010, 22:42:28 »

Тепер ясно.
 Шоб ти мене позбавив від тяги до нікотину треба
а) шоб я цього дуже сильно хотів
б) шоб я цього хтів не лише свідомо, але й підсвідомо ( шо там в мене в підсвідомості - хз, мабуть ти це вмієш визначати)
в) шоб я беззаперечно вірив у твою силу  цілителя ще ДО початку "кодування" (чи як ти це називаєш)

Якщо одного з цих факторів нема -ніц не вийде
Я правильно зрозумів?

Одін
Старожил

репутация +3/-9

Одін

« Ответ #59 : 10 Декабря 2010, 23:23:37 »

georg так, правильно. Якщо підсвідомого дажання немає можна визначити причину і згармонізувати її. Вірити потрібно не в мене, а в себе, я лише допомагаю.
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 20 Вверх Отправить эту тему Печать 
« предыдущая тема следующая тема »
Ссылка на календарь
Перейти в:  

Войти